Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

l3 Polish Open 2017 – Mistrzostwa Polski w pistolecie IPSC – podsumowanie

W ostatni weekend, strzelcy pistoletowi na strzelnicy Shooting-Academy w Parzęczewie, wspólnie rywalizowali biorąc udział w otwartych Mistrzostwach Polski w Polish Open 2017. Mimo że druga połowa września w Polsce potrafi być bardziej zimna niż letnia strzelców na starcie nie zabrakło i 220 zawodników, głównie z Polski, miało okazję pokonywać 18 torów strzeleckich o różnym stopniu trudności. Jako, że zawody te po raz kolejny rozgrywane były w tym samym miejscu, ich międzynarodowa renoma nieco wzrosła to odwiedza nas coraz większa grupa kolegów z krajów ościennych. Strzelcy zagraniczni zdobyli znaczną ilość medalowych miejsc na zawodach (wyniki overall TU) ale jak to przystało na Mistrzostwa kraju największe gratulację należą się ich polskim zwycięzcom, czyli Mistrzom Polski. GALERIA z fotografiami z zawodów jest już dostępna a także jest już uzupełniony pistoletowy Ranking GP 2017.

I tak, najwyższe laury w kraju, w pistoletowych Mistrzostwach Polski 2017 zdobyli:

Klasa CLASSIC (dość u nasz egzotyczna i otwarta na Mistrzostwach Polski po raz pierwszy!):

  1. Zbigniew Świerczek – GWARDIA 1924 Sosnowiec,
  2. Rafał Warchoł – IGLICA Warszawa,
  3. Rafał Goślicki – LEGIA Warszawa

Klasa OPEN:

  1. Sławomir Czauderna – ZKS Warszawa,
  2. Rafał Czarnecki – KVG Paczółtowice,
  3. Leszek Sokołowski – WSS Wrocław Militaria.pl

Klasa OPEN kategoria Senior:

  1. Sławomir Czauderna – ZKS Warszawa
  2. Andrzej Tomczak – LEGIA Warszawa
  3. Jarosław Bieliński – Shooting-Academy

Klasa STANDARD:

  1. Wiesław Sioda – SQUAD Kraków,
  2. Krzysztof Michalik – SQUAD Kraków,
  3. Krzysztof Grzelka – WSS Wrocław Militaria.pl

Klasa STANDARD kategoria Lady:

  1. Aneta Bocheńska – TARCZA 96 Poznań,
  2. Sonia Szymanek – ŚLĄSK Wrocław,
  3. Olga Rudnicka – ZSD Kraków

Klasa STANDARD kategoria Senior:

  1. Andrzej Kaniewski – TARCZA Szamotuły,
  2. Krzysztof Bereś – KROKUS Nowy Sącz,
  3. Radosław Zaworski – WSS Jonkowo

Klasa PRODUCTION:

  1. Marcin Tausiewicz – WSS Jonkowo,
  2. Bartosz Szczęsny – ŚLĄSK Wrocław,
  3. Przemysław Lewandowski – KABAR Łódź

Klasa PRODUCTION kategoria Senior:

  1. Jacek Gdowski – ZSD Kraków,
  2. Mariusz Duda – ZSD Kraków,
  3. Sławomir Chmielewski – LEGIA Warszawa.

Emocje sportowy związane z zawodami pomagali nam podsycić wspaniali sponsorzy zawodów, dzięki którym nie zabrakło także wspaniałych nagród rzeczowych: GunMonkey z Katowic, Buos z Warszawy oraz Halinka-Arms z Jawiszowic.

Mimo że pogoda nie dopisywała a ceremonia zakończenia zawodów odbywała się już właściwie w porządnym deszczu napojami chłodziła nas Coca-Cola a relacje z wydarzenia będzie można obejrzeć w STRZELNICA TV oraz poczytać w STRZAŁ.pl czyli u naszych sponsorów medialnych.

Wszystkim, którzy przyłożyli się choć troszkę do organizacji zawodów serdecznie dziękuję a zwycięzcom, Polskim i zagranicznym, oczywiście serdecznie GRATULUJĘ!!!

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

 

Dodaj komentarz