Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Polish IPSC Shotgun Championship 2016 – wyniki

Shotgun_2016_czerwony

Wczoraj w Babimoście, w dniu święta polskiej Strzelby IPSC, zgromadziło się ponad stu zawodników. Konkurenci byli przede wszystkim z kraju ale taż zaszczycili nas goście z zagranicy. Emocji nie brakowało – dwanaście torów wymagało od zawodników oddania ponad 150 strzałów zarówno ze śrutu, loftki jak i kuli. Dzięki naszym wspaniałym sponsorom Mistrzostw, firmom:

FAM_pionkilogo_INCORSA_13_pl

oraz:

buos

mts_cele

zgromadzeni licznie na ceremonii zakończeniu zawodów uczestnicy wzięli udział w losowaniu dużej liczby wspaniałych nagród – akcesoriów do broni, amunicji oraz nagrody głównej:

strzelby firmy Benelli

supernova-pump-shotgun-12

Strzelba powędrowała do rąk, absolutnej nowicjuszki w IPSC a żeby było jeszcze ciekawiej – kobiety (mało pań strzela IPSC w Polsce) co mam nadzieję przyniesie silny impuls by koleżnaka startowała w naszych zawodach częściej 🙂

Mistrzami Polski w Strzelbie IPSC na rok 2016 zostali (GRATULACJĘ):

Maciej Mizuro – Open,

Michał Cudny – Standard,

Przemysław Lewandowski – Standard manual.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do urzeczywistnienia pomysłu tej imprezy, i tak w pierwszej kolejności Kolegom Robertowi Wyzgale i Leszkowi Madajewskiemu – bez ich trudu i ogromu pracy to przedsięwzięcie nie powiodło by się. podziękowania ogromne należą się także sędziom i pomocnikom na torach oraz wszystkim uczestnikom i sponsorom których jeszcze nie wymieniłem z imienia i nazwiska. Wielkie Dzięki!!!

Wszystkie szczegółowe wyniki są już w zakładce z wynikami na stronie zawodów. Dalsza, bardziej szczegółowa relacja niebawem także w miesięczniku STRZAŁ, niebawem także fotografie w galerii oraz materiał filmowy przygotowany przez współpracujący z nami kanał na YT:GUN+TV+-+ligasportera+avatar+x2


 DR IPSC Polska
Łukasz Borkowski

 

 

Dodaj komentarz