Panel logowania

Zawodnicy IPSC Polska / IPSC Poland Members

Lista członków Regionu IPSC Polska uprawnionych do udziału w zawodach IPSC / The list of IPSC Poland Members entitled to participate in the IPSC competition.

Aktualizacja list zawodników na podstawie wpłat stwierdzonych na koncie (i oczywiście spełnienia pozostałych wymagań) odbywać się będzie dwa razy w miesiącu – na koniec pierwszego i trzeciego tygodnia. Proszę o sprawdzanie poprawności danych na liście, a w razie nieścisłości, błędów i innych problemów proszę o informację na adres: ipsc@ipsc-pl.org

Zasady wpisów na listy IPSC Poland 2016/ 2016 rules to sign in on IPSC Members list

 

aktualizacja – 20.01.20116

IPSC Action Air i Broń Palna – 218 osób

1 ADAMOWICZ Tomasz ADAMUS ARDEA Gdańsk
2 AMER Andrzej PAPO Senior ARDEA Gdańsk
3 BABULA Ryszard RYSIEKB Senior FENIKS Twardogóra
4 BALIŃSKI Sławomir ARDEA  Gdańsk
5 BAŁUSZYŃSKI Piotr TARCZA Szamotuły
6 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz MCGREG TARCZA Szamotuły
7 BARAŃSKI Janusz JANUSIK Senior WKS 10 Olsztyn
8 BARWICKI Karol KAROL ALFA Siemianowice Śląskie
9 BEKIER Piotr Senior ZSD Kraków
10 BIAŁOWOLSKI Tomasz ZSD Kraków
11 BIEGAJ Michał MI5HA ZKS Warszawa
12 BOGDAŃSKI Michał EXPERT Jaworzno
13 BONCZEK Krzysztof KBO Senior STS Szczecin
14 BORKOWSKI Łukasz OBIONE ZKS Warszawa
15 BOROWY Oskar ZKS Warszawa
16 BOROWY Robert KASZTELAN Rzeszów
17 BRODOWICZ Jarosław ZKS Warszawa
18 BURY Dawid KATOH ZSD Kraków
19 CHMIELEWSKI Sławomir LEGIA Warszawa
20 CIAŚ Mikołaj MIKI LEGIA Warszawa
21 CIECHANOWSKI Tomasz CIECHAN ARDEA Gdańsk
22 CIERPICA Tomasz KSS KOMANDOR Katowice
23 CYBULSKI Michał CYBA WSS Wrocław
24 CZAJCZYK Tomasz CZAJTO VIS Kwidzyn
25 CZAPLA Aleksandra OLLA Lady ARDEA Gdańsk
26 CZARNECKI Rafał REFINADO KVG Paczółtowice
27 CZAUDERNA Sławomir SLAWEK Senior ZKS Warszawa
28 CZECH Mariusz ZKS Warszawa
29 CZEKALA Tomasz TOM ZKS Warszawa
30 DAKOWSKI Daniel CZACHONEK GARDA Ostróda
31 de SZYMEROWSKI Artur Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
32 DĘBSKI Marcin KVG Paczółtowice
33 DMOCH Wojciech LEGIA Warszawa
34 DROŻDŻ Halina Lady SKAUT Bielsko Biała
35 DUDA Mariusz MARIO66 ZSD Kraków
36 DYLOWICZ Łukasz ZSD Kraków
37 EJSMONT Anna ANNA Lady ARDEA Gdańsk
38 EJSMONT Jerzy JURYS Senior ARDEA Gdańsk
39 FILIPCZAK Wojciech FILIPCZAK VIS Kwidzyn
40 FILIPIAK Remigiusz ARDEA Gdańsk
41 FORNALIK Grzegorz PASJONAT Opole
42 GAJEWSKI Marek NEMOLEON ŚLĄSK Wrocław
43 GALANCIAK Przemysław GALU DZIESIĄTKA Łódź
44 GAŁĄZKA Marcin KONAR ALFA Siemianowice Śląskie
45 GAŁĘZIA Tomasz LENNS MARKSMAN Raczki
46 GAWRYŚ Paweł GARDA Ostróda
47 GĄSIOR Jacek EDI SKAUT Bielsko Biała
48 GIECKO Wojciech 10 Jonkowo
49 GIRYCKI Rafał RAFALGIRYCKI TEMIDA Zabrze
50 GŁOWACKI Grzegorz TOFINO ZKS Warszawa
51 GOLISZ Marcin MAXV SHOOTING-ACADEMY Łódź
52 GONDRO Arkadiusz HETMAN Nysa
53 GOŚCIŃSKI Piotr WKS 10 Olsztyn
54 GOŚLICKI Rafał RALPHI LEGIA Warszawa
55 GÓRNIAK Rafał MKS DIANA Poznań
56 GÓRSKI Dominik YARLAN LEGIA Warszawa
57 GÓRSZCZAK Dawid ZSD Kraków
58 GRAŻUL Agnieszka MKS Rybnik
59 GRUSZCZYŃSKI Sławomir ZSD Kraków
60 GRZEGÓRZKO Łukasz Tarcza Szamotuły
61 GUTWIŃSKI Wojciech ARSENAŁ Kraków
62 HAJDUCZENIA Marek MARUH WKS 10 Olsztyn
