Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

c.d. – L3 Cracow Open 2017 – 12/13.08 Starachowice, Grand Prix 2017

Szanowni,

od kolegów z ZSD, klubu organizatora tegorocznej edycji pistoletowych zawodów Cracow Open 2017 otrzymałem dziś dwie wiadomości:

  • W związku z troską o zapewnienie wszystkim uczestnikom imprezy możliwie najlepszych warunków do spokojnego strzelania, organizatorzy pragną poinformować o nowej godzinie rozpoczęcia zawodów Cracow Open 2017. Pierwsze strzały oddane mają być w sobotę, o godzinie 07:00. W związku z tym, prosimy o wcześniejsze przybycie na strzelnicę. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

  • Miło jest poinformować, że warszawska firma KALIBER została głównym sponsorem zawodów i dzięki niej, w trakcie loterii na zakończenie zawodów będzie do rozlosowania wspaniały pistolet GLOCK MOS (bez kolimatora). Dodatkowo w trakcie trwania zawodów będzie można postrzelać z Glock MOS z zamontowanym kolimatorem (amunicja własna) oraz S&W M&P9 – testy robione pod kątem nowej klasy IPSC Production Optic. Dla wszystkich uczestników zawodów firma KALIBER przygotuje także pamiątkowe zestawy.

Zawody odbędą się w dniach 12-13 sierpnia 2017 r. na strzelnicy w Starachowicach a więcej informacji na stronie : www.zsdkrakow.pl jeżeli są jeszcze wolne miejsca to nie jest ich dużo 😉

Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszam.

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

Dodaj komentarz