Panel logowania

IPSC Ardea Cup 2018 – ruszyła rejestracja!

Już w weekend zakończenie sezonu pistoletowego – są jeszcze wolne miejsca, serdecznie zapraszamy!!!

 

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rejestracja na październikowe zawody IPSC Ardea Cup 2018. Te zawody tradycyjnie kończą sezon zmagań w ramach pistoletowego rankingu Grand Prix. Czeka na Was 12 torów, około 23o strzałów, 207 zawodników w meczu głównym. Tym razem tak przygotowaliśmy harmonogram zawodów, aby każdy mógł strzelić je w ciągu jednego dnia. Do dyspozycji są miejsca w sobotnich składach porannych, sobotnich składach popołudniowych albo w składach niedzielnych.

Opłata startowa wynosi 350 zł dla zawodników, którzy zarejestrują się we wrześniu 2018 r. Rejestracja i płatność odbywa się wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony zawodów. Osoby, które chcą dołączyć do zespołu sędziów i funkcyjnych prosimy o kierowanie zgłoszeń do Maćka Mikszy – mikszak@wp.pl

Uwaga – tradycyjnie zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i miejsca rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Ponieważ zależy nam na jak najlepszych warunkach współzawodnictwa i zachowaniu najwyższego poziomu imprezy, nie będziemy zwiększać ilości miejsc na zawodach. Nie ma także możliwości uczestnictwa w prematchu przez osoby inne niż określone w przepisie 6.6.2.

https://ac2018.sks-ardea.org/pl

Sebastian „Kudłaty” Łastowski
Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”, Gdańsk

Dodaj komentarz