63 HAJDUGA Maciej SKAUT Bielsko Biała
64 HARĘŻA Damian KOMANDOR Katowice
65 HOŁOD Jakub JKS UR Jawor
66 HOMAN Witold KVG Paczółtowice
67 JANOWSKI Marcin MARCEL74 LEGIA Warszawa
68 JAROSIEWICZ Szymon KVG Paczółtowice
69 JAROSZUK Robert ZIM ARDEA Gdańsk
70 JARZĄBEK Maciej MACIAS ARDEA Gdańsk
71 JARZĄBEK Adriana SKAUT Bielsko Biała
72 JASTRZĘBSKI Piotr Senior BELLONA Kalisz
73 JAŹWIŃSKI Arkadiusz AREK ZKS Warszawa
74 KAŁUŻA Mirosław MKS Rybnik
75 KANZAWA Hiroaki ŚLĄSK Wrocław
76 KARDASZEWSKI Michał NOSTROMO ZKS Warszawa
77 KAŹMIEROWSKI Rafał RFK SENIOR Gdańsk
78 KICERMAN Jacek GWARDIA Olsztyn
79 KIELOCH Szymon SKAUT Bielsko Biała
80 KOCOŃ Wojciech WALTER SKAUT Bielsko Biała
81 KOŁOMYJSKI Tomasz ZSD Kraków
82 KOŁTUN Paweł KROTKI ZSD Kraków
83 KOPANIA Paweł SHOOTING-ACADEMY Łódź
84 KORNIJCZUK Andrzej LOK ALUPRO Opole
85 KORONKIEWICZ Michał KICIA STRZELMISTRZ Łódź
86 KORZENIOWSKI Jarosław KORZONEK WSS Jonkowo
87 KOSOWSKI Bartosz KOSA PSSW Łódź
88 KOWALEWSKI Maciej KARAT COVER Warszawa
89 KRAWCZYK Zofia ZOSIA Lady ZKS Warszawa
90 KRZYŻANIAK Roman ROMEK ŚLĄSK Wrocław
91 KUBICZ Zbigniew ZBIG SKAUT Bielsko Biała
92 KUDLIŃSKI Jakub UMBRA ZKS Warszawa
93 KUPIDŁOWSKI Andrzej AMOTORHEAD ZKS Warszawa
94 KUROWSKI Michał ZKS Warszawa
95 KUŚ Krzysztof KUSIOL ALFA Siemianowice Śląskie
96 LISZKA Ryszard RYSIU Senior ZSD Kraków
97 ŁAPTAŚ Łukasz GARDA Ostróda
98 ŁOŚ Krzysztof LOSIEK Senior ARDEA Gdańsk
99 ŁUCZAK Bartosz ARSENAŁ Kraków
100 MADAJEWSKA Marta MART Lady TARCZA Szamotuły
101 MADAJEWSKI Leszek LESIO Senior TARCZA Szamotuły
102 MAREK Lech WSS Wrocław
103 MARKOWSKI Robert SHOOTING-ACADEMY Łódź
104 MATCZYŃSKI Andrzej ARDEA Gdańsk
105 MICHALIK Krzysztof KILO9 ZSD Kraków
106 MIKLASZEWSKI Robert MIKLAS ZSD Kraków
107 MIKSZA Krystian KRYS ARDEA Gdańsk
108 MIKSZA Maciej MIKSZAK ARDEA Gdańsk
109 MINKOWSKI Adam PLECO WSS Jonkowo
110 MIODUSZEWSKI Tomasz GWARDIA 1924 Sosnowiec
111 MIROWSKI Marcin CSS Częstochowa
112 MITULSKI Leszek TARCZA Szamotuły
113 MODER Paweł ZKS Warszawa
114 MÓŁKA Patrik DEMOLKA ZSD Kraków
115 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata GOSIALEK ARDEA Gdańsk
116 MUSIAŁ Paweł PAFKA ARDEA Gdańsk
117 NAMYSŁ Grzegorz Senior BELLONA Kalisz
118 NIEWIADOMSKI Piotr NIEVIADA STARY WIARUS Łomianki
119 NOWAK Marcin ARSENAŁ Kraków
120 NOWAK-PIETRZYK Michał ZSD Kraków
121 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk
122 OLECH Paweł STS Szczecin
123 OŁUBIEC Piotr CIHY ZSD Kraków
124 OPRZĘDEK Krzysztof ZSD Kraków
125 ORŁOWSKI Jan Senior COMBAT KRAGAL Bytom
126 OSTRZYCKI Jacek OSTRY GWARDIA Olsztyn
127 PAŁKA Tadeusz SALWA Wołomin
128 PAŚCIAK Marek Senior ŚTS Tychy
129 PIASECKI Artur STS Szczecin
130 PIEKTUN Krzysztof GWARDIA Olsztyn
131 PIETROSIUK Dariusz ZAWISZA Bydgoszcz
132 PIKUL Adam JUMA Super Senior ZSD Kraków
133 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander LEGIA Warszawa
134 POLAK Tomasz TOMPOL ARDEA Gdańsk
135 POLIS Bartosz JEZZA SHOOTING-ACADEMY Łódź
136 POŁOŃSKI Krzysztof Super Senior ZKS Warszawa
137 PROKOP Katarzyna KASIULA Lady SQUAD Kraków
138 PROROK Paweł KVG Paczółtowice
139 PRZYBYŁA Krystian Senior ŚLĄSK Wrocław
140 PRZYCHODZEŃ Paweł KVG Paczółtowice
