Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

2018

– we wszystkich rankingach umieszczani są jedynie strzelcy należący do IPSC Polska


PISTOLET

OPEN
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 TAUSIEWICZ Marcin 82,72 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 400,00
2 CZAUDERNA Sławomir 100,00 91,95 96,26 89,02 90,04 91,71 0,00 379,92
3 CUDNY Michał 80,25 91,89 92,42 0,00 84,34 87,37 0,00 356,02
4 BEREŚ Krzysztof 84,71 0,00 79,47 82,82 81,95 77,21 73,07 328,95
5 PIETRZAK Maciej 80,47 80,56 75,14 79,92 71,94 77,52 68,31 318,47
6 PAWLIK Celina 75,05 82,93 78,28 67,18 73,72 77,85 58,20 314,11
7 ZAWORSKI Radosław 66,38 75,06 0,00 69,34 80,10 72,09 60,20 296,59
8 CZARNECKI Rafał 72,89 0,00 0,00 75,92 74,00 61,92 0,00 284,73
9 SOKOŁOWSKI Leszek 78,05 91,68 83,79 0,00 0,00 0,00 0,00 253,52
10 MODER Paweł 0,00 66,07 0,00 56,99 59,86 62,16 60,64 248,73
11 ŚWIĄTEK Janusz 62,46 58,39 0,00 64,91 62,63 56,90 55,67 248,39
12 GOŁĄB Tadeusz 51,06 63,44 0,00 0,00 62,43 56,30 0,00 233,23
13 KOPUT Jurand 0,00 0,00 56,18 59,27 61,13 56,39 51,65 232,97
14 TOMCZAK Andrzej 70,67 77,48 0,00 0,00 70,79 0,00 0,00 218,94
15 BIELIŃSKI Jarosław 0,00 70,56 0,00 71,34 0,00 61,67 0,00 203,57
16 BIELIŃSKI Artur 0,00 70,26 0,00 47,57 0,00 85,63 0,00 203,46
17 KOLOWCA Krzysztof 0,00 35,01 39,21 0,00 37,79 42,57 37,32 156,89
18 MICHAŁOWSKI Krzysztof 0,00 79,94 67,32 0,00 0,00 0,00 0,00 147,26
19 KLACZYŃSKI Krzysztof 0,00 74,17 0,00 62,62 0,00 0,00 0,00 136,79
20 OSTROWSKI Daniel 63,46 0,00 67,80 0,00 0,00 0,00 0,00 131,26
21 MITULSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 63,49 0,00 64,56 0,00 128,05
22 MIZURO Maciej 0,00 0,00 51,35 69,21 0,00 0,00 0,00 120,56
23 ŻYTO Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 68,81 68,81
24 WARDĘCKI Adam 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,72 67,72
25 ZAKRZEWSKI Bartosz 67,14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,14
26 KOŁAKOWSKI Jan 0,00 0,00 58,45 0,00 0,00 0,00 0,00 58,45
27 PANIEŃSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,85 0,00 54,85
28 WĘGLARCZYK Mariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,94 0,00 52,94
29 KULIŚ Janusz 0,00 0,00 52,64 0,00 0,00 0,00 0,00 52,64
30 RYBKA Mateusz 0,00 51,49 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,49
31 RADULSKI Marek 0,00 49,73 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,73
32 TALASKA Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,42 48,42
33 TOMAKA Maciej 39,62 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,62
34 KRUPIŃSKI Aleksander 0,00 0,00 0,00 0,00 38,95 0,00 0,00 38,95
35 TUBEK Sławomir 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,81 38,81
36 ROŻEK Marcin 36,04 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 36,04
37 ROMAN Agnieszka 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,87 32,87
