Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Ranking 2017

– we wszystkich rankingach umieszczani są jedynie strzelcy należący do IPSC Polska

PISTOLET

OPEN
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 SOKOŁOWSKI Leszek 90,79 98,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 189,33
2 CZARNECKI Rafał 86,55 100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 186,55
3 CUDNY Michał 66,23 92,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 159,08
4 ŚWIĄTEK Janusz 63,53 84,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 148,23
5 PIETRZAK Maciej 55,43 73,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 129,28
6 GOŁĄB Tadeusz 60,12 47,03 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 107,15
7 CZAUDERNA Sławomir 100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00
8 SIUDA Krzysztof 0,00 82,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 82,89
9 AMER Tomasz 78,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 78,00
10 LEWANDOWSKI Przemysław 77,37 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 77,37
11 BIELIŃSKI Jarosław 0,00 75,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 75,70
12 KOPUT Jurand 0,00 73,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 73,64
13 TOMCZAK Andrzej 68,83 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 68,83
14 KOWALEWSKI Maciej 0,00 67,25 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,25
15 ZALESKI Maciej 0,00 61,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 61,70
16 KOŁAKOWSKI Jan 58,29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,29
17 SKOWRON Marcin 55,12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,12
18 SZYMANEK Arkadiusz 0,00 52,56 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,56
19 GUTWIŃSKI Wojciech 51,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,44
20 FILIPCZAK Wojciech 0,00 49,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,54
21 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Alek 0,00 48,02 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,02
22 MICHALIK Piotr 44,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,57
23 GAJ Agata 39,61 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,61
24 JARZĄBEK Adriana 29,69 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 29,69
STANDARD
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracoww Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 SIODA Wiesław 100,00 98,40 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 198,40
2 GRZELKA Krzysztof 89,67 98,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 188,21
3 MUNIAK Maciej 92,24 95,86 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 188,10
4 ŻYTO Wojciech 90,69 83,75 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 174,44
5 MICHALIK Krzysztof 85,10 89,15 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 174,25
6 WIDŁA Radosław 84,78 83,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 168,23
7 BARWICKI Karol 75,20 92,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 167,74
8 WOJCIECHOWSKI Michał 78,73 88,16 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 166,89
9 ZAWORSKI Radosław 83,25 81,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 164,70
10 WĘGLARCZYK Mariusz 82,28 79,08 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 161,36
11 KORONKIEWICZ Michał 79,71 81,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 161,35
12 CIAŚ Mikołaj 80,00 81,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 161,17
13 CIECHANOWSKI Tomasz 74,27 77,78 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 152,05
14 BURZEC Wiesław 81,92 69,71 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 151,63
15 BRZEZIŃSKI Dariusz 75,79 75,71 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 151,50