141 RABIEGA Wojciech SEKO ZSD Kraków
142 RADOMSKI Marek Senior ZKS Warszawa
143 REDECKI Tomasz TOMEK KABAR Łódź
144 ROGOZIŃSKI Stefan ROGER73 ALFA Siemianowice Śląskie
145 ROJ Michał ARDEA Gdańsk
146 ROKITA Zbigniew KVG Paczółtowice
147 ROSŁANOWSKA Barbara BAZIA Lady LEGIA Warszawa
148 ROŻEK Marcin ZKS Warszawa
149 ROŻYŃSKI Michał ROŻEK ARDEA Gdańsk
150 RYBAK Bartłomiej ZKS Warszawa
151 RYPIEŃ Szymon KVG Paczółtowice
152 SABAT Maciej ŚWIT Starachowice
153 SAMSON Piotr PIOSAM303 SKAUT Bielsko Biała
154 SANECZNIK Krzysztof KATO Senior LOK Rybnik
155 SANEJKO Piotr LOK Rybnik
156 SCHUPPIK Dariusz SNAKE68 ALFA Siemianowice Śląskie
157 SIECZKA Michał KVG Paczółtowice
158 SIODA Katarzyna CASIUL Lady SQUAD Kraków
159 SIODA Wiesław GENO SQUAD Kraków
160 SIUDA Krzysztof BELET SKAUT Bielsko Biała
161 SKOWRON Marcin LARK GATLING Połczyn Zdrój
162 SKRAJNY Antoni ARYMAN DRAGON Siedlce
163 SŁODKOWSKI- STRUZIK Przemysław PSZEMEK ZKS Warszawa
164 SOBKOWSKI Dariusz SKAUT Bielsko Biała
165 SOBOLEWSKI Piotr LEGIA Warszawa
166 SOKOŁOWSKI Leszek LESZEK WSS Wrocław
167 SOLECKA Magdalena HETMAN Nysa
168 SOLECKI Krzysztof HETMAN Nysa
169 SOSNOWSKI Łukasz ARDEA Gdańsk
170 STANCLIK Sylwia SKAUT Bielsko Biała
171 STASZCZYK Bartosz KVG Paczółtowice
172 STAWIARSKI Marcin STS Szczecin
173 STOKOWSKA Aneta ANETA Lady SHOOTING-ACADEMY Łódź
174 SURÓWKA Artur ZSD Kraków
175 SZEPELAK Tomasz SZEPI GARDA Ostróda
176 SZMAGLIŃSKI Piotr MITCH ARDEA Gdańsk
177 SZPERLIŃSKI Maciej TARCZA Szamotuły
178 SZPILEWICZ Michał ARDEA Gdańsk
179 SZUBA Zbigniew ZSD Kraków
180 SZYMANEK Arkadiusz Senior BELLONA Kalisz
181 SZYMANEK Sonia Lady ŚLĄSK Wrocław
182 SZYMANIAK Wiktoria TARCZA Szamotuły
183 SZYMAŃSKI Paweł PAWEL LEGIA Warszawa
184 SZYRYK Marek SHOOTING-ACADEMY Łódź
185 ŚLIWIŃSKA Małgorzata WSS Jonkowo
186 ŚWIDERSKI Bartosz ZKS Warszawa
187 TAUSIEWICZ Marcin TASTAS WSS Jonkowo
188 TOMCZAK Andrzej ANDRZEJ Senior LEGIA Warszawa
189 TROJNIAK Maciej NTS Grudziądz
190 WANDZEL Robert WONO KABAR Łódź
191 WARCHOŁ Rafał RAV IGLICA Warszawa
192 WARDĘCKI Adam WSS Jonkowo
193 WARNO-PUSCH Ewa WKS 10 Olsztyn
194 WELPA Rafał RAW GRYF -Słupsk
195 WENKER Maciej OLEANDER Toruń
196 WĘGLARCZYK Mariusz MARIO72 LEGIA Warszawa
197 WIĄCEK Maciej MLODY Junior ZKS Warszawa
198 WIĄCEK Tadeusz TANGO Senior ZKS Warszawa
199 WIELECHOWSKI Mirosław WKS 10 Olsztyn
200 WIELOGÓRSKI Maciej KS Kołobrzeg
201 WIERZBICKI Zbigniew REMZIBI KS GARDA Ostróda
202 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk
203 WILK Krzystof ZSD Kraków
204 WITKOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk
205 WŁOSIŃSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz
206 WOJTCZAK Henryk HETMAN Nysa
207 WOLFF Michał NTS Grudziądz
208 WRONA Robert CZARNYPTAK Senior ALFA Siemianowice Śląskie
209 WRÓBEL Artur KVG Paczółtowice
210 WRZESIŃSKA Agata AGATKA Lady LEGIA Warszawa
211 WRZESIŃSKI Przemysław PRZEWRZE LEGIA Warszawa
212 WRZEŚNIOWSKI Marcin GWARDIA 1924 Sosnowiec
213 ZALEWSKI Piotr PMZ SHOOTING-ACADEMY Łódź
214 ZAWORSKI Radosław RADOZET WSS Jonkowo
215 ZIMMER Tadeusz Super Senior TARCZA Szamotuły
216 ZNAMIROWSKI Sławomir SLAWO SQUAD Kraków
217 ŻEWIERŻEJEW Piotr ARDEA Gdańsk
218 ŻYTO Wojciech ZKS Warszawa

