Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

IPSC L1 MiniRifle 19.11.2017 – Warszawa

W najbliższą niedzielę, na strzelnicy warszawskiego Klubu ZKS (ul. Marymoncka 42, Warszawa) odbędzie się kolejna edycja zawodów IPSC Mini Rifle L1. Wszystkich, którzy zainteresowani są tą ciekawą i wymagającą konkurencją ze świata IPSC gorąco zapraszam – wszak to właściwie karabin IPSC tylko jakiś taki trochę cichszy 😉

Cena: 100zł , Ilość torów: 9 , Minimalna ilość strzałów: około 170
Harmonogram: 8:40 – otwarcie zawodów,  9:00 – 15:30 zawody, 16:00 zakończenie zawodów.

Przypomnieć pragnę, że Klub ZKS będzie w przyszłym roku (na początku września) gospodarzem pierwszych Mistrzostw Polski IPSC MiniRifle, tym bardziej wszyscy potencjalnie zainteresowani tą imprezą powinni przyjechać i popatrzeć jak tego typu, duże zawody, w warszawskim wydaniu wyglądają.

Jeszcze jedną, myślę że bardzo istotną zachętą dla wszystkich potencjalnych strzelców MiniRifle niech będzie informacja, że współpracująca od dawna z ZKS (i Regionem) przy zawodach MiniRifle IPSC (i nie tylko) warszawska firma INCORSA ufundowała nagrodę główną niedzielnej imprezy w postaci karabinka GSG 15 BLACK NEW .22LR który został opracowany specjalnie z myślą o dynamicznym strzelectwie. Nagroda ta, jak i inne przygotowane przez sponsora imprezy będzie rozlosowana wśród uczestników zawodów uczestniczących w ceremonii zakończenia.

Zapisać się można TUTAJ a lista już zarejestrowanych strzelców jest TU

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa – wolne miejsca oczekują 🙂

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

 

Dodaj komentarz