Panel logowania

2016

– we wszystkich rankingach umieszczani są jedynie strzelcy zrzeszeni w IPSC Region Polska

PISTOLET

                                                                                            OPEN
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 CZAUDERNA Sławomir 100,00 0,00 0,00 100,00 100,00 100,00 100,00 400,00
2 GOLISZ Marcin 80,50 0,00 0,00 78,42 76,07 74,07 87,16 322,15
3 KOŁAKOWSKI Jan 60,91 0,00 0,00 70,77 0,00 70,20 56,07 257,95
4 GOŁĄB Tadeusz 50,18 0,00 0,00 64,85 58,10 64,85 64,00 251,80
5 CZARNECKI Rafał 76,00 0,00 0,00 0,00 86,67 86,52 0,00 249,19
6 TOMCZAK Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 78,05 73,67 78,51 230,23
7 KOPUT Jurand 62,20 0,00 0,00 63,02 0,00 54,17 0,00 179,39
8 ŚWIĄTEK Janusz 0,00 0,00 0,00 64,09 56,05 55,47 0,00 175,61
9 MICHAŁOWSKI Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81,68 86,35 168,03
10 TROCKI Sebastian 59,70 0,00 0,00 0,00 0,00 67,16 0,00 126,86
11 SOKOŁOWSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 95,52 0,00 95,52
12 KLACZYŃSKI Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 71,79 0,00 71,79
13 MITULSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 65,72 0,00 65,72
14 WYZGAŁA Robert 0,00 0,00 0,00 63,67 0,00 0,00 0,00 63,67
15 KULIŚ Janusz 59,91 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,91
16 ZIMMER Tadeusz 54,29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,29
17 WARMIJAK Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 39,49 0,00 0,00 39,49
18 MADAJEWSKA Matra 0,00 0,00 0,00 0,33 0,00 0,00 0,00 0,33
19 BAZYLEWICZ Tadeusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
20 GASPEROWICZ Anna 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
21 JASIŃSKI Mariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
22 STANCLIK Sylwia 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
                                                                                            STANDARD
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracoww Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 BARWICKI Karol 100,00 100,00 100,00 0,00 100,00 91,94 71,57 400,00
2 WIDŁA Radosław 92,41 93,07 96,79 77,35 94,01 77,59 58,34 376,28
3 ŚWIERCZEK Zbigniew 0,00 89,95 88,85 83,76 93,96 80,49 0,00 356,52
4 MIKSZA Maciej 83,37 87,19 90,81 86,73 0,00 86,98 69,02 351,71
5 ZAWORSKI Radosław 86,07 84,46 0,00 86,94 91,58 81,29 63,25 349,05
6 BURZEC Wiesław 81,54 77,43 87,45 82,30 87,40 71,04 62,28 338,69
7 MADAJEWSKI Leszek 80,00 0,00 85,09 85,07 0,00 83,51 58,92 333,67
8 CIAŚ Mikołaj 81,64 85,53 82,31 0,00 70,77 76,96 59,36 326,44
9 WĘGLARCZYK Mariusz 78,83 79,98 73,63 76,50 86,45 69,19 59,04 321,76
10 BIELIŃSKI Artur 78,33 86,45 77,91 0,00 0,00 72,81 0,00 315,50
11 GOŚLICKI Rafał 86,25 78,62 0,00 0,00 66,39 79,63 0,00 310,89
12 HOCZYK Andrzej 0,00 80,32 78,83 71,53 0,00 70,71 67,98 301,39
13 RUDNICKA Olga 78,10 0,00 77,46 68,88 0,00 70,26 54,99 294,70
14 KANIEWSKI Andrzej 87,61 0,00 70,38 0,00 68,02 67,95 47,53 293,96
15 PAWLIK Celina 76,30 73,69 71,64 0,00 0,00 68,15 0,00 289,78
16 WILCZYŃSKI Artur 80,42 0,00 69,44 70,85 0,00 67,36 67,55 288,26
17 NOGA Tadeusz 76,86 67,25 76,13 58,78 64,66 65,74 38,46 285,98
18 AMER Andrzej 63,06 81,70 73,49 0,00 0,00 66,66 58,31 284,91
19 MIERZEJEWSKI Darek 0,00 71,98 73,45 72,43 62,14 65,71 0,00 283,57
20 BIELIŃSKI Jarosław 76,85 71,13 69,62 0,00 0,00 65,25 0,00 282,85
21 CZUBASIEWICZ Jacek 62,73 77,50 67,61 58,07 0,00 69,31 47,10 277,15
22 HOSZARD Jarosław 73,29 76,07 0,00 66,95 0,00 60,32 55,13 276,63
23 KUPIDŁOWSKI Andrzej 71,19 65,88 66,80 67,58 0,00 0,00 0,00 271,45
24 KORONKIEWICZ Michał 0,00 0,00 68,44 60,97 72,85 66,98 0,00 269,24
25 PAŁKA Tadeusz 60,28 61,80 59,68 0,00 0,00 59,53 57,54 241,29
26 PROKOP Katarzyna 63,73 67,40 59,15 50,40 0,00 0,00 0,00 240,68
27 WITKOWSKI Paweł 56,18 64,28 52,83 52,60 0,00 60,59 0,00 233,88
28 BEREŚ Krzysztof 74,03 0,00 83,57 72,94 0,00 0,00 0,00 230,54
29 SKRAJNY Antoni 0,00 0,00 55,64 52,82 66,27 55,48 0,00 230,21
30 SZYMANEK Sonia 0,00 50,08 56,53 56,94 0,00 61,40 52,96 227,83
31 SCHUPPIK Dariusz 58,33 53,02 0,00 59,95 0,00 54,97 52,17 226,27
32 CZAPLA Aleksandra 56,98 50,89 49,87 58,84 0,00 58,82 48,57 225,53
33 ROŻYŃSKI Michał 50,98 54,23 50,92 0,00 0,00 54,28 46,98 210,41
34 SIODA Wiesław 0,00 0,00 0,00 100,00 0,00 100,00 0,00 200,00
35 WANIOŁKA Marcin 66,05 65,40 0,00 62,17 0,00 0,00 0,00 193,62
36 BUSZKIEWICZ Lechosław 0,00 0,00 0,00 56,87 0,00 73,63 57,60 188,10
37 SANECZNIK Krzysztof 49,71 0,00 0,00 0,00 52,55 63,42 0,00 165,68
38 NIEWIADOMSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 83,19 76,85 0,00 160,04
39 WOCHNIK Michał 76,67 81,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 158,64
40 KOWALEWSKI Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 77,21 76,74 0,00 153,95
41 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 0,00 0,00 0,00 43,18 61,74 0,00 34,54 139,46
42 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0,00 48,73 45,09 0,00 41,44 0,00 0,00 135,26
43 DYLOWICZ Łukasz 65,05 0,00 65,88 0,00 0,00 0,00 0,00 130,93
44 STĘPNIEWICZ Hubert 0,00 0,00 0,00 59,25 68,64 0,00 0,00 127,89
45 ZAWADA Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,61 52,52 120,13
46 TABASZEWSKA Agnieszka 0,00 0,00 0,00 59,23 0,00 55,74 0,00 114,97
