Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Ranking 2017

– we wszystkich rankingach umieszczani są jedynie strzelcy należący do IPSC Polska

PISTOLET

OPEN
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 CZAUDERNA Sławomir 100,00 0,00 100,00 100,00 100,00 100,00 400,00
2 SOKOŁOWSKI Leszek 90,79 98,54 89,99 99,09 92,53 89,34 380,95
3 CZARNECKI Rafał 86,55 100,00 0,00 89,24 95,10 81,91 370,89
4 CUDNY Michał 66,23 92,85 82,60 85,15 91,38 64,99 351,98
5 PIETRZAK Maciej 55,43 73,85 0,00 67,04 68,36 79,92 289,17
6 SIUDA Krzysztof 0,00 82,89 66,86 0,00 68,34 69,48 287,57
7 ŚWIĄTEK Janusz 63,53 84,70 68,99 56,98 60,67 0,00 277,89
8 BIELIŃSKI Jarosław 0,00 75,70 69,39 0,00 75,13 54,09 274,31
9 KOPUT Jurand 0,00 73,64 67,52 61,93 64,31 0,00 267,40
10 GOŁĄB Tadeusz 60,12 47,03 60,24 70,68 68,32 50,59 259,36
11 TOMCZAK Andrzej 68,83 0,00 0,00 0,00 80,47 0,00 149,30
12 KLACZYŃSKI Krzystof 0,00 0,00 68,59 0,00 68,49 0,00 137,08
13 ŁOZIŃSKI Paweł 0,00 0,00 58,87 45,71 0,00 0,00 104,58
14 OSTROSKI Daniel 0,00 0,00 50,47 0,00 53,70 0,00 104,17
15 SZYMANEK Arkadiusz 0,00 52,56 0,00 48,25 0,00 0,00 100,81
16 ŚLUSAREK Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 53,49 46,84 100,33
17 MICHALIK Piotr 44,57 0,00 0,00 0,00 54,83 0,00 99,40
18 AMER Tomasz 78,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 78,00
19 LEWANDOWSKI Przemysław 77,37 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 77,37
20 MITULSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 0,00 73,48 0,00 73,48
21 KOWALEWSKI Maciej 0,00 67,25 0,00 0,00 0,00 0,00 67,25
22 NIEWIADOMSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 66,87 0,00 66,87
23 ZALESKI Maciej 0,00 61,70 0,00 0,00 0,00 0,00 61,70
24 KOŁAKOWSKI Jan 58,29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,29
25 MODER Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,17 57,17
26 MIKSZA Krystian 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,92 55,92
27 SKOWRON Marcin 55,12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,12
28 GUTWIŃSKI Wojciech 51,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,44
29 FILIPCZAK Wojciech 0,00 49,54 0,00 0,00 0,00 0,00 49,54
30 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Alek 0,00 48,02 0,00 0,00 0,00 0,00 48,02
31 GAJ Agata 39,61 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,61
32 KOLOWCA Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,31 38,31
33 GWIZDAŁA Partyk 0,00 0,00 0,00 35,52 0,00 0,00 35,52
34 JARZĄBEK Adriana 29,69 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 29,69
35 WÓJCIK Mariusz 0,00 0,00 0,00 9,07 0,00 0,00 9,07
STANDARD
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 SIODA Wiesław 100,00 98,40 97,88 100,00 100,00 0,00 398,40
2 MUNIAK Maciej 92,24 95,86 100,00 88,43 90,90 94,85 382,95
3 GRZELKA Krzysztof 89,67 98,54 91,88 91,66 94,93 90,82 377,01
4 MICHALIK Krzysztof 85,10 89,15 96,52 88,70 97,98 85,15 372,35
5 MICHAŁOWSKI Krzysztof 0,00 93,83 91,13 86,37 80,39 85,48 356,81
6 ŻYTO Wojciech 90,69 83,75 88,25 85,02 85,28 88,04 352,26
7 BARWICKI Karol 75,20 92,54 89,17 86,48 0,00 80,37 348,56
8 WOJCIECHOWSKI Michał 78,73 88,16 92,29 73,84 83,76 75,84 342,94
9 ZAWORSKI Radosław 83,25 81,45 87,89 86,27 73,50 74,84 338,86
10 WIDŁA Radosław 84,78 83,45 84,58 79,47 75,06 0,00 332,28
11 KORONKIEWICZ Michał 79,71 81,64 82,24 82,25 79,09 76,73 325,84
12 BIELIŃSKI Artur 0,00 74,38 82,83 0,00 82,81 81,13 321,15
13 BRZEZIŃSKI Dariusz 75,79 75,71 85,85 83,29 72,54 73,08 320,64
14 CIAŚ Mikołaj 80,00 81,17 77,97 79,41 77,23 66,54 318,55
15 BEREŚ Krzysztof 80,96 0,00 71,34 81,69 75,18 0,00 309,17
16 HOCZYK Andrzej 62,94 73,88 76,35 82,63 74,38 75,05 308,41
17 WĘGLARCZYK Mariusz 82,28 79,08 74,88 71,81 71,90 71,55 308,14
18 KOWALCZYK Marek 76,51 73,92 75,50 50,62 79,57 0,00 305,50
19 WILCZYŃSKI Artur 58,30 78,14 79,08 73,52 74,45 65,96 305,19
20 KAŹMIEROWSKI Rafał 0,00 70,96 77,87 0,00 74,42 80,86 304,11
21 ZAWADA Krzysztof 63,98 74,04 74,06 80,66 72,34 74,61 303,37
22 BURZEC Wiesław 81,92 69,71 78,19 70,72 0,00 0,00 300,54
23 MIERZEJEWSKI Darek 70,72 71,39 75,31 70,02 73,48 69,32 290,90
24 WRZESIŃSKI Przemysław 65,25 63,30 76,02 74,92 68,27 0,00 284,46
25 BUSZKIEWICZ Lechosław 0,00 67,17 76,97 72,02 0,00 63,54 279,70
26 AMER Andrzej 66,07 73,36 67,50 0,00 70,72 64,97 277,65
27 KUPIDŁOWSKI Andrzej 62,10 71,41 76,44 58,56 62,96 0,00 272,91
28 SZYMANEK Sonia 66,24 64,34 73,19 48,69 63,87 67,86 271,63
29 BOCHEŃSKA Aneta 0,00 59,70 71,90 68,06 65,22 62,49 267,67
30 ŁOZIŃSKA Aniela 63,67 66,01 72,83 62,79 57,33 56,10 265,30
31 NOGA Tadeusz 65,28 0,00 72,54 65,10 56,01 57,42 260,34
32 ZALEWSKI Piotr 59,84 0,00 61,15 66,57 68,61 63,21 259,54
33 CZUBASIEWICZ Jacek 59,96 67,97 62,46 62,39 59,58 42,78 252,78
34 ROŻYŃSKI Michał 45,98 0,85 64,51 61,53 63,53 60,43 250,00
35 SZULIŃSKI Adam 0,00 54,77 64,42 59,85 66,69 57,47 248,43
36 SKRAJNY Antoni 55,36 65,98 59,56 65,44 0,00 0,00 246,34
37 MADAJEWSKI Leszek 40,25 0,00 71,67 68,31 0,00 62,87 243,10
38 NOWOSAD Janusz 0,00 55,05 55,19 55,64 56,25 62,20 229,28
39 CIECHANOWSKI Tomasz 74,27 77,78 75,16 0,00 0,00 0,00 227,21
40 GOŚLICKI Rafał 75,62 72,62 77,51 0,00 0,00 0,00 225,75
41 BURY Dawid 65,62 70,42 88,16 0,00 0,00 0,00 224,20
42 KOSIŃSKI Tomasz 53,32 0,00 0,00 47,04 52,20 55,62 208,18
43 ĆWIRKO Dawid 0,00 0,00 68,82 67,33 71,91 0,00 208,06
44 BUGAJSKI Łukasz 0,00 0,00 64,65 74,24 68,00 0,00 206,89
45 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 37,97 56,55 41,95 52,94 51,88 0,00 203,32
46 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata 34,33 48,32 47,63 49,01 44,99 57,40 202,36
47 HUBICKA Jolanta 40,41 50,29 49,88 54,61 47,06 0,00 201,84
48 DYLOWICZ Łukasz 60,30 0,00 68,68 71,96 0,00 0,00 200,94
49 AMER Tomasz 0,00 100,00 0,00 0,00 0,00 100,00 200,00
50 ZAŁUSKA Witold 0,00 64,47 0,00 0,00 63,43 68,48 196,38
51 OLECH Paweł 55,73 50,41 46,48 0,00 0,00 36,32 188,94
52 SIKORSKI Tomasz 51,08 51,49 35,32 0,00 0,00 50,93 188,82
53 PIASECKI Artur 0,00 47,80 47,73 40,54 45,93 47,32 188,78
