Panel logowania

Rada Regionu i inne sprawy bieżące.

Szanowni Państwo, Strzelcy członkowie IPSC Polska, Koleżanki i Koledzy,

jako, że sezon IPSC 2018 w Polsce już właściwie minął to czas najwyższy by przygotować Region na działania w kolejnym, 2019 roku. Sytuacja w naszym środowisku się dość dynamicznie rozwija, oczywiście raz lepiej a raz gorzej ale w moim odczuciu ogólny kierunek zmian jest właściwy, przybywa strzelców i organizowanych zawodów a wokół tego zaczyna funkcjonować coraz to większy rynek. Liczę, że nasi włodarze swoimi prawnymi działaniami nie zniszczą tego co osiągnęliśmy ale na ich decyzję wpływ mam raczej marginalny zatem o tym innym razem.

Chciałbym się skupić na tym na co mam wpływ i co jest naszym wspólnym dobrem a mianowicie Region IPSC Polska. Dzięki Waszym głosom po raz kolejny pełnię funkcję Dyrektora Regionalnego i z racji tej własnie funkcji pełnionej społecznie podejmuję różne, niekiedy trudne decyzję. Staram się jak mogę aby pogodzić wszystkie strony, dopasować i nie pomijać nikogo i niczego a przecież nieomylny i wszechwiedzący z całą pewnością nie jestem. Zwiększające się tempo wydarzeń i duża ilość spraw powodują niekiedy, że jest to bardzo trudne a nie chciałbym by jakieś sprawy ważne dla naszego Regionu zostały rozwiązane połowicznie lub zwyczajnie pominięte. Zdaję sobie także sprawę iż postrzegam w subiektywny sposób i nie zawsze, to jak widzę rozwiązanie sprawy, może być właściwe i dobre dla funkcjonowania Regionu. Podobnie myślę od zawsze i myśl ta przyświecała mi także gdy na przełomie 2014 i 2015 roku próbowałem już rozwinąć idę Rady Regionu – w tedy nie znalazło to uznania w Waszych oczach i pomysł umarł – ostatnio jednak odżył.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbyłem szereg rozmów z Wami, z osobami obdarzonymi pomysłami i chęcią ich realizacji, a rozmowy te tyczyły własnie Regionu i zasad jego funkcjonowania. Z rozmów tych wynikało pośrednio lub wręcz, że idea Rady ma sens a ilość spraw jest tak wielka że jedna osoba im zwyczajnie nie podoła – przychylam się do tej opinii i pragnę wrócić do funkcjonowania (podobno kiedyś była) Rady Regionu.

Zwracam się zatem do wszystkich z Was (członków Regionu), którzy chętni są do brania udziału w podejmowaniu ważkich decyzji związanych z funkcjonowaniem Regionu, mają czas na formułowanie i wypowiadanie poglądów oraz uważają że są wstanie przyczynić się do rozwoju naszego wspólnego dobra, aby zgłaszali się do mnie (adres email znacie) do końca listopada 2018 roku. Jestem przekonany, że Rada pomoże mi w właściwym podjęciu odpowiednich decyzji i rozwiązań które przyczynią się do rozkwitu Regionu. Nie obawiajcie się, spraw ważnych i pilnych z pewnością nie zabraknie. Już w 2019 roku trzeba się zająć listą Regionu, składkami, rankingiem pistoletowym, rankingiem strzelbowym, rankingiem PCC, medalami, statuetkami, dyplomami, reprezentantami i kadrą narodową, opłatami, terminami imprez, prowadzeniem strony i fb Regionu, współpracą ze sponsorami i PZSS, koszulkami reprezentacyjnymi i powołaniami, Mistrzostwami kraju we wszystkich broniach, współpracą z NROI, etc.

Liczę bardzo na Wasze zaangażowanie!

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

P.S. W sprawach bieżących lub historycznych, jeśli ktoś z Was ma jakieś wątpliwości lub pytania, to proszę o bezpośredni kontakt ze mną a postaram się wszystko wyjaśnić i nie będzie trzeba tworzyć domysłów i imaginacji opisujących otaczający nas, realny świat.

Dodaj komentarz