47 MIKSZA Krystian 0,00 66,56 0,00 0,00 0,00 0,00 46,22 112,78
48 SZULIŃSKI Adam 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,56 50,08 108,64
49 SZCZĘSNY Bartosz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00 100,00
50 WŁOŚCIŃSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 48,12 0,00 51,60 0,00 99,72
51 ŁAPTAŚ Łukasz 0,00 0,00 0,00 59,95 0,00 0,00 37,56 97,51
52 BOCHEŃSKA Aneta 0,00 0,00 0,00 0,00 48,72 48,38 0,00 97,10
53 NOWOSAD Janusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,71 37,02 89,73
54 JARZĄBEK Adriana 37,17 0,00 0,00 26,91 0,00 0,00 25,58 89,66
55 OLECH Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,17 31,24 84,41
56 KRAWCZYK Zofia 0,00 0,00 0,00 34,52 47,65 0,00 0,00 82,17
57 DĄBROWSKI Juliusz 0,00 0,00 0,00 0,00 79,93 0,00 0,00 79,93
58 WOJCIECHOWSKI Michał 0,00 0,00 0,00 0,00 79,21 0,00 0,00 79,21
59 WYZGAŁA Robert 78,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 78,57
60 ZALESKI Maciej 0,00 76,46 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 76,46
61 SURWIŁO Jan 0,00 70,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70,64
62 WRZESIŃSKI Przemysław 0,00 0,00 0,00 68,98 0,00 0,00 0,00 68,98
63 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 36,47 30,30 66,77
64 GŁUCH marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 66,65 66,65
65 WITKOWSKI Michał 65,81 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 65,81
66 KUCHARSKI Leszek 64,83 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,83
67 KUŚ Krzysztof 62,56 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,56
68 de SZYMEROWSKI Artur 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 61,23 0,00 61,23
69 ŁOZIŃSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 61,22 0,00 0,00 61,22
70 MEHLBERG Jarosław 0,00 0,00 23,71 0,00 0,00 35,17 0,00 58,88
71 CIECHANOWSKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,47 58,47
72 BAYER Przemysław 57,62 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,62
73 RACZYŃSKI Jarosław 0,00 57,41 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,41
74 BURY Dawid 0,00 0,00 0,00 0,00 56,94 0,00 0,00 56,94
75 KORZEWKA Witold 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,60 0,00 56,60
76 PYTEL Grzegorz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,30 0,00 55,30
77 POLAK Tomasz 0,00 55,09 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,09
78 KRUKOWSKI Wojciech 0,00 54,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,57
79 WARMIJAK Piotr 0,00 0,00 50,71 0,00 0,00 0,00 0,00 50,71
80 ZEWIERZEJEW Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,02 47,02
81 POBIARŻYN Gizela 0,00 0,00 0,00 45,94 0,00 0,00 0,00 45,94
82 BIERANOWSKI Ryszard 43,76 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,76
83 KOSIŃSKI Tomasz 0,00 42,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,85
84 FURMAŃSKI Radosław 0,00 0,00 0,00 38,19 0,00 0,00 0,00 38,19
85 PIASECKI Artur 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 37,56 0,00 37,56
86 KALINOWSKI Stanisław 0,00 36,68 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 36,68
87 MAZUR Joanna 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 33,84 0,00 33,84
88 BALIŃSKI Sławomir 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 33,37 33,37
89 SIKORSKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 33,16 33,16
90 WÓJCIK Mariusz 32,80 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,80
91 ROJ Michał 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,67 32,67
92 KOPUT Jurand 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 24,47 24,47
93 KOZIŃSKA Aleksandra 0,00 21,10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 21,10
94 MAREK Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 15,52 15,52
                                                                                            PRODUCTION
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 TAUSIEWICZ Marcin 100,00 100,00 100,00 99,97 100,00 100,00 100,00 400,00
2 SZCZĘSNY Bartosz 84,65 90,97 91,57 100,00 78,51 93,06 0,00 375,60
3 LEWANDOWSKI Przemysław 80,27 91,90 86,77 82,12 83,46 82,77 89,61 351,74
4 EIDRIGEVICIUS Ignacy 74,67 88,00 81,53 85,50 94,06 83,60 75,61 351,16
5 GÓRSKI Dominik 74,38 82,42 84,23 82,21 94,42 77,21 87,90 348,97
6 GRZELKA Krzysztof 0,00 0,00 85,84 87,49 87,88 83,50 87,30 348,51
7 BOJANOWSKI Piotr 85,47 87,84 80,26 82,53 87,30 80,49 77,80 343,14
8 GAŁĄZKA Marcin 83,09 92,71 85,96 0,00 0,00 80,04 0,00 341,80
9 MUNIAK Maciej 78,84 0,00 86,04 82,06 82,69 79,33 87,91 338,70
10 AMER Tomasz 0,00 95,40 73,09 0,00 0,00 72,24 96,27 337,00
11 KALETKA Zbyszek 72,65 82,23 83,73 81,82 85,85 77,29 69,71 333,63
12 MARKOWSKI Robert 75,59 74,42 80,82 84,41 0,00 79,01 83,36 327,60
13 REDECKI Tomasz 83,28 78,35 78,49 84,48 0,00 72,92 78,18 324,60
14 MICHALIK Krzysztof 71,35 0,00 80,78 77,91 81,81 78,14 63,14 318,64
15 GDOWSKI Jacek 72,10 0,00 84,21 72,82 81,70 75,56 0,00 314,29
16 BORKOWSKI Łukasz 81,20 77,28 70,26 77,35 76,83 78,43 76,52 314,26
17 KOLIŃSKI Robert 74,56 0,00 0,00 88,02 82,43 67,05 0,00 312,06
18 GIRYCKI Rafał 63,19 78,06 72,84 63,54 78,14 0,00 68,22 297,26
19 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof 61,12 0,00 68,57 72,20 76,22 68,80 73,12 290,34
