Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Mazurska Strzelba IPSC 2017

Dane osobowe:*
E-mail *
Alias IPSC:
Region*
Klub / Club:*
Klasa sprzętowa / Your eq class*
Kategoria / Category :
SKŁAD / SQUAD*
(anty-spam) :

ZAWODNICY / SHOOTERS

Formularz rejestracji powyżej / Registration form above

Mazurska Strzelba IPSC 2017 Registration form / Rejestracja

Nr NAZWISKO i imię Klasa Kategoria Region Klub $
SQUAD 1 (Sobota)
1.  BORKOWSKI Łukasz  STD Manual  REG  POL  ZKS Warszawa
2.  ANDRZEJEWSKI Michał  STD Manual  REG  POL  IGLICA Warszawa
3.  MICHALIK Piotr  STD  REG  POL  ZKS Warszawa
4.  KOŚLA Marek  STD Manual  REG  POL  ZKS Warszawa
5.  SARNA Marta  STD L  POL  GWARDIA 1924
6.  NIWIADOMSKI Piotr  OPEN  REG  POL  STARY WIARUS Łomianki
7.  JAŹWIŃSKI Arkadiusz STD  REG  POL  ZKS Warszawa
8. ZAWORSKI Radosław  STD  REG  POL WSS Jonkowo
9.  PAŁKA Tadeusz  STD Manual  S  POL  BS SALWA Wołomin
10.  BIEGAJ Michał  OPEN  REG  POL  ZKS Warszawa
11.
SQUAD 2 (Sobota)
12.  MOLENDA Dariusz  STD Manual  S  POL  ŚWIT Starachowice
13.  GRABARCZYK Jacek  OPEN  REG POL  ŚWIT Starachowice
14. BĄKOWSKI Jakub  STD Manual  REG  POL KS GARDA
15.  GÓRSKI Robert  STD Manual  S  POL  ZKS Warszawa
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
SQUAD 3 (Sobota)
23.  BOCHEŃSKA Aneta  STD  L  POL TARCZA 96 Poznań
24.  MAZUR Joanna  STD  L  POL  TARCZA 96 Poznań
25.  GOŁĄB Tadeusz  STD Manual  SS  POL  ZSD Kraków
26.  WARMIJAK Piotr  STD  REG  POL   ZKS Warszawa
27.  KORONKIWICZ Michał  STD Manual  REG  POL  STRZELMISTRZ Łódź
28.
29.
30.
31.
32.
33.
SQUAD 4 (Sobota)
34.  SOKOŁOWSKI Leszek  STD  REG  POL  WSS Militaria.pl Wrocław
35.  GRZELKA Krzysztof  OPEN  REG  POL  WSS Militaria.pl Wrocław
36.  SZCZĘSNY Bartosz  STD  REG  POL  WKS Wrocław
37.  MIZURO Maciej  OPEN  REG  POL  WSS  Wrocław
38.  HARĘŻA Damian  STD  REG  POL KSS Komandor Katowice
39.  BOGDAŃSKI Michał  STD  REG  POL  EXPERT LOK Jaworzno
40.  OSTROWSKI Daniel  OPEN  REG  POL  KSS Komandor Katowice
41.  MARCELA Przemek  STD  REG  POL  KSS Komandor Katowice
42.  CIERPICA Tomasz  OPEN  REG  POL  KSS Komandor Katowice
43.  NIEDZIESKA Magda  STD  L  POL  SSCZC Chełmno
44.  CZECH Mariusz  STD  REG  POL  ZKS Warszawa
SQUAD 5 (Sobota)
45.  LEWANDOWSKI Przemysław  OPEN  REG  POL  KABAR Łódź
46.  PŁECHA Tomasz  STD  REG  POL  LEGIA Warszawa
47. WANDZEL Robert STD Manual REG POL  KABAR Łódź
48.  REDECKI Tomasz  STD  REG  POL  KABAR Łódź
49.  SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek  STD  REG  POL  ZKS Warszawa
50.  TALAREK Andrzej  STD Manual  REG  POL   ZKS Warszawa
51.  KALBARCZYK Piotr  STD  REG  POL   ZKS Warszawa
52.  POPŁAWSKI Rafał  STD REG POL  ZKS Warszawa
53.  CUDNY Michał  STD  REG  POL  KABAR Łódź
54.  CIEŚLIK JAREK  STD  REG  POL  KSS PATRON Krasnystaw
55.  KUPIDŁOWSKI Andrzej  STD  REG  POL  ZKS Warszawa
SQUAD 6 (Sobota)
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
SQUAD 7 (Sobota)
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.