38 BIEDERMANN Chris 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 31,54 31,54
39 KESSLER Adrian 30,25 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30,25
40 SAMSON Adrian 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 21,70 21,70
STANDARD
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 MUNIAK Maciej 100,00 0,00 100,00 98,72 98,60 99,24 96,76 397,96
2 SIODA Wiesław 94,94 0,00 0,00 100,00 99,75 96,75 0,00 391,44
3 MICHALIK Krzysztof 97,78 93,83 94,70 97,01 100,00 88,26 75,55 389,49
4 BARWICKI Karol 93,01 91,67 94,82 0,00 96,58 0,00 0,00 376,08
5 GRZELKA Krzysztof 0,00 100,00 85,71 0,00 84,29 100,00 77,80 370,00
6 KORONKIEWICZ Michał 76,35 92,58 81,27 90,61 90,32 96,04 71,81 369,55
7 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof 87,42 91,44 84,95 93,22 75,51 90,98 78,29 363,06
8 MICHAŁOWSKI Krzysztof 85,01 0,00 0,00 90,24 95,97 90,35 79,46 361,57
9 MIKESKA Szymon 82,66 88,69 77,43 87,40 86,39 92,23 78,87 354,71
10 BETLEJ Remigiusz 82,55 87,42 85,70 88,22 90,03 87,91 82,12 353,58
11 WADELEK Paweł 78,35 86,17 81,47 82,90 87,90 85,30 78,37 342,27
12 ŻYTO Wojciech 78,47 0,00 69,88 87,46 90,35 85,23 0,00 341,51
13 WILCZYŃSKI Artur 86,13 78,78 74,63 0,00 83,83 86,95 0,00 335,69
14 HOCZYK Andrzej 82,47 82,02 79,91 70,49 85,02 79,04 69,79 329,42
15 KOSOWSKI Bartosz 77,25 80,48 74,99 78,33 85,13 79,91 65,15 323,85
16 JARZĄBEK Maciej 75,24 77,49 71,82 83,84 82,74 0,00 78,53 322,60
17 BUSZKIEWICZ Lechosław 77,96 68,18 55,23 79,24 88,00 77,23 64,33 322,43
18 ĆWIRKO Dawid 83,48 0,00 72,33 79,97 86,38 0,00 67,56 322,16
19 KANIEWSKI Andrzej 70,34 77,02 0,00 78,36 82,12 80,25 70,45 317,75
20 GRZYB Marcin 76,67 0,00 69,75 0,00 87,42 82,36 0,00 316,20
21 SIENKIEWICZ Piotr 0,00 70,17 0,00 72,11 73,92 87,35 77,17 310,55
22 SZYMANEK Sonia 75,15 76,47 68,53 74,71 79,78 79,03 69,49 310,43
23 BOCHEŃSKA Aneta 75,02 76,80 70,13 75,06 72,77 81,16 74,41 308,04
24 WOJNAROWSKI Paweł 70,65 72,60 0,00 78,90 85,68 0,00 0,00 307,83
25 BURZEC Wiesław 59,60 0,00 71,10 76,51 77,77 80,20 62,68 305,58
26 WARDĘCKI Adam 71,35 64,24 60,67 78,39 80,91 67,31 0,00 297,96
27 CIAŚ Mikołaj 67,05 0,00 71,80 76,64 0,00 80,81 62,86 296,30
28 ZAWADA Krzysztof 57,99 71,00 69,47 76,75 77,66 0,00 68,99 294,88
29 BYRA Tomasz 62,57 69,97 0,00 74,44 71,83 75,68 71,31 293,26
30 PALUSZYŃSKI Paweł 65,23 69,82 59,87 73,73 67,58 79,20 0,00 290,33
31 NOGA Tadeusz 58,51 67,38 0,00 73,34 71,93 75,39 55,29 288,04
32 SŁODKOWSKI STRUZIK Przemysłw 61,37 70,93 65,15 69,92 70,62 74,85 62,71 286,32
33 PONCYLIUSZ Wojciech 60,51 64,78 65,79 69,08 71,04 76,24 67,32 283,68
34 CZUBASIEWICZ Jacek 47,85 51,69 67,28 72,12 62,79 75,49 64,31 279,20
35 BIEGAJ Michał 59,45 0,00 0,00 71,21 77,77 70,32 0,00 278,75
36 FILIPIAK Remigiusz 40,71 60,62 53,24 74,93 77,46 0,00 63,69 276,70
37 SZULIŃSKI Adam 56,40 64,33 61,54 0,00 73,41 71,93 63,35 273,02