20 WADELEK Paweł 63,35 78,12 66,46 70,54 70,59 68,59 0,00 287,84
21 MIZURO Maciej 72,70 69,73 73,18 0,00 0,00 70,73 0,00 286,34
22 SIUDA Krzysztof 68,52 73,66 72,36 56,92 69,40 0,00 65,77 283,94
23 MUSIAŁ Paweł 56,74 76,01 62,90 64,19 0,00 64,22 77,90 282,32
24 ŻYTO Wojciech 58,39 71,53 61,65 65,36 68,91 65,31 73,13 278,93
25 GĄDEK Wojciech 62,10 67,65 69,02 64,99 77,06 65,06 0,00 278,79
26 CUDNY Michał 72,70 71,36 69,70 61,77 64,36 0,00 0,00 278,12
27 WANDZEL Robert 68,63 0,00 71,10 0,00 69,11 69,23 0,00 278,07
28 POJDA Rafał 49,73 57,99 56,74 63,40 74,58 62,39 74,12 274,49
29 SOWIŃSKI Mateusz 66,87 67,69 74,05 65,00 0,00 59,81 0,00 273,61
30 JARZĄBEK Maciej 42,86 71,91 65,74 58,27 0,00 63,29 68,52 269,46
31 ZABAWA Maciej 43,13 0,00 64,06 63,57 66,78 69,89 0,00 264,30
32 WOJCIECHOWSKI Michał 46,46 0,00 67,53 71,63 0,00 71,95 0,00 257,57
33 MICHALUK Michał 54,99 69,47 0,00 0,00 60,58 62,65 62,30 255,00
34 PASEK Albert 59,00 61,43 0,00 70,39 0,00 63,43 0,00 254,25
35 DUDA Mariusz 57,65 0,00 0,00 63,86 63,02 59,71 65,39 251,98
36 WYDRA Marcin 60,32 63,73 61,56 60,46 65,51 54,96 53,76 251,26
37 HOBOT Kamil 60,53 0,00 66,59 58,75 0,00 63,87 0,00 249,74
38 BIEGAJ Michał 54,61 66,84 61,02 58,45 61,52 56,65 0,00 247,83
39 ŁOZIŃSKA Aniela 54,49 62,04 56,77 56,61 62,66 57,29 60,33 242,32
40 KWIECIEŃ Stanisław 0,00 79,26 0,00 82,53 0,00 76,67 0,00 238,46
41 FROST Zbigniew 53,75 62,07 63,05 0,00 0,00 58,29 43,89 237,16
42 NOWICKI Grzegorz 0,00 0,00 62,95 55,49 0,00 60,62 56,04 235,10
43 SAAR Sebastian 56,74 61,48 57,57 0,00 0,00 57,48 0,00 233,27
44 TALAREK Andrzej 48,66 66,24 57,28 0,00 0,00 59,62 0,00 231,80
45 BRZEZIŃSKI Dariusz 48,00 0,00 0,00 56,26 0,00 62,52 62,49 229,27
46 KRZYŻANIAK Roman 0,00 0,00 70,08 0,00 83,60 0,00 73,78 227,46
47 ANDRZEJEWSKI Michał 53,98 51,57 0,00 0,00 55,00 0,00 64,32 224,87
48 DĄBROWSKI Juliusz 70,91 76,08 73,99 0,00 0,00 0,00 0,00 220,98
49 SZMAGLIŃSKI Piotr 42,19 50,63 54,46 0,00 0,00 47,82 62,04 214,95
50 BISMOR Dariusz 51,35 55,88 52,80 53,88 47,17 0,00 48,05 213,91
51 SOWA Tomasz 37,08 59,02 41,26 47,96 53,67 50,82 0,00 211,47
52 ZALEWSKI Piotr 32,35 45,16 42,82 53,39 57,12 53,90 0,00 209,57
53 BRODOWICZ Jarosław 43,57 55,43 0,00 54,13 0,00 51,20 48,71 209,47
54 JURKOWSKI Marcin 0,00 0,00 75,17 65,41 0,00 66,30 0,00 206,88
55 GRUSZCZYŃSKI Jacek 49,77 51,84 8,61 0,00 52,92 43,60 52,28 206,81
56 KOPIEC Marian 48,34 49,17 46,24 36,48 59,02 41,01 0,00 202,77
57 BEREZOWSKI Paweł 0,00 46,95 44,14 47,69 53,03 47,80 51,79 200,31
58 GOSSA Dawid 59,28 64,87 0,00 0,00 0,00 0,00 70,45 194,60
59 PETNIAK Ryszard 40,05 44,95 40,69 41,75 55,48 0,00 48,93 191,11
60 KOŁOMYJSKI Tomasz 57,86 63,10 65,49 0,00 0,00 0,00 0,00 186,45
61 KOCIOŁEK Jacek 62,18 0,00 0,00 52,64 65,65 0,00 0,00 180,47
62 SOSNOWSKI Łukasz 0,00 55,67 53,94 0,00 0,00 0,00 70,13 179,74
63 KOSOWSKI Bartosz 55,08 65,39 0,00 0,00 0,00 0,00 58,61 179,08
64 ŁOPACIŃSKI Piotr 0,00 58,08 0,00 0,00 0,00 55,54 51,33 164,95
65 MARKOWSKI Marek 0,00 55,74 48,67 0,00 0,00 0,00 54,10 158,51
66 FILIPCZAK Wojciech 38,40 43,51 0,00 0,00 0,00 38,73 36,86 157,50
67 ŁOŚ Krzysztof 33,92 42,07 0,00 0,00 0,00 41,22 39,20 156,41
68 KUDLIŃSKI Jakub 43,30 44,60 23,88 44,29 0,00 0,00 0,00 156,07
69 GÓRKA Tadeusz 45,04 0,00 0,00 52,12 52,89 0,00 0,00 150,05
70 OSTRZYCKI Jacek 68,79 0,00 0,00 0,00 80,39 0,00 0,00 149,18
71 CZEKALA Tomasz 72,29 76,12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 148,41
72 JANICKI Piotr 0,00 37,42 0,00 0,00 38,10 40,51 29,94 145,97
73 GŁOWACKI Grzegorz 0,00 42,67 0,00 48,37 50,25 0,00 0,00 141,29
74 CIURZYŃSKI Paweł 67,09 0,00 71,55 0,00 0,00 0,00 0,00 138,64
75 ADAMSKI Darek 0,00 74,23 0,00 0,00 0,00 63,01 0,00 137,24
76 OZURKIEWICZ Marcin 39,77 47,74 49,27 0,00 0,00 0,00 0,00 136,78
77 KUCHARSKI Tomasz 0,00 64,78 0,00 66,64 0,00 0,00 0,00 131,42
78 LEWANDOWSKI Jarosław 0,00 64,01 0,00 0,00 0,00 0,00 66,46 130,47
79 TUSIŃSKI Kamil 41,42 0,00 44,58 43,15 0,00 0,00 0,00 129,15
80 CIECHANOWSKI Tomasz 0,00 67,59 0,00 0,00 61,11 0,00 0,00 128,70
81 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek 0,00 0,00 34,55 22,80 35,94 34,02 0,00 127,31
82 KRZYCKI Radek 64,63 58,93 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 123,56
83 SZPILEWICZ Michał 0,00 57,03 0,00 0,00 0,00 0,00 66,41 123,44
84 NOWAK Marcin 60,78 61,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 122,42
85 KAŹMIEROSKI Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,09 65,55 120,64
86 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz 64,54 0,00 0,00 0,00 0,00 54,63 0,00 119,17
87 PORYCKI Michał 49,73 66,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 116,17
88 BARAŃSKI Janusz 53,30 59,54 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 112,84
89 POŁOŃSKI Krzysztof 0,00 36,12 36,35 0,00 0,00 38,24 0,00 110,71
90 SOBKOWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 29,50 46,10 34,76 110,36
91 LIPKA Maciej 48,61 0,00 56,75 0,00 0,00 0,00 0,00 105,36
92 ŚWIDERSKI Bartosz 47,35 0,00 0,00 54,14 0,00 0,00 0,00 101,49
93 MOSAKOWSKI Piotr 0,00 53,19 0,00 0,00 0,00 0,00 47,31 100,50
94 OCZESAŁA Krzysztof 44,29 0,00 0,00 0,00 0,00 54,01 0,00 98,30
95 SKOLIK Andrzej 0,00 45,78 50,76 0,00 0,00 0,00 0,00 96,54
96 KIELOCH Szymon 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,31 49,82 96,13