54 RUDNICKA Olga 57,54 0,00 66,34 0,00 59,74 0,00 183,62
55 MANKIEWICZ Michał 0,00 56,77 63,21 0,00 0,00 63,04 183,02
56 PAŁKA Tadeusz 0,00 0,00 0,00 65,25 62,16 51,14 178,55
57 SAMSON Piotr 32,96 0,00 0,00 46,33 45,65 40,40 165,34
58 MACIEJCZYK Bartosz 0,00 0,00 0,00 48,42 55,98 60,06 164,46
59 BYRA Tomasz 0,00 0,00 0,00 59,29 55,54 49,47 164,30
60 CZAPLA Aleksandra 51,70 57,67 52,49 0,00 0,00 0,00 161,86
61 TURAKIEWICZ Leszek 51,31 53,44 0,00 53,11 0,00 0,00 157,86
62 KORNIJCZUK Andrzej 0,00 0,00 48,16 56,02 52,15 0,00 156,33
63 WOCHNIK Michał 0,00 82,06 0,00 72,26 0,00 0,00 154,32
64 DROŻDŻ Halina 36,85 30,06 0,00 0,00 44,04 39,78 150,73
65 BOGDAŃSKI Michał 0,00 0,00 73,98 0,00 75,79 0,00 149,77
66 KANIEWSKI Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 76,27 73,21 149,48
67 MAZUR Joanna 0,00 43,38 0,00 48,62 0,00 54,50 146,50
68 WADELEK Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 67,25 72,28 139,53
69 GŁUCH Marcin 0,00 76,14 0,00 0,00 0,00 61,01 137,15
70 SADŁOŃ Bartosz 0,00 0,00 0,00 67,52 69,22 0,00 136,74
71 de SZYMEROWSKI Artur 0,00 0,00 0,00 0,00 58,84 70,55 129,39
72 SOSNOWSKI Łukasz 0,00 0,00 0,00 0,00 59,80 62,93 122,73
73 ŁOZIŃSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 54,22 62,87 117,09
74 STĘPNIEWICZ Hubert 0,00 0,00 0,00 57,91 0,00 58,53 116,44
75 FIAŁKOWSKA Magdalena 0,00 60,85 0,00 0,00 54,99 0,00 115,84
76 TABASZEWSKA Agnieszka 0,00 0,00 0,00 55,68 59,39 0,00 115,07
77 BALIŃSKI Sławomir 53,34 61,11 0,00 0,00 0,00 0,00 114,45
78 SCHUPPIK Dariusz 0,00 53,06 0,00 0,00 61,31 0,00 114,37
79 ŁAPTAŚ Łukasz 0,00 0,00 53,88 59,47 0,00 0,00 113,35
80 JARZĄBEK Adriana 0,00 0,00 36,65 0,00 38,99 36,29 111,93
81 WEISS Dominik 0,00 0,00 0,00 54,34 53,23 0,00 107,57
82 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław 0,00 0,00 0,00 0,00 50,08 57,22 107,30
83 GRUSZCZYŃSKI Sławomir 54,41 0,00 0,00 49,90 0,00 0,00 104,31
84 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0,00 47,75 0,00 0,00 0,00 49,12 96,87
85 KRAWCZYK Zofia 0,00 0,00 0,00 49,91 42,67 0,00 92,58
86 MAREK Piotr 42,60 48,08 0,00 0,00 0,00 0,00 90,68
87 POLAK Tomasz 0,00 47,33 0,00 0,00 0,00 43,32 90,65
88 RACZYŃSKI Jarosław 0,00 53,70 0,00 0,00 0,00 36,84 90,54
89 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0,00 44,98 0,00 41,68 0,00 0,00 86,66
90 FILIPCZAK Wojciech 0,00 0,00 42,51 0,00 0,00 38,34 80,85
91 KOWALEWSKI Maciej 74,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 74,84
92 GDOWSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 73,21 73,21
93 WANIOŁKA Marcin 0,00 0,00 0,00 72,98 0,00 0,00 72,98
94 HAJDUGA Maciej 0,00 0,00 0,00 67,56 0,00 0,00 67,56
95 KORZEKWA Witold 0,00 0,00 64,73 0,00 0,00 0,00 64,73
96 NIEWIADOMSKI Piotr 0,00 0,00 64,64 0,00 0,00 0,00 64,64
97 KOPANIA Paweł 0,00 0,00 59,70 0,00 0,00 0,00 59,70
98 PORYCKI Michał 0,00 58,58 0,00 0,00 0,00 0,00 58,58
99 KRUKOWSKI Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,85 56,85
100 MARCELA Przemysław 0,00 0,00 56,40 0,00 0,00 0,00 56,40
101 CIERPICA Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 56,14 0,00 56,14
102 SZMAGLIŃSKI Piotr 0,00 55,64 0,00 0,00 0,00 0,00 55,64
103 DMOCH Wojciech 0,00 0,00 55,21 0,00 0,00 0,00 55,21
104 OSTROWSKI Michał 0,00 0,00 0,00 54,05 0,00 0,00 54,05
105 ZALESKI Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,63 53,63
106 WŁOSIŃSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 53,33 0,00 0,00 53,33
107 PROKOP Katarzyna 0,00 0,00 0,00 0,00 52,31 0,00 52,31
108 ROŻEK Marcin 0,00 0,00 51,96 0,00 0,00 0,00 51,96
109 SZOPINSKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,34 49,34
110 KURZAK Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,39 47,39
111 ZIELIŃSKI Andrzej 0,00 46,73 0,00 0,00 0,00 0,00 46,73
112 BIAŁAS Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,72 46,72
113 WARMIJAK Piotr 45,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,97
114 OZURKIEWICZ Marcin 0,00 0,00 0,00 43,94 0,00 0,00 43,94
115 WŁODARSKI Tomasz 0,00 43,62 0,00 0,00 0,00 0,00 43,62
116 JANAS Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,24 41,24
117 SKUZA Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 35,68 0,00 35,68
118 STANCLIK Sylwia 4,17 0,00 0,00 0,21 0,00 0,00 4,38
119 DĄBROWSKI Dariusz 1,50 0,00 0,00 1,85 0,00 0,00 3,35
120 WRZESIŃSKA Agata 0,00 2,20 0,00 0,00 0,00 0,00 2,20
121 MADAJEWSKA Marta 0,00 0,00 2,19 0,00 0,00 0,00 2,19
PRODUCTION
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 TAUSIEWICZ Marcin 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 95,56 400,00
2 SZCZĘSNY Bartosz 96,70 91,28 99,84 97,10 90,84 100,00 393,64
3 LEWANDOWSKI Przemysław 0 81,00 0,00 88,24 88,24 78,34 335,82
4 JURKOWSKI Marcin 83,36 75,39 82,23 85,27 80,08 74,74 330,94
5 EIDRIGEVICIUS Ignacy 83,78 0,00 73,75 84,23 81,77 70,97 323,53
6 REDECKI Tomasz 65,93 77,46 0,00 81,12 82,18 80,70 321,46
7 MARKOWSKI Robert 73,96 75,89 79,29 79,69 81,42 78,14 318,54
8 BOJANOWSKI Piotr 69,78 78,28 80,30 80,67 78,63 0,00 317,88
9 PIWOWARSKI Maciej 78,14 69,92 79,63 79,11 79,61 76,96 316,49
10 BORKOWSKI Łukasz 82,54 65,15 76,44 81,54 75,58 74,40 316,10
11 KIELOCH Szymon 77,68 68,31 63,48 76,52 77,41 83,28 314,89
12 GÓRSKI Dominik 82,49 75,00 74,77 79,55 74,52 75,10 312,14
13 KALETKA Zbigniew 79,79 77,35 71,04 73,48 77,00 72,23 307,62
14 NOWAK Marcin 73,57 0,00 0,00 71,39 77,57 75,68 298,21
15 DĄBROWSKI Juliusz 72,90 71,06 73,52 75,13 73,45 74,91 297,01
16 GDOWSKI Jacek 76,45 70,17 72,80 70,18 77,07 0,00 296,50
17 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof 43,35 64,90 69,28 72,16 77,66 69,02 288,12
18 MIZURO Maciej 71,78 69,95 72,72 62,56 71,92 69,47 286,37
19 POJDA Rafał 68,15 66,05 60,95 59,12 70,92 73,01 278,13
20 GIRYCKI Rafał 72,05 66,32 67,38 69,15 66,80 66,45 275,38
21 PASEK Albert 65,57 0,00 64,55 70,25 71,00 0,00 271,37
22 KALBARCZYK Piotr 65,87 60,76 58,87 69,01 70,28 64,86 270,02
23 GĄDEK Wojciech 62,09 65,79 67,04 70,69 65,87 0,00 269,39
24 TALAREK Andrzej 64,25 64,05 0,00 66,60 68,92 64,19 263,96