38 OLECH Paweł 49,49 61,68 52,69 66,39 72,41 71,63 55,21 272,11
39 MIERZEJEWSKI Dariusz 62,23 68,92 0,00 0,00 66,20 73,51 58,82 270,86
40 RYBKA Mateusz 56,27 0,00 57,59 61,58 72,13 71,29 65,36 270,36
41 ŁOZIŃSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 69,11 63,51 73,30 61,29 267,21
42 KOSIŃSKI Tomasz 63,11 0,00 60,81 67,38 0,00 75,52 0,00 266,82
43 GÓRNIK Grzegorz 0,00 67,56 58,23 0,00 68,86 0,00 72,02 266,67
44 SOBOLEWSKI Piotr 55,31 61,63 0,00 63,36 70,47 70,48 58,10 265,94
45 SKRAJNY Antoni 63,57 67,67 60,52 62,22 59,83 66,69 60,66 260,15
46 HERMAN Łukasz 62,17 64,95 0,00 0,00 62,21 67,94 0,00 257,27
47 BILIŃSKI Rafał 0,00 0,00 57,65 65,48 65,96 0,00 67,51 256,60
48 HUBICKA Jolanta 60,25 61,67 61,55 61,38 63,45 68,71 60,71 255,38
49 ZAŁUSKA Witold 0,00 71,17 60,63 0,00 0,00 68,18 53,93 253,91
50 MURZYDŁO Małgorzata 59,83 61,68 53,30 60,95 64,71 64,83 54,37 252,17
51 SZOPIŃSKI Tomasz 0,00 65,10 59,10 0,00 66,79 0,00 56,14 247,13
52 HELBIN Bartłomiej 49,83 62,71 0,00 57,15 68,41 57,58 56,42 245,85
53 DUCZEK Piotr 48,37 55,78 57,21 61,64 62,70 63,02 57,70 245,06
54 PIASECKI Artur 55,24 52,34 53,58 59,43 67,50 62,62 0,00 244,79
55 SADŁOŃ Bartosz 79,29 0,00 0,00 81,21 81,67 0,00 0,00 242,17
56 NIEWIADOMSKI Piotr 70,97 79,97 0,00 0,00 0,00 78,03 0,00 228,97
57 DYLOWICZ Łukasz 75,16 0,00 71,55 0,00 82,22 0,00 0,00 228,93
58 WOJCIESZEK Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 81,44 78,43 68,27 228,14
59 HELBIN Gabriela 45,37 54,26 0,00 54,23 55,62 61,61 55,42 226,91
60 MADAJEWSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 0,00 78,34 81,81 66,61 226,76
61 de SZYMEROWSKI Artur 76,79 77,03 70,87 0,00 0,00 0,00 0,00 224,69
62 WĘGLARCZYK Mariusz 75,63 0,00 68,93 0,00 76,96 0,00 0,00 221,52
63 WRZESIŃSKI Przemysław 80,81 0,00 62,93 0,00 76,70 0,00 0,00 220,44
64 SANECZNIK Krzysztof 65,05 0,00 52,58 38,17 61,94 0,00 0,00 217,74
65 PUTSEYEU Anatoli 60,76 0,00 48,79 51,89 56,13 0,00 0,00 217,57
66 TABASZEWSKA Agnieszka 54,19 0,00 38,02 0,00 71,09 0,00 51,29 214,59
67 WRZESIEŃ OSTROWSKA Magdalena 52,29 54,27 54,27 0,00 50,31 0,00 39,92 211,14
68 MARCELA Przemysław 69,55 68,53 68,71 0,00 0,00 0,00 0,00 206,79
69 KURZAK Paweł 51,86 52,32 52,73 0,00 49,82 0,00 0,00 206,73
70 DROŻDŻ Halina 52,96 44,51 0,00 0,00 55,88 45,53 49,57 203,94
71 WIDŁA Radosław 0,00 79,60 29,26 0,00 0,00 86,90 0,00 195,76
72 WITKOWSKA Małgorzata 39,07 40,69 43,52 51,02 49,23 0,00 43,74 187,51
73 PAŁKA Tadeusz 69,12 0,00 9,23 57,14 51,36 0,00 0,00 186,85
74 SZYSZKA Amadeusz 92,33 0,00 94,29 0,00 0,00 0,00 0,00 186,62
75 WOLIŃSKI Emil 0,00 55,86 0,00 61,98 0,00 64,70 0,00 182,54
76 JARZĄBEK Adriana 41,09 43,47 0,00 0,00 43,47 0,00 46,55 174,58
77 BRZEZIŃSKI Dariusz 83,08 0,00 0,00 0,00 0,00 90,94 0,00 174,02
78 GDOWSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 79,93 85,75 0,00 165,68
79 BRUDNICKI Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 63,98 58,86 41,00 163,84
