Panel logowania

Letnia Strzelba o puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego – zakończona

W upalnej pogodzie i doskonałych humorach strzelcy zakończyli dziś zmagania w zawodach strzelbowych L2 „Letnia Strzelba o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego”. Mimo, że tytułowa impreza dotyczy Wielkopolski to z uwagi na rozliczne trudności odbyła się na gościnnej strzelnicy Sigma-Shooting w województwie Łódzkim – ale nic to bo w ostatniej chwili przeniesione zawody zaliczyć należy do udanych.

To własnie tytułowy Puchar imprezy 🙂

Połączone siły wielkopolskich klubów Bellona Kalisz i Tarcza Szamotuły pod wodzą niezastapionego Leszka Madajewskiego przeprowadziły strzelców przez 10 torów szybko i bezpiecznie. Pogoda dopisała a pomoc sponsorów którymi był: Trend Micro, GunMonkey.pl i Buos u pozwoliła urozmaicić czas oczekiwania na wyniki specjalnymi nagrodami.

Najpiękniejsza część dzisiejszego podium czyli LADY w klasie STANDARD!!!

Wszystkie szczegółowe wyniki znajdziecie Państwo TU, ranking Pucharu Polski pojawi się niebawem a kolejna, ostatnia edycja, zmagań strzelbowych Pucharu Polski 2019 ma odbyć się także w Drużbicach już za dwa miesiące – serdecznie w imieniu organizatorów zapraszam!!!

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

Dodaj komentarz