97 SZEPELEK Tomasz 0,00 49,07 0,00 0,00 0,00 0,00 46,93 96,00
98 MALACH Piotr 0,00 46,58 0,00 0,00 0,00 0,00 48,99 95,57
99 BAŁUSZYŃSKI Piotr 46,25 0,00 0,00 0,00 0,00 49,08 0,00 95,33
100 MICHAŁOWSKI Krzysztof 72,05 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 20,00 92,05
101 CHMIELEWSKI Sławomir 0,00 0,00 0,00 38,35 0,00 0,00 51,70 90,05
102 PILCH Janusz 41,25 0,00 0,00 45,05 0,00 0,00 0,00 86,30
103 KOWALCZYK Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 85,05 0,00 0,00 85,05
104 SOBOLEWSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,90 40,06 82,96
105 MACZEK Jarosław 0,00 0,00 0,00 0,00 39,37 42,39 0,00 81,76
106 RUDNICKI Marcin 31,49 49,67 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81,16
107 PIKUL Adam 39,72 0,00 0,00 41,00 0,00 0,00 0,00 80,72
108 WARCHOŁ Rafał 0,00 0,00 25,08 0,00 0,00 55,24 0,00 80,32
109 KOWALSKI Łukasz 0,00 0,00 39,66 0,00 0,00 38,45 0,00 78,11
110 KOCOŃ Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 27,58 26,28 23,83 77,69
111 PIWOWARSKI Maciej 75,48 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 75,48
112 TRACEWSKI Maciej 0,00 75,19 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 75,19
113 KARDASZEWSKI Michał 36,54 37,70 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 74,24
114 GAJKOWSKI Adam 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 72,01 72,01
115 KRZYŻANIAK Marzena 0,00 0,00 34,86 0,00 33,37 0,00 0,00 68,23
116 CZECH Mariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 67,94 0,00 0,00 67,94
117 WITKOWSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,88 64,88
118 GAWRYŚ Paweł 0,00 0,00 63,73 0,00 0,00 0,00 0,00 63,73
119 BIENIAS Marcin 0,00 60,66 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60,66
120 TALAŚKA Marcin 0,00 59,74 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,74
121 SKOWRON Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,66 0,00 59,66
122 KORZEWKA Witold 0,00 0,00 0,00 0,00 59,48 0,00 0,00 59,48
123 DOBROWOLSKI Bartłomiej 0,00 0,00 0,00 59,43 0,00 0,00 0,00 59,43
124 KRYSIŃSKI Adam 0,00 58,72 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,72
125 OSIŃSKI Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 56,30 0,00 0,00 56,30
126 DYNER Arkadiusz 0,00 56,29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,29
127 DYNER Piotr 0,00 56,06 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,06
128 ZAKRZEWSKI Bartosz 56,02 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,02
129 POPŁAWSKI Grzegorz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,16 54,16
130 PAPAJ Piotr 0,00 53,81 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,81
131 LIPSKI Grzegorz 0,00 53,47 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,47
132 TALARCZYK Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,32 53,32
133 FLAKIEWICZ Krzysztof 0,00 0,00 53,25 0,00 0,00 0,00 0,00 53,25
134 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 0,00 0,00 52,95 0,00 0,00 0,00 0,00 52,95
135 LEMAŃSKI Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,03 0,00 52,03
136 SKONECZNY Janusz 0,00 0,00 51,86 0,00 0,00 0,00 0,00 51,86
137 GARBIEŃ Michał 51,10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,10
138 JACEK Zdzisław 50,68 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,68
139 KACZMAREK Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 49,99 0,00 0,00 49,99
140 BUCHACZ Michał 0,00 0,00 0,00 0,00 49,81 0,00 0,00 49,81
141 BUSZKIEWICZ Lechosław 48,75 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,75
142 ŚWIĄTEK Janusz 48,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,64
143 WITKOWSKI Michał 0,00 0,00 0,00 47,73 0,00 0,00 0,00 47,73
144 GĄSIOR Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,16 0,00 47,16
145 PELEWSKI Dawid 0,00 47,03 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,03
146 SZYMANEK Arkadiusz 0,00 0,00 0,00 46,85 0,00 0,00 0,00 46,85
147 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0,00 46,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,84
148 BĄKOWSKI Jakub 0,00 0,00 46,09 0,00 0,00 0,00 0,00 46,09
149 KRAWCZYK Zofia 0,00 0,00 45,46 0,00 0,00 0,00 0,00 45,46
150 WRZEŚNIOWSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 45,16 0,00 0,00 45,16
151 CIEŚLIK Jarosław 0,00 0,00 45,15 0,00 0,00 0,00 0,00 45,15
152 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander 0,00 0,00 0,00 0,00 44,52 0,00 0,00 44,52
153 JURKOWSKI Adam 0,00 0,00 0,00 44,19 0,00 0,00 0,00 44,19
154 DMCH Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,19 44,19
155 GALANCIAK Przemysław 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,14 0,00 44,14
156 KORONKIEWICZ Michał 43,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,57
157 MIÓŁKA Partik 43,25 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,25
158 KWINTKIEWICZ Adam 42,96 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,96
159 GLURA Tomsz 42,67 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,67
160 SZUBA Zbigniew 0,00 0,00 0,00 41,33 0,00 0,00 0,00 41,33
161 KURZAK Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,90 0,00 38,90
162 GIEŁDOŃ Łukasz 25,36 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25,36
163 KALETKA Grzegorz 0,00 0,00 20,04 0,00 2,78 0,00 0,00 22,82