80 OSTROWSKI Michał 55,52 55,22 51,15 0,00 0,00 0,00 0,00 161,89
81 HAJDUGA Maciej 75,79 0,00 0,00 0,00 79,04 0,00 0,00 154,83
82 SZCZĘSNA Anna 31,37 0,00 28,47 46,13 35,54 0,00 40,73 153,77
83 GWIZDAŁA Paryk 0,00 46,50 0,00 0,00 58,94 0,00 47,22 152,66
84 KUPIDŁOWSKI Andrzej 71,27 0,00 0,00 0,00 69,40 0,00 0,00 140,67
85 DŹWIG Sebastian 0,00 0,00 40,62 48,36 50,03 0,00 0,00 139,01
86 MANKIEWICZ Michał 0,00 0,00 0,00 67,63 0,00 71,01 0,00 138,64
87 PROROK Paweł 0,00 0,00 64,35 0,00 70,18 0,00 0,00 134,53
88 AMER Andrzej 0,00 69,71 0,00 0,00 0,00 0,00 61,27 130,98
89 SCHUPPIK Dariusz 0,00 61,00 0,00 0,00 0,00 64,97 0,00 125,97
90 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 0,00 50,02 11,89 0,00 0,00 61,75 0,00 123,66
91 KARWASZEWSKI Łukasz 0,00 61,54 61,58 0,00 0,00 0,00 0,00 123,12
92 KLAGA Janusz 60,65 0,00 0,00 0,00 60,39 0,00 0,00 121,04
93 WEISS Dominik 65,50 0,00 52,88 0,00 0,00 0,00 0,00 118,38
94 STĘPNIEWICZ Hubert 0,00 55,23 0,00 0,00 0,00 0,00 59,58 114,81
95 JANAS Dariusz 0,00 46,27 0,00 0,00 22,56 0,00 37,85 106,68
96 ROŻYŃSKI Michał 0,00 2,20 0,00 54,24 0,00 0,00 45,08 101,52
97 KORNIJCZUK Andrzej 36,81 0,00 0,00 0,00 0,00 63,65 0,00 100,46
98 SZCZĘSNY Bartosz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00 100,00
99 BRUCHAL Piotr 54,70 0,00 41,96 0,00 0,00 0,00 0,00 96,66
100 RACZYŃSKI Jarosław 0,00 51,20 0,00 0,00 0,00 0,00 45,03 96,23
101 RADULSKI Marek 0,00 0,00 0,00 0,00 64,56 30,24 0,00 94,80
102 KUBLICKI Maciej 0,00 0,00 44,92 48,55 0,00 0,00 0,00 93,47
103 SIKORSKI Tomasz 0,00 46,57 0,00 0,00 0,00 0,00 43,39 89,96
104 MIKSZA Krystiana 0,00 71,83 0,00 0,00 0,00 0,00 17,23 89,06
105 ŚRUTEK Mścisław 0,00 46,71 0,00 0,00 0,00 0,00 40,25 86,96
106 OZURKIEWICZ Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 34,04 51,22 0,00 85,26
107 BURY Dawid 81,49 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81,49
108 KUCHARSKI Tomasz 0,00 81,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 81,44
109 KANIA Marek 31,36 0,00 0,00 49,86 0,00 0,00 0,00 81,22
161 KAŹMIEROWSKI Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80,99 80,99
110 KRUPIŃSKI Aleksander 39,43 0,00 39,68 0,00 0,00 0,00 0,00 79,11
111 OSTROWSKI Paweł 0,00 38,85 38,30 0,00 0,00 0,00 0,00 77,15
112 BOGDAŃSKI Michał 76,22 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 76,22
113 STARZYŃSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70,32 0,00 70,32
114 WOJTCZAK Henryk 69,80 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 69,80
115 TAŃSKI Tomasz 67,46 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,46
116 NIEDZIESKA Magdalena 22,34 0,00 44,59 0,00 0,00 0,00 0,00 66,93
117 BUGAJSKI Łukasz 64,38 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,38
118 SIENKIEWICZ Marcin 0,00 63,34 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 63,34