16 KOWALCZYK Marek 76,51 73,92 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 150,43
17 GOŚLICKI Rafał 75,62 72,62 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 148,24
18 MIERZEJEWSKI Darek 70,72 71,39 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 142,11
19 AMER Andrzej 66,07 73,36 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 139,43
20 ZAWADA Krzysztof 63,98 74,04 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 138,02
21 HOCZYK Andrzej 62,94 73,88 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 136,82
22 WILCZYŃSKI Artur 58,30 78,14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 136,44
23 BURY Dawid 65,62 70,42 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 136,04
24 KUPIDŁOWSKI Andrzej 62,10 71,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 133,51
25 SZYMANEK Sonia 66,24 64,34 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 130,58
26 ŁOZIŃSKA Aniela 63,67 66,01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 129,68
27 WRZESIŃSKI Przemysław 65,25 63,30 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 128,55
28 CZUBASIEWICZ Jacek 59,96 67,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 127,93
29 SKRAJNY Antoni 55,36 65,98 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 121,34
30 BALIŃSKI Sławomir 53,34 61,11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 114,45
31 CZAPLA Aleksandra 51,70 57,67 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 109,37
32 OLECH Paweł 55,73 50,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 106,14
33 TURAKIEWICZ Leszek 51,31 53,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 104,75
34 SIKORSKI Tomasz 51,08 51,49 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 102,57
35 AMER Tomasz 0,00 100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00
36 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 37,97 56,55 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 94,52
37 MICHAŁOWSKI Krzysztof 0,00 93,83 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 93,83
38 HUBICKA Jolanta 40,41 50,29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 90,70
39 MAREK Piotr 42,60 48,08 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 90,68
40 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata 34,33 48,32 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 82,65
41 WOCHNIK Michał 0,00 82,06 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 82,06
42 BEREŚ Krzysztof 80,96 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80,96
43 GŁUCH Marcin 0,00 76,14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 76,14
44 KOWALEWSKI Maciej 74,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 74,84
45 BIELIŃSKI Artur 0,00 74,38 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 74,38
46 KAŹMIERIWSKI Rafał 0,00 70,96 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70,96
47 BUSZKIEWICZ Lechosław 0,00 67,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,17
48 DROŻDŻ Halina 36,85 30,06 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 66,91
49 NOGA Tadeusz 65,28 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 65,28
50 ZAŁUSKA Witold 0,00 64,47 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,47
51 FIAŁKOWSKA Magdalena 0,00 60,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60,85
52 DYLOWICZ Łukasz 60,30 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60,30
53 ZALEWSKI Piotr 59,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,84
54 BOCHEŃSKA Aneta 0,00 59,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,70
55 PORYCKI Michał 0,00 58,58 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,58
56 RUDNICKA Olga 57,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,54