KATEGORIE

OPEN SENIOR

NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 CZAUDERNA Sławomir 100 0 0 100 0 100 100 400,00
2 KOŁAKOWSKI Jan 60,91 0 0 70,77 0 70,2 56,07 257,95
3 GOŁĄB Tadeusz 50,18 0 0 64,38 0 64,85 64 243,41
4 KOPUT Jurand 62,2 0 0 63,02 0 54,17 0 179,39
5 TOMCZAK Andrzej 0 0 0 0 0 73,67 78,51 152,18
6 KLACZYŃSKI Krzysztof 0 0 0 0 0 71,79 0 71,79
7 WYZGAŁA Robert 0 0 0 63,67 0 0 0 63,67
8 KULIŚ Janusz 59,91 0 0 0 0 0 0 59,91
9 ZIMMER Tadeusz 54,29 0 0 0 0 0 0 54,29

STANDARD SENIOR

NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting – Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 ZAWORSKI Radosław 98,24 100 0 100 100 97,34 100 400,00
2 BURZEC Wiesław 93,8 91,67 100 94,65 95,43 85,07 98,47 388,55
3 MADAJEWSKI Leszek 91,32 0 97,3 97,84 0 100 93,16 388,30
4 AMER Andrzej 71,98 96,73 84,03 0 0 79,82 92,19 352,77
5 KANIEWSKI Andrzej 100 0 80,48 0 74,28 81,36 75,14 336,98
6 NOGA Tadeusz 87,73 79,62 87,06 67,6 70,6 78,72 60,81 333,13
7 PAŁKA Tadeusz 68,8 73,17 68,24 0 0 71,28 90,97 304,22
8 BEREŚ Krzysztof 84,5 0 95,56 83,89 0 0 0 263,95
9 BUSZKIEWICZ Lechosław 0 0 0 65,41 0 88,17 91,07 244,65
10 MIERZEJEWSKI Dariusz 0 0 0 83,3 67,85 78,68 0 229,83
11 SANECZNIK Krzysztof 56,74 0 0 0 57,38 75,94 0 190,06
12 BIELIŃSKI Jarosław 0 0 79,61 0 0 78,13 0 157,74
13 SZULIŃSKI Adam 0 0 0 0 0 70,12 79,17 149,29
14 KUCHARSKI Leszek 74 0 0 0 0 0 0 74,00
15 RACZYŃSKI Jarosław 0 67,97 0 0 0 0 0 67,97
16 LOZINSKI Paweł 0 0 0 0 66,85 0 0 66,85
17 KRUKOWSKI Wojciech 0 64,61 0 0 0 0 0 64,61
18 BIERANOWSKI Ryszard 49,95 0 0 0 0 0 0 49,95
20 KOPUTJurand 0 0 0 0 0 0 38,68 38,68
19 WÓJCIK Mariusz 37,44 0 0 0 0 0 0 37,44

PRODUCTION SENIOR

NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 GDOWSKI Jacek 100 0 100 100 100 100 0 400,00
2 DUDA Mariusz 0 0 0 87,7 77,13 78,92 98,39 342,14
3 FROST Zbigniew 74,55 96,96 74,87 0 0 77,05 66,04 323,43
4 BEREZOWSKI Paweł 0 73,34 52,42 65,49 64,91 63,18 77,94 281,68
5 KOPIEC Marian 67,05 76,8 54,92 50,09 72,24 54,21 0 271,01
6 PETNIAK Ryszard 55,54 70,22 48,32 57,33 67,91 73,62 269,08
7 MARKOWSKI Marek 0 87,08 57,8 0 0 81,41 226,29
8 ŁOŚ Krzysztof 47,04 65,72 0 0 0 54,48 58,98 226,22
9 LEWANDOWSKI Jarosław 0 100 0 0 0 100 200,00
10 GÓRKA Tadeusz 62,47 0 0 71,57 64,74 0 198,78
11 BARAŃSKI Janusz 73,93 93,02 0 0 0 0 166,95
12 POŁOŃSKI Krzysztof 0 56,43 43,17 0 0 50,54 0 150,14
13 PLICH Janusz 57,21 0 0 61,86 0 0 119,07
14 SOBOLEWSKI Piotr 0 0 0 0 56,7 0 60,27 116,97
15 PIKUL Adam 55,09 0 0 56,3 0 0 111,39
16 OCZESAŁA Krzysztof 0 0 0 0 71,38 0 0 71,38
17 SZYMANEK Arkadiusz 0 0 0 64,34 0 0 64,34
18 KACZMAREKWojciech 0 0 0 0 61,18 0 0 61,18
19 SZUBA Zbigniew 0 0 0 56,76 0 0 56,76
20 CHMIELEWSKI Sławomir 0 0 0 52,67 0 0 52,67
21 MACZEK Jarosław 0 0 0 0 48,19 0 0 48,19
22 PIETRASZEWSKI Mariusz 0 0 0 0 0 0 0,00

