Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

2019

PISTOLET

                     
  CLASSIC
  Nazwisko Imię Klub King’s Cup – Princ Mieszko I Bul Cup 2019 Pomorze Open Shooting-Academy Cup 2019 Silesia Cup 2019 Cracow Open 2019 Polish OPEN 2019 King’s Cup – King Jan III Sobieski Razem
1 GÓRSKI Dominik LEGIA Warszawa 82,33 100 96,22 91,19 92,42 0 0 379,83
2 SOKOŁOWSKI Leszek WSS Wrocław 86,63 0 100 88,25 77,04 0 0 351,92
3 GAŁĄZKA Marcin EXPERT Jaworzno 100 0 0 100 100 0 0 300
4 CHMIELEWSKI Sławomir LEGIA Warszawa 63,05 73,51 77,9 70,16 67,26 0 0 288,83
5 GOŚLICKI Rafał LEGIA Warszawa 78,22 86,88 0 88,61 0 0 0 253,71
6 ŁAPTAŚ Łukasz GARDA Ostróda 63,98 0 80,27 0 58,34 0 0 202,59
7 KRAUZE Marek ZKS Warszawa 58,74 67,88 0 0 60,48 0 0 187,1
8 ROŻYŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 0 61,03 57,64 0 0 0 0 118,67
9 GRUSZCZYŃSKI Jacek ZKS Warszawa 0 56,41 58,72 0 0 0 0 115,13
10 WITKOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 51,86 61,73 0 0 0 0 0 113,59
11 DMOCH Wojciech LEGIA Warszawa 0 0 52,89 0 50,76 0 0 103,65
12 BIEDERMANN Chris COVER Warszawa 0 0 52,94 0 37,97 0 0 90,91
13 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander LEGIA Warszawa 0 48,01 0 0 0 0 0 48,01
14 ŻEWIERŻEJEW Piotr ARDEA Gdańsk 46,49 0 0 0 0 0 0 46,49
15 ŁUKASIK-GOLA Dorota GWARDIA 1924 Sosnowiec 0 46,43 0 0 0 0 0 46,43
16 KUDLINSKI Jakub ZKS Warszawa 0 0 0 0 38,71 0 0 38,71
  OPEN
  Nazwisko Imię Klub King’s Cup – Princ Mieszko I Bul Cup 2019 Pomorze Open Shooting-Academy Cup 2019 Silesia Cup 2019 Cracow Open 2019 Polish OPEN 2019 King’s Cup – King Jan III Sobieski Razem
1 TAUSIEWICZ Marcin LEGIA Warszawa 100 100 100 100 100 0 0 400
2 CZAUDERNA Sławomir ZKS Warszawa 91,49 90,57 90,63 85,11 93,04 0 0 365,73
3 CUDNY Michał PROELIA Warszawa 87,22 94,69 87,23 88,89 82,05 0 0 358,03
4 ŻYTO Wojciech ZKS Warszawa 79,91 77,46 76,59 85,24 79,07 0 0 321,68
5 CZARNECKI Rafał KVG Paczółtowice 78,02 76,44 75,98 84,18 70,52 0 0 314,62
6 PIETRZAK Maciej-Roch PROELIA Warszawa 81,27 72,89 70,2 66,09 63,42 0 0 290,45
7 ROSZKOWSKI Piotr FLOTA Gdynia 74,3 68,47 73,41 66,12 72,56 0 0 288,74
8 ZAWORSKI Radosław WSS Jonkowo 61,95 68,65 67,21 71,25 63,1 0 0 270,21
9 BUSZKIEWICZ Lechosław TARCZA Szamotuły 57,92 0 64,46 68,02 66,22 0 0 256,62
10 SZULIŃSKI Adam STS Szczecin 0 59,19 65,09 59,25 62,06 0 0 245,59
11 BEREŚ Krzysztof KROKUS Nowy Sącz 80,56 0 0 80,33 81,61 0 0 242,5
12 SKRAJNY Antoni DRAGON Siedlce 57,8 53,63 55,78 53,62 62,3 0 0 229,51
13 SZYSZKOWSKI Krzysztof LEGIA Warszawa 54 0 56,63 56,13 55,03 0 0 221,79
14 GOŁĄB Tadeusz ZSD Kraków 49,08 48,67 51,5 0 49,51 0 0 198,76
15 WARDĘCKI Adam WSS Jonkowo 0 66,18 66,93 0 53,33 0 0 186,44
16 KOPUT Jurand TARCZA Szamotuły 57,82 0 57,05 0 55,78 0 0 170,65
17 ŚWIĄTEK Janusz LEGIA Warszawa 57,13 0 0 61,43 48,45 0 0 167,01
18 PAWLIK Celina EXPERT Jaworzno 77,46 0 0 78,98 0 0 0 156,44
19 MICHAŁOWSKI Krzysztof GRYF Szczecin 0 74,37 0 0 69,4 0 0 143,77
20 STELMASZCZYK Marek VIS Gostyń 0 0 63,93 0 69,21 0 0 133,14
21 MODER Paweł BELLONA Grodzisk Mazowiecki 62,66 64,64 0 2,13 0 0 0 129,43
22 RADULSKI Marek 308 Białystok 61,81 0 58,3 0 0 0 0 120,11
23 KOLOWCA Krzysztof BELLONA Kalisz 0 0 35,3 44,39 0 0 0 79,69
24 BIELIŃSKI Jarek SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 66,85 0 0 0 0 66,85
25 Słowiński Michał BELLONA Kalisz 0 0 0 61,35 0 0 0 61,35
26 WILCZYNSKI Artur  LEGIA Warszawa 0 0 0 0 59,09 0 0 59,09
27 PIETRZAK Arkadiusz  SKSS Rogów 0 0 0 0 55,84 0 0 55,84
28 Kuliś Janusz WSS Wrocław 0 0 0 40,29 0 0 0 40,29
29 KUBICZ Zbigniew SKAUT Bielsko Biała 0 9,32 0 0 0 0 0 9,32
  PRODUCTION
  Nazwisko Imię Klub King’s Cup – Princ Mieszko I Bul Cup 2019 Pomorze Open Shooting-Academy Cup 2019 Silesia Cup 2019 Cracow Open 2019 Polish OPEN 2019 King’s Cup – King Jan III Sobieski Razem
1 EIDRIGEVICIUS Ignacy PROELIA Warszawa 90,31 100 100 100 97,51 0 0 397,51
2 JURKOWSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz 100 0 92,49 91,04 100 0 0 383,53
3 GARDIAN Michał DELFIN Tarnów 83,09 92,49 86,6 84,05 97,67 0 0 360,81
4 WIŚNIEWSKI Maciej ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń 85,7 84,92 89,8 82,94 98,42 0 0 358,84
5 OSTRZYCKI Jacek GWARDIA Olsztyn 79,85 93,06 86,36 90,87 86,79 0 0 357,08
6 BOJANOWSKI Piotr ZKS Warszawa 73,05 90,22 88,81 76,84 94,88 0 0 350,75
7 BORKOWSKI Łukasz PROELIA Warszawa 80,02 87,43 74,69 85,08 81,16 0 0 333,69
8 KACZMARCZYK Sebastian SKAUT Bielsko Biała 65,2 85,12 0 85,04 97,65 0 0 333,01
9 DĄBROWSKI Juliusz LEGIA Warszawa 76,92 82,24 79,04 72,89 77,5 0 0 315,7
10 HINC Rafał FLOTA Gdynia 77,36 72,17 68,24 84,82 76,04 0 0 310,39
11 RAWSKI Maciej UR Jawor 70,91 77,3 0 76,86 79,92 0 0 304,99
12 MINKOWSKI Adam WSS Jonkowo 74,84 74,69 68,45 74,47 0 0 0 292,45
13 SIECZKA Karol KVG Paczółtowice 70,2 78,92 0 70,25 72,47 0 0 291,84
14 PREDEL Sebastian FLOTA Gdynia 70,6 82,58 70,86 65,26 0 0 0 289,3
15 RUDNICKI Marcin IGLICA Warszawa 63,05 68,21 66,99 65,88 87,08 0 0 288,16
16 LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela WSS Wrocław 71,98 73,75 71,22 70,33 0 0 0 287,28
17 ŚWIDERSKI Bartosz ZKS Warszawa 0 72,09 69,56 72,01 70,12 0 0 283,78
18 POJDA Rafał COVER Warszawa 0 0 91,98 93,4 94,96 0 0 280,34
19 JURKOWSKI Adam KROKUS Nowy Sącz 68,98 0 70,41 63,61 71,11 0 0 274,11
20 WIELECHOWSKI Mirosław WKS 10 Olsztyn 0 65,07 67,13 71,66 68,84 0 0 272,7
21 STANCLIK Jacek PROELIA Warszawa 51,19 65,14 64,92 68,64 68,85 0 0 267,55
22 SZCZECHLA Maciej AMATOR Wrocław 0 64,59 67,32 68,87 63,42 0 0 264,2
23 STASZCZYK Bartosz KVG Paczółtowice 51,73 65,89 56,53 67,06 72,96 0 0 262,44
24 GAJOWNICZEK Paweł DRAGON Siedlce 62,17 67,07 58,22 0 72,39 0 0 259,85
25 GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz 57,5 68,09 0 60,01 70,61 0 0 256,21
26 NOWAK Marcin ARSENAŁ Kraków 88,12 0 83,61 81,72 0 0 0 253,45
27 SZOŁKOWSKI Piotr PROELIA Warszawa 61,05 60,13 61,24 56,58 70,38 0 0 252,8
28 GRABOWSKI Jaroslaw LTS Legionowo 0 82,32 86,17 0 79,89 0 0 248,38
29 OMIELCZENKO Wojciech ZKS Warszawa 62,03 71,03 52,84 61,9 0 0 0 247,8
30 RUCIŃSKI Adam COVER Warszawa 57,09 56,7 57,55 60,09 63,9 0 0 238,63
31 GĄDEK Wojciech TS 44 Kraków 0 0 68,68 85,71 83,83 0 0 238,22
32 KOWALEWSKI Maciej COVER Warszawa 75,44 80,36 81,21 0 0 0 0 237,01
33 BISMOR Dariusz SILESIAGUNS Gierałtowice 62,25 0 58,31 51,88 63,86 0 0 236,3
34 SIECZKA Adam KVG Paczółtowice 57,98 58,32 0 52,51 63,72 0 0 232,53
35 BRYNIAK Dariusz ZKS Warszawa 49,61 52,68 57,26 57,2 57,9 0 0 225,04
36 SAMSON Adrian SKAUT Bielsko Biała 73,3 0 0 64,82 83,55 0 0 221,67
37 ABEL Radosław KABAR Łódź 0 0 68,56 72,38 72,89 0 0 213,83
38 JAKUBOWSKI Paweł WKS 10 Olsztyn 0 64,76 68,51 0 80,52 0 0 213,79
39 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA Ostróda 0 69,24 0 69,56 73,01 0 0 211,81
40 NOWICKI Grzegorz SILESIAGUNS Gierałtowice 63,54 0 65,34 67,61 0 0 0 196,49
41 SAMSON Piotr SKAUT Bielsko Biała 48,78 50,17 0 40,85 56,2 0 0 196
42 KACZYŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa 40,63 50,65 36,48 48,31 45,38 0 0 184,97
43 POGORZELSKI Krystian LEGION Wschodni 52,85 0 63,19 0 64,29 0 0 180,33
44 KOŁODZIEJCZYK Wiktor ŚLĄSK Wrocław 53,74 0 0 59,99 60,57 0 0 174,3
45 BRODOWICZ Jarosław ZKS Warszawa 0 58,12 54,62 0 58,98 0 0 171,72
46 MIJAL Rafał ARSENAŁ Kraków 85,26 0 0 85,44 0 0 0 170,7
47 SOWA Tomasz TS 44 Kraków 51,74 0 57,24 0 60,82 0 0 169,8
48 BOŃCZA-TOMASZEWSKI Nikodem NTS Piaseczno 44,05 42,88 37,69 0 44,76 0 0 169,38
49 KSIĄŻEK Marcin COVER Warszawa 0 0 56,47 48,5 61,32 0 0 166,29
50 SZYDEŁKO Andrzej COLT Wrocław 55,96 0 51,34 57,42 0 0 0 164,72
51 BEREZOWSKI Paweł ZKS Warszawa 53,2 0 54,52 0 56,8 0 0 164,52
52 ZARZYCKI Mikołaj ZKS Warszawa 64,21 84,11 0 0 0 0 0 148,32
53 PASEK Albert AMATOR Wrocław 0 0 75,96 0 71,96 0 0 147,92
54 POPŁAWSKI Rafał ZKS Warszawa 0 74,58 68,82 0 0 0 0 143,4
55 POLESZAK Rafał GIWERA Rybnik 74,56 0 0 68,66 0 0 0 143,22
56 KOPROWSKI Zbigniew BKJG Jelenia Góra 68,39 0 71,83 0 0 0 0 140,22
57 KACZMAREK Wojciech GWARDIA Olsztyn 50,33 0 0 46,14 41,46 0 0 137,93