119 MYK Dawid 0,00 0,00 0,00 62,88 0,00 0,00 0,00 62,88
120 KOPANIA Paweł 62,40 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,40
121 NOWOSAD Jarosław 0,00 60,98 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60,98
122 STEFAŃSKI Wojciech 0,00 59,97 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,97
123 MAZUR Joanna 0,00 58,78 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,78
124 KADRASZEWSKI Michał 0,00 0,00 0,00 58,50 0,00 0,00 0,00 58,50
125 TALAŚKA Marcin 0,00 58,19 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,19
126 INGAŚ Antoni 0,00 0,00 0,00 57,21 0,00 0,00 0,00 57,21
127 KRAWIEC Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,69 0,00 56,69
128 MICHALIK Janusz 0,00 0,00 0,00 56,47 0,00 0,00 0,00 56,47
129 SEŃ Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,29 56,29
130 GRUSZCZYŃSKI Sławomir 56,22 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,22
131 KUCHARSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 0,00 55,73 0,00 0,00 55,73
132 JAWORSKI Karol 55,28 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,28
133 POLAK Tomasz 0,00 54,79 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,79
134 KRET Michał 54,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54,50
135 TURAKIEWICZ Leszek 0,00 0,00 0,00 0,00 54,12 0,00 0,00 54,12
136 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0,00 52,61 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,61
137 WÓJCIK Karol 0,00 0,00 0,00 0,00 52,16 0,00 0,00 52,16
138 LUDWIN Tomasz 0,00 0,00 0,00 51,21 0,00 0,00 0,00 51,21
139 KOLOWCA Krzysztof 50,39 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,39
140 RUDNICKA Olga 49,53 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,53
141 MOMOT Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 48,90 0,00 0,00 48,90
142 WOLSKI Robert 48,73 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,73
143 BOROWSKI Sebastian 48,16 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,16
144 PRZYCHODZEŃ Paweł 0,00 0,00 40,31 0,00 0,00 0,00 0,00 40,31
145 MIĘKISZEWSKI Rafał 39,87 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,87
146 ŁUKASIK GOLA Dorota 38,71 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,71
147 KOWALSKI Łukasz 38,11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,11
148 MICHALSKI Mariusz 0,00 0,00 37,26 0,00 0,00 0,00 0,00 37,26
149 WÓJCIK Mariusz 33,31 0,00 1,68 0,00 0,00 0,00 0,00 34,99
150 PIEŃKOWSKI Paweł 31,49 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 31,49
151 WĘGLIŃSKI-ROSIŃSKI Dawid 0,00 0,00 28,17 0,00 0,00 0,00 0,00 28,17
152 SZYMANIAK Wiktoria 0,00 0,00 0,00 0,00 27,66 0,00 0,00 27,66
153 BASZYŃSKI Michał 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25,37 25,37
154 WIŚNIEWSKA Agnieszka 0,00 0,00 0,00 0,00 21,97 0,00 0,00 21,97
155 PRZYBYLSKI Sebastian 0,00 0,00 0,00 0,00 15,63 0,00 0,00 15,63