STANDARD LADY

NAZWISKO Imię Incorsa Cup Gdańsk Open Shooting-Academy Cup Cracow Open Delta Cup Polish Open Zakończenie GP Razem
1 RUDNICKA Olga 100 0 100 100 0 100 100 400,00
2 PAWLIK Celina 97,69 100 92,49 0 0 97 0 387,18
3 SZYMANEK Sonia 0 67,97 72,98 82,66 0 87,4 96,3 339,34
4 PROKOP Katarzyna 81,6 91,47 76,37 73,18 0 0 0 322,62
5 CZAPLA Aleksandra 72,96 69,06 64,39 85,43 0 83,72 77,41 319,52
6 TABASZEWSKA Agnieszka 0 0 0 85,99 0 79,34 0 165,33
7 JARZĄBEK Adriana 47,59 0 0 39,58 0 0 46,52 133,69
8 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 0 0 0 62,7 0 0 62,82 125,52
9 ŁUKASIK-GOLA Dorota 0 66,13 58,21 0 0 0 0 124,34
10 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata 0 0 0 0 0 51,9 55,1 107,00
11 BOCHEŃSKA Aneta 0 0 0 0 0 68,86 0 68,86
12 POBIARŻYN Gizela 0 0 0 66,7 0 0 0 66,70
13 KRAWCZYK Zofia 0 0 0 50,11 0 0 0 50,11
14 MAZUR Joanna 0 0 0 0 0 48,16 0 48,16
15 KOZIŃSKA Aleksandra 0 28,64 0 0 0 0 0 28,64

STRZELBA

OPEN

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 KLACZYŃSKI Krzysztof 78,9 91,27 100 270,17
2 SZULIŃSKI Adam 75,65 100 0 175,65
3 GRABARCZYK Jacek 27,93 70,51 76,5 174,94
4 WYZGAŁA Robert 50,07 1,84 57,9 109,81
5 MIZURO Maciej ` 100 0 0 100
6 POLAŃSKI Krzysztof 31,22 0 53,14 84,36
7 DOBOSZ Artur 39,62 42,29 0 81,91
8 GOŚLICKI Rafał 0 0 67,35 67,35
9 TRACEWSKI Maciej 57,21 0 0 57,21
10 RADOMSKI Marek 0 0 40,79 40,79
11 KONDRATCZYK Łukasz 0 0 38,94 38,94
12 GRUSZCZYŃSKI Jacek 0 0 35,97 35,97
13 SIODA Wiesław 0 0 0 0

 OPEN SENIOR

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 KLACZYŃSKI Krzysztof 100 91,27 100 291,27
2 SZULIŃSKI Adam 95,87 100 0 195,87
3 WYZGAŁA Robert 63,45 1,84 57,9 123,19
4 POLAŃSKI Krzysztof 39,57 0 53,14 92,71
5 DOBOSZ Artur 50,22 42,29 0 92,51
6 RADOMSKI Marek 0 0 40,79 40,79

STANDARD

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 CUDNY Michał 100 100 93,96 293,96
2 SZCZĘSNY Bartosz 94,43 87,36 92,67 274,46
3 NIEWIADOMSKI Piotr 83,07 83,57 96,5 263,14
4 HARĘŻA Damian 80,21 72,7 90,52 243,43
5 WILCZYŃSKI Artur 74,7 77,26 48,05 200,01
6 GAŁĄZKA Marcin 82,48 0 100 182,48
7 JAŹWIŃSKI Arkadiusz 83,55 0 89,89 173,44
8 BOGDAŃSKI Michał 0 67,95 94,06 162,01
9 TROCKI Sebastian 41,45 52,62 52,26 146,33
10 WARMIJAK Piotr 48,25 50,19 42,83 141,27
11 ZALEWSKI Piotr 45,16 36,02 54,72 135,9
12 OSTROWSKI Daniel 56,89 0 64,18 121,07
13 MAZUR Joanna 38,64 44,9 36,6 120,14
14 MICHALIK Piotr 0 48,41 62,61 111,02
15 SOKOŁOWSKI Leszek 91,38 0 0 91,38
16 BISMOR Dariusz 43,64 0 46,5 90,14
17 POBIARŻYN Gizela 0 39,13 44,9 84,03
18 KOŹBIAŁ Łukasz 82,56 0 0 82,56
19 MIERZEJEWSKI Darek 13,66 64,07 0 77,73
20 BOCHEŃSKA Aneta 32,66 44,9 0 77,56
21 SZYMAŃSKI Paweł 0 76,48 0 76,48
22 KARDASZEWSKI Michał 0 0 66,84 66,84
23 WĘGLARCZYK Mariusz 0 63,34 0 63,34
24 GOŚLICKI Rafał 62,61 0 0 62,61
25 BRZEZIŃSKI Dariusz 0 0 61,84 61,84
26 CIEŚLIK Jarosław 0 0 59,34 59,34
27 TALAREK Andrzej 0 0 58,38 58,38
28 KUCZYŃSKI Piotr 55,66 0 0 55,66
29 MITULSKI Leszek 0 52,56 0 52,56
30 BEREŚ Krzysztof 50,85 0 0 50,85
31 ZAWADA Krzysztof 0 0 50,37 50,37
32 OLECH Paweł 0 48,99 0 48,99
33 GLURA Tomasz 48,17 0 0 48,17
34 JUROWSKI Marcin 44,48 0 0 44,48
35 PIASECKI Artur 42,58 0 0 42,58
36 GRUSZCZYŃSKI Jacek 41 0 0 41
37 WRZESIŃSKI Przemysław 39,41 0 0 39,41
38 KUDLIŃSKI Jakub 33,4 0 0 33,4
39 JUROWSKI Adam 32,98 0 0 32,98
40 GASPEROWICZ Anna 0 0,81 0 0,81

STANDARD LADY

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 MAZUR Joanna 0 100 0 100
2 BOCHEŃSKA Aneta 0 98,49 0 98,49
3 POBIARŻYN Gizela 0 87,14 0 87,14
4 GASPEROWICZ Anna 0 1,8 0 1,8

