Panel logowania

L3 – Polish Open 2016 – małe podsumowanie :)

polsih-open-2016-37
W niedzielę, późnym popołudniem zakończyły się Mistrzostwa Polski w Pistolecie IPSC – Polish Open 2016. Ponad 150 zawodników zmagało się ze sobą na 18 torach przygotowanych na obiekcie w Parzęczewie. Wyniki zawodów potwierdziły dominację tegorocznych faworytów, którzy i tym razem nie zawiedli zostając oficjalnymi Mistrzami Polski 2016. Należy wspomnieć, że kilku strzelców z krajów ościennych którzy zawitali na nasze zawody w klasyfikacji międzynarodowej stanowczo zdominowali polskie Mistrzostwa i zwyciężyli z naszymi, lokalnymi Mistrzami – mamy więc jeszcze jako Region trochę do nadrobienia 😉
Wielkie podziękowania dla organizatorów oraz sponsorów imprezy, którzy w tym roku hojnie wsparli loterię na zakończenie zawodów – BestHunters, DMA Reloading, Shooting-Academy, Coca-Cola i Instytut Strzelectwa.
Oczywiste i wielkie gratulację dla zwycięzców oraz wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej imprezie – dzięki Wam w przyszłości te zawody mogą być lepszepolsih-open-2016-13polsih-open-2016-19polsih-open-2016-8

polsih-open-2016-3

Pełne wyniki w zakładce WYNIKI a już niedługo powinna pojawić się pełna fotorelacja oraz na kanale GunTV wideo relacja z naszych pistoletowych zmagań.
Niestety, zapomniałem rozlosować specjalnie przygotowanych na tę okazję pamiątkowych koszulek i w związku z tym zostaną one rozlosowane już za dwa tygodnie na zakończeniu sezonu w Gdańsku – na które to zawody bardzo serdecznie zapraszam.
Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

bh_team-01

!cid_ii_55edd1f0

coca

profilowe

 

 

Dodaj komentarz