58 LIPIŃSKI Mariusz ZKS Warszawa 64,67 0 70,64 0 0 0 0 135,31
59 MARCINCZYK Tomasz GROT Białystok 0 63,68 71,05 0 0 0 0 134,73
60 WŁOCZEWSKI Mateusz ZSD Kraków 0 0 0 59,1 71,11 0 0 130,21
61 KOCIOŁEK Jacek STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice 64,32 65,14 0 0 0 0 0 129,46
62 HORNA Paweł DZIESIĄTKA Łódź 0 0 57,9 0 70,53 0 0 128,43
63 DANIELUK Paweł SKAUT Bielsko-Biała 0 0 0 63,86 62,11 0 0 125,97
64 RYPIEŃ Szymon KVG Paczółtowice 60,36 0 0 63,01 0 0 0 123,37
65 POLAŃSKI Artur KSB Paczółtowice 53,08 0 0 70,15 0 0 0 123,23
66 MAJEWSKI Arkadiusz DZIESIĄTKA Łódź 0 0 53,65 0 65,09 0 0 118,74
67 KOŁODZIEJEK Marek ZKS Warszawa 51,78 0 66,84 0 0 0 0 118,62
68 KOPER Adam LOK Rybnik 52,1 0 0 64,41 0 0 0 116,51
69 MOKWIŃSKI Tomasz COVER Warszawa 0 0 57,26 0 55,74 0 0 113
70 STAWIARSKI Marcin STS Szczecin 0 55,83 0 0 54,94 0 0 110,77
71 KOCHAN Grzegorz ARSENAŁ Kraków 54,47 0 0 0 55,29 0 0 109,76
72 SMOŁKA Tomasz LOK Rybnik 45,64 0 0 62,34 0 0 0 107,98
73 MICHOŃ Krzysztof SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 54,76 0 49,86 0 0 104,62
74 MACIĄG Piotr SNAJPER Lublin 0 48,28 0 52,4 0 0 0 100,68
75 FILIPCZAK Wojciech VIS Kwidzyn 0 55,36 43,26 0 0 0 0 98,62
76 MALICKI Kacper NTS Piaseczno 49,17 0 48,41 0 0 0 0 97,58
77 STEPANIUK Tomasz DRAGON Siedlce 39,6 57,79 0 0 0 0 0 97,39
78 PAJESTKA Marek ALFA Siemianowice Śląskie 45,88 0 0 50,38 0 0 0 96,26
79 KICERMAN Jacek GWARDIA Olsztyn 0 0 49,84 46,06 0 0 0 95,9
80 PIWOWARSKI Maciej COVER Warszawa 0 93,46 0 0 0 0 0 93,46
81 ROŻEK Marcin ZKS Warszawa 0 0 42,42 0 49,94 0 0 92,36
82 KRAWCZYK Krzysztof WSS Wrocław 0 0 0 41,82 50,22 0 0 92,04
83 JANICKI Piotr SILESIAGUNS Gierałtowice 46,18 0 0 43,13 0 0 0 89,31
84 NOWAKOWSKI Rafał  COVER Warszawa 0 0 0 0 88,84 0 0 88,84
85 ĆWIKOWSKI Hubert KASZTELAN Rzeszów 0 0 0 88,04 0 0 0 88,04
86 MIELCZAREK Jakub STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice 37 0 0 48,53 0 0 0 85,53
87 WŁOCZEWSKI Adam ZSD Kraków 48,26 0 0 35,31 0 0 0 83,57
88 GOSSA Dawid VIS Kwidzyn 0 82,23 0 0 0 0 0 82,23
89 GIRYCKI Rafał TEMIDA Zabrze 0 0 0 0 79,21 0 0 79,21
90 STELMASZCZYK Marek VIS Gostyń 77 0 0 0 0 0 0 77
91 SĄDECKI Marcin KSB Paczółtowice 30,45 0 0 45,42 0 0 0 75,87
92 GONCIARZ Michał KROKUS Nowy Sącz 29,24 0 44,24 0 0 0 0 73,48
93 KRAWCZYK Kamil FUN GUN Lublin 0 73,21 0 0 0 0 0 73,21
94 BIENIAS Marcin WSS Jonkowo 0 71,02 0 0 0 0 0 71,02
95 DUDA Mariusz ZSD Kraków 0 0 0 0 69,89 0 0 69,89
96 SKOWRON Marcin GRYF Szczecin 0 69,57 0 0 0 0 0 69,57
97 KARKUTKIEWICZ Mariusz   LOK Myszków 0 0 0 0 69,24 0 0 69,24
98 CIURZYŃSKI Paweł CSS Częstochowa 0 0 66,91 0 0 0 0 66,91
99 KOMOROWSKI Jakub LEGIA Warszawa 0 0 0 0 66,73 0 0 66,73
100 ŚLUSAREK Maciej Bractwo Kurkowe Miasta Wrocławia 0 0 0 66,3 0 0 0 66,3
101 LUTY Witold DZIESIĄTKA Łodź 0 0 0 0 66,16 0 0 66,16
102 OMIELECZKO Wojciech ZKS Warszawa 0 0 0 0 65,18 0 0 65,18
103 NIKLASIŃSKI Rafał HUSARZ Tułowice 64,91 0 0 0 0 0 0 64,91
104 BALUSZYNSKI Grzegorz TARCZA Szamotuły 0 64,5 0 0 0 0 0 64,5
105 GÓRSZCZAK Dawid ZSD Kraków 64,47 0 0 0 0 0 0 64,47
106 FEDOROWICZ Piotr KSI Gdynia 0 63,99 0 0 0 0 0 63,99
107 PETNIAK Ryszard ŚLĄSK Wrocław 0 63,43 0 0 0 0 0 63,43
108 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 0 63,08 0 0 0 0 0 63,08
109 MOKRZYCKI Dariusz HUSARZ Tułowice 62,77 0 0 0 0 0 0 62,77
110 WILIM Wilhelm ZKS Warszawa 0 0 0 0 62,73 0 0 62,73
111 MŁOCHOWSKI Rafał    0 0 0 0 62,49 0 0 62,49
112 CIOSEK Łukasz ARDEA Gdańsk 0 60,39 0 0 0 0 0 60,39
113 ADAMCZEWSKI Maciej TARGET Suwałki 0 0 60,18 0 0 0 0 60,18
114 SANEJKO Piotr LOK Rybnik 0 0 0 58,82 0 0 0 58,82
115 KRET Michał LEGIA Warszawa 0 0 58,45 0 0 0 0 58,45
116 OSTROWSKI Michał LEGIA Warszawa 0 0 0 57,97 0 0 0 57,97
117 FROST Zbigniew KSI Gdynia 0 57,75 0 0 0 0 0 57,75
118 KĘPA Filip LOK Kraków 57,67 0 0 0 0 0 0 57,67
119 POPIOŁEK Grzegorz SSCZC Chełmno 0 57,65 0 0 0 0 0 57,65
120 SZPILEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 0 56,63 0 0 0 0 0 56,63
121 LEONIEC Jarosław WKS 10 Olsztyn 0 55,79 0 0 0 0 0 55,79
122 KRYSTKOWIAK Karol  IGLICA Warszawa 0 0 0 0 55,73 0 0 55,73
123 NOWARSKI Andrzej ZKS Warszawa 55,18 0 0 0 0 0 0 55,18
124 DUSZYŃSKI Piotr KROKUS Nowy Sącz 55,13 0 0 0 0 0 0 55,13
125 ŚWIERCZYŃSKI Jarosław CSS Częstochowa 0 0 54,97 0 0 0 0 54,97
126 FRANKÓW Maksymilian Gliwicki Klub Strzelecki 0 0 0 54,5 0 0 0 54,5
127 ANDRZEJEWSKI Michał LEGIA Warszawa 0 0 53,55 0 0 0 0 53,55
128 KOPIEC Marian LEGIA Warszawa 0 0 0 0 53,47 0 0 53,47
129 BAŁUSZYŃSKI Piotr TARCZA Szamotuły 0 52,71 0 0 0 0 0 52,71
130 ZACZKIEWICZ Paweł HUSARZ Tułowice 51,99 0 0 0 0 0 0 51,99
131 DADACZ Norbert ŚLĄSK Wrocław 0 51,35 0 0 0 0 0 51,35
132 SZUBA Zbigniew ZSD Kraków 0 0 0 0 51,3 0 0 51,3
133 LIS Tomasz AMATOR Wrocław 51,24 0 0 0 0 0 0 51,24
134 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk 0 50,88 0 0 0 0 0 50,88
135 MURZYN Dawid STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice 49,64 0 0 0 0 0 0 49,64
136 STEFANIAK Sebastian TEMIDA Zabrze 49,23 0 0 0 0 0 0 49,23
137 JANC Bartosz TARCZA 96 Poznań 0 47,59 0 0 0 0 0 47,59
138 PIKUL Adam ZSD Kraków 0 0 0 0 47,57 0 0 47,57
139 JAŚKIEWICZ Krzysztof ZAWISZA Bydgoszcz 0 0 47,09 0 0 0 0 47,09
140 PALUSZEK Maciej HUSARZ Opole 46,54 0 0 0 0 0 0 46,54
141 BALCEREK Marcin KABAR Łódź 0 0 0 0 45,83 0 0 45,83
142 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 0 45,51 0 0 0 0 0 45,51
143 KACZYŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa 0 0 0 0 45,38 0 0 45,38
144 GALANCIAK Przemysław DZIESIĄTKA Łódź 0 0 0 0 45,3 0 0 45,3
145 SZEPELAK Tomasz GARDA Ostróda 0 45 0 0 0 0 0 45
146 TOMAKA Jerzy ZKS Warszawa 0 0 44,07 0 0 0 0 44,07
147 ZDRAL Przemyslaw WSS Wrocław 0 0 0 43,82 0 0 0 43,82
148 NIEDŹWIECKI Tomasz WSS Jonkowo 0 43,61 0 0 0 0 0 43,61
149 UNOLD Jacek AMATOR Wrocław 42,61 0 0 0 0 0 0 42,61
150 MICHALSKI Mariusz SIGMA SHOOTING Łódź 0 0 0 0 42,42 0 0 42,42
151 MIKA Krzysztof KROKUS Nowy Sącz 0 0 0 41,64 0 0 0 41,64
152 MIKA szymon KROKUS Nowy Sącz 0 0 0 39,58 0 0 0 39,58
153 SZUBER Michał DEFENDU Poznań 0 0 39,33 0 0 0 0 39,33
154 KOCHANOWICZ Rafał WSS Wrocław 0 0 0 36,31 0 0 0 36,31
155 GAJEWSKI Bartłomiej AMATOR Wrocław 0 0 0 34,41 0 0 0 34,41
156 JANICKI Jacek SILESIAGUNS Gierałtowice 30,49 0 0 3,84 0 0 0 34,33
157 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 0 34,16 0 0 0 0 0 34,16
158 TOMAKA Agnieszka ZKS Warszawa 0 0 32,15 0 0 0 0 32,15
159 JANKOWSKI Jacek SHOOTING-ACADEMY Łódź 0 0 32,05 0 0 0 0 32,05
160 SMALCERZ Paweł EXPERT Jaworzno 0 0 0 29,7 0 0 0 29,7
161 ILCENCO Oleg SQUAD Kraków 28,5 0 0 0 0 0 0 28,5
162 GOLAS Marcin FLOTA Gdynia 0 23,59 0 0 0 0 0 23,59
163 SZOSTEK Rafal ZSD Kraków 21,52 0 0 0 0 0 0 21,52
164 WRÓBEL Mariusz KROKUS Nowy Sącz 20,16 0 0 0 0 0 0 20,16
165 ZARCZUK Dorota COVER Warszawa 0 14,05 0 0 0 0 0 14,05
166 MOSIEK Maciej HUSARZ Opole 10,62 0 0 0 0 0 0 10,62
167 KAŁWA Przemysław KSB Paczółtowice 3,42 0 0 0 0 0 0 3,42
  STANDARD
  Nazwisko Imię Klub King’s Cup – Princ Mieszko I Bul Cup 2019 Pomorze Open Shooting-Academy Cup 2019 Silesia Cup 2019 Cracow Open 2019 Polish OPEN 2019 King’s Cup – King Jan III Sobieski Razem
1 MICHALIK Krzysztof SQUAD Kraków 83,2 100 93,83 81,08 84,49 0 0 361,52
2 MIKESKA Szymon LOK Rybnik 79,76 93,6 90,39 92,09 0 0 0 355,84
3 BARWICKI Karol ALFA Siemianowice Śląskie 81,6 96,23 93,82 82,9 79,7 0 0 354,55
4 KORONKIEWICZ Michał STRZELMISTRZ Łódź 81,22 97,12 85,2 84,13 72,48 0 0 347,67
5 MARKOWSKI Robert  SHOOTING-ACADEMY Łódź 74,63 87,9 100 77,91 79,92 0 0 345,73
6 MUNIAK Maciej SQUAD Kraków 80,86 89,5 90,27 0 79,71 0 0 340,34
7 SIENKIEWICZ Piotr GATLING Połczyn Zdrój 78,18 88,68 87,38 73,59 80,21 0 0 334,45
8 HOCZYK Andrzej TARCZA Starogard Gdański 72,3 93,31 77,03 75,65 73,94 0 0 319,93
9 BOCHENSKA Aneta TARCZA 96 Poznań 70,77 84,89 85,22 69,44 65,83 0 0 310,32
10 BETLEJ Remigiusz PERKUN Kamienna Góra 0 81,39 78,48 74,22 74,28 0 0 308,37
11 WOJCIESZEK Marcin SIGMA SHOOTING Łódź 66,9 84,37 82,19 64,88 71,19 0 0 304,65