STANDARD MANUAL

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 LEWANDOWSKI Przemysław 100 92,1 100 292,1
2 BORKOWSKI Łukasz 92,36 100 88,71 281,07
3 MADAJEWSKI Leszek 80,75 95 66,22 241,97
4 MOLENDA Dariusz 66,99 89,7 69,1 225,79
5 GÓRSKI Dominik 72,92 73,5 66,89 213,31
6 KANIEWSKI Andrzej 70,95 73,14 69,19 213,28
7 BOJANOWSKI Piotr 53,6 70,46 67,41 191,47
8 WANDZEL Robert 86,06 75,07 0 161,13
9 SZPERLIŃSKI Maciej 71,45 84,06 0 155,51
10 KARAŚ Rafał 83,3 0 61,73 145,03
11 KUPIDŁOWSKI Andrzej 58,97 71,7 0 130,67
12 DUDA Mariusz 67,87 0 56,62 124,49
13 TALAREK Andrzej 52,62 58,73 0 111,35
14 PAŁKA Tadeusz 46,14 0 52,81 98,95
15 BEREZOWSKI Paweł 27,36 31,9 38,12 97,38
16 JACEK Zdzisław 34,09 57,3 0 91,39
17 HECK Michał 0 79,84 0 79,84
18 STADNICKI Jakub 77,85 0 0 77,85
19 MITULSKI Leszek 76,05 0 0 76,05
20 MICHAŁOWSKI Krzysztof 71,93 0 0 71,93
21 PLECHTA Tomasz 71,05 0 0 71,05
22 WIDŁA Radosław 68,55 0 0 68,55
23 ĆWIRKO Dawid 0 0 64,72 64,72
24 KOPUT Jurand 61,96 0 0 61,96
25 KOŚLA Marek 0 0 60,79 60,79
26 RADASZEWSKI Zbigniew 59,37 0 0 59,37
27 REDECKI Tomasz 57,85 0 0 57,85
28 GOŁĄB Tadeusz 0 55,59 0 55,59
29 SIERACKI Jędrzej 0 54,9 0 54,9
30 WADEŁEK Paweł 0 54,27 0 54,27
31 BIEGAJ Michał 50,86 0 0 50,86
32 GÓRKA Tadeusz 49,95 0 0 49,95
33 MICHAŁOWSKI Norbert 0 0 49,17 49,17
34 SCHUPPIK Dariusz 45,94 0 0 45,94
35 RADOMSKI Marek 0 45,05 0 45,05
36 SZYMANIAK Wiktoria 43,38 0,53 0 43,91
37 GĄSIOR Jacek 43,88 0 0 43,88
38 OLECH Paweł 43,14 0 0 43,14
39 SKOLIK Andrzej 0 0 42,8 42,8
40 ZIMMER Tadeusz 0 42,69 0 42,69
41 BRODOWICZ Jarosław 0 0 39,93 39,93
42 SKONECZNY Janusz 39,26 0 0 39,26
43 KORONKIEWICZ Michał 0 0 39,1 39,1
44 BAŁUSZYŃSKI Piotr 35,21 0 0 35,21
45 ROŻEK Marcin 0 0 33,95 33,95
46 KOZŁOWSKI Marek 20,94 0 0 20,94
47 NOGA Tadeusz 2,39 0 0 2,39
48 BUSZKIEWICZ Lechosław 0 1,1 0 1,1
49 MADAJEWSKA Marta 0,25 0,82 0 1,07
50 KUCHARSKI Tomasz 0,92 0 0 0,92
51 FURMAŃSKI Radosław 0,17 0 0 0,17
52 SIUDA Krzysztof 0 0 0 0

STANDARD MANUAL SENIOR

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 MADAJEWSKI Leszek 100 100 95,71 295,71
2 MOELNDA Dariusz 82,95 94,42 99,88 277,25
3 KANIEWSKI Andrzej 87,85 76,99 100 264,84
4 DUDA Mariusz 84,05 0 81,84 165,89
5 PAŁKA Tadeusz 57,13 0 76,33 133,46
5 BEREZOWSKI Paweł 33,88 33,58 55,09 122,55
6 GOŁĄB Tadeusz 0 58,51 0 58,51
8 RADOMSKI Marek 0 47,42 0 47,42
9 ZIMMER Tadeusz 0 44,94 0 44,94

STANDARD MANUAL SUPER SENIOR

NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba Tough Guns Autumn Edition Razem
1 KOPUT Jurand 100 0 0 100
2 GÓRKA Tadeusz 80,68 0 0 80,68
3 NOGA Taduesz 3,86 0 0 3,86

