Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

3GUN.pl CUP, L1 – karabin Grand Prix 2015

To już jutro !!!

ipsc rifle
Zapraszamy na zawody 3GUN.pl Cup – L1 Karabin, Grand Prix 2015. Na strzelców będzie czekać 5 ciekawych torów z celami na dystansach do 300m.

Termin / Date: prematch 19.09.2015, main match 20.09.2015 odprawa 9:00
Miejsce / Place: strzelnica garnizonowa, Bydgoszcz
Współrzędne / coordinates: GPS: 53°08’48.9″N 17°59’37.7″E
Organizator: 3GUN.pl, Grupa Strzelecka ,,Activer” Poznań
Poziom zawodów / match level: Level I
Ilość torów / Numbers of stages: 5
Minimalna ilość strzałów / Rounds: 183
Maksymalna ilość zawodników/ match capacity: 60
Klasy sprzętowe / Division: Open, Standard
Kategorie zawodnicze / Categories: Lady, Senior, Super Senior ( minimum 5 zawodników).

Ze względu na specyfikę strzelnicy na torach mogą występować zawężone kąty bezpieczeństwa. Na dystansach od 200m użyte będą sygnalizujące trafienie cele metalowe typu gong.  Due to the specifics of the shooting range on the stages may be limited safety angles. On distances beyond 200m self reseting steel targets will be used.

Opłata startowa / Entry fee: 200 PLN (50 €) przelewem do 17.09.2015 r. przy rejestracji internetowej ( for registered online till 17.09.2015 with pre-money transfer). Tylko w przypadku wolnych miejsc można dokonać opłaty na miejscu w biurze zawodów w wysokości 250 PLN (60 €) (only in case of free slots in the day of competition)


Numer konta: 44132010162170909620000002, Grupa Strzelecka Activer Poznań, tytułem: L1 karabin Grand Prix

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.
W dniu zawodów uzupełnienie listy startowej do 60 osób – wg. kolejności zgłoszeń w biurze zawodów.

W razie pytań proszę o kontakt mail: info@3gun.pl lub tel. 600141878.

REJESTRACJA / Registration form

Rejestracja / Registration form

Dane osobowe / Personal info:*
e-mail *
Alias IPSC:
REGION IPSC:
Klasa sprzętowa / Your eq class :*
Kategoria / Category :
Squad:*
(anty-spam) :

Lista startowa

Prematch 0 Alias Klasa Kategoria
1 Jakub Stadnicki S
2 Robert Wyzgała O
3  Rafał Goślicki  Ralphi O
4  Marcin Gluch  nico S
5  Zdzisław Jacek  Kabar S
6  Marek Kozlowski S
7  Piotr Bojanowski  Bojan S
8  Tomasz Kauc S
9  Krzysztof Klaczyński  KAKA O  Senior
10  Leszek Mitulski O
11 Radosław Kuraszewicz S
12 Ignacy Eidrigevicius  igi7 S
13
14
15
Skład 1 Alias Klasa Kategoria
1 Marcin Tausiewicz tas tas O
2 Juliusz Dąbrowski JULEK O
3 Mikolaj Cias MIKI O
4 Mariusz Weglarczyk Mario72 O
5 Michal Biegaj  MI5HA S
6 Artur Wasilewski Arturro O
7 Dawid Gossa DA6VI6D O
8 Maciej Mizuro O
9 Leszek Sokolowski Leszek O
10 Marcin Gałązka O
11 Bartosz Nowowiejski O
12 Jakub Gossa GOSSA O
Skład 2 Alias Klasa Kategoria
1  Paweł Żerkowski  O
2  Dawid Myk S
3 Jarosław Brodowicz S
4 Radek Krzycki Motyl O Senior
5 Bartosz Pietruszka S Senior
6 Łukasz Kondratczyk  Kugiel S
7 Krzysztof Flakiewicz  Truskawa S
8
9
10
11
12
Skład 3 Alias Klasa Kategoria
1 Artur Wilczynski Wilku O
2 Andrzej Cichy Andrew O
3 Dariusz Cezary Pietrosiuk O
4 Robert Markowski S
5 Mateusz Sowinski S
6 Darek Uszok S
7 Wojciech Zalewski S  Senior
8
9
10
11
12
Skład 4 Alias Klasa Kategoria
1 Dariusz Matyjaszczyk Feldgrau S
2 Jacek Gąsior Edi S
3 Paweł Pokojowski S
4 Paweł Olech S
5 Adam Szuliński O  Senior
6 Paweł Jarota O
7
8
9
10
11
12
Skład 5 Alias Klasa Kategoria
1 Piotr Niewiadomski Nieviada O
2 Łukasz Borkowski obione O
3 Paweł Szymański Pawel O
4 Arkadiusz Jaźwiński AREK O
5 Tomasz Glura O
6 Andrzej Tomczak  andrzej O  Senior
7 Grzegorz Popławski  GRZEHOO S
8 Rafał Górniak S
9 Jędrzej Sieracki S
10 Paweł Łaziński S
11 Andrzej Dudziuk O
12

Dodaj komentarz