25 MUSIAŁ Paweł 0,00 57,41 66,40 67,02 65,47 63,22 262,11
26 JARZĄBEK Maciej 61,50 66,84 0,00 0,00 66,06 66,13 260,53
27 KOCIOŁEK Jacek 62,57 0,00 62,30 71,12 63,46 0,00 259,45
28 GOSSA Dawid 67,07 61,97 70,18 0,00 59,88 55,79 259,10
29 SAAR Sebastian 65,91 56,40 58,43 55,77 69,32 0,00 250,06
30 BIENIAS Marcin 0,00 59,16 58,28 0,00 66,23 65,86 249,53
31 WADELEK Paweł 62,37 52,66 63,93 68,81 0,00 0,00 247,77
32 DUDA Mariusz 67,50 59,38 60,02 59,75 59,91 56,72 247,18
33 MICHALUK Michał 55,04 56,45 66,16 60,24 63,10 0,00 245,95
34 CZECH Mariusz 61,10 0,00 62,55 58,74 62,72 0,00 245,11
35 KOSOWSKI Bartosz 55,34 60,59 57,27 59,52 61,80 62,61 244,52
36 SKOWRON Marcin 0,00 59,44 0,00 48,57 66,46 67,85 242,32
37 STELMASZCZYK Marek 46,31 0,00 56,46 59,52 62,63 59,32 237,93
38 WYDRA Marcin 59,87 52,53 57,40 49,15 61,98 57,70 236,95
39 STELMASZCZYK Michał 0,00 0,00 60,21 52,52 64,22 57,75 234,70
40 HOBOT Kamil 57,07 55,52 53,59 62,74 58,95 0,00 234,28
40 NOWICKI Grzegorz 64,80 51,47 55,55 0,00 54,64 0,00 226,46
41 MIKSZA Maciej 80,89 61,57 70,29 0,00 2,39 12,80 225,55
42 MIKESKA Szymon 0,00 49,92 52,79 50,42 60,37 61,23 224,81
43 ŚWIDERSKI Bartosz 54,47 53,62 55,65 0,00 60,66 0,00 224,40
44 JURKOWSKI Adam 56,62 0,01 49,45 52,87 61,24 52,55 223,28
45 WITKOWSKI Paweł 50,90 56,20 57,09 0,00 58,85 0,00 223,04
46 RAWSKI Maciej 0,00 51,17 0,00 57,71 53,92 58,17 220,97
47 CHMIELEWSKI Sławomir 45,26 43,25 41,40 56,49 57,89 58,46 218,10
48 GŁOWACKI Grzegorz 56,76 51,29 52,60 48,49 0,00 0,00 209,14
49 PETNIAK Ryszard 55,20 53,89 49,09 47,15 47,42 50,13 208,31
50 BISMOR Dariusz 49,39 48,49 43,05 54,71 51,87 52,20 208,17
51 FILIPIAK Remigiusz 43,51 47,58 47,06 54,55 0,00 55,59 204,78
52 POPŁAWSKI Rafał 45,00 39,45 52,43 53,98 26,16 52,78 204,19
53 KOCHAN Grzegorz 49,21 0,00 0,00 52,19 52,42 47,17 200,99
54 OSTRZYCKI Jacek 70,15 65,93 0,00 0,00 0,00 64,67 200,75
55 SOBOLEWSKI Piotr 49,44 48,32 49,32 49,16 47,57 50,35 198,27
56 BEREZOWSKI Paweł 46,18 38,88 49,88 50,60 48,63 43,85 195,29
57 MARKOWSKI Marek 0,00 42,24 46,93 0,00 50,40 49,46 189,03
58 TUSIŃSKI Kamil 48,05 0,00 44,08 48,06 0,00 46,60 186,79
59 WARDĘCKI Adam 0,00 41,68 40,39 0,00 52,59 48,38 183,04
60 KOŁAKOWSKI Jan 0,00 62,70 66,45 0,00 0,00 50,48 179,63
61 SZYMAŃSKI Paweł 54,21 0,00 0,00 61,00 63,75 0,00 178,96
62 STANCLIK Jacek 0,00 0,00 42,33 41,00 48,00 47,31 178,64
63 GRUSZCZYŃSKI Jacek 45,44 50,69 40,22 42,13 0,00 0,00 178,48
64 CIEŚLIK Jarosław 55,29 60,08 0,00 0,00 59,20 0,00 174,57
65 PŁECHA Tomasz 0,00 56,54 0,00 0,00 62,24 53,18 171,96
66 KOPIEC Marian 45,00 0,00 36,18 0,00 49,67 38,86 169,71
67 MAGDA Mirosław 0,00 37,31 40,58 45,61 0,00 43,45 166,95
68 KURZAK Paweł 43,76 41,50 40,87 38,11 0,00 0,00 164,24
69 ŁOŚ Krzysztof 44,60 39,82 35,90 0,00 41,89 37,56 163,87
70 SZPILEWICZ Michał 0,00 54,47 0,00 0,00 52,44 55,92 162,83
71 ŁOPACIŃSKI Piotr 54,38 0,00 53,32 54,88 0,00 0,00 162,58
72 KWIECIEŃ Stanisław 80,76 78,68 0,00 0,00 0,00 0,00 159,44
73 ANDRZEJEWSKI Michał 54,57 47,32 0,00 0,00 52,82 0,00 154,71
74 RUDNICKI Marcin 30,35 0,00 36,31 38,15 36,39 43,32 154,17
75 MATUSZCZAK Łukasz 37,44 31,93 42,79 1,32 39,65 33,51 153,39
76 SZOŁKOWSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 50,47 54,26 48,64 153,37
77 MICHALIK Piotr 0,00 0,00 43,69 54,10 54,83 0,00 152,62
78 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek 47,25 49,54 55,67 0,00 0,00 0,00 152,46
79 STASZCZYK Bartosz 0,00 0,00 0,00 50,07 53,05 48,55 151,67
80 OCZESAŁA Krzysztof 55,08 48,79 46,46 0,00 0,00 0,00 150,33
81 OMIELCZENKO Wojciech 0,00 0,00 0,00 48,40 51,36 49,87 149,63
82 SIUDA Krzysztof 71,80 0,00 0,00 71,17 0,00 0,00 142,97
83 KUDLIŃSKI Jakub 0,00 45,40 0,00 0,00 46,73 49,74 141,87
84 KACZMAREK Wojciech 49,97 41,76 0,00 0,00 0,00 48,94 140,67
85 JANICKI Piotr 29,15 36,73 0,00 0,00 37,69 36,45 140,02
86 MOSAKOWSKI Piotr 0,00 47,71 0,00 0,00 42,29 43,39 133,39
87 KUCHARSKI Tomasz 66,69 65,50 0,00 0,00 0,00 0,00 132,19
88 ADAMSKI Darek 0,00 63,41 0,00 0,00 0,00 67,79 131,20
89 KOWALEWSKI Maciej 0,00 0,00 67,75 0,00 62,26 0,00 130,01
90 BUKOWSKI Jerzy 0,00 0,00 0,00 0,00 63,85 61,80 125,65
91 WARCHOŁ Rafał 58,44 0,00 66,55 0,00 0,00 0,00 124,99
92 POŁOŃSKI Krzysztof 0,00 27,21 29,51 34,00 33,60 0,00 124,32
93 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz 0,00 63,84 0,00 0,00 58,97 0,00 122,81
94 BIEGAJ Michał 0,00 0,00 0,00 57,82 63,52 0,00 121,34
95 POLESZAK Rafał 63,51 0,00 55,24 0,00 0,00 0,00 118,75
96 GAWRYŚ Paweł 60,21 58,45 0,00 0,00 0,00 0,00 118,66
95 FROST Zbigniew 0,00 0,00 59,47 0,00 0,00 57,85 117,32
96 WITKOWSKI Michał 0,00 50,97 0,00 0,00 61,75 0,00 112,72
97 KRYSTKOWIAK Karol 0,00 0,00 0,00 57,57 54,25 0,00 111,82
98 SOWA Tomasz 0,00 0,00 0,00 56,63 53,68 0,00 110,31
99 MÓŁKA Partik 37,67 0,00 34,67 37,82 0,00 0,00 110,16
100 GÓRKA Tadeusz 55,01 0,00 0,00 51,22 0,00 0,00 106,23
101 SZAFRAŃSKI Andrzej 52,39 0,00 53,29 0,00 0,00 0,00 105,68
102 WIŚNIEWSKI Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 53,36 52,19 105,55
103 SAMSON Adrian 0,00 0,00 0,00 25,71 35,34 41,59 102,64
104 BRODOWICZ Jarosław 0,00 54,10 46,20 0,00 0,00 0,00 100,30
105 WIĄCEK Maciej 0,00 56,59 42,51 0,00 0,00 0,00 99,10
106 WIAK Zenon 0,00 28,81 35,78 33,84 0,00 0,00 98,43
107 STARZYŃSKI Piotr 0,00 45,36 48,72 0,00 0,00 0,00 94,08
108 ŻBIKOWSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 42,08 51,38 93,46
109 WOJTCZAK Henryk 0,00 0,00 46,09 0,00 46,66 0,00 92,75
110 PODSIEDLAK Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 46,90 45,77 92,67
111 BOROWY Oskar 44,07 0,00 47,62 0,00 0,00 0,00 91,69
112 MUCHALSKI Karol 0,00 0,00 0,00 46,29 0,00 44,73 91,02
113 HERMAN Łukasz 0,00 0,00 0,00 44,72 0,00 44,26 88,98
114 SZMAGIŃSKI Piotr 0,00 0,00 44,93 0,00 0,00 43,20 88,13
115 LIPSKI Grzegorz 0,00 46,13 0,00 0,00 0,00 41,86 87,99
116 SZEPELAK Tomasz 0,00 43,19 0,00 0,00 0,00 44,41 87,60
117 PONCYLJUSZ Wojciech 0,00 0,00 0,00 40,53 0,00 47,04 87,57
118 TOMAKA Jerzy 0,00 0,00 0,00 0,00 44,23 41,34 85,57
