Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

NROI

Witam Wszystkich .

Pragnę uroczyście oświadczyć, iż w dniu 4 grudnia 2015 r. Pan Antoni Kamiński Przewodniczący Kolegium Sędziów PZSS zatwierdził Regulamin NROI Polska oraz dokonał powołania NROI Polska na 2016 rok.

Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w prace naszego NROI Polska. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy w minionym roku dotarliśmy do obecnego miejsca.  DZIĘKUJĘ – Kawał dobrej roboty tak trzymać Panie i Panowie. !

 

                                                                                                                                    Wiesław GENO Sioda
Przewodniczący NROI Polska

Powołanie NROI        Regulamin NROI

Akceptacja Przewodniczącego 2020            Powołanie Przewodniczącego 2020


 

W imieniu NROI Polska mam ogromną przyjemność ogłosić, iż w dniu 11 kwietnia 2016 roku uruchomiliśmy portal internetowy dla sędziów NROI Polska.

Portal znajduje się pod adresem nroi.pl . Po zalogowaniu się po raz pierwszy do portalu NROI Polska proszę o uzupełnienie swoich danych personalnych. Zalogowanie się do portalu jest jednoznaczne z potwierdzeniem członkostwa w NROI Polska.

Od dnia dzisiejszego proszę wszystkich sędziów NROI Polska o samodzielne uzupełnianie danych dot. sędziowanych zawodów oraz uczestnictwa w seminariach, kursach czy szkoleniach organizowanych przez NROI Polska.  Naszym celem jest stworzenie aktualnej bazy danych dorobku każdego z sędziów, poczynając od 2016 roku.

Sędziowie PZSS posiadający przynajmniej klasę III dynamiczną będący na liście członków Regionu IPSC Polska, którzy chcieliby przystąpić do NROI Polska lub sędziowie, którzy nie otrzymali e-maila z loginem i hasłem do godziny 23:00 14 kwietnia 2016, proszeni są o przesłanie swojego imienia i nazwiska, nr posiadanej licencji oraz aktualnego adresu e-mail na adres: nroi@ipsc-pl.org.

Wiesław GENO Sioda
Przewodniczący NROI Polska