KARABIN

SEMI AUTO OPEN
NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski 3GUN Karabin Shooting Academy Razem
1 JAŹWIŃSKI Arkadiusz 85,41 100 84,24 269,65
2 LEWANDOWSKI Przemysław 90,46 96,9 77,95 265,31
3 CUDNY Michał 82,06 97,39 83,76 263,21
4 WANDZEL Robert 87,38 72,93 81,25 241,56
5 SZYMAŃSKI Paweł 69,56 91,15 77,07 237,78
6 TOMCZAK Andrzej 69,38 78,55 73,68 221,61
7 WILCZYŃSKI Artur 61,14 82,88 75,78 219,8
8 CIAŚ Mikołaj 78,08 73,92 65,72 217,72
9 NIEWIADOMSKI Piotr 64,44 77,66 67,76 209,86
10 KANIEWSKI Andrzej 65,36 73,33 68,22 206,91
11 KLACZYŃSKI Krzysztof 46,86 80,31 66,22 193,39
12 TAUSIEWICZ Marcin 86,7 0 100 186,7
13 HECK Michał 49,39 80,09 0 129,48
14 ĆWIRKO Dawid 0 68,02 60,54 128,56
15 MODER Paweł 63,64 59,45 0 123,09
16 CZAUDERNA Sławomir 61,71 0 59,33 121,04
17 MITULSKI Leszek 48,92 0 66,49 115,41
18 POBIARŻYN Gizela 19,34 57,3 37,5 114,14
19 SOKOŁOWSKI Leszek 100 0 0 100
20 MICHALIK Piotr 0 44,57 51,36 95,93
21 CZEKALA Tomasz 91,59 0 0 91,59
22 GAŁĄZKA Marcin 88,61 0 0 88,61
23 MIZURO Maciej 85,07 0 0 85,07
24 SZCZĘSNY Bartosz 83,17 0 0 83,17
25 GOŁĄB Tadeusz 33,44 0 48,28 81,72
58 WASILEWSKI Artur 0 0 78,5 78,5
41 JARZĄBEK Maciej 37,36 0 38,49 75,85
42 ZAWADA Krzysztof 0 45,74 29,52 75,26
43 GŁUCH Marcin 0 74,54 0 74,54
44 MYK Dawid 0 74,29 0 74,29
45 SZULIŃSKI Adam 43,79 0 30,27 74,06
46 GRUSZCZYŃSKI Jacek 47,23 26,21 0 73,44
47 TROCKI sebastian 29,78 0 41,76 71,54
61 KARDASZEWSKI Michał 0 0 68,56 68,56
62 BOCHEŃSKA Aneta 0 30,77 36,87 67,64
59 KOŹBIAŁ Łukasz 0 0 65,72 65,72
60 LIPKA Maciej 0 63,84 0 63,84
61 WIDŁA Radosław 60,69 0 0 60,69
60 WĘGLARCZYK Mariusz 0 0 58,78 58,78
28 GOŚLICKI Rafał 57,97 0 0 57,97
62 KUCZYŃSKI Piotr 0 0 54,47 54,47
63 BIELIŃSKI Jarosław 0 0 53,84 53,84
64 RADASZEWSKI Zbigniew 53,62 0 0 53,62
65 JAROTA Paweł 53,32 0 0 53,32
64 MICHAŁOWSKI Krzysztof 0 0 53,17 53,17
65 WANIOŁKA Marcin 0 0 52,84 52,84
66 BIELIŃSKI Artur 0 0 52,06 52,06
67 WYZGAŁA Robert 48,59 0 0 48,59
68 OZURKIEWICZ Marcin 0 0 47,59 47,59
69 KORONKIEWICZ Michał 0 0 47,54 47,54
70 KAROŃ Piotr 46,28 0 0 46,28
71 MIERZEJEWSKI Krystian 44,04 0 0 44,04
72 DYNER Piotr 42,99 0 0 42,99
73 GLURA Tomasz 41,51 0 0 41,51
40 KOPUT Jurand 39,87 0 0 39,87
42 KUPIDŁOWSKI Andrzej 33,52 0 0 33,52
43 MAZUR Joanna 0 33,37 0 33,37
44 DYNER Arkadiusz 33,04 0 0 33,04
45 MOLENDA Dariusz 32,99 0 0 32,99
46 MICHALUK Michał 32,83 0 0 32,83
47 FLAKIEWICZ Krzysztof 31,35 0 0 31,35
67 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław 0 0 29,81 29,81
68 SZYMANIAK Wiktoria 29,41 0 0 29,41
52 BISMOR Dariusz 20 0 0 20
53 WŁOCZEWSKI Adam 17,99 0 0 17,99
54 KONDRATCZYK Łukasz 16,69 0 0 16,69
55 DOBOSZ Artur 15,36 0 0 15,36
56 BRODOWICZ Jarosław 15,13 0 0 15,13
70 MICHALSKI Mariusz 0 0 11,5 11,5
71 SIUDA Krzysztof 0,36 0 0 0,36
SEMI AUTO OPEN LADY
NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski 3GUN Karabin Shooting Academy Razem
1 POBIARŻYN Gizela 0 100 100 200
3 BOCHEŃSKA Aneta 0 53,69 98,34 152,03
2 MAZUR Joanna 0 58,23 0 58,23
SEMI AUTO OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski 3GUN Karabin Shooting Academy Razem
1 TOMCZAK Andrzej 100 97,81 100 297,81
2 KANIEWSKI Andrzej 94,2 91,31 92,6 278,11
3 KLACZYŃSKI Krzysztof 67,53 100 89,88 257,41
4 CZAUDERNA Sławomir 88,94 0 80,52 169,46
6 SZULIŃSKI Adam 63,12 0 41,08 104,2
5 WYZGAŁA Robert 70,03 0 0 70,03
7 MOLENDA Dariusz 47,55 0 0 47,55
8 DOBOSZ Artur 22,13 0 0 22,13
SEMI AUTO STANDARD
NAZWISKO Imię Mistrzostwa Polski 3GUN Karabin Shooting Academy Razem
1 BORKOWSKI Łukasz 100 100 100 300
2 STADNICKI Jakub 82,83 72,03 84,2 239,06
3 MIERZEJEWSKI Dariusz 53,84 57,5 65,12 176,46
4 GÓRNIAK Rafał 55,94 47,66 58,54 162,14
5 SIERACKI Jędrzej 48,65 49,31 57,01 154,97
6 OLECH Paweł 49,25 51,19 47,01 147,45
7 REDECKI Tomasz 58,84 81,47 0 140,31
8 JACEK Zdzisław 43,5 0 63,06 106,56
15 ZALEWSKI Piotr 0 42,04 45,82 87,86
8 ADAMSKI Dariusz 77,39 0 0 77,39
9 PŁECHTA Tomasz 73,62 0 0 73,62
10 GĄSIOR Jacek 25,64 0 45,1 70,74
27 TALAREK Andrzej 0 0 59,92 59,92
28 SADŁOŃ Bartosz 59,77 0 0 59,77
29 KOZŁOWSKI Marek 31,65 0 23,72 55,37
11 BOJANOWSKI Piotr 54,54 0 0 54,54
12 WADELEK Paweł 47,33 0 0 47,33
13 BEREZOWSKI Paweł 16,27 28,05 0 44,32
28 SKRAJNY Antoni 0 0 43,41 43,41
21 KONDEJ Mikołaj 0 14,05 27,36 41,41
29 SKOLIK Andrzej 0 0 40,99 40,99
30 KOPANIA Paweł 0 0 39,64 39,64
31 BIEGAJ Michał 33,24 0 0 33,24
31 MARKOWSKI Robert 0 0 31,71 31,71
18 GRABARCZYK Jacek 27,09 0 0 27,09
20 SCHUPPIK Dariusz 22,92 0 0 22,92
32 KOWALSKI Łukasz 0 0 3,12 3,12
22 KUCHARSKI Tomasz 2,81 0 0 2,81
23 MADAJEWSKI Leszek 0,84 0 0 0,84
24 MADAJEWSKA Marta 0,55 0 0 0,55
25 FURMAŃSKI Radosław 0,45 0 0 0,45
26 NOGA Tadeusz 0,36 0 0 0,36