12 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof LEGIA Warszawa 58,63 88,86 75 71,08 69,01 0 0 303,95
13 SZCZĘSNY Bartosz WSS Wrocław 100 0 0 100 100 0 0 300
14 SZYMANEK Sonia WSS Wrocław 64,54 84,37 77,84 69,09 67,93 0 0 299,23
15 CIAŚ Mikołaj LEGIA Warszawa 69,38 75,32 83,84 0 64,97 0 0 293,51
16 WOLIŃSKI Emil SNAJPER Lublin 55,33 82,38 75,73 67,82 66,16 0 0 292,09
17 WADEŁEK Paweł PROELIA Warszawa 0 76,87 78,16 66,15 66,72 0 0 287,9
18 ŁOZIŃSKI Paweł ŚLĄSK Wrocław 65,88 0 79,02 65,06 67,37 0 0 277,33
19 BILIŃSKI Rafał ZKS Warszawa 64,43 78,61 70,73 62,73 60,97 0 0 276,5
20 BYRA Tomasz COLT Wrocław 54,15 0 79,21 72,29 70,73 0 0 276,38
21 DUCZEK Piotr DRAGON Siedlce 55,49 66,69 75,42 66,3 58 0 0 266,41
22 BURZEC Wiesław ZSD Kraków 53,05 73,67 73,64 65,35 51,04 0 0 265,71
23 HUBICKA Jolanta COLT Wrocław 57,35 75,15 68,29 61,88 60,16 0 0 265,48
24 RYBKA Mateusz LEGIA Warszawa 58,25 68,76 75,46 60,2 59,9 0 0 264,32
25 FILIPIAK Remigiusz ARDEA Gdańsk 62,52 69,98 0 69,87 60,49 0 0 262,86
26 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław ZKS Warszawa 64,68 62,49 70,91 63,29 53,44 0 0 261,37
27 OLECH Paweł STS Szczecin 55,16 76,75 62,63 55,73 0 0 0 250,27
28 BRUDNICKI Rafał IGLICA Warszawa 52,76 68,12 53,28 60,6 63,73 0 0 245,73
29 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 54,24 66,59 0 56,97 58,89 0 0 236,69
30 KAŹMIEROWSKI Rafał KSI Gdynia 72,82 85,66 0 73,99 0 0 0 232,47
31 KOSIŃSKI Tomasz ARSENAŁ Kraków 54,5 0 55,43 62,97 58,72 0 0 231,62
32 PIASECKI Artur STS Szczecin 49,55 63,25 60,93 51,37 52,27 0 0 227,82
33 KANIEWSKI Andrzej TARCZA Szamotuły 0 76,47 76,93 0 69,94 0 0 223,34
34 KLAGA Janusz BELLONA Kalisz 0 56,77 56,68 47,81 51,33 0 0 212,59
35 DUDZIŃSKI Marcin FLOTA Elbląg 43,53 54,96 0 51,03 51,76 0 0 201,28
36 MADAJEWSKI Leszek TARCZA Szamotuły 66,58 71,01 0 0 62,47 0 0 200,06
37 BOGACZEWSKI Krzysztof AMATOR Wrocław 40,3 0 53,53 55,81 49,86 0 0 199,5
38 MICHAŁOWICZ Weronika COVER Warszawa 48,09 55,02 61,74 33,59 0 0 0 198,44
39 ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 308 Białystok 58,03 0 70,51 0 65,63 0 0 194,17
40 KRUPIŃSKI Aleksander ZSD Kraków 48,23 40,97 47,9 51,87 42,24 0 0 190,24
41 SZCZĘSNA Anna COLT Wrocław 39,34 42,52 53,42 41,7 49,37 0 0 187,01
42 PROROK Paweł KVG Paczółtowice 58,49 0 67,78 58,74 0 0 0 185,01
43 TATARCZUCH Sebastian KVG Paczółtowice 59,33 0 63,99 60,06 0 0 0 183,38
44 NOGA Tadeusz ZSD Kraków 55,02 73,06 0 0 55,02 0 0 183,1
45 SZCZYGIELSKI Maciej VIS Gostyń 39 0 49,11 46,74 43,89 0 0 178,74
46 DUDA Mariusz ZSD Kraków 51,81 0 68,14 53,89 0 0 0 173,84
47 SOBOLEWSKI Piotr LEGIA Warszawa 0 67,85 0 51,7 53,48 0 0 173,03
48 SZYMANEK Arkadiusz BELLONA Kalisz 0 56,68 56,09 57,3 0 0 0 170,07
49 HELBIN Gabriela ZSD Kraków 50,21 0 0 57,64 59,73 0 0 167,58
50 SANECZNIK Krzysztof LOK Rybnik 52,79 0 0 52,49 51,38 0 0 156,66
51 ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa 0 83,17 0 70,95 0 0 0 154,12
52 WILCZYNSKI Artur LEGIA Warszawa 0 71,89 80,93 0 0 0 0 152,82
53 KOSOWSKI Bartosz UR Jawor 0 77,2 72,63 0 0 0 0 149,83
54 SEŃ Marcin LEGIA Warszawa 0 73,77 73,91 0 0 0 0 147,68
55 BUGAJSKI Łukasz KROKUS Nowy Sącz 0 0 74,36 63,67 0 0 0 138,03
56 TAŃSKI Tomasz LEGIA Warszawa 0 0 73,11 0 64,68 0 0 137,79
57 HOLTZ Paulina COVER Warszawa 0 0 47,1 46,26 42,81 0 0 136,17
58 SOBIECH Marcin STS Tychy 64,04 0 0 71,12 0 0 0 135,16
59 WEGLARCZYK Mariusz LEGIA Warszawa 0 70,7 0 0 63,48 0 0 134,18
60 WRZESINSKI Przemyslaw LEGIA Warszawa 62,71 0 0 0 65,52 0 0 128,23
61 WOCHNIK Michał LEGIA Warszawa 57,81 68,95 0 0 0 0 0 126,76
62 ZAŁUSKA Witold KSI Gdynia 0 63,94 58,15 0 0 0 0 122,09
63 DROŻDŻ Halina BLASTER Bielsko Biała 0 43,59 0 37,7 40,67 0 0 121,96
64 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 50,74 56,86 0 0 0 0 0 107,6
65 KUŚ Krzysztof EXPERT Jaworzno 57,13 0 0 47,73 0 0 0 104,86
66 BONIK Arkadiusz COLT Wrocław 0 51,61 53,2 0 0 0 0 104,81
67 SAUTER Marcin DZIESIĄTKA Łódź 0 0 55,73 0 48,33 0 0 104,06
68 TABASZEWSKA Agnieszka KROKUS Nowy Sącz 0 0 0 51,55 46,78 0 0 98,33
69 HOFFMAN Artur ŚLĄSK Wrocław 0 0 0 47,09 49,57 0 0 96,66
70 KRAWCZYK Zofia ZKS Warszawa 0 0 50,37 0 42,06 0 0 92,43
71 WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena LEGIA Warszawa 0 46,1 0 41,99 0 0 0 88,09
72 CHŁAPEK Wojciech HUSARZ Tułowice 26,08 0 0 59,28 0 0 0 85,36
73 JARZABEK Maciej ARDEA Gdańsk 0 80,93 0 0 0 0 0 80,93
74 WITKOWSKA Małgorzata ARDEA Gdańsk 0 40,83 0 0 37,77 0 0 78,6
75 SEREMA Marcin ARDEA Gdańsk 0 32,43 0 0 46,1 0 0 78,53
76 TURAKIEWICZ Leszek ZSD Kraków 30,64 0 0 0 47,34 0 0 77,98
77 GÓRNIK Grzegorz KSI Gdynia 0 72,4 0 0 0 0 0 72,4
78 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 0 71,6 0 0 0 0 0 71,6
79 BRZEZIŃSKI Dariusz ZKS Warszawa 71,45 0 0 0 0 0 0 71,45
80 STELMASZCZYK Michal VIS Gostyń 70,4 0 0 0 0 0 0 70,4
81 BOGDAŃSKI Michał EXPERT Jaworzno 70,21 0 0 0 0 0 0 70,21
82 BURY Dawid ZSD Kraków 0 69,23 0 0 0 0 0 69,23
83 KOWALCZYK Marek DRAGON Siedlce 68,47 0 0 0 0 0 0 68,47
84 SZOPIŃSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 0 68,35 0 0 0 0 0 68,35
85 AMER Andrzej ARDEA Gdańsk 0 67,16 0 0 0 0 0 67,16
86 PALUSZYŃSKI Paweł PROELIA Warszawa 65,51 0 0 0 0 0 0 65,51
87 MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław 0 0 64,88 0 0 0 0 64,88
88 MICHALSKI Piotr ŚWIT Starachowice 0 62,62 0 0 0 0 0 62,62
89 POPOWSKI Jacek SSCZC Chełmno 0 61,95 0 0 0 0 0 61,95
90 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo Gdańskie 0 60,57 0 0 0 0 0 60,57
91 DYLOWICZ Łukasz ZSD Kraków 59,68 0 0 0 0 0 0 59,68
92 MAGDA Mirosław ŚLĄSK Wrocław 0 0 58,67 0 0 0 0 58,67
93 KUBLICKI Maciej CSS Częstochowa 0 0 56,82 0 0 0 0 56,82
94 PONCYLJUSZ Wojciech STS Szczecin 0 0 0 55,12 0 0 0 55,12
95 HELBIN Bartłomiej ZSD Kraków 51,71 0 0 0 0 0 0 51,71
96 KUCZYŃSKI Piotr AMATOR Wrocław 0 0 49,45 0 0 0 0 49,45
97 ŚRUTEK Mścisław SSCZC Chełmno 0 49,23 0 0 0 0 0 49,23
98 BASZYŃSKI Michał TARCZA Szamotuły 21,68 0 0 0 26,57 0 0 48,25
99 JARZĄBEK Adriana SKAUT Bielsko Biała 0 0 0 47,18 0 0 0 47,18
100 PUTSEYEU Anatoli ZSD Kraków 0 0 0 0 46,8 0 0 46,8
101 WŁOSIŃSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz 46,57 0 0 0 0 0 0 46,57
102 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 0 45,03 0 0 0 0 0 45,03
103 OSTROWSKI Paweł LEGIA Warszawa 0 41,68 0 0 0 0 0 41,68
104 DŹWIG Sebastian CSS Częstochowa 41,25 0 0 0 0 0 0 41,25
105 MRÓZ Krystyna  ZKS Warszawa 0 0 0 0 38,21 0 0 38,21
106 WÓJCIK Karol ZSD Kraków 0 0 0 0 35,28 0 0 35,28
107 PROKOP Katarzyna SQUAD Kraków 0 0 0 0 31,14 0 0 31,14
108 JEWIEC Piotr ZSD Kraków 0 0 0 0 27,65 0 0 27,65
109 TOKARSKI Radosław GATLING Połczyn Zdrój 26,57 0 0 0 0 0 0 26,57
110 OSTROWSKI Andrzej GATLING Połczyn Zdrój 0 0 23,66 0 0 0 0 23,66
111 ANTOSZKIEWICZ Michał EXPERT Jaworzno 22,84 0 0 0 0 0 0 22,84
112 ŁOŚ Krzysztof ARDEA Gdańsk 0 8,77 0 0 0 0 0 8,77
113 SZYMANIAK Wiktoria TARCZA 96 Poznań 0 0 4,95 0 0 0 0 4,95
114 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 0 1,36 0 0 0 0 0 1,36
PRODUCTION OPTICS
    KLUB MIESZKO I S-A Cup SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 GOLASZ Premysław LOK Rybnik 100   96,15 98,99     295,14
2 KALETKA Zbigniew SILESIAGUNS Gierałtowice 93,66   100 100     293,66
3 MIZURO Maciej WSS Wrocław 98,57   88,52       187,09
4 OSTROWSKI Daniel EXPERT Jaworzno 83,27   59,94 82,57     225,78
5 LIPIŃSKI Mariusz PIAST Opole     96,58 93,97     190,55
6 SADŁOŃ Bartosz HUSARZ Tułowice     95,97 91,04     187,01
7 ŚWIERCZEK Zbigniew  ŚWIT Starachowice     91,44 86,91     178,35
8 KAPICA Aleksander SNAJPER Lublin 79,44           79,44
9 LORENC Michał ZSD Kraków     72,59 84,72     157,31
10 LIS Krzysztof DYWIZJON Poznań 72,35           72,35
11 LIPKA Maciej PIAST Opole 69,1           69,1
12 SZCZECHLA Maciej AMATOR Wrocław 57,8           57,8
13 STEFANIAK Sebastian TEMIDA Zabrze     49,36       49,36
14 WYDRA Damian LOK Rybnik 42,5     22,94     65,44
15 MATUSZCZAK Łukasz SKAUT Bielsko Biała     0,01       0,01
16 WIECZOREK Grzegorz LOK Myszków       93,15     93,15
17 MRÓZ marcin ZKS Warszawa       52,86     52,86

