Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

IPSC Action Air w Polsce

Szanowni Państwo,

od dłuższego czasu IPSC Action Air w Polsce nie rozwija się. Mimo, że nasi strzelcy wzięli udzał w zeszłorocznych, pierwszych Mistrzostwach Świata w tej konkurencji IPSC to istnienie klubów organizujących taką rywalizację właściwie ogranicza się do Warszawy. Chciałbym aby taki stan rzeczy uległ zmianie i aby sekcji Action Air powstawało jak najwięcej – ta forma rywalizacji IPSC jest możliwa poza strzelnicami, doskonale nadaje się dla najmłodszych i jest świetnym treningiem wprowadzającym w świat IPSC z krótkiej broni.

Proszę bardzo, wszystkich zainteresowanych, którzy są gotowi na zaproszenie klubów z całej Polski, nieść kaganek oświaty i pomóc im w organizowaniu sekcji IPSC Action Air, służyć swoim czasem i doświadczeniem aby zgłaszali się do mnie (dr@ipsc-pl.org) do końca tygodnia. Chciałbym pomóc łączyć zainteresowane kluby z doświadczonymi i chętnymi instruktorami a przy okazji wesprzeć nieco finansowo ich pracę.

Bardzo chciałbym aby za dwa lata na MŚ IPSC AA w Rosji, Polskę mogło reprezentować coraz to szersze grono wspaniałych strzelców.

Łukasz Borkowski 
DR IPSC Polska

Dodaj komentarz