57 MANKIEWICZ Michał 0,00 56,77 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,77
58 SZMAGLIŃSKI Piotr 0,00 55,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,64
59 NOWOSAD Janusz 0,00 55,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,05
60 SZULIŃSKI Adam 0,00 54,77 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,77
61 GRUSZCZYŃSKI Sławomir 54,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,41
62 RACZYŃSKI Jarosław 0,00 53,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,70
63 KOSIŃSKI Tomasz 53,32 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,32
64 SCHUPPIK Dariusz 0,00 53,06 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,06
65 PIASECKI Artur 0,00 47,80 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,80
66 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0,00 47,75 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,75
67 POLAK Tomasz 0,00 47,33 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,33
68 ROŻYŃSKI Michał 45,98 0,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,83
69 ZIELIŃSKI Andrzej 0,00 46,73 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,73
70 WARMIJAK Piotr 45,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,97
71 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0,00 44,98 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,98
72 WŁODARSKI Tomasz 0,00 43,62 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,62
73 MAZUR Joanna 0,00 43,38 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,38
74 MADAJEWSKI Leszek 40,25 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 40,25
75 SAMSON Piotr 32,96 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,96
76 STANCLIK Sylwia 4,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 4,17
77 WRZESIŃSKA Agata 0,00 2,20 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,20
78 DĄBROWSKI Dariusz 1,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,50
PRODUCTION
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 TAUSIEWICZ Marcin 100,00 100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00
2 SZCZĘSNY Bartosz 96,70 91,28 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 187,98
3 KWIECIEŃ Stanisław 80,76 78,68 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 159,44
4 JURKOWSKI Marcin 83,36 75,39 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 158,75
5 GÓRSKI Dominik 82,49 75,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 157,49
6 KALETKA Zbigniew 79,79 77,35 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 157,14
7 MARKOWSKI Robert 73,96 75,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 149,85
8 BOJANOWSKI Piotr 69,78 78,28 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 148,06
9 PIWOWARSKI Maciej 78,14 69,92 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 148,06
10 BORKOWSKI Łukasz 82,54 65,15 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 147,69
11 GDOWSKI Jacek 76,45 70,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 146,62
12 KIELOCH Szymon 77,68 68,31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 145,99
13 DĄBROWSKI Juliusz 72,90 71,06 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 143,96
14 REDECKI Tomasz 65,93 77,46 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 143,39
15 MIKSZA Maciej 80,89 61,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 142,46
16 MIZURO Maciej 71,78 69,95 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 141,73
17 GIRYCKI Rafał 72,05 66,32 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 138,37
18 OSTRZYCKI Jacek 70,15 65,93 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 136,08
19 POJDA Rafał 68,15 66,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 134,20