CLASSIC Senior

                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 CHMIELEWSKI Sławomir 0 0 97,05   100     197,05
2 ŁAPTAŚ Łukasz 0 0 100   86,75     186,75
3 DMOCH Wokciech 0 0 65,89   75,47     141,36
4 BIEDERMANN Chris 0 0 65,95   56,45     122,4
5 DĄBROWSKI Dariusz         0     0
                   
OPEN Senior
                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 CZAUDERNA Sławomir 100 100 100 100 100     400
2 CZARNECKI Rafał 85,28 84,4 83,84 98,91       352,43
3 ZAWORSKI Radosław 67,71 75,79 74,16 83,71 67,82     301,48
4 BUSZKIEWICZ  Lechosław 63,3 0 71,12 79,92 71,18     285,52
5 SZULIŃSKI Adam 0 65,35 71,82 69,62 66,71     273,5
6 BEREŚ Krzysztof 88,05 0 0 94,39 87,71     270,15
7 SZYSZKOWSKI Krzysztof 59,02 0 62,49 65,95 59,15     246,61
8 ŚWIĄTEK Janusz 62,44 0 0 72,18 52,07     186,69
9 KOPUT Jurand 63,19 0 62,94   59,95     186,08
10 GOŁĄB Tadeusz 53,65 0 56,82   53,21     163,68
11 KOLOWCA Krzysztof 0 0 38,95 52,16       91,11
12 BIELIŃSKI Jarosław 0 0 73,76         73,76
13 KULIŚ Janusz       47,34       47,34
                   
PRODUCTION Senior
                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 OSTRZYCKI Jacek 100 100 97,24 100 91,48     397,24
2 BOJANOWSKI Piotr 91,48 96,95 100 84,56 100     388,43
3 SZOŁKOWSKI Piotr 76,45 64,62 68,96 62,26 74,18     346,47
4 STANCLIK Jacek 64,1 70 73,1 75,54 72,57     285,31
5 JURKOWSKI Adam 0   79,28 70 74,95     224,23
6 GÓRKA Taduesz 72,02 0 0 66,03 74,43     212,48
7 KACZYŃSKI Krzysztof 50,88 54,46 41,07 53,16 47,83     206,33
8 BEREBZOWSKI Paweł 66,62 0 61,39   59,86     187,87
9 BRODOWICZ Jarosław 0 62,46 61,5   62,17     186,13
10 KACZMAREK Wojciech 63,03 0 0 50,78 43,7     157,51
11 KICERMAN Jacek 0 0 56,12 50,68       106,8
12 DUDA Mariusz         73,67     73,67
13 PETNIAK Ryszard 0 68,16 0         68,16
14 FROST Zbigniew 0 62,06 0         62,06
15 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0 56,64 0         56,64
16 KOPIEC Marian         56,36     56,36
17 SZUBA Zbigniew         54,07     54,07
18 UNOLD Jacek 53,36 0 0         53,36
19 PIKUL Adam         50,14     50,14
20 TOMAKA Jerzy 0 0 49,62         49,62
21 SZEPELEK Tomasz 0 48,36 0         48,36
22 NIEDŹWIECKI Tomasz 0 46,86 0         46,86
23 MICHALSKI Mariusz         44,71     44,71
24 KOCHANOWICZ Rafał       39,95       39,95
                   