IPSC – ACTION AIR (only) – 4 osoby

 
1 MACIEJEWSKI Konrad KORRADO Senior ZKS Warszawa
2 KOŁŁĄTAJ Magdalena DRASZKA Lady ACTION AIR POLSKA Warszawa
3 TOMANEK Rafał XASISTIS ACTION AIR POLSKA Warszawa
4 KUŚ Szymon Junior ALFA Siemianowice Śląskie


 

 31.12.2016

Lista IPSC Poland 2016 (broń palna) – 480 zawodników / 480 members

Lista Action Air IPSC Polska 2016 (pistolet pneumatyczny ) – 30 zawodników / 30 members

31.12.2015 

Lista IPSC Poland 2015 (broń palna i AA – firearms & Action Air) 383 zawodników / 383 members

Lista Action Air IPSC Poland 2015 (pistolet pneumatyczny) – 108 zawodników / 108 members

12.12.2014

Lista IPSC Poland 2014 (broń palna i AA – firearms and Action Air) 368 zawodników / 368 members

Lista Action Air IPSC Poland 2014 (pistolet pneumatyczny) – 91 zawodników / 91 members

Zestawienie zawodników z list IPSC Polska za okres 2003 – 2013r. (broń palna)
 Listy IPSC PL BP
Zestawienie zawodników z list IPSC Polska Action Air za okres 2011 – 2013r.
 Listy IPSC PL AA
2013
Lista IPSC Poland 2013 (broń palna – firearms)
Lista Action Air IPSC Poland 2013 (pistolet pneumatyczny)
2012
 Lista IPSC Poland 2012, alfabetycznie (alphabetical order)
 Lista IPSC Poland 2012, klubami (Club order)
 Lista Action Air IPSC Poland 2012
2011
 Lista IPSC POL 2011, alfabetycznie (alphabetical order)
 Lista IPSC POL 2011, klubami (Club order)
 Lista Action Air IPSC POL 2011
2010
 Lista IPSC POL 2010, alfabetycznie (alphabetical order)
 Lista IPSC POL 2010, klubami (Club order)
2009
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2009 (alfabetycznie)
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2009 (klubami)
2008
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2008 (alfabetycznie)
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2008 (klubami)
2007
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2007 (alfabetycznie)
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2007 (klubami)
2006
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2006
2005
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2005
2004
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2004