119 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0,00 46,19 0,00 0,00 39,03 0,00 85,22
120 MALACH Piotr 0,00 39,94 0,00 0,00 0,00 43,00 82,94
121 WIĄCEK Tadeusz 0,00 39,12 43,67 0,00 0,00 0,00 82,79
122 CZEKALA Tomasz 80,27 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80,27
123 JEWIEC Piotr 39,22 0,00 0,00 37,17 0,00 0,00 76,39
124 PIKUL Adam 35,79 0,00 0,00 39,74 0,00 0,00 75,53
125 KACZYŃSKI Krzysztof 0,00 0,00 0,00 36,89 0,00 34,37 71,26
126 STADNICKI Jakub 0,00 67,58 0,00 0,00 0,00 0,00 67,58
127 BUSZKIEWICZ Lechosław 0,00 67,17 0,00 0,00 0,00 0,00 67,17
128 KICERMAN Jacek 32,80 0,00 0,00 0,00 0,00 34,10 66,90
129 SADŁOŃ Bartosz 0,00 0,00 64,50 0,00 0,00 0,00 64,50
130 RABIEGA Wojciech 64,03 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,03
131 DOBROWOLSKI Bartłomiej 0,00 0,00 0,00 63,94 0,00 0,00 63,94
132 WANIOŁKA Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 62,23 0,00 62,23
133 BOROWY Robert 0,00 0,00 0,00 61,56 0,00 0,00 61,56
134 HARĘŻA Damian 0,00 0,00 58,75 0,00 0,00 0,00 58,75
135 GARBIAN Michał 0,00 0,00 0,00 58,39 0,00 0,00 58,39
136 KRYSIŃSKI Adam 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,97 57,97
137 SOSNOWSKI Łukasz 0,00 55,89 0,00 0,00 0,00 0,00 55,89
138 STEFANIUK Jacek 0,00 36,68 0,00 0,00 18,14 0,00 54,82
139 JACEK Zdzisław 0,00 0,00 0,00 0,00 54,41 0,00 54,41
140 GÓRSZCZAK Dawid 53,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,89
141 FIAŁKOWSKA Magdalena 0,00 0,00 53,53 0,00 0,00 0,00 53,53
142 GARBIEŃ Michał 52,91 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,91
143 MIKSZA Krystian 0,00 52,66 0,00 0,00 0,00 0,00 52,66
144 GALANCIAK Przemysław 0,00 0,00 48,80 0,00 3,37 0,00 52,17
145 TOMAKA Agnieszka 0,00 0,00 0,00 0,00 24,67 27,19 51,86
146 SKOLIK Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 51,55 0,00 51,55
147 MIKLASZEWSKI Robert 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,38 51,38
148 WIELOCHOWSKI Mirosław 0,00 51,16 0,00 0,00 0,00 0,00 51,16
149 BABICZ Grzegorz 0,00 0,00 0,00 50,97 0,00 0,00 50,97
150 TROJANOWSKI Jacek 0,00 50,58 0,00 0,00 0,00 0,00 50,58
151 STEPHAN Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 50,55 0,00 50,55
152 LINDA Grzegorz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,44 50,44
153 TOMAKA Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 50,34 0,00 50,34
154 FOTYGA Kajetan 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,09 49,09
155 TALAŚKA Marcin 0,00 48,87 0,00 0,00 0,00 0,00 48,87
156 DYNER Arkadiusz 0,00 0,00 0,00 47,87 0,00 0,00 47,87
157 GĄSIOR Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 47,70 0,00 47,70
158 SZMAGLIŃSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 47,50 0,00 47,50
159 WĘGLACZYK Stanisław 0,00 0,00 0,00 47,28 0,00 0,00 47,28
160 JAWOR Łukasz 0,00 0,00 0,00 46,81 0,00 0,00 46,81
161 KOCHANOWICZ Hubert 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,70 46,70
162 PASTERNAK Michał 46,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,05
163 LEMAŃSKI Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 45,84 0,00 45,84
164 WŁOCZEWSKI Mateusz 0,00 0,00 0,00 45,73 0,00 0,00 45,73
165 BORKOWSKI Jakub 0,00 0,00 0,00 16,11 29,58 0,00 45,69
166 DOMARADZKI Zbigniew 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,33 45,33
167 GWIZDAŁA Patryk 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,76 44,76
168 DOBROWOLSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 44,08 0,00 44,08
169 ZIELIŃSKI Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,61 43,61
170 BAJEROWSKI Tomasz 0,00 43,35 0,00 0,00 0,00 0,00 43,35
171 SCHIMMELPFENNING Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,45 42,45
172 PILCH Janusz 41,55 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,55
173 JĘDRUSEK Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 41,54 0,00 41,54
174 FILIPCZAK Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 41,40 0,00 41,40
175 HAJDUCZENIA Marek 41,31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,31
176 KULINOWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 40,87 0,00 0,00 40,87
177 DERDA Mateusz 0,00 0,00 0,00 40,64 0,00 0,00 40,64
178 MAJDA Arkadiusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 40,09 40,09
179 KOŁODZIEJCZYK Wiktor 0,00 39,30 0,00 0,00 0,00 0,00 39,30
180 PIETKUN Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,25 39,25
181 BĄKOWSKI Jakub 0,00 39,22 0,00 0,00 0,00 0,00 39,22
182 PELAWSKI Dawid 0,00 38,53 0,00 0,00 0,00 0,00 38,53
183 CIEŁY Przemysław 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 37,37 37,37
184 WIERZBICKI Zbigniew 0,00 37,35 0,00 0,00 0,00 0,00 37,35
185 BOCHRA Krzysztof 0,00 35,66 0,00 0,00 0,00 0,00 35,66
186 SZOSTEK Rafał 0,00 0,00 0,00 32,48 0,00 0,00 32,48
187 KAROLAK Jakub 0,00 0,00 32,06 0,00 0,00 0,00 32,06
188 GINTER Sławomir 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,05 32,05
189 NIEDŹWIECKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 31,12 31,12
190 KOCOŃ Wojciech 30,44 0,00 0,00 0,01 0,00 0,00 30,45
191 WŁOCZEWSKI Adam 0,00 0,00 0,00 28,97 0,00 0,00 28,97
192 SOBKOWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 1,67 0,00 0,00 1,67
CLASSIC
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 ŚWIERCZEK Zbigniew 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00 100,00 200,00
2 WARCHOŁRafał 0,00 0,00 0,00 0,00 80,95 71,95 152,90
3 GOŚLICKI Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 70,62 80,05 150,67
4 GRUSZCZYŃSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 48,71 57,89 106,60
5 ŁAPTAŚ Łukasz 0,00 0,00 0,00 0,00 68,00 0,00 68,00
6 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,75 53,75
7 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Alek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,66 53,66
8 KUBICZ Zbigniew 0,00 0,00 0,00 0,00 4,35 3,15 7,50
9 SOBKOWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 4,71 0,92 5,63
10 KOCOŃ Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 1,90 1,79 3,69