PRODUCTION Junior
                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 KACZMARCZYK Sebastian       100 100     200
2 SAMSON Adrian       76,22 85,55     161,77
3 SIECZKA Karol       82,61 74,21     156,82
4 WŁOCZEWSKI Mateusz       69,5 72,82     142,32
5 SIECZKA Adam       61,74 65,25     126,99
                   
STANDARD Senior
                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 MARKOWSKI Robert 100 100 100 100 100     400
2 ŁOZIŃSKI Paweł 88,27   79,02 83,52 84,29     335,1
3 WADEŁEK Paweł 0 87,45 78,16 84,91 83,48     334
4 KANIEWSKI Andrzej 0 86,99 76,93   87,51     251,43
5 MADAJEWSKI Leszek 89,21 80,78 0   78,17     248,16
6 KLAGA Janusz 0 64,59 56,68 61,37 64,22     246,86
7 OLECH Paweł 73,91 87,31 0 71,54       232,76
8 BURZEC Wiesław 0   73,64 83,88 63,86     221,38
9 SOBOLEWSKI Piotr 0 77,19 0 66,36 66,92     210,47
10 DUDA Mariusz 69,41 0 68,14 69,17       206,72
11 SZYMANEK Arkadiusz 0 64,48 56,09 73,54       194,11
12 ZAWADA Krzysztof 0 94,62 0 91,63       186,25
13 CZUBASIEWICZ Jacek 67,98 64,69 0         132,67
14 SANECZNIK Krzysztof       67,37 64,28     131,65
15 TURAKIEWICZ Leszek 41,05 0 0   59,23     100,28
16 SZOPIŃSKI Tomasz 0 77,75 0         77,75
17 NOGA Tadeusz         68,84     68,84
18 MIERZEJEWSKI Dariusz 0 0 64,88         64,88
19 MAGDA Mirosław 0 0 58,67         58,67
20 ŚRUTEK Mścisław 0 56 0         56
21 KUCZYŃSKI Piotr 0 0 49,45         49,45
22 BASZYŃSKI Michał 29,05 0 0         29,05
23 DĄBROWSKI Dariusz 0 0,01 0         0,01
                   
                   
STANDARD Super Senior
                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 NOGA Tadeusz 100 99,17 0         199,17
2 BURZEC Wiesłw 96,41 100 0         196,41
3 SANECZNIK Krzysztof 95,93 0 0         95,93
4 AMER Andrzej 0 91,17 0         91,17
5 ŁOŚ Krzysztof 0 11,91 0         11,91
6 RUDZIŃSKI Krzysztof 0 1,85 0         1,85
                   
STANDARD Lady
                   
    MIESZKO I BULL CUP SHOOTING ACADEMY CUP SILESIA CUP CRACOW OPEN POLISH OPEN JAN III SOBIESKI RAZEM
1 BOCHEŃSKA Aneta 100 100 100 100 96,92     400
2 SZYMANEK Sonia 91,2 99,38 91,34 99,49 100     390,21
3 HUBICKA Jolanta 81,04 88,53 80,14 89,12 88,56     347,25
4 MURZYDŁO Małgorzata 76,65 78,45 0 82,04 86,7     323,84
5 MICHAŁOWICZ Weronika 67,96 64,82 72,45 48,37       253,6
6 SZCZĘSNA Anna 55,6 50,09 62,69 60,05 72,68     251,02
7 HELBIN Gabriela 70,95 0 0 83,01 87,93     241,89
8 HOLTZ Paulina 0 0 55,27 66,61 63,03     184,91
9 DROŻDŻ Halina 0 51,35 0 54,28 59,87     165,5
10 TABASZEWSKA Agnieszka       74,24 68,87     143,11
11 KRAWCZYK Zofia 0 0 59,11   61,91     121,02
12 WRZESIEŃ OSTROWSKA Magdalena 0 54,31 0 60,46       114,77
13 WITKOWSKA Małgorzata 0 48,1 0   55,61     103,71
14 JARZĄBEK Adriana       67,94       67,94
15 PROKOP Katarzyna         45,85     45,85
16 SZYMANIAK Wiktoria 0 0 5,8         5,8

PCC

PCC
  NAZWISKO Imię  KLUB Incorsa Cup Princ Mieszko Władysław Łokietek PCC Nationals Shooting Academy Cup Queen Jadwiga Cracow Open  King Jan III Sobieski Razem
1 MIKESKA Szymon LOK Rybnik 0 0 100 120 0 98,98 95,89 0 414,87
2 NIEWIADOMSKI Piotr EXPERT Jaworzno 0 100 97,84 101,8 100 100 99,23 0 401,80
3 KRAWCZYK Kamil FUN GUN Lublin 90,46 83,47 97,1 99,71 89,19 96,35 93,6 0 386,76
4 ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa 96,58 88,94 91,41 100,07 74,99 85,05 90,83 0 378,89
5 JARZĄBEK Maciej ARDEA Gdańsk 94,11 77,02 97,88 109,4 0 0 0 0 378,41
6 DYNER Piort LEGIA Warszawa 92,01 0 0 104,6 80,28 0 84,58 0 361,47
7 WYGAŁA Robert KABAR Łódź 86,34 0 0 93,11 84,09 0 94,94 0 358,48
8 WEISS Dominik EXPERT Jaworzno 90,39 89,75 85,71 0 85 0 0 0 350,85
9 WĘGLARCZYK Mariusz LEGIA Warszawa 91,17 0 88,17 92,57 0 0 66,96 0 338,87
10 POPIOŁEK Grzegorz SSCZC Chełmno 72,27 81,68 0 98,84 84,43 0 0 0 337,22
11 DYNER Arkadiusz LEGIA Warszawa 85,47 0 0 92,38 75,75 0 80,65 0 334,25
12 WICHARY Andrzej EXPERT Jaworzno 72,26 0 0 90,8 68,65 0 75,5 0 307,21
13 TOMCZAK Andrzej LEGIA Warszawa 98,33 0 93,7 106,06 0 0 0 0 298,09
14 KAŹMIEROWSKI Rafał KSI Gdynia  0 0 0 114,05 0 87,81 92,9 0 294,76
15 SADŁOŃ Bartosz HUSARZ Tułowice 95,81 0 0 101,35 78,15 0 0 0 275,31
16 SZYMAŃSKI Paweł LEGIA Warszawa 100 0 0 102,83 0 0 68,44 0 271,27
17 STELMASZCZYK Marek VIS Gostyń 0 0 0 79,79 0 80,31 80,65 0 240,75
18 GOLAS Marcin FLOTA Gdynia 0 0 0 82,54 77,16 0 79,37 0 239,07
19 ŻBIKOWSKI Paweł PROELIA Warszawa 80,33 66,72 0 75,16 0 0 0 0 222,21
20 CZEKALA Tomasz PROELIA Warszawa 0 0 0 115,61 0 99,3 0 0 214,91
21 JAŹWIŃSKI Arkadiusz LEGIA Warszawa 0 0 0 116,6 96,37 0 0 0 212,97
22 MAŁYSZKA Robert KABAR Łódź 0 0 0 79 0 65,08 64,15 0 208,23
23 WIECZOREK Grzegorz LOK Myszków 89,97 0 0 105,37 0 0 0 0 195,34
24 HECK Michał PRETOR Gorzów 0 0 0 107,1 0 0 87,06 0 194,16
25 HARĘŻA Damian EXPERT Jaworzno 0 82,68 0 109,4 0 0 0 0 192,08
26 DĄBROWSKI Juliusz LEGIA Warszawa 86,22 0 0 89,36 0 0 0 0 175,58
27 IGNAŚ Antoni STS Szczecin 0 69,82 0 103,7 0 0 0 0 173,52
28 KLACZYŃŚKI Krzysztof TARCZA 96 Poznań 0 0 0 92,21 0 0 79,67 0 171,88
29 CIEŚLIK Jarosław PATRON Krasnystaw 0 85,59 0 0 0 83,83 0 0 169,42
30 KOPANIA Paweł SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 0 89,53 73,73 0 0 0 163,26
31 KRZYŻEWSKI Damian ZKS Warszawa 0 0 0 86,96 0 75,69 0 0 162,65
32 PANIEŃSKI Pawel TARCZA 96 Poznań 0 0 0 90,31 0 0 71,82 0 162,13
33 PUSZKA Stanisław ARSENAŁ Kraaków 0 77,71 83,29 0 0 0 0 0 161,00
34 MATUSZCZAK Łukasz SKAUT Bielsko Biała 0 72,59 0 87,52 0 0 0 0 160,11
35 WITKOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 72,32 0 0 85,37 0 0 0 0 157,69
36 KRAWIEC Andrzej SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 0 90,26 59,06 0 0 0 149,32
37 PIAST Michał POLITECHNIKA Świętokszyska 65,12 0 0 74,48 0 0 0 0 139,60
38 MATERNE Michał SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 0 75,49 59,01 0 0 0 134,50
39 WŁOCZEWSKI Adam ZSD Kraków  0 0 0 0 0 69,18 64,12 0 133,30
40 SKOWRON Marcin GRYF Szczecin 73,89 56,11 0 0 0 0 0 0 130,00
41 SIENKIEWICZ Piotr GATLING Połczyn Zdrój 0 0 0 112,12 0 0 0 0 112,12
42 WŁOCZEWSKI Mateusz  ZSD Kraków  0 0 0 0 0 52,71 56,81 0 109,52
43 WASILEWSKI Artur LEGIA Warszawa 0 0 0 108,01 0 0 0 0 108,01
44 CUDNY Michał PROELIA Warszawa 0 0 0 107,72 0 0 0 0 107,72
45 GRZYBOWSKI Dariusz SPARTAKUS Lublin 0 54,97 0 0 52,69 0 0 0 107,66
46 WILCZYŃSKI Artur LEGIA Warszawa 0 0 0 106,13 0 0 0 0 106,13
47 BOCHEŃSKA Anetaa  TARCZA 96 Poznań 0 0 0 101,42 0 0 0 0 101,42
48 REDECKI Tomasz KABAR Łódź 0 0 0 0 0 0 100 0 100,00
49 KOPROWSKI Zbigniew BKJG Jelenia Góra 0 0 0 99,94 0 0 0 0 99,94
50 MODER Paweł BELLONA Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 98,47 0 0 0 0 98,47
51 CIERPICA Tomasz EXPERT Jaworzno 0 0 0 91,86 0 0 0 0 91,86
52 GOŚLICKI Rafał LEGIA Warszawa 0 0 0 86,7 0 0 0 0 86,70
53 MANKIEWICZ Michał SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 0 86,36 0 0 0 0 86,36
54 WIELECHOWSKI Mirosław WKS 10 Olsztyn 0 0 0 85,64 0 0 0 0 85,64
55 JANC Bartosz TARCZA 96 Poznań 0 0 0 84,65 0 0 0 0 84,65
56 WIŚNIEWSKI Maciej ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń 0 0 0 83,69 0 0 0 0 83,69
57 BIELIŃSKI Jarosław SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 0 82,72 0 0 0 0 82,72
58 ŁOZIŃSKI Paweł ŚLĄSK Wrocław 0 0 0 80,57 0 0 0 0 80,57
59 KARKUTKIEWICZ Mariusz LOK Myszków 75,85 0 0 0 0 0 0 0 75,85
60 GÓRECKI Grzegorz TS WISŁA Kraków 0 0 74,95 0 0 0 0 0 74,95
61 KĘPA Filip LOK Kraków 0 0 67,9 0 0 0 0 0 67,90
62 ROMANKIEWICZ HECK Aga PRETOR Gorzów 0 0 0 66,32 0 0 56,02 0 66,32
63 GĄSIOR Jacek SKAUT Bielsko Biała 0 0 0 64,2 0 0 0 0 64,20
64 SIENKIEWICZ Marcin KALIBER Koszalin 0 63,58 0 0 0 0 0 0 63,58
65 WOJTCZAK Henryk PIAST Opole 0 60,61 0 0 0 0 0 0 60,61
66 HASZCZ Krzysztof ZKS Warszawa 0 0 0 59,76 0 0 0 0 59,76
67 OKONIEWSKI Artur GATLING Połczyn Zdrój 0 58,71 0 0 0 0 0 0 58,71
68 DOMAŃSKI Błażej  LEGIA Warszawa 0 0 0 56,76 0 0 0 0 56,76
69 POLESZAK Rafał GIWERA Rybnik 51,12 0 0 0 0 0 0 0 51,12
70 OKONIEWSKA Magdalena GATLING Połczyn Zdrój 0 50,6 0 0 0 0 0 0 50,60
71 BAJDAN Tomasz GATLING Połczyn Zdrój 0 49,98 0 0 0 0 0 0 49,98
72 BASZYŃSKI Michał TARCZA Szamotuły 0 35,24 0 0 0 0 0 0 35,24
75 KRUPIŃSKI Aleksander ZSD Kraków 0 0 0 0 0 0 7,53 0 7,53
76 KRAUZE Marek ZKS Warszawa 0 0 0 3,01 0 0 0 0 3,01
77 GRUSZCZYŃSKI Jacek ZKS Warszawa 0 0 0 0,12 0 0 0 0 0,12
78 GRZYB Marcin DRAGON Siedlce 0 0 0 0,012 0 0 0 0 0,01
79 BORKOWSKI Łukasz PROELIA Warszawa 0 0 0 0,012 0 0 0 0 0,01
80 DĄBROWSKI Dariusz ZSD Kraków 0 0 0,01 0 0 0 0 0 0,01
                       
