Panel logowania

L1 – Mini Rifle na ZKS Warszawa

Zapraszamy na ostatnie w tym roku zawody IPSC Mini Rifle pod patronatem Incorsy

Data: 20.11.2016
Miejsce: ZKS Warszawa

Minimalna ilość strzałów: około 180
Ilość torów: 9
Poziom zawodów: Level 1
Opłata startowa: 100zł
Zapisy
Zapisani

Metryczki można kupować 20.11.2016 do godziny 10:00, jednak proszę, aby każdy kupił metryczkę wcześniej. Sprzedawane będą od 14.11.2016 w biurze ZKSu
Dla zawdoników przewidziany jest ciepły posiłek, oraz ciepłe napoje

Plan godzinowy:
9:00 – otwarcie zawodów
9:05 – 15:00 zawody
12:00 – 13:00 będą dostępne ciepłe posiłki
15:00 – 15:30 weryfikacja
15:30 zakończenie zawodów

Incorsa

Firma Incorsa będąc od ponad 25 lat na polskim rynku jest jedną z największych hurtowni broni i amunicji w Polsce. Od roku 2004 w ramach promocji strzelectwa dynamicznego razem z ZSD Kraków bierzemy udział w organizacji zawodów o Puchar firmy Incorsa uchodzących za jedne z najlepiej zorganizowanych zawodów IPSC w Polsce. Na początku miały one zasięg ogólnopolski, obecnie są to zawody międzynarodowe z coroczną obsadą Mistrzów Świata i Europy. Warto w tym miejscu dodać, iż jedyni polscy Mistrzowie Świata IPSC używają broni zakupionej w firmie Incorsa – Bogdana Gawęda, Leszek Madajewski oraz Tadeusz Noga we wrześniu 2012 roku zostali drużynowymi Mistrzami Świata IPSC w strzelbie Standard Manual, a Bogdan Gawęda osiągnął na tej imprezie największy sukces w historii polskiego IPSC, zostając Mistrzem Świata w strzelbie IPSC dywizji Standard Manual. Samym zawodom często towarzyszą szkolenia, pokazy i konkursy jak np. pokaz umiejętności strzeleckich z karabinu MSR RX firmy Anschutz przez specjalnego gościa Dirka Freya, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Świata i Europy IPSC; co powoduje, że frekwencja na każdej z edycji zawodów dorównuje Mistrzostwom Polski IPSC. Chcielibyśmy w tym roku zapoczątkować nowy cykl zawodów „MINI RFILE” rozgrywanych na strzelnicy sportowej klubu ZKS Warszawa tworzony w ścisłej współpracy z firmą INCORSA. Podczas tego cyklu na zawodników będzie czekało wiele atrakcji łącznie z „fabrycznym” stage’em firmy INCORSA. Na potrzeby zawodów przygotowaliśmy również do udostępnia karabin niemieckiej firmy GSG model AK47 w kalibrze .22LR, który jest wierną kopią legendarnego kałasznikowa, natomiast klub sportowy ZKS Warszawa przygotuje tor do strzelania ze specjalnie zakupionego karabinu MSR RX firmy Anschutz.

O firmie GSG:
GSG (German Sport Guns), firma założona w 2002 roku przez Dietmar Emde, Manfred Nienhaus i Michael Swoboda, stała się w krótkim czasie jednym z wiodących producentów broni palnej w kalibrze .22lr. Zakład oferuje różne wersje taktyczne GSG-522, MP 40, StG Schmeisser 44 oraz najbardziej rozpoznawalny na świecie AK47. GSG oferuje linię broni palnej w wojskowym stylu. Broń krótka GSG-1911 to jeden z najlepszych pistoletów .22 LR. Z ciekawostek: Do modelu GSG 522 produkowany jest obrotowy, 110 nabojowy magazynek – GSG Rotary Magazin – 110 Round Cal. .22LR. Na początku 2012 roku GSG rozpoczęła produkcję legendarnego Schmeissera StG 44 w kal. 22lr (drewniana osada i oryginalny oprzęt) a w 2013 roku podjęto kontynuację produkcji MP 40 pod marką Schmeisser. Miłośnicy broni palnej używają  GSG do strzelania do tarczy, do zabawy lub do praktycznego strzelania jak IPSC. Mamy nadzieję, że nasze starania przyczynią się do rozwoju nowej w Polsce dyscypliny IPSC, która dla wielu może okazać się wstępem do prawdziwych emocji oraz wspaniałych przeżyć.

Dodaj komentarz