 

OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 CZAUDERNA Sławomir 100 0 100 100 100 100 400,00
2 BIELIŃSKI Jarosław 0 100 69,39 0 75,13 54,9 299,42
3 KOPUT Jurand 0 97,27 67,52 61,93 61,31 0 288,03
4 GOŁĄB Tadeusz 60,12 62,13 60,24 70,68 68,32 50,59 261,37
5 TOMCZAK Andrzej 68,83 0 0 0 80,47 0 149,30
6 KLACZYŃSKI Krzysztof 0 0 68,59 0 68,49 0 137,08
7 SZYMANEK Arkadiusz 0 69,43 0 48,25 0 0 117,68
8 ŁOZIŃSKI Paweł 0 0 58,87 45,71 0 0 104,58
9 KOŁAKOWSKI Jan 58,29 0 0 0 0 0 58,29
10 KOLOWCA Krzysztof 0 0 0 0 0 38,31 38,31
11 WÓJCIK Mariusz 0 0 0 9,07 0 0 9,07
STANDARD SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting – Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 ZAWORSKI Radosław 100 100 100 100 96,37 100 400,00
2 BEREŚ Krzysztof 97,26 0 81,17 94,69 98,58 0 371,70
3 MIERZEJEWSKI Dariusz 84,95 87,65 85,68 81,16 96,34 92,62 362,29
4 BURZEC Wiesław 98,4 85,9 88,96 81,98 0 0 355,24
5 AMER Andrzej 79,37 90,07 76,8 0 92,73 86,82 348,99
6 BUSZKIEWICZ Lechosław 0 82,47 87,57 83,48 0 84,89 338,41
7 NOGA Tadeusz 78,42 0 82,53 75,64 73,43 76,73 313,32
8 SZULIŃSKI Adam 0 67,25 73,29 69,38 87,44 76,79 306,90
9 MADAJEWSKI Leszek 48,35 0 81,55 79,18 0 84,01 293,09
10 PAŁKA Tadeusz 0 0 0 75,64 81,5 68,33 225,47
11 KANIEWSKI Andrzej 0 0 0 0 100 97,82 197,82
12 ŁOZIŃSKI Paweł 0 0 0 0 71,09 84 155,09
13 ŁAPTAŚ Łukasz 0 0 61,3 68,94 0 0 130,24
14 TURAKIEWICZ Leszek 0 65,62 0 61,57 0 0 127,19
15 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0 58,62 0 0 0 65,64 124,26
16 RACZYŃSKI Jarosław 0 65,93 0 0 0 49,22 115,15
17 GDOWSKI Jacek 0 0 0 0 0 97,83 97,83
18 KRUKOWSKI Wojciech 0 0 0 0 0 75,96 75,96
19 MICHALIK Janusz 0 0 0 0 69,45 0 69,45
20 OZURKIEWICZ Marcin 0 0 0 50,94 0 0 50,94
21 OLECH Paweł 0 0 0 0 0 48,2 48,20
PRODUCTION SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 GDOWSKI Jacek 100 100 100 100 100 0 400,00
2 DUDA Mariusz 88,3 84,62 82,44 85,14 77,73 97,03 355,09
3 CHMIELEWSKI Sławomir 59,21 61,64 56,86 80,49 75,11 100 317,24
4 PETNIAK Ryszard 72,2 76,8 67,43 67,18 61,53 85,76 302,19
5 SOBOLEWSKI Piotr 64,67 68,87 67,75 70,04 61,72 86,14 292,80
6 BEREZOWSKI Paweł 60,4 55,41 68,52 72,1 63,1 75,01 278,73
7 MARKOWSKI Marek 0 60,2 64,46 0 65,39 84,61 274,66
8 MAGDA Mirosław 0 53,17 55,74 64,99 0 74,33 248,23
9 ŁOŚ Krzysztof 58,34 56,75 49,31 0 54,36 0 218,76
10 KACZMAREK Wojciech 65,36 59,51 0 0 0 83,73 208,60
11 OCZESAŁA Krzysztof 72,05 69,53 63,82 0 0 0 205,40
12 KOŁAKOWSKI Jan 0 89,36 91,28 0 0 0 180,64
13 POLOŃSKI Krzysztof 0 38,77 40,54 48,45 43,6 0 171,36
14 WIAK Zenon 0 41,06 49,15 48,22 0 0 138,43
15 WIĄCEK Tadeusz 0 55,75 59,99 0 0 0 115,74
16 KOPIEC Marian 0 0 49,69 0 64,45 0 114,14
17 KACZYŃSKI Krzysztof 0 0 0 52,57 0 58,79 111,36
18 BOROWY Robert 0 0 0 87,72 0 0 87,72
19 FROST Zigniew 0 0 81,69 0 0 0 81,69
20 DOMARADZKI Wojciech 0 0 0 0 0 77,54 77,54
21 GÓRKA Tadeusz 0 0 0 72,98 0 0 72,98
22 TAMAKA Jerzy 0 0 0 0 0 70,72 70,72
23 JACEK Zdzisław 0 0 0 0 70,6 0 70,60
24 SKOLIK Andrzej 0 0 0 0 66,88 0 66,88
25 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0 65,83 0 0 0 0 65,83
26 BAJEROWSKI Tomasz 0 61,78 0 0 0 0 61,78
27 LEMAŃSKI Andrzej 0 0 0 0 59,47 0 59,47
28 DOBROWOLSKI Jacek 0 0 0 0 57,19 0 57,19
26 PIKUL Adam 0 0 0 56,62 0 0 56,62
27 NIEDŹwiecki Tomasz 0 0 0 0 0 53,24 53,24
28 WIERZBICKI Zbigniew 0 53,24 0 0 0 0 53,24
PRODUCTION SUPER SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 KOPIEC Marian 81,81 0 0 0 0 67,17 148,98
2 KICERMAN Jacek 59,62 0 0 0 0 58,95 118,57
3 GÓRKA Tadeusz 100 0 0 0 0 0 100,00
3 FROST Zbigniew 0 0 0 0 0 100 100,00
4 KOŁAKOWSKI Jan 0 0 0 0 0 87,26 87,26
5 PILCH Janusz 75,53 0 0 0 0 0 75,53
6 PIKUL Adam 65,07 0 0 0 0 0 65,07
7 ŁOŚ Krzysztof 0 0 0 0 0 64,93 64,93
STANDARD LADY
                 
