Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Sędziowie

Lista zawiera imiona i nazwiska sędziów, którzy zapoznali się częścią teoretyczną seminarium sędziowskiego NROI na 2017 rok oraz są na liście zawodników IPSC.

Osoby podświetlone na czerwono zaliczyły seminarium sędziowskie NROI w 2016 r. ale jeszcze nie zaliczyły seminarium sędziowskiego NROI w 2017 r.

Wszyscy sędziowie, których nr licencji jest nie ujęty na powyższej liście proszeni są o przesłanie nr swojej licencji na adres nroi.

Jeżeli według Ciebie kogoś brakuje to poprosimy o taką informację celem wyjaśnienia.

Stan na 16.08.2017

NAZWISKO IMIĘ LICENCJA PZSS NROI IROA 
PISTOLET KARABIN STRZELBA AA Stats
ADAMOWICZ Tomasz 8133/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
AMER Andrzej 2636/II RO RO        
AMER Tomasz 2637/II RO
ANDRZEJEWSKI Michał KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
BARAŃSKI Janusz 6902/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
BAZYLEWICZ Tadeusz 7164/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
BEREZOWSKI Paweł 6838/II RO RO RO RO
BIELIŃSKI Jarosław 1230/I CRO          
BIELIŃSKI Artur 5955/II RO RO RO      
BIERANOWSKI Ryszard 2640/II RO
BISMOR Dariusz 6627/II RO RO RO RO
BOGDAŃSKI Michał 7699/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
BOJANOWSKI Piotr 1829/I CRO CRO CRO CRO
BORKOWSKI Jakub 9307/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
BORKOWSKI Łukasz 3880/I CRO CRO CRO CRO
BURZEC Wiesław 1250/P RM RM RM  
CHMIELEWSKI Sławomir 7275/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
CIECHANOWSKI Tomasz 6072/III KAND. RO  
CIERPICA Tomasz 6787/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
CIESIELSKA Jolanta 7246/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
CIEŚLIŃSKI Paweł 7247/III KAND. RO
CZAPLA Aleksandra 3271/I CRO CRO CRO CRO RO
CZEKALA Dorota KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
CZEKALA Tomasz 4848/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
DĄBROWSKI Dariusz 1453/I CRO CRO CRO CRO P
DMOCH Wojciech 7180/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
DMUCHOWSKI Damian KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
DROŻDŻ Halina 5294/II RO RO RO RO
DUDA Mariusz 5295/II RO RO RO RO
DZIUBANY Andrzej   RO RO RO RO
FABISIAK Tadeusz 3783/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
FILIPCZAK Wojciech 2271/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
FROST Zbigniew 2641/II RO RO RO RO
FURMAŃSKI Radosław 3362/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
GALANCIAK Przemysław 5961/II RO RO RO RO
GIECKO Wojciech 1528/II RO RO RO RO
GIRYCKI Rafał KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
GŁUCH Marcin 3900/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
GOŚLICKI Rafał 5927/II RO RO RO RO RO
GÓRKA Tadeusz 3167/II RO RO RO RO
GÓRSKI Dominik 3062/I CRO CRO CRO CRO
GRUSZCZYŃSKI Jacek 4959/II RO RO RO RO SO RO
HAREZA Damian 7704/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
HOCZYK Andrzej 3288/II RO RO RO RO
HOMAN Witolda 6790/III KAND. RO   KAND. RO      
IDKOWIAK Adam 0991/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
IGNAS Antoni 9028/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
JACEK Zdzisław 1345/P   CRO CRO      
JAROSZ Rafał 1454/II RO
JAROSIEWICZ Szymon 9316/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
JARZĄBEK Adrianna 7726/III KAND. RO  
KALETKA Zbigniew 3789/II RO RO RO RO
KARAŚ Rafał 1466/I CRO   CRO
KOBUS Marcin 8950/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
KOCIOŁEK Jacek 6300/II RO RO RO RO
KOCOŃ Wojciech 7728/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
KOLOWCA Krzysztof 1206/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
KOPIEC Marian 4336/I CRO CRO CRO CRO
KOPUT Jurand 1482/II RO RO RO RO
KORONKIEWICZ Michał 5888/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO  
KOSIŃSKI Tomasz 7644/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
KOWALSKI Łukasz 7564/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
KRUKOWSKI Wojciech 2649/II RO          
KUBICZ Zbigniew 1582/P RM RM RM RM   RO
KUCHARSKI Leszek 1467/I CRO CRO CRO
KUDLIŃSKI Jakub 7634/II RO RO
KWIECIEŃ Stanisław 3568/P RM RM RM RM CRO
LIPKA Jacek   CRO CRO CRO CRO
