Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Letni karabin IPSC – druga runda pucharu Polski GP 2017

 

 

Letnia odsłona cyklu Grand Prix karabin IPSC odbędzie się na malowniczej strzelnicy w Bydgoszczy z dystansami strzelań do 300m.

O dobrą zabawę i odpowiednią ilość alf do zdobycia na torach zadbają sponsorzy imprezy:

   

 

Termin: prematch 30.09.2017, main match 01.09.2017 rejestracja 8:00, pierwsze strzały 9:00
Miejsce: Strzelnica garnizonowa, Bydgoszcz
Współrzędne: GPS: 53°08’48.9″N 17°59’37.7″E
Organizator: 3GUN.pl, Activer Poznań
Poziom zawodów: Level I
Ilość torów: 5
Minimalna ilość strzałów: w przygotowaniu (około 150)

Maksymalna ilość zawodników: 60

Rejestracja tylko internetowa: LINK

Klasy sprzętowe: Open Semiauto, Standard Semiauto
Kategorie zawodnicze: Lady, Senior, Super Senior ( minimum 5 zawodników).

 

Opłata startowa:   
180 PLN przelewem do 20.09.2017 r. przy rejestracji internetowej. Po 20.09.2017  240PLN lub w przypadku wolnych miejsc w biurze zawodów w dniu 01.10.2017

Dane do przelewu:

PRLBMX s.c.

Nr rach.: 60 1140 2017 0000 4102 1038 2499

Tytułem: BOR 2017 imię i nazwisko

 

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.
W dniu zawodów uzupełnienie listy startowej do 60 osób – wg kolejności zgłoszeń w biurze zawodów.

Istnieje możliwość startu w prematchu, ilość miejsc bardzo ograniczona.

Pytania prosimy kierować: info@3gun.pl lub 600141878

Zarejestrowani zawodnicy (aktualizacja 25-09-17):