20 KUCHARSKI Tomasz 66,69 65,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 132,19
21 GOSSA Dawid 67,07 61,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 129,04
22 JARZĄBEK Maciej 61,50 66,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 128,34
23 TALAREK Andrzej 64,25 64,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 128,30
24 GĄDEK Wojciech 62,09 65,79 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 127,88
25 DUDA Mariusz 67,50 59,38 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 126,88
26 KALBARCZYK Piotr 65,87 60,76 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 126,63
27 SAAR Sebastian 65,91 56,40 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 122,31
28 GAWRYŚ Paweł 60,21 58,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 118,66
29 NOWICKI Grzegorz 64,80 51,47 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 116,27
30 KOSOWSKI Bartosz 55,34 60,59 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 115,93
31 CIEŚLIK Jarosław 55,29 60,08 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 115,37
32 WADELEK Paweł 62,37 52,66 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 115,03
33 HOBOT Kamil 57,07 55,52 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 112,59
34 WYDRA Marcin 59,87 52,53 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 112,40
35 MICHALUK Michał 55,04 56,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 111,49
36 PETNIAK Ryszard 55,20 53,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 109,09
37 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof 43,35 64,90 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 108,25
38 ŚWIDERSKI Bartosz 54,47 53,62 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 108,09
39 GŁOWACKI Grzegorz 56,76 51,29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 108,05
40 WITKOWSKI Paweł 50,90 56,20 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 107,10
41 OCZESAŁA Krzysztof 55,08 48,79 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 103,87
42 ANDRZEJEWSKI Michał 54,57 47,32 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 101,89
43 BISMOR Dariusz 49,39 48,49 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 97,88
44 SOBOLEWSKI Piotr 49,44 48,32 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 97,76
45 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek 47,25 49,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 96,79
46 GRUSZCZYŃSKI Jacek 45,44 50,69 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 96,13
47 KACZMAREK Wojciech 49,97 41,76 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 91,73
48 FILIPIAK Remigiusz 43,51 47,58 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 91,09
49 CHMIELEWSKI Sławomir 45,26 43,25 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 88,51
50 KURZAK Paweł 43,76 41,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 85,26
51 BEREZOWSKI Paweł 46,18 38,88 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 85,06
52 POPŁAWSKI Rafał 45,00 39,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 84,45
53 ŁOŚ Krzysztof 44,60 39,82 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 84,42
54 EIDRIGEVICIUS Ignacy 83,78 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 83,78
55 LEWANDOWSKI Przemysław 0,00 81,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81,00
56 CZEKALA Tomasz 80,27 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80,27
57 NOWAK Marcin 73,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 73,57
58 SIUDA Krzysztof 71,80 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 71,80
59 MATUSZCZAK Łukasz 37,44 31,93 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 69,37
60 STADNICKI Jakub 0,00 67,58 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,58
