Panel logowania

HELIKON-Tex – sponsor generalny reprezentacji IPSC Polska

Niezwykle miło jest mi poinformować, że firma Helikon-Tex, została sponsorem generalnym reprezentacji IPSC Polska. Strzelcy z Polski, biorący udział w zawodach Mistrzostw Świata i Europy, będą wyekwipowani w najnowszy sprzęt oraz ubiory tej polskiej firmy, której asortyment przygotowywany jest właśnie z myślą o użytkowaniu na strzelnicy.

Już od kilku lat Helikon-Tex wspiera strzelectwo sportowe i czołowych zawodników reprezentacji IPSC Polska. Teraz firma z Dolnego Śląska rozszerzyła patronat i wsparcie sprzętowe dla polskiego teamu.
– Trzymamy kciuki za reprezentację IPSC Polska. Cały czas wsłuchujemy się w potrzeby strzelców dynamicznych i długodystansowych. Nasi eksperci od projektowania sprzętu z linii Range to instruktorzy strzelectwa z bardzo bogatym doświadczeniem, którzy dodatkowo współpracują z zawodnikami IPSC. Wszystko po to, żeby stworzyć produkty najwyższej klasy i najlepszej relacji jakości do ceny – mówi Paweł Kempa, Public Relations & Event Manager Helikon-Tex.

Jestem dumny że reprezentanci Polski otrzymali tak ważną i znaczącą pomoc. Mam nadzieję, że rozwój naszej współpracy zaowocuję produktami, których użyteczność, chwalić będą sobie strzelcy IPSC, a także inni użytkownicy sportowi broni palnej z całego świata.

Łukasz Borkowski 
DR IPSC Polska

Dodaj komentarz