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Polish Open Zakończenie GP Razem
1 SZYMANEK Sonia 100 97,48 100 71,54 97,93 100 397,93
2 BOCHEŃSKA Aneta 0 90,45 98,24 100 100 92,09 390,33
3 ŁOZIŃSKA Aniela 96,12 100 99,51 92,25 87,91 82,68 387,88
4 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 57,33 85,67 57,31 77,77 79,54 0 300,31
5 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata 51,83 73,21 65,08 72 68,98 84,59 298,78
6 HUBICKA Jolanta 61,01 76,18 68,15 80,24 72,16 0 296,73
7 RUDNICA Olga 86,87 0 90,65 0 91,6 0 269,12
8 CZAPLA Aleksandra 78,06 87,37 71,72 0 0 0 237,15
9 DROŻDŻ Halina 55,64 45,54 0 0 67,53 58,63 227,34
10 MAZUR Joanna 0 65,72 0 71,44 0 80,31 217,47
11 FIAŁKOWSKA Magdalena 0 92,18 0 0 84,31 0 176,49
12 TABASZEWSKA Agnieszka 0 0 0 81,81 91,06 0 172,87
13 JARZĄBEK Adrianna 0 0 50,08 0 59,79 53,48 163,35
14 KRAWCZYK Zofia 0 0 0 73,33 65,42 0 138,75
15 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0 68,15 0 61,24 0 0 129,39
16 PROKOP Katarzyna 0 0 0 0 80,21 0 80,21
17 STANCLIK Sylwia 6,29 0 0 0,31 0 0 6,60
18 WRZESIŃSKA Agata 0 3,33 0 0 0 0 3,33
19 MADAJEWSKA Marta 0 0 2,99 0 0 0 2,99

 

 

 