61 BUSZKIEWICZ Lechosław 0,00 67,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,17
62 JANICKI Piotr 29,15 36,73 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 65,88
63 PASEK Albert 65,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 65,57
64 RABIEGA Wojciech 64,03 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,03
65 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz 0,00 63,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 63,84
66 POLESZAK Rafał 63,51 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 63,51
67 ADAMSKI Darek 0,00 63,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 63,41
68 KOŁAKOWSKI Jan 0,00 62,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,70
69 KOCIOŁEK Jacek 62,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,57
70 CZECH Mariusz 61,10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 61,10
71 SKOWRON Marcin 0,00 59,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,44
72 BIENIAS Marcin 0,00 59,16 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,16
73 WARCHOŁ Rafał 58,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,44
74 MUSIAŁ Paweł 0,00 57,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,41
75 JURKOWSKI Adam 56,62 0,01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,63
76 WIĄCEK Maciej 0,00 56,59 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,59
77 PŁECHA Tomasz 0,00 56,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,54
78 SOSNOWSKI Łukasz 0,00 55,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,89
79 GÓRKA Tadeusz 55,01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,01
80 SZOILEWICZ Michał 0,00 54,47 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,47
81 ŁOPACIŃSKI Piotr 54,38 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,38
82 SZYMAŃSKI Paweł 54,21 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,21
83 BRODOWICZ Jarosław 0,00 54,10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,10
84 GÓRSZCZAK Dawid 53,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,89
85 GARBIEŃ Michał 52,91 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,91
86 MIKSZA Krystian 0,00 52,66 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,66
87 SZAFRAŃSKI Andrzej 52,39 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,39
88 RAWSKI Maciej 0,00 51,17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,17
89 WIELOCHOWSKI Mirosław 0,00 51,16 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,16
90 WITKOWSKI Michał 0,00 50,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,97
91 TROJANOWSKI Jacek 0,00 50,58 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,58
92 MIKESKA Szymon 0,00 49,92 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,92
93 KOCHAN Grzegorz 49,21 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,21
94 TALAŚKA Marcin 0,00 48,87 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,87
95 TUSIŃSKI Kamil 48,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,05
96 MOSAKOWSKI Piotr 0,00 47,71 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,71
97 STELMASZCZYK Marek 46,31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,31
98 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0,00 46,19 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,19
99 LIPSKI Grzegorz 0,00 46,13 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,13
100 PASTERNAK Michał 46,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,05
101 KUDLIŃSKI Jakub 0,00 45,40 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,40
102 STARZYŃSKI Piotr 0,00 45,36 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,36
103 KOPIEC Marian 45,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,00
