Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Egzaminatorzy

W związku z nowym trybem przyjmowania strzelców w poczet członków IPSC Polska przedstawiam poniżej listę osób, które mogą prowadzić Egzamin Kompetencyjny IPSC.

Na liście umieszczone zostały osoby, które się samodzielnie zgłosiły i spełniły kryteria podjętych przeze mnie Decyzji. Lista jest otwarta a ja wciąż prowadzę nabór chętnych do bycia Egzaminatorem.

Jeżeli ktokolwiek jest chętny do pełnienia roli Egzaminatora to poproszę o kontakt na mój adres dr@ipsc-pl.org celem dopisania do listy Egzaminatorów.

Każdy z Egzaminatorów w momencie zgłoszenia egzaminu otrzyma ode mnie komplet aktualnych materiałów przygotowanych do przeprowadzenia egzaminu.

Mam nadzieję, że w niedługim czasie w każdym zakątku kraju będzie osoba lub osoby które rolę Egzaminatora będą mogły pełnić – w razie pytań/potrzeb/wątpliwości proszę o informację do mnie dr@ipsc-pl.org.

DR IPSC Polska

Łukasz Borkowski. 

Lista uprawnionych Egzaminatorów do Egzaminów Kompetencyjnych IPSC 23.06.2017
1 Bieliński Jarosław WZSS Łódź I / CRO
2 Bojanowski Piotr WMZSS Warszawa I / CRO
3 Burzec Wiesław WZSS Kielce P / RM
4 Czapla Aleksandra WZSS Gdańsk I / CRO
5 Dąbrowski Dariusz WSS Kraków I/CRO
6 Drożdż Halina WZSS Katowice II / RO
7 Duda Mariusz WZSS Kraków II / RO
8 Frost Zbigniew WZSS Gdańsk II/RO
9 Goślicki Rafał WZSS Warszawa II/RO
10 Górski Dominik WMZSS Warszawa I / CRO
11 Gruszczyński Jacek WMZSS Warszawa II / RO
12 Jacek Zdzisław WZSS Łódź I / CRO
13 Kaletka Zbigniew WZSS Katowice II / RO
14 Koliński Robert WZSS Wrocław II / RO
15 Kubicz Zbigniew WZSS Katowice P/ RM
16 Kucharski Leszek WZSS Kraków I / CRO
17 Kucharski Tomasz WZSS Katowice I / CRO
18 Kuliś Janusz WZSS Wrocław P / RM
19 Lemański Andrzej WZSS Warszawa II / RO
20 Łoś Krzysztof WZSS Gdańsk II/RO
21 Madajewski Leszek WZSS Poznań III
22 Miksza Maciej WZSS Gdańsk I / CRO
23 Mosakowski Piotr WZSS Gdańsk II / RO
24 Oczesała Krzysztof WMZSS Warszawa I / CRO
25 Ostrzycki Jacek WZSS Olsztyn I / CRO
26 Popławski Grzegorz WMZSS Warszawa I / CRO
27 Rogoziński Stefan WZSS Katowice II / RO
28 Sadłoń Bartosz WZSS Opole II / RO
29 Sioda Wiesław WZSS Kraków P / RM
30 Siuda Krzysztof WZSS Katowice I / CRO
31 Skowron Marcin WZSS Zachodniopomorski III
32 Sokołowski Leszek WZSS Wrocław P / RM
33 Sowa Tomasz WZSS Kraków II / RO
34 Spychała Maciej WZSS Kraków P / RM
35 Świerczek Zbigniew WZSS Katowice P / RM
36 Waniołka Marcin WMZSS Warszawa II/RO
37 Wrona Robert WZSS Katowice P / RM
38 Załuska Witold WZSS Gdańsk III