Imię i Nazwisko Klub klasa sprzętowa kategoria nr składu opłata startowa
1 Paweł Szymański Legia Waarszawa Semi auto Open Regular 1 ok
2 Dawid Ćwirko SWKS WARKA Semi auto Open Regular 1 ok
3 Arkadiusz Jaźwiński ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 1 ok
4 Łukasz Borkowski ZKS Warszawa Semi auto Standard Regular 1 ok
5 Andrzej Kaniewski Tarcza Szamotuły Semi auto Open Senior 1 ok
6 Artur Wasilewski Legia Warszawa Semi auto Open Regular 1 ok
7 Paweł Moder ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 1
8 Rafał Goslicki Legia Warszawa Semi auto Open Regular 1 ok
9 Piotr Kalbarczyk ZKS WARSZAWA Semi auto Standard Regular 1 ok
10 Aneta Bocheńska Tarcza 96 Semi auto Open Lady 1 ok
11 Joanna Mazur TARCZA96 Poznań Semi auto Open Lady 1 ok
12 Andrzej Tomczak Legia Warszawa Semi auto Open Senior 1 ok
1 Krzysztof Jaśkiewicz Zawisza Bydgoszcz Semi auto Open Regular 2 ok
2 Andrzej Hoczyk Ardea Semi auto Open Regular 2 ok
3 Jarosław Nigmański Zawisza Bydgoszcz Semi auto Open Regular 2 ok
4 Mariusz Gappa Zawisza Bydgoszcz Semi auto Standard Regular 2 ok
5 Rafal Poplawski ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 2 ok
6 Maciej Gurtowski Zawisza Semi auto Standard Regular 2 ok
7 Przemek Słodkowski-Struzik ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 2 ok
8 Mścisław Śrutek Zawisza Bydgoszcz Semi auto Standard Regular 2 ok
9 Adam Gajkowski BRU Berlin Semi auto Open Regular 2 ok
10 Maciej Jarząbek SKS Ardea Semi auto Open Regular 2 ok
11 Paweł Kopania SA Łódź Semi auto Standard Regular 2 ok
12 Piotr Zalewski TS SA Semi auto Standard Regular 2 ok
1 Patryk Gwizdała Ardea Semi auto Open Regular 3 ok
2 Bartosz Maciejczyk Legia Warszawa Semi auto Open Regular 3 ok
3 Artur Wilczynski Legia Semi auto Open Regular 3 ok
4 Mateusz Kanigowski NTS Semi auto Standard Regular 3
5 Piotr Dyner Legia Warszawa Semi auto Open Regular 3 ok
6 Arkadiusz Dyner Legia Warszawa Semi auto Open Regular 3 ok
7 Artur Żurawski Zawisza Bydgoszcz Semi auto Standard Regular 3 ok
8 Piotr Szmagliński Ardea Semi auto Standard Regular 3 ok
9 Łukasz Sosnowski AREAD Semi auto Standard Regular 3 ok
10 Piotr Szołkowski IGLICA Warszawa Semi auto Open Regular 3 ok
11 Jarosław Pieńkowski Legia Warszawa Semi auto Standard Regular 3 ok
12 Łukasz Antosik Kadet LOK Gorzów Semi auto Open Regular 3 ok
1 Michal Cudny Kabar Semi auto Open Regular 4 ok
2 Michał Biegaj ZKS Semi auto Open Regular 4 ok
3 Andrzej Kupidłowski ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 4
4 Piotr Warmijak ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 4 ok
5 Bartosz Janc Tarcza 96 Poznań Semi auto Standard Regular 4 ok
6 Krzysztof Kolowca BELLONA Kalisz Semi auto Standard Senior 4 ok
7 Łukasz Mackiewicz KSK Pretor Semi auto Open Regular 4 ok
8 Zbigniew Frost KSI Semi auto Open Senior 4 ok
9 Rafał Kaźmierowski KSI Gdańsk Semi auto Open Regular 4 ok
10 Sławomir Ginter Semi auto Open Regular 4 ok
11 Michał Heck KSK Pretor Semi auto Open Regular 4 ok
12 Agnieszka Romankiewicz-Heck KSK Pretor Semi auto Open Lady 4 ok
1 Michał Koronkiewicz STRZELMISTRZ Łódź Semi auto Open Regular 5 ok
2 Andrzej Karczewski Zawisza Bydgoszcz Semi auto Standard Regular 5 ok
3 Maciej Mizuro WSS Wrocław Semi auto Open Regular 5 ok
4 Marcin Tausiewicz WSS Semi auto Open Regular 5 ok
5 Tomasz Czekala ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 5 ok
6 Dominik Weiss KKS Arsenał Semi auto Standard Regular 5 ok
7 Łukasz Antosik Kadet LOK Gorzów Semi auto Open Regular 5 ok
8 Mariusz Weglarczyk Legia Semi auto Open Regular 5
9 Rafał Górniak Stowarzyszenie Zbrojownia Semi auto Standard Regular 5 ok
10 Jędrzej Sieracki ZBROJOWNIA Semi auto Standard Regular 5 ok
11 Piotr Michalski „Świt” Starachowice Semi auto Open Regular 5 ok
12 Tomasz Szopinski Olender SC Wielka Nieszawka Semi auto Standard Regular 5 ok
Lista rezerwowa:
1 Tomasz Marcińczyk Grot Białystok Semi auto Standard Regular rez
2 Grzegorz Górnik KSI Semi auto Standard Regular rez
3 Michał Wojciechowski Legia Semi auto Open Regular rez
4 Jakub Zielinski Zawisza Semi auto Standard Regular rez
5 Robert Markowski Semi auto Standard Regular rez
6 Bartosz Maciejczyk Legia Semi auto Standard Regular rez
Prematch:
1 Marcin Głuch Zawisza Bydgoszcz Semi auto Open Regular 6 ok
2 Marcin Talarczyk Ziemia Chełmińska Semi auto Standard Regular 6 ok
3 Jakub Stadnicki Ziemia Chełmińska Semi auto Standard Regular 6 ok
4 Tomasz Redecki KABAR Łódź Semi auto Open Regular 6 ok
5 Piotr Niewiadomski Stary Wiarus Semi auto Open Regular 6 ok
6 Dariusz Mierzejewski Stary Wiarus Semi auto Open Senior 6 ok
7 Piotr Bojanowski ZKS Warszawa Semi auto Standard Regular 6 ok
8 Andrzej Talarek ZKS Warszawa Semi auto Standard Regular 6 ok
9 Pawel Berezowski ZKS Warszawa Semi auto Standard Senior 6 ok
10 Bartosz Sadłoń Husarz Opole Semi auto Open Regular 6 ok
11 Robert Wandzel KABAR Łódź Semi auto Open Regular 6 ok
12 Jacek Gruszczyński ZKS Warszawa Semi auto Open Regular 6 ok
13 Maciej Sułek Zawisza Bydgoszcz Semi auto Standard Regular 6 ok
14 Magda Urban Ziemia Chełmińska Semi auto Standard Lady 6 ok
15 Krzysztof Klaczyński Tarcza 96 Semi auto Open Senior 6 ok
16 Leszek Mitulski Tarcza 96 Semi auto Open Regular 6 ok
17 Artur Żurawski Zawisza Bydgoszcz Semi auto Standard Regular 6 ok
18 Łukasz Jojas Ziemia Chełmińska Semi auto Open Regular 6 ok
19 Tomasz Wlodarski Zawisza Bydgoszcz Semi auto Open Regular 6 ok
20 Paweł Panienski Tarcza 96 Semi auto Open Regular 6
21 Przemysław Lewandowski KABAR Łódź Semi auto Open Regular 6 ok

Zapraszam

Jakub Stadnicki

 

Dodaj komentarz