Panel logowania

3GUN Liga Sportera

Kiedy:
19 Luty 2017@09:00 – 16:00
2017-02-19T09:00:00+01:00
2017-02-19T16:00:00+01:00
Gdzie:
98-200 Sieradz
Polska
Koszty:
150-200zl
Kontakt:
Stowarzyszenie "Kabar"
607 616 982
3GUN Liga Sportera @ Sieradz | województwo łódzkie | Polska

Stowarzyszenie „KABAR” w Łodzi

zaprasza na zawody „Ligi Sportera”

Termin:

18.02.2017- Przedmecz

19.02.2017- Zawody

Miejsce: Strzelnica Okręglica k. Sieradza

Kontakt:  kabar002@wp.pl
tel. 607 616 982

Ilość torów: 5

Ilość strzałów: ponad 150

Ilość amunicji: pistolet ? karabin ? strzelba ? (w opracowaniu)

Rejestracja: tylko internetowa (od 05.01.2017)

Ilość zawodników: 60 (12 osób w 5 składach)

Opłata startowa płatna tylko przelewem:

150 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 05.02.2017
200 PLN- jeżeli płatność nastąpi w dniu zawodów

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

Dane do przelewu:

38 1750 0012 0000 0000 2378 6923 Raiffeisen Bank Polska S.A.
Stowarzyszenie „KABAR” w Łodzi
93-347 Łódź, ul. Postępowa 25/27

W tytule przelewu należy napisać: Liga Sportera oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga.

Rejestracja zamknięta. Składy już są pełne, prosimy nie dokonywać wpłat.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat.
Pozdrawiam

Przedmecz 18.02.2017

JACEK Zdzisław KABAR – Łódź (klasyczna) SG/KZ

KOZŁOWSKI Marek KABAR – Łódź (klasyczna)

POPŁAWSKI Grzegorz ZKS Warszawa (klasyczna)

SZWARC Paweł  KABAR-Łódź (klasyczna)

NIEWIADOMSKI Piotr Stary Wiarus Łomianki (otwarta)

OCZESAŁA Krzysztof Legia Warszawa

MIERZEJEWSKI Dariusz Stary Wiarus Łomianki (otwarta)

SZYMANIAK Wiktoria (taktyczna plus)

WANDZEL Robert KABAR – Łódź (taktyczna)

MASTALIŃSKI Zdzisław KABAR – Łódź (taktyczna)

SADŁOŃ Bartosz OKS HUSARZ Tułowice (taktyczna)

KANIEWSKI Andrzej Tarcza Szamotuły (otwarta)

BORKOWSKI Łukasz ZKS Warszawa (klasyczna)

KORONKIEWICZ Michał STRZELMISTRZ Łódź (taktyczna)

SEJDA Piotr KABAR – Łódź (klasyczna)

SZWARC Dariusz KABAR – Łódź (klasyczna)

FIGLEWICZ Tomasz  KABAR-Łódź (klasyczna)


Zawody 19.02.2017

Skład numer 1 (zamknięty)

1. KURZAK Paweł WKS Śląsk Wrocław (taktyczna plus)
    
2. STADNICKI Jakub Ziemia Chełmińska (klasyczna)
    
3. WASILEWSKI Artur Legia Warszawa (taktyczna plus)
    
4. KIERES Tomasz KSS Komandor (otwarta)
    
5. PODCZASKI Łukasz KABAR - Łódź (klasyczna)
    
6. RADASZEWSKI Piotr Ziemia Chełmińska (klasyczna)
    
7. RADASZEWSKI Zbigniew Społem Łódź (taktyczna)
    
8. NAMYœLAK Krzystzof AZS Częstochowa (otwarta)
    
9. KARKUTKIEWICZ Mariusz AZS Częstochowa (taktyczna plus)
    
10. SUŁEK Maciej Zawisza (klasyczna)
    
11. NOWAK Jarosław Dziesiątka Łódź (taktyczna)
    
12. MODER Paweł ZKS Warszawa (otwarta)

Skład numer 2 (zamknięty)

1. TALAREK Andrzej ZKS Warszawa (klasyczna)
    
2. KRAWCZYK Marcin Salwa Wołomin (klasyczna)
    
3. SOBCZAK Ernest STS (klasyczna)
    
4. CIEœLIK Jarek Patron Krasnystaw (klasyczna)
    
5. ĆWIKŁA Mariusz Salwa Wołomin (taktyczna)
    