156 MIKSZA Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 9,15 9,15
157 AMER Tomasz 0,00 6,59 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 6,59
158 ADAMOWICZ Tomasz 0,00 1,97 0,00 0,00 0,00 0,00 3,89 5,86
159 DĄBROWSKI Dariusz 1,79 1,29 0,00 0,00 0,83 0,00 0,00 3,91
160 CZAPLA Aleksandra 0,00 2,36 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,36
PRODUCTION
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 SZCZĘSNY Bartosz 100,00 100,00 100,00 98,14 100,00 100,00 0,00 400,00
2 JURKOWSKI Marcin 89,79 92,84 96,05 100,00 94,85 89,53 96,97 387,87
3 GAŁĄZKA Marcin 0,00 94,65 96,79 94,90 95,50 0,00 100,00 387,19
4 EIDRIGEVICIUS Ignacy 84,66 90,47 85,83 92,37 88,35 85,20 0,00 357,02
5 OSTRZYCKI Jacek 74,99 83,74 81,25 87,85 88,52 86,21 88,04 350,62
6 MARKOWSKI Robert 87,02 85,38 80,69 87,52 84,28 79,52 86,69 346,61
7 POJDA Rafał 81,92 87,82 77,57 82,99 86,17 75,39 88,76 345,74
8 BORKOWSKI Łukasz 78,77 83,90 0 86,53 83,31 76,63 89,54 343,28
9 KALETKA Zbigniew 77,50 83,38 0,00 83,13 82,79 79,49 86,61 335,91
10 BOJANOWSKI Piotr 79,73 82,89 86,33 83,65 82,34 81,44 76,60 335,21
11 DĄBROWSKI Juliusz 78,57 74,68 66,58 82,34 77,11 70,28 85,02 323,04
12 GARDIAN Michał 65,50 75,07 76,99 78,79 68,81 69,00 90,39 321,24
13 NOWAK Marcin 77,94 0,00 79,67 78,96 82,56 74,03 0,00 319,13
14 WIŚNIEWSKI Maciej 68,31 0,00 65,43 77,96 76,21 78,53 82,58 315,28
15 PIWOWARSKI Maciej 78,86 81,45 0,00 0,00 81,99 0,00 72,71 315,01
16 STELMASZCZYK Michał 62,95 0,00 57,72 79,53 75,43 76,22 81,26 312,44
17 KAŹMIEROWSKI Rafał 71,91 0,00 73,54 81,82 80,44 76,33 0,00 312,13
18 ĆWIKOWSKI Hubert 76,59 72,83 0,00 78,01 78,56 0,00 0,00 305,99
19 BIENIAS Marcin 0,00 75,70 65,18 74,94 75,65 71,83 77,35 303,64
20 PASEK Albert 0,00 77,13 67,50 0,00 73,50 73,80 77,29 301,72
21 GĄDEK Wojciech 69,36 75,10 73,48 0,00 71,41 69,70 76,54 296,53
22 WYDRA Marcin 64,50 75,35 65,97 69,71 72,57 72,34 75,93 296,19
23 SIUDA Krzysztof 62,85 68,67 66,44 6,71 72,92 73,75 79,37 294,71
24 STELMASZCZYK Marek 0,00 0,00 61,71 72,28 65,97 69,72 78,11 286,08
25 GIRYCKI Rafał 0,00 74,73 66,05 74,99 67,76 0,00 0,00 283,53
26 HINC Rafał 55,88 68,80 64,20 67,33 0,00 67,04 76,19 279,36
27 JURKOWSKI Adam 64,32 71,88 62,89 70,44 62,13 65,83 66,38 274,53
28 SAAR Sebastian 66,55 70,91 0,00 69,50 65,89 64,70 0,00 272,85
29 KOBOS Krzysztof 53,26 67,43 0,00 0,00 0,00 76,08 73,87 270,64
30 PREDEL Sebastian 57,15 69,46 71,47 66,50 0,00 61,34 61,83 269,26
31 DUDA Mariusz 64,86 0,00 63,62 74,02 61,33 66,27 0,00 268,77
32 RAWSKI Maciej 52,58 0,00 66,84 0,00 0,00 67,06 82,16 268,64
33 POPŁAWSKI Rafał 0,00 68,53 59,45 72,92 61,77 0,00 64,81 268,03
34 KACZMARCZYK Sebstian 50,92 0,00 0,00 0,00 67,85 64,31 80,05 263,13
35 ZARZYCKI Mikołaj 55,29 61,92 61,18 62,79 62,63 69,33 67,50 262,25
36 GRABOWSKI Jarosław 53,76 0,00 59,83 67,89 67,49 0,00 66,55 261,76