104 BOROWY Oskar 44,07 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,07
105 BAJEROWSKI Tomasz 0,00 43,35 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,35
106 SZEPELAK Tomasz 0,00 43,19 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,19
107 MARKOWSKI Marek 0,00 42,24 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,24
108 WARDĘCKI Adam 0,00 41,68 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,68
109 PILCH Janusz 41,55 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,55
110 HAJDUCZENIA Marek 41,31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,31
111 MALACH Piotr 0,00 39,94 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,94
112 KOŁODZIEJCZYK Wiktor 0,00 39,30 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,30
113 BĄKOWSKI Jakub 0,00 39,22 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,22
114 JEWIEC Piotr 39,22 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,22
115 WIĄCEK Tadeusz 0,00 39,12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,12
116 PELAWSKI Dawid 0,00 38,53 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,53
117 MÓŁKA Partik 37,67 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 37,67
118 WIERZBICKI Zbigniew 0,00 37,35 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 37,35
119 MAGDA Mirosław 0,00 37,31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 37,31
120 STEFANIUK Jacek 0,00 36,68 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 36,68
121 PIKUL Adam 35,79 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 35,79
122 BOCHRA Krzysztof 0,00 35,66 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 35,66
123 KICERMAN Jacek 32,80 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,80
124 KOCOŃ Wojciech 30,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30,44
125 RUDNICKI Marcin 30,35 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30,35
126 WIAK Zenon 0,00 28,81 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 28,81
127 POŁOŃSKI Krzysztof 0,00 27,21 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 27,21

 

OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 GOŁĄB Tadeusz 60,12 62,13 0 0 0 0 0 122,25
2 CZAUDERNA Sławomir 100 0 0 0 0 0 0 100,00
3 BIELIŃSKI Jarosław 0 100 0 0 0 0 0 100,00
4 KOPUT Jurand 0 97,27 0 0 0 0 0 97,27
5 SZYMANEK Arkadiusz 0 69,43 0 0 0 0 0 69,43
6 TOMCZAK Andrzej 68,83 0 0 0 0 0 0 68,83
7 KOŁAKOWSKI Jan 58,29 0 0 0 0 0 0 58,29
STANDARD SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting – Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 ZAWORSKI Radosław 100 100 0 0 0 0 0 200,00
2 BURZEC Wiesław 98,4 85,9 0 0 0 0 0 184,30
3 MIERZEJEWSKI Dariusz 84,95 87,65 0 0 0 0 0 172,60
4 AMER Andrzej 79,37 90,07 0 0 0 0 0 169,44
5 BEREŚ Krzysztof 97,26 0 0 0 0 0 0 97,26
6 BUSZKIEWICZ Lechosław 0 82,47 0 0 0 0 0 82,47
7 NOGA Tadeusz 78,42 0 0 0 0 0 0 78,42
8 SZULIŃSKI Adam 0 67,25 0 0 0 0 0 67,25
9 RACZYŃSKI Jarosław 0 65,93 0 0 0 0 0 65,93
10 TURAKIEWICZ Leszek 0 65,62 0 0 0 0 0 65,62
11 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0 58,62 0 0 0 0 0 58,62
12 MADAJEWSKI Leszek 48,35 0 0 0 0 0 0 48,35
PRODUCTION SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 GDOWSKI Jacek 100 100 0 0 0 0 0 200,00
2 DUDA Mariusz 88,3 84,62 0 0 0 0 0 172,92
3 PETNIAK Ryszard 72,2 76,8 0 0 0 0 0 149,00
4 OCZESAŁA Krzysztof 72,05 69,53 0 0 0 0 0 141,58
5 SOBOLEWSKI Piotr 64,67 68,87 0 0 0 0 0 133,54
6 KACZMAREK Wojciech 65,36 59,51 0 0 0 0 0 124,87
7 CHMIELEWSKI Sławomir 59,21 61,64 0 0 0 0 0 120,85
8 BEREZOWSKI Paweł 60,4 55,41 0 0 0 0 0 115,81
9 ŁOŚ Krzysztof 58,34 56,75 0 0 0 0 0 115,09
10 KOŁAKOWSKI Jan 0 89,36 0 0 0 0 0 89,36
11 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0 65,83 0 0 0 0 0 65,83
12 BAJEROWSKI Tomasz 0 61,78 0 0 0 0 0 61,78