PCC Senior
  NAZWISKO Imię  KLUB Incorsa Cup Princ Mieszko Władysław Łokietek PCC Nationals Shooting Academy Cup Queen Jadwiga Cracow Open  King Jan III Sobieski Razem
1 TOMCZAK Andrzej  LEGIA Warszawa 100 0 0 117,83 0 0 0 0 217,83
2 ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa 98,22 0 0 111,17 0 0 0 0 209,39
3 WYZGAŁA Robert KABAR Łódź 87,81 0 0 103,44 0 0 0 0 191,25
4 ŻBIKOWSKI Paweł PROELIA Warszawa 81,69 0 0 83,47 0 0 0 0 165,16
5 WASILEWSKI Artur LEGIA Warszawa 0 0 0 120 0 0 0 0 120
6 KLACZYŃSKI Krzysztof TARCZA 96 Poznań 0 0 0 102,43 0 0 0 0 102,43
7 PANIEŃSKI Paweł TARCZA 96 Poznań 0 0 0 100,33 0 0 0 0 100,33
8 BIELIŃSKI Jarosław SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0 0 91,9 0 0 0 0 91,9
9 ŁOZIŃSKI Paweł SLĄSK Wrocław 0 0 0 89,51 0 0 0 0 89,51
10 GĄSIOR Jacek SKAUT Bielsko Biała 0 0 0 71,33 0 0 0 0 71,33

 

 


STRZELBA

OPEN
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA  CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 LEWANDOWSKI Przemysław KABAR Łódź 87,67 120,00 100,00 88,55 0,00 308,55
2 TAUSIEWICZ Marcin LEGIA Warszawa 0,00 107,92 94,89 100,00 0,00 302,81
3 NIEWIADOMSKI Piotr EXPERT Jaworzno 90,59 112,84 96,60 80,11 0,00 300,03
4 KLACZYŃSKI Krzysztof TARCZA 96 Poznań 74,39 102,84 90,74 80,28 0,00 273,86
5 KANIEWSKI Andrzej TARCZA Szamotuły 89,95 93,76 82,23 87,81 0,00 271,52
6 MIZURO Maciej WSS Wrocław 75,79 87,60 86,96 71,96 0,00 250,35
7 ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa 0,00 84,36 71,62 75,27 0,00 231,25
8 CIERPICA Tomasz EXPERT Jaworzno 56,10 85,09 78,07 64,31 0,00 227,47
9 RUDNICKI Marcin IGLICA Warszawa 73,11 71,76 67,13 61,85 0,00 212,00
10 CUDNY Michał PROELIA Warszawa 100,00 101,72 0,00 0,00 0,00 201,72
11 PANIEŃSKI Paweł TARCZA 96 Poznań 55,50 62,99 0,00 57,40 0,00 175,89
12 GOŁĄB Tadeusz ZSD Kraków 52,95 51,90 56,63 41,82 0,00 161,48
13 GRZYB Marcin DRAGON Siedlce 70,91 83,70 0,00 0,00 0,00 154,61
14 DĄBROWSKI Juliusz LEGIA Warszawa 57,10 64,01 0,00 0,00 0,00 121,11
15 POŁOŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa 45,49 38,68 0,00 23,15 0,00 107,32
16 SZYSZKA Amadeusz HUSARZ Opole 0,00 0,00 95,54 0,00 0,00 95,54
17 WYZGAŁA Robert KABAR Łódź 0,00 85,52 0,00 0,00 0,00 85,52
18 SZULIŃSKI Adam STS Szczecin 0,00 85,44 0,00 0,00 0,00 85,44
19 CIAŚ Mikołaj LEGIA Warszawa 69,92 0,00 0,00 0,00 0,00 69,92
20 BIEGAJ Michał COVER Warszawa 69,34 0,00 0,00 0,00 0,00 69,34
21 MITULSKI Leszek TARCZA Szamotuły 0,00 0,00 0,00 68,85 0,00 68,85
22 DUDA Mariusz ZSD Kraków 0,00 0,00 0,00 61,13 0,00 61,13
23 KRZYŻEWSKI Damian ZKS Warszawa 51,03 0,00 0,00 0,00 0,00 51,03
24 DUCZEK Piotr DRAGON Siedlce 45,57 0,00 0,00 0,00 0,00 45,57
25 MINKOWSKI Adam WSS Jankowo 43,98 0,00 0,00 0,00 0,00 43,98
26 BASZCZUK Zbgniew DYWZIJON Poznań 0,00 0,00 0,00 26,91 0,00 26,91
27 JANICKI PIOrt SILESIAGUNS Gierałtowice 0,00 0,00 3,78 0,00 0,00 3,78
28 MATUSZCZAK Łukasz SKAUT Bielsko Biała 0,00 0,00 0,41 0,00 0,00 0,41
                 
 OPEN SENIOR
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 KANIEWSKI Andrzej TARCZA Szamotuły 100,00 109,39 0,00 100,00 0,00 309,39
2 KLACZYŃSKI Krzysztof TARCZA 96 Poznań 82,70 120,00 0,00 91,42 0,00 294,12
3 PANIEŃSKI Paweł TARCZA 96 Poznań 61,70 73,49 0,00 65,37 0,00 200,56
4 ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa 0,00 98,06 0,00 85,72 0,00 183,78
5 GOŁĄB Tadeusz ZSD Kraków 58,87 0,00 0,00 47,63 0,00 106,50
6 WYZGAŁA Robert KABAR Łódź 0,00 99,79 0,00 0,00 0,00 99,79
7 SZULIŃSKI Adam STS Szczecin 0,00 99,70 0,00 0,00 0,00 99,70
8 POLOŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa 50,57 0,00 0,00 26,36 0,00 76,93
9 DUDA Mariusz ZSD Kraków 0,00 0,00 0,00 69,61 0,00 69,61
10 BASZCZUK Krzysztof DYWIZJON Poznań 0,00 0,00 0,00 30,65 0,00 30,65
                 
                 
                 