37 MINKOWSKI Adam 0,00 0,00 57,44 60,19 62,25 64,21 75,01 261,66
38 SKOWRON Marcin 54,19 64,50 0,00 61,97 63,29 67,06 0,00 256,82
39 SZOŁKOWSKI Piotr 54,71 63,26 60,55 62,36 57,88 61,70 67,78 255,10
40 LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela 0,00 65,96 61,12 63,68 63,29 58,01 0,00 254,05
41 WOJCIESZEK Marcin 58,66 62,13 64,68 68,03 0,00 0,00 0,00 253,50
42 POPIOŁEK Grzegorz 56,67 0,00 51,56 0,00 65,78 0,00 78,78 252,79
43 STANCLIK Jacek 56,82 59,74 56,43 0,00 63,00 59,14 69,80 251,68
44 OMIELCZENKO Wojciech 0,00 59,52 58,07 58,63 59,15 57,87 71,32 248,62
45 KOPROWSKI Zbigniew 46,25 0,00 55,54 0,00 63,03 57,02 72,35 247,94
46 GÓRKA Tadeusz 60,16 66,29 57,76 59,30 57,15 49,29 61,52 247,27
47 CHMIELEWSKI Sławomir 55,58 63,24 54,78 67,96 59,33 0,00 0,00 246,11
48 ŻBIKOWSKI Paweł 56,02 59,26 53,25 0,00 0,00 58,01 72,26 245,55
49 ROSZKOWSKI Piotr 41,22 0,00 53,90 52,37 51,84 60,32 74,32 240,91
50 BISMOR Dariusz 57,58 61,75 0,00 58,35 53,39 0,00 61,79 239,47
51 RUDNICKI Marcin 39,24 54,71 41,13 57,42 62,55 60,12 0,00 234,80
52 KRYSTKOWIAK Karol 62,35 64,38 0,00 0,00 51,86 54,18 0,00 232,77
53 KOCHAN Grzegorz 51,18 0,00 39,93 64,49 54,91 61,40 0,00 231,98
54 GAJOWNICZEK Paweł 0,00 56,44 45,64 57,21 61,52 55,57 0,00 230,74
55 SIECZKA Karol 0,00 0,00 48,12 0,00 60,17 60,60 60,78 229,67
56 KACZMAREK Wojciech 56,76 49,93 54,39 55,40 57,74 53,87 58,44 228,34
57 BEREZOWSKI Paweł 50,04 55,79 46,12 53,82 55,29 0,00 61,34 226,24
58 PETNIAK Ryszard 48,22 56,20 0,00 56,78 53,60 49,35 59,25 225,83
59 MUCHALSKI Karol 56,19 53,42 52,44 61,17 0,00 0,00 0,00 223,22
60 TOMAKA Jerzy 41,40 0,00 49,39 56,75 59,17 49,64 54,88 220,44
61 MUSIAŁ Paweł 69,87 67,90 73,94 0,00 0,00 0,00 0,00 211,71
62 MICHAŁOWICZ Weronika 0,00 32,50 0,00 47,70 50,95 49,48 62,67 210,80
63 SAMSON Adrian 0,00 0,00 35,32 54,62 55,42 65,02 0,00 210,38
64 ANDRZEJEWSKI Michał 48,91 58,05 47,27 0,00 0,00 0,00 54,28 208,51
65 KICERMAN Jacek 38,25 48,72 46,26 50,41 51,59 51,52 49,63 203,15
66 SAMSON Piotr 48,78 0,00 49,73 50,04 53,87 49,44 0,00 203,08
67 KOPIEC Marian 0,00 50,50 0,00 45,41 49,94 48,19 53,26 201,89
68 WŁOCZEWSKI Adam 49,39 0,00 41,47 52,18 49,51 44,98 50,55 201,63
69 MAGDA Mirosław 0,00 0,00 48,83 52,66 50,43 47,86 0,00 199,78
70 GOSSA Dawid 0,00 63,00 0,00 66,65 0,00 0,00 69,99 199,64
71 HOBOT Kamil 65,46 0,00 0,00 0,00 59,65 0,00 74,18 199,29
72 RUCIŃSKI Adam 44,65 0,00 0,00 0,00 44,87 48,47 55,14 193,13
73 KUCHARCZYK Maciej 0,00 0,00 38,74 0,00 54,27 45,71 52,35 191,07
74 ZUBRZYCKI Michał 64,46 0,00 57,93 0,00 0,00 0,00 66,05 188,44
75 FILIPCZAK Wojciech 0,00 42,82 39,37 48,14 0,00 47,53 49,56 188,05
76 FROST Zbigniew 0,00 64,92 57,24 0,00 0,00 0,00 65,74 187,90
77 KACZYŃSKI Krzysztof 24,12 51,47 40,34 46,49 49,25 0,00 0,00 187,55
78 STEPANIUK Tomasz 30,89 47,62 43,61 0,00 42,94 48,06 0,00 182,23
79 SOSNOWSKI Łukasz 59,39 0,00 66,45 0,00 55,24 0,00 0,00 181,08