KARABIN

SEMI AUTO OPEN
NAZWISKO Imię Otwarcie sezonu Letni Karabin Zakończenie sezonu Razem
1 SZYMAŃSKI Paweł 83,41 77,16 75,3 235,87
2 CUDNY Michał 69,87 81,31 82,53 233,71
3 KANIEWSKI Andrzej 84,19 67,19 80,11 231,49
4 NIEWIADOMSKI Piotr 73,12 78,24 77,49 228,85
5 TOMCZAK Andrzej 66,15 64,74 79,2 210,09
6 SADŁOŃ Barotsz 65,23 63,77 67,18 196,18
7 JARZĄBEK Maciej 65,05 63,36 67,42 195,83
8 TAUSIEWICZ Marcin 0 92,04 100 192,04
9 REDECKI Tomasz 0 100 77,78 177,78
10 CZEKALA Tomasz 0 89,65 85,2 174,85
11 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław 57,83 39,46 71,76 169,05
12 ĆWIRKO Dawid 0 86,67 81,61 168,28
13 KORONKIEWICZ Michał 53,63 41,81 71,21 166,65
14 WARMIJAK Piotr 46,87 51,17 57,76 155,8
15 JAŹWIŃSKI Arkadiusz 0 87,8 62,02 149,82
16 WILCZYŃSKI Artur 0 61,48 86,48 147,96
17 MARKOWSKI Robert 68,38 0 77,17 145,55
18 BIELIŃSKI Jarosław 66,47 0 71,15 137,62
19 MAZUR Joanna 45,93 35,23 54,16 135,32
20 SZOŁKOWSKI Piotr 37,68 37,17 50,76 125,61
21 KLACZYŃSKI Krzysztof 73,7 47,71 0 121,41
22 BIELIŃSKI Artur 60,31 0 59 119,31
23 KUCZYŃSKI Piotr 57,18 0 61,32 118,5
24 BOCHEŃSKA Aneta 0 54,23 62,51 116,74
25 DYNER Piotr 0 47,62 60,82 108,44
26 SZCZĘSNY Bartosz 100 0 0 100
27 HOCZYK Andrzej 0 38,3 59,21 97,51
28 KAŹMIEROWSKI Rafał 0 45,69 49,33 95,02
29 GWIZDAŁA Partyk 0 47,52 46,26 93,78
30 DYNER Arkadiusz 0 39,86 53,48 93,34
31 GOŚLICKI Rafał 58,68 33,52 0 92,2
32 LEWANDOWSKI Przemek 0 88,21 0 88,21
33 WASILEWSKI Artur 84,84 0 0 84,84
34 BRODEWICZ Rafał 41,62 0 41,89 83,51
35 NOWICKI Piotr 45,14 0 35,88 81,02
36 GRUSZCZYŃSKI Jacek 0 26,17 50,49 76,66
37 GAWRYŚ Paweł 76,63 0 0 76,63
38 WĘGLARCZYK Mariusz 0 0 75,18 75,18
39 RAWSKI Maciej 0 0 73,23 73,23
40 SZMAGLIŃSKI Piort 0 31,05 38,77 69,82
41 MIZURO Maciej 0 69,36 0 69,36
42 HECK Michał 0 68,73 0 68,73
43 KUPIDŁOWSKI Andrzej 67,67 0 0 67,67
44 MODER Paweł 0 66,5 0 66,5
45 MITULSKI Leszek 0 62,97 0 62,97
46 LIPKA Maciej 0 0 62,94 62,94
47 PŁECHATA Tomasz 60,97 0 0 60,97
48 GALANCIAK Przemysław 60,45 0 0 60,45
49 WIDŁA Radosław 59,05 0 0 59,05
50 KUROWSKI Michał 52,72 0 0 52,72
51 KOŚLA Marek 52,18 0 0 52,18
52 POPŁAWSKI Rafał 0 0 50,05 50,05
53 POBIARŻYN Gizela 48,7 0 0 48,7
54 KAROLAK Jakub 0 0 48,5 48,5
55 JANAS Dariusz 0 0 47,33 47,33
56 KOŁODZIEJSKI Marek 0 0 45,19 45,19
57 MANKIEWICZ Michał 42,38 0 0 42,38
58 MANKIEWICZ Michał 0 0 41,55 41,55
59 ŁOZIŃSKI Paweł 0 0 37,35 37,35
60 KWIATKOWSKI Michał 0 0 36,4 36,4
61 STARZYŃSKI Piotr 0 0 35,76 35,76
62 KUCHARCZYK Maciej 0 0 33,46 33,46
63 MACIEJCZYK Bartosz 0 29,56 0 29,56
64 JAŚKIEWICZ Krzysztof 0 27,02 0 27,02
65 FROST Zbigniew 0 25,14 0 25,14
66 GINTER Sławomir 0 20,04 0 20,04
67 KOLOWCA Krzysztof 0 19,1 0 19,1
68 SZUBER Michał 0 0 15,19 15,19
SEMI AUTO OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie sezonu Letni Karabin Zakończenie sezonu Razem
1 KANIEWSKI Andrzej 100 100 100 300
2 TOMCZAK Andrzej 78,57 96,36 98,86 273,79
4 BIELIŃSKI Jarosław 78,95 0 88,81 167,76
3 KLACZYŃSKI Krzysztof 87,54 71,02 0 158,56
4 KUCZYŃSKI Piotr 0 0 61,32 61,32
5 KOŁODZIEJSKI Marek 0 0 45,19 45,19
6 FROST Zbigniew 0 37,41 0 37,41
7 ŁOZIŃSKI Paweł 0 0 37,35 37,35
8 KOLOWCA Krzysztof 0 28,43 0 28,43
SEMI AUTO STANDARD
NAZWISKO Imię Otwarcie sezonu Letni Karabin Zakończenie sezonu Razem
1 BORKOWSKI Łukasz 100 100 98,03 298,03
2 STADNICKI Jakub 88,81 99,37 100 288,18
3 KALBARCZYK Piotr 85,83 71,77 94,88 252,48
4 TALAREK Andrzej 76,13 68,29 89,42 233,84
5 MIERZEJEWSKI Dariusz 73,1 50,12 80,13 203,35
6 WEISS Dominik 65,91 43,91 72,48 182,3
7 KOPANIA Paweł 57,21 47,2 68,28 172,69
8 ZALEWSKI Piotr 63,26 31,85 66,64 161,75
9 GÓRNIAK Rafał 76,91 0 83,66 160,57
10 BOJANOWSKI Piotr 69,81 0 76,24 146,05
11 BISMOR Dariusz 32,76 0 59,35 92,11
12 BEREZOWSKI Paweł 0 33,94 48,04 81,98
13 PIEŃKOWSKI Jarosław 0 26,55 50,41 76,96
14 SOSNOWSKI Łukasz 0 25,77 50,91 76,68
15 GRZYB Marcin 0 0 68,5 68,5
16 SKOLIK Andrzej 0 0 67,78 67,78
17 WYDRA Marcin 62,77 0 0 62,77
18 MARCINCZYK Tomasz 0 11,73 42,63 54,36
19 GÓRNIK Grzegorz 0 0 52,99 52,99
20 POPŁAWSKI Rafał 48,57 0 0 48,57
21 STARZYŃSKI Piotr 43,38 0 0 43,38
22 SZOPIŃSKI Tomasz 0 29,81 0 29,81
23 MATUSZCZAK Łukasz 28,89 0 0 28,89
24 ŻURAWSKI Artur 0 16,76 0 16,76

 

 

 

 



STRZELBA

 