13 MARKOWSKI Marek 0 60,2 0 0 0 0 0 60,20
14 WIĄCEK Tadeusz 0 55,75 0 0 0 0 0 55,75
15 WIERZBICKI Zbigniew 0 53,24 0 0 0 0 0 53,24
16 MAGDA Mirosław 0 53,17 0 0 0 0 0 53,17
17 WIAK Zenon 0 41,06 0 0 0 0 0 41,06
18 POLOŃSKI Krzysztof 0 38,77 0 0 0 0 0 38,77
PRODUCTION SUPER SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 GÓRKA Tadeusz 100 0 0 0 0 0 0 100,00
2 KOPIEC Marian 81,81 0 0 0 0 0 0 81,81
3 PILCH Janusz 75,53 0 0 0 0 0 0 75,53
4 PIKUL Adam 65,07 0 0 0 0 0 0 65,07
5 KICERMAN Jacek 59,62 0 0 0 0 0 0 59,62
6
7
8
STANDARD LADY
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 SZYMANEK Sonia 100 97,48 0 0 0 0 0 197,48
2 ŁOZIŃSKA Aniela 96,12 100 0 0 0 0 0 196,12
3 CZAPLA Aleksandra 78,06 87,37 0 0 0 0 0 165,43
4 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 57,33 85,67 0 0 0 0 0 143,00
5 HUBICKA Jolanta 61,01 76,18 0 0 0 0 0 137,19
6 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata 51,83 73,21 0 0 0 0 0 125,04
7 DROŻDŻ Halina 55,64 45,54 0 0 0 0 0 101,18
8 FIAŁKOWSKA Magdalena 0 92,18 0 0 0 0 0 92,18
9 BOCHEŃSKA Aneta 0 90,45 0 0 0 0 0 90,45
10 RUDNICA Olga 86,87 0 0 0 0 0 0 86,87
11 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0 68,15 0 0 0 0 0 68,15
12 MAZUR Joanna 0 65,72 0 0 0 0 0 65,72
13 STANCLIK Sylwia 6,29 0 0 0 0 0 0 6,29
14 WRZESIŃSKA Agata 0 3,33 0 0 0 0 0 3,33

 


KARABIN

SEMI AUTO OPEN
NAZWISKO Imię Otwarcie sezonu Letni Karabin Zakończenie sezonu Razem
1 SZCZĘSNY Bartosz 100 0 0 100
2 WASILEWSKI Artur 84,84 0 0 84,84
3 KANIEWSKI Andrzej 84,19 0 0 84,19
4 SZYMAŃSKI Paweł 83,41 0 0 83,41
5 GAWRYŚ Paweł 76,63 0 0 76,63
6 KLACZYŃSKI Krzysztof 73,7 0 0 73,7
7 NIEWIADOMSKI Piotr 73,12 0 0 73,12
8 CUDNY Michał 69,87 0 0 69,87
9 MARKOWSKI Robert 68,38 0 0 68,38
10 KUPIDŁOWSKI Andrzej 67,67 0 0 67,67
11 BIELIŃSKI Jarosław 66,47 0 0 66,47
12 TOMCZAK Andrzej 66,15 0 0 66,15
13 SADŁOŃ Barotsz 65,23 0 0 65,23
14 JARZĄBEK Maciej 65,05 0 0 65,05
15 PŁECHATA Tomasz 60,97 0 0 60,97
16 GALANCIAK Przemysław 60,45 0 0 60,45
17 BIELIŃSKI Artur 60,31 0 0 60,31
18 WIDŁA Radosław 59,05 0 0 59,05
19 GOŚLICKI Rafał 58,68 0 0 58,68
20 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław 57,83 0 0 57,83
21 KUCZYŃSKI Piotr 57,18 0 0 57,18
22 KORONKIEWICZ Michał 53,63 0 0 53,63
23 KUROWSKI Michał 52,72 0 0 52,72
24 KOŚLA Marek 52,18 0 0 52,18
25 POBIARŻYN Gizela 48,7 0 0 48,7
26 WARMIJAK Piotr 46,87 0 0 46,87
27 MAZUR Joanna 45,93 0 0 45,93
28 NOWICKI Piotr 45,14 0 0 45,14
29 MANKIEWICZ Michał 42,38 0 0 42,38
30 BRODEWICZ Rafał 41,62 0 0 41,62
31 SZOŁKOWSKI Piotr 37,68 0 0 37,68
SEMI AUTO OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie sezonu Letni Karabin Zakończenie sezonu Razem
1 KANIEWSKI Andrzej 100 0 0 100
2 KLACZYŃSKI Krzysztof 87,54 0 0 87,54
3 BIELIŃSKI Jarosław 78,95 0 0 78,95
4 TOMCZAK Andrzej 78,57 0 0 78,57
SEMI AUTO STANDARD
NAZWISKO Imię Otwarcie sezonu Letni Karabin Zakończenie sezonu Razem
1 BORKOWSKI Łukasz 100 0 0 100
2 STADNICKI Jakub 88,81 0 0 88,81
3 KALBARCZYK Piotr 85,83 0 0 85,83
4 GÓRNIAK Rafał 76,91 0 0 76,91
5 TALAREK Andrzej 76,13 0 0 76,13
6 MIERZEJEWSKI Dariusz 73,1 0 0 73,1
7 BOJANOWSKI Piotr 69,81 0 0 69,81
8 WEISS Dominik 65,91 0 0 65,91
9 ZALEWSKI Piotr 63,26 0 0 63,26
10 WYDRA Marcin 62,77 0 0 62,77
11 KOPANIA Paweł 57,21 0 0 57,21
12 POPŁAWSKI Rafał 48,57 0 0 48,57
13 STARZYŃSKI Piotr 43,38 0 0 43,38
14 BISMOR Dariusz 32,76 0 0 32,76
15 MATUSZCZAK Łukasz 28,89 0 0 28,89

 


STRZELBA

 

OPEN
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 OSTROWSKI Daniel 100 86,68 0 0 186,68
2 NIEWIADOMSKI Piotr 67,05 100 0 0 167,05
3 CIERPICA Tomasz 87,84 67,02 0 0 154,86
4 GRABARCZYK Jacek 80,05 69,72 0 0 149,77
5 BIEGAJ Michał 63,84 69,75 0 0 133,59
6 MIZURO Maciej 0 99,56 0 0 99,56