                 
STANDARD
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 KALBARCZYK Piotr ZKS Warszawa 100,00 118,88 97,44 0,00 0,00 316,32
2 MARCELA Przemysław WSS Wrocław 97,09 115,84 100,00 100,00 0,00 315,84
3 REDECKI Tomasz KABAR Łódź 93,71 112,44 81,00 92,00 0,00 298,15
4 BOSZKO Maciej GROT Płock 88,90 0,00 96,14 98,75 0,00 283,79
5 BOGDAŃSKI Michał EXPERT Jaworzno 0,00 109,19 85,86 88,04 0,00 283,09
6 SMOTER Jakub AMATOR Wrocław 92,32 88,25 82,15 0,00 0,00 262,72
7 MICHALIK Piotr ZKS Warszawa 84,10 87,24 75,66 78,23 0,00 249,57
8 BOCHEŃSKA Aneta TARCZA 96 Poznań 68,70 93,86 70,86 77,82 0,00 242,54
9 RUTKOWSKI Daniel EXPERT Jaworzno 0,00 83,82 69,29 85,56 0,00 238,67
10 SARNA Marta EXPERT Jaworzno 69,42 80,70 70,13 70,48 0,00 221,31
11 NIEDZIESKA Magdalena SSC Ziemi Chełmińskiej 71,94 80,32 67,77 66,86 0,00 220,03
12 BOSZKO Natalia GROT Płock 62,18 78,73 61,13 62,79 0,00 203,70
13 DŹWIG Sebastian CSS Częstochowa 60,98 74,45 65,68 0,00 0,00 201,11
14 PAWŁOWSKI Dariusz GROT Płock 0,00 68,54 63,77 66,97 0,00 199,28
15 WADEŁEK Paweł PROELIA Warszawa 69,56 0,00 61,00 64,10 0,00 194,66
16 HARĘŻA Damian EXPERT Jaworzno 92,22 101,62 0,00 0,00 0,00 193,84
17 CZEKALA Tomasz PROELIA Warszawa 82,48 107,92 0,00 0,00 0,00 190,40
18 POPŁAWSKI Rafał ZKS Warszawa 77,41 92,59 0,00 0,00 0,00 170,00
19 PIASECKI Artur STS Szczecin 51,60 65,26 0,00 52,63 0,00 169,49
20 CIEŚLIK Jarosław KKS Patron 83,89 84,58 0,00 0,00 0,00 168,47
21 MARKOWSKI Robert SHOOTING ACADEMY Łódź 0,00 90,85 0,00 74,49 0,00 165,34
22 BASZYŃSKI Michał TARCZA Szamotuły 56,79 56,38 48,13 49,54 0,00 162,71
23 WILCZYŃSKI Artur LEGIA Warszawa 78,65 83,63 0,00 0,00 0,00 162,28
24 NIKLASIŃSKI Rafał HUSARZ Opole 67,17 36,76 0,00 56,78 0,00 160,71
25 CHMIELEWSKI Sławomir LEGIA Warszawa 39,83 59,51 48,73 40,08 0,00 148,32
26 MIKULSKI Mariusz GROT Płock 38,81 53,04 48,37 42,51 0,00 143,92
27 ANDRZEJEWSKI Michał LEGIA Warszawa 0,00 69,79 0,00 62,42 0,00 132,21
28 PAWLAK Kazimierz EXPERT Jaworzno 0,00 65,69 0,00 65,54 0,00 131,23
29 SZYSZKA Amadeusz HUSARZ Opole 0,00 120,00 0,00 0,00 0,00 120,00
30 MOKRZYCKI Darek HUSARZ Opole 60,74 0,00 0,00 58,61 0,00 119,35
31 WRZESIEŃ OSTROWSKA Magda LEGIA Warszawa 43,17 0,00 43,94 32,00 0,00 119,11
32 WILIM Wilhelm ZKS Warszawa 55,33 0,00 0,00 60,00 0,00 115,33
33 BISMOR Dariusz SILESIAGUNS Gierałtowice 0,00 60,42 50,19 0,00 0,00 110,61
34 WOJTCZAK Henryk PIAST Opole 0,00 51,98 47,89 0,00 0,00 99,87
35 NOSKO Przemysław HUSARZ Opole 0,00 52,38 0,00 46,88 0,00 99,26
36 SADŁOŃ Bartosz HETMAN Nysa 81,87 0,00 0,00 0,00 0,00 81,87
37 GAŁĄZKA Marcin EXPERT Jaworzno 0,00 0,00 79,74 0,00 0,00 79,74
38 ŚWIERZBIŃSKI Kamil LEGIA Warszawa 0,00 0,00 0,00 77,06 0,00 77,06
39 KUPIDŁOWSKI Andrzej ZKS Warszawa 0,00 76,60 0,00 0,00 0,00 76,60
40 KARDASZEWSKI Michał ZKS Warszawa 72,61 0,00 0,00 0,00 0,00 72,61
41 WOJNAROWSKI Paweł HETMAN Nysa 0,00 68,06 0,00 0,00 0,00 68,06
42 KNOP Mateusz EXPERT Jaworzno 0,00 67,18 0,00 0,00 0,00 67,18
43 CZELEJ Tomasz FUNGUN Lublin 65,38 0,00 0,00 0,00 0,00 65,38
44 SZOPIŃSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 62,51 0,00 0,00 0,00 0,00 62,51
45 KORNIJCZUK Andrzej PIAST Opole 0,00 61,68 0,00 0,00 0,00 61,68
46 SOBIECH Marcin STS Tychy 0,00 0,00 61,09 0,00 0,00 61,09
47 MINKOWSK Adam WSS Jankowo 0,00 0,00 0,00 58,70 0,00 58,70
48 ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa 58,44 0,00 0,00 0,00 0,00 58,44
49 MODER Paweł TS Bellona 58,16 0,00 0,00 0,00 0,00 58,16
50 SZAFRANIEC Tomasz EXPERT Jaworzno 57,79 0,00 0,00 0,00 0,00 57,79
51 WOLIŃSKI Emil SNAJPER Lublin 56,70 0,00 0,00 0,00 0,00 56,70
52 POKLEWSKI KOZIEŁŁ Aleksander LEGIA Warszawa 56,51 0,00 0,00 0,00 0,00 56,51
53 KUŚ Krzysztof EXPERT Jaworzno 0,00 0,00 55,69 0,00 0,00 55,69
54 SZYMANIAK Wiktoria TARCZA 96 Poznań 0,00 55,45 0,00 0,00 0,00 55,45
55 TOMAKA Jerzy ZKS Warszawa 54,46 0,00 0,00 0,00 0,00 54,46
56 KUCZYŃSKI Piotr AMATOR Wrocław 53,85 0,00 0,00 0,00 0,00 53,85
57 SZYSZKOWSKI Krzysztof LEGIA Warszawa 51,19 0,00 0,00 0,00 0,00 51,19
58 SZAŁEK Krzysztof HUSARZ Tułowice 0,00 49,69 0,00 0,00 0,00 49,69
59 BRODEWICZ Wiesław VIS Lipno 0,00 0,00 49,10 0,00 0,00 49,10
60 ŚRUTEK Mścisław KS Ziemi Chełmińskiej 48,57 0,00 0,00 0,00 0,00 48,57
61 GRUSZCZYŃSKI Jacek ZKS Warszawa 2,11 0,00 0,00 45,20 0,00 47,31
62 KRAWCZYK Krzysztof WSS Wrocław 0,00 0,00 0,00 45,11 0,00 45,11
63 SZYMANEK Arkadiusz BELLONA Kalisz 0,00 0,00 43,00 0,00 0,00 43,00
64 WICHARY Andrzej  EXPERT Jaworzno 0,00 0,00 42,41 0,00 0,00 42,41
65 PALUSZEK Maciej HUSARZ Opole 0,00 0,00 0,00 39,12 0,00 39,12
66 WEGNER Ryszard TARCZA Szamotuły 0,00 0,00 0,00 38,68 0,00 38,68
67 CHŁAPEK Wojciech HUSARZ Tułowice 0,00 0,00 37,48 0,00 0,00 37,48
68 MICHAŁOWICZ Weronika COVER Warszawa 0,00 0,00 34,11 0,00 0,00 34,11
69 SZUBER Michał DEFENDU Poznań 0,00 0,00 0,00 26,28 0,00 26,28
70 BALCEREK Marcin KABAR Łódź 0,00 0,00 0,00 20,43 0,00 20,43
71 KALETKA Zbigniew SILESIAGUNS Gierałtowice 0,00 0,00 13,39 0,00 0,00 13,39
72 ZAWIERUCHA Bartłomiej SIGMA SHOOTING Łódź 0,00 0,00 0,00 10,28 0,00 10,28
73 ZAWIERUCHA Dorota SIGMA SHOOTING Łódź 0,00 0,00 0,00 9,63 0,00 9,63
74 NOWICKI Grzegorz SILESIAGUNS Gierałtowice 0,00 0,00 3,88 0,00 0,00 3,88
75 NOGA Tadeusz ZSD Kraków 0,00 2,96 0,00 0,00 0,00 2,96
76 MADAJEWSKA Marta TARCZA Szamotuły 0,00 0,01 0,00 0,00 0,00 0,01
77 MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
                 
                 
                 
STANDARD LADY
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 BOCHEŃSKA Aneta TARCZA 96 Poznań 95,51 120,00 100,00 100 0 320,00
2 SARNA Marta EXPERT Jaworzno 96,5 103,18 98,97 90,57 0 298,65
3 NIEDZIESKA Magdalena SSC Ziemi Chełmińskiej 100 102,68 95,65 85,92 0 298,33
4 BOSZKO Natalia GROT Płock 86,44 100,66 86,28 80,69 0 273,38
5 WRZESIEŃ OSTROWSKA Magda LEGIA Warszawa 60,01 0,00 62,01 41,13 0 163,15
6 SZYMANIAK Wiktoria TARCZA 96 Poznań 0 70,90 0,00 0 0 70,90
7 MICHAŁOWICZ Weronika COVER Warszawa 0 0,00 48,13 0 0 48,13
8 ZAWIERUCHA Dorota SIGMA SHOOTING Łódź 0 0,00 0,00 12,38 0 12,38
9 MADAJEWSKA Marta TARCZA Szamotuły 0 0,00 0,00 0 0 0,00
                 
STANDARD SENIOR
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 WADEŁEK Paweł PROELIA Warszawa 100 0,00 100,00 86,06 0 286,06
2 BASZYŃSKI Michał TARCZA Szamotuły 81,64 78,02 78,91 66,5 0 238,57
3 MARKOWSKI Robert SHOOTING ACADEMY Łódź 0 120,00 0,00 100 0 220,00
4 CHMIELEWSKI Sławomir LEGIA Warszawa 57,25 78,60 79,89 53,8 0 215,74
5 SZOPIŃSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 89,86 0,00 0,00 0 0 89,86
6 BRODEWICZ Wiesław VIS Lipno 0 0,00 80,50 0 0 80,50
7 MIKULSKI Mariusz GROT Płock 0 0,00 79,29 0 0 79,29
8 TOMAKA Jerzy ZKS Warszawa 78,29 0,00 0,00 0 0 78,29
9 KUCZYŃSKI Piotr AMATOR Wrocław 77,41 0,00 0,00 0 0 77,41
10 SZYMANEK Arkadiusz BELLONA Kalisz 0 0,00 70,50 0 0 70,50
11 ŚRUTEK Mścisław KS Ziemia Chełmińska 69,82 0,00 0,00 0 0 69,82
12 WEGNER Ryszard TARCZA Szamotuły 0 0,00 0 51,92 0 51,92
13 MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław 0,001 0,00 0 0 0 0,00
                 