OPEN
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 NIEWIADOMSKI Piotr 67,05 100 74,23 74,32 248,55
2 OSTROWSKI Daniel 100 86,68 56,03 57,15 243,83
3 GRABARCZYK Jacek 80,05 69,72 67,32 50,2 217,09
4 BIEGAJ Michał 63,84 69,75 65,46 74,14 209,35
5 LEWANDOWSKI Przemysław 0 0 100 100 200
6 MIZURO Maciej 0 99,56 91,85 0 191,41
7 MIERZEJEWSKI Dariusz 71,58 0 55,67 43,02 170,27
8 CIERPICA Tomasz 87,84 67,02 0 0 154,86
9 KLACZYŃSKI Krzysztof 0 0 70,74 62,32 133,06
10 GRZELKA Krzysztof 66,04 0 0 37,17 103,21
11 WILCZYŃSKI Artur 94,44 0 0 0 94,44
12 GOŚLICKI Rafał 85,45 0 0 0 85,45
13 SZULIŃSKI Adam 0 0 80,19 0 80,19
14 POŁOŃSKI Krzysztof 41,53 0 34,19 0 75,72
15 RADOMSKI Marek 38,59 0 30,67 0 69,26
16 SKOLIK Andrzej 63,87 0 0 0 63,87
17 MIODUSZEWSKI Tomasz 55,57 0 0 0 55,57
18 WEGNER Ryszard 0 0 0 0,32 0,32
 OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 MIERZEJEWSKI Dariusz 100 0 69,42 69,03 238,45
2 KLACZYŃSKI Krzysztof 0 o 88,22 100 188,22
3 POLOŃSKI Krzysztof 58,01 0 42,64 0 100,65
4 SZULIŃSKI Adam 0 0 100 0 100
5 RADOMSKI Marek 53,9 0 38,25 0 92,15
6 WEGNER Ryszard 0 0 0 0,51 0,51
STANDARD
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 SZCZĘSNY Bartosz 100 97,2 0 100 297,2
2 CUDNY Michał 91,25 95,49 100 88,98 286,74
3 SOKOŁOWSKI Leszek 89,47 96,52 77,5 84,38 270,37
4 BOGDAŃSKI Michał 81,19 100 81,22 0 262,41
5 HARĘŻA Damian 84,37 86,12 80,91 0 251,4
6 KALBARCZYK Piotr 68,28 85,81 79,74 80,14 245,69
7 REDECKI Tomasz 0 84,97 78,55 81,84 245,36
8 MARCELA Przemysław 54,07 81,65 67,89 80,8 230,34
9 BRZEZIŃSKI Dariusz 64,61 77,96 70,16 0 212,73
10 WARMIJAK Piotr 44,7 66,75 65 56 187,75
11 POPŁAWSKI Rafał 0 62,8 57,79 59,08 179,67
12 BOCHEŃSKA Aneta 54,85 63,8 56,28 58,48 178,56
13 MICHALIK Piotr 63,79 0 54,08 59,37 177,24
14 KUPIDŁOWSKI Andrzej 61,6 0 50,53 60,71 172,84
15 MAZUR Joanna 43,41 51,48 53,64 60,1 165,22
16 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek 46,33 70,12 42,46 48,06 164,51
17 ZALEWSKI Piotr 44,89 62,91 53,84 0 161,64
18 JAŹWIŃSKI Arkadiusz 0 0 80,68 70,15 150,83
19 CIEŚLIK Jarosław 55,96 0 0 69,35 125,31
20 ZAWADA Krzysztof 0 71,75 0 52,27 124,02
21 PŁECHA Tomasz 51,83 0 60,56 0 112,39
22 ĆWIRKO Dawid 0 60,66 0 50,6 111,26
23 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Alek 45,62 0 51,85 0 97,47
24 GRUSZCZYŃSKI Jacek 0 0 44,25 40,6 84,85
25 SZYSZKOWSKI Krzystof 0 0 35,44 38,85 74,29
26 KUDLIŃSKI Jakub 30,07 42,02 0 0 72,09
27 GAŁĄZKA Marcin 70,18 0 0 0 70,18
28 CZAUDERNA Sławomir 69,83 0 0 0 69,83
29 WILCZYŃSKI Artur 0 0 69,13 0 69,13
30 KALETKA Zbigniew 0 66,55 0 0 66,55
31 BISMOR Dariusz 0 63,53 0 0 63,53
32 GAWRYŚ Paweł 63,26 0 0 0 63,26
33 JAROSIEWICZ Szymon 0 0 62,09 0 62,09
34 MIODUSZEWSKI Tomasz 0 60,11 0 0 60,11
35 CZECH Mariusz 58,88 0 0 0 58,88
36 OZYRA Marcin 0 0 58,72 0 58,72
37 MODER Paweł 0 0 0 57,07 57,07
38 MARKOWSKI Robert 0 0 56,14 0 56,14
39 TROCKI Sebastian 53,82 0 0 0 53,82
40 WIELECHOWSKI Mirosław 0 0 0 53,77 53,77
41 KARDASZEWSKI Michał 52,2 0 0 0 52,2
42 POBIARZYN Gizela 0 0 50,18 0 50,18
43 TUSIŃSKI Kamil 0 50,03 0 0 50,03
44 SADŁOŃ Bartosz 0 0 49,52 0 49,52
45 WOJTCZAK Henryk 0 0 45 0 45
46 SKALSKI Kamil 0 42,48 0 0 42,48
47 WĘGLARCZYK Mariusz 0 0 37,5 0 37,5
48 GŁOWACKI Grzegorz 36,37 0 0 0 36,37
49 MUSIAŁ Paweł 0 0 0 33,54 33,54
50 KUCHARCZYK Maciej 0 0 31,72 0 31,72
51 KAŹMIEROWSKI Rafał 0 0 0 29,83 29,83
52 SOSNOWKI Łukasz 0 0 0 21,85 21,85
53 KOLOWCA Krzysztof 0 0 11,85 0 11,85
54 MADAJEWSKA Marta 0 0 0,38 0,28 0,66
55 GASPEROWICZ Anna 0 0 0,19 0,08 0,27
56 DROŻDŻ Halina 0 0,01 0 0 0,01
STANDARD LADY
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 BOCHEŃSKA Aneta 0 100 100 97,32 297,32
2 MAZUR Joanna 0 80,69 95,31 100 276
3 POBIARZYN Gizela 0 0 89,17 0 89,17
4 MADAJEWSKA Marta 0 0 0,67 0,47 1,14
5 GASPEROWICZ Anna 0 0 0,33 0,13 0,46
6 SZYMANIAK Wiktoria 0 0 0,01 0 0,01
7 DROŻDŻ Halina 0 0,01 0 0 0,01
STANDARD MANUAL
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 BORKOWSKI Łukasz 100 100 96,02 94,46 296,02
2 CZEKALA Tomasz 85,33 0 100 100 285,33
3 MADAJEWSKI Leszek 0 80,88 93,73 81,26 255,87
4 WANDZEL Robert 85,28 0 82,69 85,52 253,49
5 TALAREK Andrzej 70,55 74,82 80,39 79,58 234,79
6 KARAŚ Rafał 70,19 75,27 73,16 0 218,62
7 DUDA Mariusz 69,4 75,12 67,03 0 211,55
8 KANIEWSKI Andrzej 53,7 0 71,32 80,3 205,32
9 MOLENDA Dariusz 54,72 76,62 73,67 46,38 205,01
10 KOŚLA Marek 67,34 0 71,23 64,82 203,39
11 KORONKIEWICZ Michał 56,61 68,06 62,13 68,37 198,56
12 BOJANOWSKI Piotr 0 60,31 59,35 66,49 186,15
13 WIDŁA Radosław 54,49 55,14 68,78 0 178,41
14 ANDRZEJEWSKI Michał 0 57,38 52,2 50,99 160,57
15 WEISS Dominik 51,03 42,91 48,2 0 142,14
16 ADAMSKI Dariusz 0 0 63,63 65,22 128,85
17 KOPUT Jurand 0 0 60,51 56,84 117,35
18 SZPERLIŃSKI Maciej 0 0 55,15 59,17 114,32
19 PROROK Paweł 0 64,31 46,33 0 110,64
20 MICHAŁOWSKI Norbert 49 0 0 49,77 98,77
21 GOŁĄB Tadeusz 0 41,42 48,57 0 89,99
22 STADNICKI Jakub 0 0 85,53 0 85,53
23 LEWANDOWSKI Przemek 78,82 0 0 0 78,82
24 HECK Michał 0 0 76,38 0 76,38
25 LIAKH Viktor 73,86 0 0 0 73,86
26 BEREZOWSKI Paweł 0 0 42,19 30,66 72,85
27 NOWAK Marcin 72,03 0 0 0 72,03
28 MITULSKI Leszek 0 0 68,23 0 68,23
29 BRODOWICZ Jarosław 0 60,21 0 0 60,21
30 ŻYTO Wojciech 0 59,71 0 0 59,71
31 SCHUPPIK Dariusz 0 58,57 0 0 58,57
32 KOCIOŁEK Jacek 0 0 56,4 0 56,4
33 MIKESKA Szymon 0 55,13 0 0 55,13
34 SANOWSKI Paweł 0 0 51,57 0 51,57
35 KOCHAN Grzegorz 45,33 0 0 0 45,33
36 MACZEK Jarosław 0 44,99 0 0 44,99
37 KOSIŃSKI Tomasz 44,93 0 0 0 44,93
38 PAŁKA Tadeusz 0 0 0 42,56 42,56
39 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz 0 0 41,89 0 41,89
40 ROŻEK Marcin 37,49 0 0 0 37,49
41 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0 0 36,98 0 36,98
42 KOZYNKO Rusłan 0 0 0 29,96 29,96
43 OZURKIEWICZ Marcin 29,55 0 0 0 29,55
44 SZMAGLIŃSKI Piotr 0 0 0 26,49 26,49
45 WIĄCEK Maciej 14,98 0 0 0 14,98
46 BUSZKIEWICZ Lechosław 0 0 0,9 0,45 1,35
47 DĄBRROWSKI Dariusz 0 0,01 0 0 0,01
48 KUBICZ Zbigniew 0 0,01 0 0 0,01
STANDARD MANUAL SENIOR
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 MADAJEWSKI Leszek 0 100 100 100 300
2 DUDA Mariusz 93,96 92,88 71,51 0 258,35
3 KANIEWSKI Andrzej 72,71 0 76,09 98,82 247,62
4 MOLENDA Dariusz 74,09 94,74 78,6 57,08 247,43
5 KOPUT Jurand 0 0 64,56 69,95 134,51
6 LIAKH Viktor 100 0 0 0 100
7 BEREZOWSKI Paweł 0 0 45,01 37,72 82,73
8 MACZEK Jarosław 0 55,62 0 0 55,62
9 PAŁKA Tadeusz 0 0 0 52,37 52,37
10 GOŁĄB Tadeusz 0 0 51,82 0 51,82
11 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0 0 39,45 0 39,45
12 KOZYNKO Rusłan 0 0 0 36,87 36,87
13 BUSZKIEWICZ Lechosław 0 0 0 0,55 0,55