6. SAAR Sebastian WKS Śląsk Wrocław (taktyczna)
   
7. RADOMSKI Marek ZKS Warszawa (taktyczna)
    
8. MIKOŁAJCZYK Patryk Stary Wiarus Łomianki (otwarta)
    
9. OSMOŁA Rafał Stary Wiarus Łomianki (taktyczna plus)
    
10. CZEKALA Tomasz ZKS Warszawa (taktyczna)
    
11. SZCZĘSNY Bartosz WKS Śląsk Wrocław (taktyczna plus)
    
12. CHMIELEWSKI Jerzy Salwa Wołomin (klasyczna)

Skład numer 3 (zamknięty)

1. PIASECKI Artur STS (otwarta)
    
2. WOJTCZAK Henryk Hetman Nysa (taktyczna plus)
    
3. KORNIJCZUK Andrzej LOK Alupro Opole (klasyczna)
    
4. KIJAK Sławomir Hetman Nysa (klasyczna)
    
5. SOLECKI Krzysztof Hetman Nysa (klasyczna)
    
6. GONDRO Arkadiusz Hetman Nysa (taktyczna plus)
    
7. PODESZWA Marek Hetman Nysa (klasyczna)
    
8. GAWRYŚ Paweł Garda Ostróda (taktyczna plus)
    
9. OLECH Paweł STS (klasyczna)
    
10. DIERING Szymon STS (klasyczna)
    
11. SZULIŃSKI Adam STS (otwarta)
    
12. KRAJEWSKI Zbigniew Legia Warszawa (taktyczna)

Skład numer 4 (zamknięty)

1. URBAN Tomasz Zawisza Bydgoszcz (klasyczna)
    
2. GĄSIOR Jacek Skaut Bielsko-Biała (klasyczna)
    
3. HECK Michał KSK Predator (taktyczna)
    
4. ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka KSK Predator (taktyczna)
    
5. OSMAN Remigiusz JKS Jawor (klasyczna)
    
6. GANKOWSKI Daniel BS Salwa (taktyczna)
    
7. GRZYBOWSKI Dariusz PTS Spartakus (klasyczna)
    
8. ŁOPACIŃSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław (taktyczna)
9. KUCZYŃSKI Piotr ZKS Warszawa (taktyczna)
10. OBIDOSKI Piotr ZKS Warszawa (otwarta)
11. ZIELIŃSKI Jakub Zawisza Bydgoszcz (klasyczna)


12.DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz (taktyczna plus)


Skład numer 5 (zamknięty)

1. GURTOWSKI Maciej Zawisza Bydgoszcz/S.S.Cz.Z.Ch. Rybieniec (klasyczna)
    
2. SZOPINSKI Tomasz Olender (klasyczna)
    
3. MITULSKI Leszek TARCZA96 - Poznań (otwarta)
    
4. BOCHEŃSKA Aneta TARCZA96 - Poznań (taktyczna)
    
5. DOBOSZ Artur TARCZA96 - Poznań (otwarta)
    
6. KLACZYŃSKI Krzysztof TARCZA96 - Poznań (otwarta)
    
7. MAZUR Joanna TARCZA96 - Poznań (taktyczna plus)
    
8. ŚŒRUTEK Mścisław Ziemia Chełmińska (klasyczna)
    
9. SANOWSKI Paweł KBS Zbąszynek (klasyczna)
    
10. BIAŁY Krzysztof NTS Grudziądz (taktyczna)
    
11. ZGUTKA Jacek NTS Grudziądz (taktyczna)
    
12. MIERZEJEWSKI Krystian ZKS Warszawa (taktyczna plus)

Lista rezerwowa (wg. kolejności rejestracji)


Marcin Wydra (taktyczna) WKS Śląsk Wrocław
Sebastian Piestrak (taktyczna) OKS HUSARZ Tułowice
Gizela Pobiarżyn (taktyczna plus) KSK PRETOR
Artur Wilczynski (taktyczna plus) Legia Warszawa
Marcin Waniołka (taktyczna plus) Stary Wiarus Łomianki
Damian Bochynski (otwarta) Legia Warszawa
Maciej Tracewski (otwarta) Stary Wiarus Łomianki
Marcin Głuch (taktyczna) Zawisza Bydgoszcz

Dodaj komentarz