STANDARD MANUAL
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 BORKOWSKI Łukasz PROELIA Warszawa 94,98 113,23 100 100 0 313,23
2 NOWAK Marcin ARSENAŁ Kraków 100 120,00 87,79 84,47 0 307,79
3 LIAKH Viktor ZSD Kraków 93,88 105,10 87,66 0 0 286,64
4 KORONKIEWICZ Michał STRZELMISTRZ Łódź 90,34 101,83 80,78 83,97 0 276,14
5 TALAREK Andrzej ZKS Warszawa 88,32 101,48 80,76 0 0 270,56
6 MIKESKA Szymon LOK Rybnik 86,6 93,26 85,03 83,84 0 264,89
7 KOŚLA Marek ZKS Warszawa 81,22 96,89 68,51 0 0 246,62
8 STOLREK Adam KABAR Łódź 78,61 79,49 72,47 86,03 0 244,13
9 KOPANIA Paweł SHOOTING ACADEMY Łódź 74,71 84,47 0 75 0 234,18
10 PAŁKA Tadeusz SALWA Wołomin 75,24 81,50 72,65 67,68 0 229,39
11 OMIELCZENKO Wojciech ZKS Warszawa 73,48 79,60 66,73 74,81 0 227,89
12 ABEL Radosław KABAR Łódź 68,12 86,95 72,2 64,27 0 227,27
13 PROROK Paweł KVG Kraków 77,14 0,00 74,31 70,36 0 221,81
14 RENDCHEN Szymon EXPERT Jaworzno 63,25 94,52 62,22 0 0 219,99
15 MOLENDA Dariusz ŚWIT Starachowice 67,21 75,40 75,71 64,88 0 218,32
16 OLECH Paweł STS Szczecin 59,21 82,04 0 58,86 0 200,11
17 WANDZEL Robert KABAR Łódź 89,99 106,49 0 0 0 196,48
18 DUDA Mariusz ZSD Kraków 66,96 72,79 56,39 0 0 196,14
19 GORZKOWSKI Karol ZKS Warszawa 62,24 70,26 0 62,54 0 195,04
20 MADAJEWSKI Leszek TARCZA Szamotuły 74,93 44,46 69,35 3,08 0 188,74
21 KUBLICKI Maciej CSS Częstochowa 0 61,93 54,43 52,05 0 168,41
22 KOPUT Jurand TARCZA Szamotuły 0 60,18 55,66 47,48 0 163,32
23 BEREZOWSKI Paweł ZKS Warszawa 49,26 60,18 44,22 45,94 0 155,38
24 ZDRAL Przemysław WSS Wrocław 45,39 49,75 46,26 45,17 0 141,40
25 KRAWCZYK Krzysztof WSS Wrocław 37,66 52,55 46,83 0 0 137,04
26 BOROWY Oskar ZKS Warszawa 67,68 0,00 0 63,77 0 131,45
27 KOCHANOWICZ Rafał WSS Wrocław 32,52 46,32 38,52 38,3 0 123,14
28 KOŁODZIEJEK Marek ZKS Warszawa 52,89 0,00 0 58,91 0 111,80
29 BRODOWICZ Jarosław ZKS Warszawa 0 59,62 48,69 0 0 108,31
30 KANIA Paweł KALIBER Zawiercie 0 0,00 52,57 55,42 0 107,99
31 KARAŚ Rafał ZSD Kraków 0 97,90 0 0 0 97,90
32 UNOLD Jacek AMATOR Wrocław 45,1 48,92 0 0 0 94,02
33 BOJANOWSKI Piotr ZKS Warszawa 80,93 0,00 0 0 0 80,93
34 MIJAŁ Rafał ARSENAŁ Kraków 0 0,00 75,71 0 0 75,71
35 STERNAK Sebastian TEMIDA Zabrze 0 72,31 0 0 0 72,31
36 SZPERLIŃSKI Maciej CSS Częstochowa 0 68,98 0 0 0 68,98
37 DUDEK Wiktor COLT Łódź 0 0,00 58,47 0 0 58,47
38 SKOLIK Andrzej ZKS Warszawa 57,7 0,00 0 0 0 57,70
39 GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz 0 48,83 3,26 1,78 0 53,87
40 WOCHNIK Michał Legia Warszawa 53,43 0,00 0 0 0 53,43
41 PYTEL Anna ZKS Warszawa 46,26 0,00 0 0 0 46,26
42 FLAKIEWICZ Krzysztof KABAR Łódź 42,95 0,00 0 0 0 42,95
43 ŚWIDERSKI Tomasz ZKS Warszawa 0 0,00 0 41,32 0 41,32
44 ROŻEK Marcin ZKS Warszawa 0 0,00 0 40,66 0 40,66
45 MOSIEK Maciej HUSARZ Opole 0 0,00 0 40,26 0 40,26
46 CICHOŃ Artur ZKS Warszawa 40,23 0,00 0 0 0 40,23
47 STEFANIAK Sebastian TEMIDA Zabrze 0 0,00 36 0 0 36,00
48 PAJESTKA Marek ALFA Siemianowice Śląskie 0 0,00 31,9 0 0 31,90
49 CIACH Paweł SIGMA SHOOTING Łódź 0 0,00 0 29,11 0 29,11
50 NAMYSŁ Grzegorz BELLONA Kalisz 0 0,00 0 28,08 0 28,08
51 MICHOŃ Krzysztof SHOOTING ACADEMY Łódź 0 0,00 0 24,54 0 24,54
52 MICHAŁOWSKI Krzysztof GRYF Szczecin 0 15,34 0 0 0 15,34
53 NOGA Tadeusz ZSD Kraków 0 0,00 2,85 0 0 2,85
54 KOCOŃ Wojciech SKAUT Bilsko Biała  0 0,00 2,11 0 0 2,11
55 MICHALSKI Mariusz SIGMA SHOOTING Łódź 0 0,00 0 0,01 0 0,01
                 
                 
STANDARD MANUAL SENIOR
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 LIAKH Viktor ZSD Kraków 100 120,00 100,00 0 0 320,00
2 PAŁKA Tadeusz SALWA Wołomin 80,15 93,06 82,88 100 0 275,94
6 OLECH Paweł STS Szczecin 63,07 93,67 0,00 86,98 0 243,72
3 DUDA Mariusz ZSD Kraków 71,32 83,10 64,33 0 0 218,75
4 MADAJEWSKI Leszek ZSD Kraków 79,82 50,76 79,12 4,55 0 209,70
5 MOLENDA Dariusz ŚWIT Starachowice 71,59 0,00 86,37 0 0 157,96
7 KOCHANOWICZ Rafał WSS Wrocław 34,64 52,90 43,94 56,59 0 153,43
8 BRODOWICZ Jarosław ZKS Warszawa 0 68,08 55,55 0 0 123,63
9 BEREZOWSKI Paweł ZKS Warszawa 52,47 0,00 50,45 0 0 102,92
10 BOJANOWSKI Piotr ZKS Warszawa 86,21 0,00 0,00 0 0 86,21
11 DUDEK Wiktor VIS Lipno 0 0,00 67 0 0 66,70
12 KOPUT Jurand TARCZA Szamotuły 0 0,00 63,50 0 0 63,50
13 SKOLIK Andrzej ZKS Warszawa 61,47 0,00 0,00 0 0 61,47
14 UNOLD Jacek AMATOR Wrocław 48,07 0,00 0 0 0 48,07
15 CICHOŃ Artur ZKS Warszawa 42,85 0,00 0 0 0 42,85
16 GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz 0 0,00 3,71 0 0 3,71
17 NOGA Tadeusz ZSD Kraków 0 0,00 3,25 0 0 3,25
18 MICHALSKI Mariusz SIGMA SHOOTING Łódź 0 0,00 0,00 0,001 0 0,00
                 
STANDARD MANUAL SUPER SENIOR
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 MOLENDA Dariusz ŚWIT Starachowice 0 120,00 0,00 100 0 220,00
2 KOPUT Jurand TARCZA Szamotuły 0 95,78 0,00 73,18 0 168,96
3 BEREZOWSKI Paweł  ZKS Warszawa 0 92,83 0,00 70,81 0 163,64
7 GÓRKA Tadeusz KROKUS NOWY SĄCZ 0 77,71 0,00 2,74 0 80,45
4 UNOLD Jacek AMATOR Wrocław 0 77,86 0,00 0 0 77,86
5 ŚWIDERSKI Tomasz SS AZP PŚ Kilece 0 0,00 0,00 63,7 0 63,70
6 NAMYSŁ Grzegorz BELLONA Kalisz 0 0,00 0,00 43,28 0 43,28
                 
                 
MODIFIED
  NAZWISKO Imię  KLUB FAM-PIONKI & BENELLI CUP Mistrzostwa Polski SILESIA CUP LETNIA STRZELBA POŻEGNANIE LATA RAZEM
1 JAROSIEWICZ Szymon KVG Kraków 94,48 112,76 100,00 100 0 312,76
2 OSTROWSKI Daniel EXPERT Jaworzno 86,85 120,00 86,39 93,49 0 300,34
3 KOSIŃSKI Tomasz ARSENAŁ Kraków 88,68 109,87 87,33 95,27 0 293,82
5 SOKOŁOWSKI Leszek WSS Wrocław 100 0,00 92,24 98,38 0 290,62
6 KOCHAN Grzegorz ARSENAŁ Kraków 77,25 87,29 0,00 72,09 0 236,63
4 BRZEZIŃSKI Dariusz PROELIAWarszawa 85,05 110,21 0,00 0 0 195,26
7 PAWLIK Celina EXPERT Jaworzno 0 0,00 78,49 0 0 78,49
8 KULIŚ Janusz WSS Wrocław 0 0,00 21,71 0 0 21,71
9 GOŚLICKI Rafał LEGIA Warszawa 4,11 3,67 0,000 0 0 7,78
10 GRUSZCYŃSKI Jacek  ZKS Warszawa 0 3,97 0,000 0 0 3,97
11 ZAWIERUCHA Bartek SIGMA SHOOTING Łódź 0 3,14 0,00 0 0 3,14
12 ZAWIERUCHA Dorota SIGMA SHOOTING Łódź 0 1,39 0,00 0 0 1,39
13 MICHALSKI Mariusz SIGMA SHOOTING Łódź 0 0,53 0 0 0 0,53