7 WILCZYŃSKI Artur 94,44 0 0 0 94,44
8 GOŚLICKI Rafał 85,45 0 0 0 85,45
9 MIERZEJEWSKI Dariusz 71,58 0 0 0 71,58
10 GRZELKA Krzysztof 66,04 0 0 0 66,04
11 SKOLIK Andrzej 63,87 0 0 0 63,87
12 MIODUSZEWSKI Tomasz 55,57 0 0 0 55,57
13 POŁOŃSKI Krzysztof 41,53 0 0 0 41,53
14 RADOMSKI Marek 38,59 0 0 0 38,59
 OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 MIERZEJEWSKI Dariusz 100 0 0 0 100
2 POLAŃSKI Krzysztof 58,01 0 0 0 58,01
3 RADOMSKI Marek 53,9 0 0 0 53,9
STANDARD
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 SZCZĘSNY Bartosz 100 97,2 0 0 197,2
2 CUDNY Michał 91,25 95,49 0 0 186,74
3 SOKOŁOWSKI Leszek 89,47 96,52 0 0 185,99
4 BOGDAŃSKI Michał 81,19 100 0 0 181,19
5 HARĘŻA Damian 84,37 86,12 0 0 170,49
6 KALBARCZYK Piotr 68,28 85,81 0 0 154,09
7 BRZEZIŃSKI Dariusz 64,61 77,96 0 0 142,57
8 MARCELA Przemysław 54,07 81,65 0 0 135,72
9 BOCHEŃSKA Aneta 54,85 63,8 0 0 118,65
10 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek 46,33 70,12 0 0 116,45
11 WARMIJAK Piotr 44,7 66,75 0 0 111,45
12 ZALEWSKI Piotr 44,89 62,91 0 0 107,8
13 MAZUR Joanna 43,41 51,48 0 0 94,89
14 REDECKI Tomasz 0 84,97 0 0 84,97
15 KUDLIŃSKI Jakub 30,07 42,02 0 0 72,09
16 ZAWADA Krzysztof 0 71,75 0 0 71,75
17 GAŁĄZKA Marcin 70,18 0 0 0 70,18
18 CZAUDERNA Sławomir 69,83 0 0 0 69,83
19 KALETKA Zbigniew 0 66,55 0 0 66,55
20 MICHALIK Piotr 63,79 0 0 0 63,79
21 BISMOR Dariusz 0 63,53 0 0 63,53
22 GAWRYŚ Paweł 63,26 0 0 0 63,26
23 POPŁAWSKI Rafał 0 62,8 0 0 62,8
24 KUPIDŁOWSKI Andrzej 61,6 0 0 0 61,6
25 ĆWIRKO Dawid 0 60,66 0 0 60,66
26 MIODUSZEWSKI Tomasz 0 60,11 0 0 60,11
27 CZECH Mariusz 58,88 0 0 0 58,88
28 CIEŚLIK Jarosław 55,96 0 0 0 55,96
29 TROCKI Sebastian 53,82 0 0 0 53,82
30 KARDASZEWSKI Michał 52,2 0 0 0 52,2
31 PŁECHA Tomasz 51,83 0 0 0 51,83
32 TUSIŃSKI Kamil 0 50,03 0 0 50,03
33 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Alek 45,62 0 0 0 45,62
34 SKALSKI Kamil 0 42,48 0 0 42,48
35 GŁOWACKI Grzegorz 36,37 0 0 0 36,37
36 DROŻDŻ Halina 0 0,01 0 0 0,01
STANDARD LADY
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 BOCHEŃSKA Aneta 0 100 0 0 100
2 MAZUR Joanna 0 80,69 0 0 80,69
3 DROŻDŻ Halina 0 0,01 0 0 0,01
STANDARD MANUAL
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 BORKOWSKI Łukasz 100 100 0 0 200
2 KARAŚ Rafał 70,19 75,27 0 0 145,46
3 TALAREK Andrzej 70,55 74,82 0 0 145,37
4 DUDA Mariusz 69,4 75,12 0 0 144,52
5 MOLENDA Dariusz 54,72 76,62 0 0 131,34
6 KORONKIEWICZ Michał 56,61 68,06 0 0 124,67
7 WIDŁA Radosław 54,49 55,14 0 0 109,63
8 WEISS Dominik 51,03 42,91 0 0 93,94
9 CZEKALA Tomasz 85,33 0 0 0 85,33
10 WANDZEL Robert 85,28 0 0 0 85,28
11 MADAJEWSKI Lezek 0 80,88 0 0 80,88
12 LEWANDOWSKI Przemek 78,82 0 0 0 78,82
13 LIAKH Viktor 73,86 0 0 0 73,86
14 NOWAK Marcin 72,03 0 0 0 72,03
15 KOŚLA Marek 67,34 0 0 0 67,34
16 PROROK Paweł 0 64,31 0 0 64,31
17 BOJANOWSKI Piotr 0 60,31 0 0 60,31
18 BRODOWICZ Jarosław 0 60,21 0 0 60,21
19 ŻYTO Wojciech 0 59,71 0 0 59,71
20 SCHUPPIK Dariusz 0 58,57 0 0 58,57
21 ANDRZEJEWSKI Michał 0 57,38 0 0 57,38
22 MIKESKA Szymon 0 55,13 0 0 55,13
23 KANIEWSKI Andrzej 53,7 0 0 0 53,7
24 MICHAŁOWSKI Norbert 49 0 0 0 49
25 KOCHAN Grzegorz 45,33 0 0 0 45,33
26 MACZEK Jarosław 0 44,99 0 0 44,99
27 KOSIŃSKI Tomasz 44,93 0 0 0 44,93
28 GOŁĄB Tadeusz 0 41,42 0 0 41,42
29 ROŻEK Marcin 37,49 0 0 0 37,49
30 OZURKIEWICZ Marcin 29,55 0 0 0 29,55
31 WIĄCEK Maciej 14,98 0 0 0 14,98
32 DĄBRROWSKI Dariusz 0 0,01 0 0 0,01
33 KUBICZ Zbigniew 0 0,01 0 0 0,01
STANDARD MANUAL SENIOR
NAZWISKO Imię ZKS Open ShoutGunMonkey Letnia Strzelba Zamknięcie sezonu RAZEM
1 DUDA Mariusz 93,96 92,88 0 0 186,84
2 MOLENDA Dariusz 74,09 94,74 0 0 168,83
3 LIAKH Viktor 100 0 0 0 100
3 MADAJEWSKI Leszek 0 100 0 0 100
5 KANIEWSKI Andrzej 72,71 0 0 0 72,71
6 MACZEK Jarosław 0 55,62 0 0 55,62