LIPSKI Grzegorz 8141/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
ŁOŚ Krzysztof 4250/II RO RO RO RO SO
MADAJEWSKA Marta 6795/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO SO
MADAJEWSKI Leszek 5310/III RO RO RO RO SO
MARCIŃCZYK Tomasz 7551/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
MARKOWSKI Marek 8143/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
MASTALIŃSKI Zdzisław 5972/II RO RO RO RO
MATUSZCZAK Łukasz 7730/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
MICHALSKI Mariusz 8030/III KAND. RO KAND. RO
MIERZEJEWSKI Dariusz 1280/I CRO CRO CRO CRO
MIERZEJEWSKI Krystian 1353/III KAND. RO   KAND. RO
MIKSZA Maciej 3301/I CRO CRO CRO CRO RO
MIKSZA Krystian 6084/II RO RO RO RO
MINKOWSKI Adam 7514/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
MOSAKOWSKI Piotr 2285/II RO RO RO RO
MUCHA Zbigniew 6302/III KAND. RO   KAND. RO  
NAMYSŁ Grzegorz 1086/I CRO CRO CRO CRO
NIEWIADOMSKI Piotr 3143/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
NOGA Tadeusz 1251/I CRO CRO CRO      
NOWAK Jarosław 5975/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
NOWICKI Grzegorz 3793/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
OCZESAŁA Krzysztof 0479/P RM RM RM RM    
OLECH Paweł   KAND. RO KAND. RO KAND. RO
OSTROWSKI Daniel 7711/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
OSIECKI Konrad 7254/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
PAJĄK Tomasz 6334/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO      
PIKUL Adam 2193/II RO RO RO      
PIKUL Łukasz 6303/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO  
POKLEWSKI Aleksander 7145/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
POLAK Tomasz 6088/II RO RO RO RO
PROKOP Katarzyna 4601/III KAND. RO   KAND. RO
RABIEGA Wojciech 6304/II RO RO RO RO
RADASZEWSKI Zbigniew   CRO   CRO      
REDECKI Tomasz 1290/P RM RM RM
ROGOZIŃSKI Stefan 5388/II RO RO RO RO
ROKITA Zbigniew KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
ROŻYŃSKI Michał 8148/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
RUSZKIEWICZ Paweł   CRO CRO CRO  
SADŁOŃ Bartosz 5163/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
SAMSON Piotr 7736/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
SANECZNIK Krzysztof 1586/I CRO CRO CRO CRO
SCHUPPIK Dariusz 1309/I CRO CRO CRO CRO  
SIODA Wiesław 2185/P RM RM RM RM SO CRO, SO
SIODA Katarzyna 3570/I CRO CRO CRO CRO RO
SIUDA Krzysztof 3781/I CRO CRO CRO CRO
SKOWRON Marcin 0733/III   KAND. RO
SKALSKI Kamil 7716/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
SOBKOWSKI Dariusz 7737/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
SOKOŁOWSKI Leszek 1229/P RM RM RM RM
SOSNOWSKI Łukasz 6091/II RO RO RO RO
SOWA Tomasz 4603/II RO RO RO RO
STANCLIK Sylwia 7739/III KAND. RO          
SULAWIAK Andrzej 0325/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO      
SULAWIAK Michał 3554/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
SZMAGLIŃSKI Piotr 6092/II RO RO RO RO
SZPILEWICZ Michał 6093/II RO RO RO RO
SZUBA Zbigniew 7656/III KAND. RO  
SZUMIELEWICZ Michał KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
SZYMANEK Arkadiusz 1090/II RO RO RO RO
SZYMANIAK Wiktoria 6688/III   KAND. RO
ŚLIWIŃSKA Małgorzata 7515/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
ŚWIERCZEK Zbigniew 1310/P RM RM RM RM
TABASZEWSKA Agnieszka 5615/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
TALAREK Andrzej 7503/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
WANIOŁKA Marcin 1358/II RO
WARMIJAK Piotr 6835/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
WITKOWSKI Paweł 8154/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
WIŚNIEWSKA Agnieszka 7661/III KAND. RO          
WŁOCZEWSKI Adam 4599/II RO RO RO      
WÓJCIK Jakub 7662/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO      
WÓJCIK Mariusz 7663/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO
WRONA Robert 1311/P RM RM RM RM
WRZESIŃSKA Agata 5939/II RO RO RO RO SO SO
WRZESIŃSKI Przemysław 5940/II RO RO RO RO P
WYZGAŁA Robert 4012/I CRO CRO CRO CRO
ZAJEGA Jarosław 7665/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
ZALESKI Maciej 6095/III KAND. RO    
ZAŁUSKA Witold 3900/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO
ZAWADA Krzysztof 8473/III KAND. RO KAND. RO KAND. RO KAND. RO