Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Egzamin Kompetencyjny z Halinka ARMS Dynamic Shooting TEAM – KS Skaut z 24.02.2019 Bielsko Biała

Zapraszamy na pierwszy w tym roku Egzamin Kompetencyjny IPSC z Halinka Arms DST oraz KS SKAUT, który odbędzie się 24.02.2019r. na strzelnicy Gun Club w Bielsku Białej przy ulicy 1 Maja 19.

Rejestracja na stronie KS Skaut.

Do egzaminu dopuszczone zostaną osoby, które posiadają w dniu egzaminu ważną licencję zawodniczą PZSS lub mają złożony wniosek o przedłużenie licencji na 2019 rok.

Egzamin składa się z części teoretycznej trwającej 20 minut (test zawierający 20 pytań) oraz praktycznej – 3 torów IPSC – minimalna ilość strzałów = 36.

Osoby, które nie zaliczą egzaminu teoretycznego nie zostają dopuszczone do egzaminu praktycznego.

Harmonogram:
Rejestracja: 8:00
Seminarium (nioobowiązkowe): 8:00 – 10:00
Egzamin teoretyczny: 10:00 – 10:30
Egzamin praktyczny: 10:30-13:00

Organizator nie pobiera żadnych opłat za przeprowadzenie egzaminu kompetencyjnego. Uczestnicy pokrywają tylko koszty pobytu na strzelnicy w wysokości 50 zł).

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na stronie KS Skaut.

Kandydaci proszeni są o przybycie z własnym wyposażeniem tj.: broń z magazynkami, amunicja minimum 36 szt.(max 50 szt.), pas z kaburą i ładownicami spełniającymi wymogi przepisów IPSC, ochronniki słuchu i wzroku oraz długopis.

Istnieje możliwość użyczenia klubowej broni (CZ SP-01) i amunicji – dla kandydatów nie posiadających własnej broni. Koszt użyczenia klubowej broni wynosi 50 zł.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem: halinka@halinka-arms.pl

Dodaj komentarz