80 KUBICZ Zbigniew 51,60 0,00 0,00 0,00 24,16 39,44 63,27 178,47
81 WŁOCZEWSKI Mateusz 25,61 0,00 37,19 49,96 0,00 45,60 45,61 178,36
82 JANICKI Piotr 29,27 0,00 0,00 43,03 0,00 48,63 52,33 173,26
83 CZEKALA Tomasz 0,00 0,00 0,00 88,73 0,00 81,18 0,00 169,91
84 MARCIŃCZYK Tomasz 0,00 0,00 0,00 52,11 0,00 55,24 61,81 169,16
85 KOŁODZIEJCZYK Wiktor 43,50 0,00 54,17 0,00 0,00 0,00 62,82 160,49
86 MARYN Adam 0,00 46,58 0,00 0,00 60,36 50,31 0,00 157,25
87 SOWA Tomasz 0,00 0,00 0,00 54,84 46,53 53,23 0,00 154,60
88 GDOWSKI Jacek 68,27 79,75 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 148,02
89 RADULSKI Marek 43,69 0,00 42,24 58,61 0,00 0,00 0,00 144,54
90 GŁUCH Marcin 0,00 73,03 0,00 0,00 0,00 0,00 71,26 144,29
91 PIETKUN Krzysztof 43,83 0,00 46,08 0,00 0,00 48,76 0,00 138,67
92 CIEŚLIK Jarosław 0,00 68,69 0,00 0,00 0,00 0,00 68,48 137,17
93 KALETA Jarosław 42,94 0,00 0,00 48,05 45,01 0,00 0,00 136,00
94 ŚWIDERSKI Barosz 0,00 0,00 0,00 68,86 65,40 0,00 0,00 134,26
95 TOMAKA Agnieszka 27,60 0,00 30,61 32,55 33,39 33,15 33,92 133,01
96 SZAFRAŃSKI Andrzej 65,75 0,00 0,00 63,45 0,00 0,00 0,00 129,20
97 ZIELIŃSKI Andrzej 0,00 61,21 0,00 0,00 0,00 0,00 65,16 126,37
98 WIELECHOWSKI Mirosław 0,00 64,39 61,37 0,00 0,00 0,00 0,00 125,76
99 PANIEŃSKI Paweł 0,00 0,00 0,00 59,46 0,00 0,00 63,67 123,13
100 KRAWCZYK Kamil 0,00 63,38 0,00 59,32 0,00 0,00 0,00 122,70
101 ŁOPACIŃSKI Piotr 0,00 60,73 0,00 0,00 0,00 61,40 0,00 122,13
102 LIPSKI Grzegorz 0,00 56,58 0,00 0,00 0,00 0,00 65,13 121,71
103 OBIDOWSKI Piotr 56,84 60,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 117,69
104 PIKUL Adam 34,91 0,00 39,26 0,00 43,24 0,00 0,00 117,41
105 LINDA Grzegorz 0,00 55,70 0,00 0,00 0,00 0,00 60,49 116,19
106 PAWLIK Krzysztof 57,13 0,00 0,00 58,63 0,00 0,00 0,00 115,76
107 STEFANIUK Jacek 22,65 46,90 0,00 0,00 0,00 0,00 45,79 115,34
108 TUSIŃSKI Kamil 0,00 0,00 54,96 0,00 59,97 0,00 0,00 114,93
109 LIPKA Wojciech 0,00 0,00 55,69 0,00 58,36 0,00 0,00 114,05
110 KAPICA Aleksander 0,00 55,26 0,00 0,00 0,00 0,00 56,59 111,85
111 RYPIEŃ Szymon 0,00 0,00 52,83 0,00 58,49 0,00 0,00 111,32
112 BUŚKO Łukasz 54,20 0,00 0,00 56,93 0,00 0,00 0,00 111,13
113 SZMAGLIŃSKI Piotr 53,02 0,00 56,21 0,00 0,00 0,00 0,00 109,23
114 SZEPELAK Tomasz 0,00 50,65 0,00 0,00 0,00 0,00 58,11 108,76
115 KESSLER Adrian 0,00 47,13 0,00 0,00 0,00 0,00 60,81 107,94
116 PIOTROWSKI Konrad 0,00 0,00 0,00 0,00 49,03 0,00 58,80 107,83
117 POŁOŃSKI Krzysztof 31,70 37,42 0,00 37,91 0,00 0,00 0,00 107,03
118 JANC Bartosz 52,49 0,00 0,00 52,67 0,00 0,00 0,00 105,16
119 MOSAKOWSKI Piotr 0,00 53,21 0,00 0,00 0,00 0,00 49,07 102,28
120 LUDWIN Piotr 44,77 0,00 0,00 56,23 0,00 0,00 0,00 101,00
121 ABEL Radosław 52,19 0,00 48,29 0,00 0,00 0,00 0,00 100,48
122 BRODOWICZ Jarosław 0,00 46,78 0,00 49,35 0,00 0,00 0,00 96,13
123 SZUBA Zbigniew 0,00 0,00 45,68 0,00 47,33 0,00 0,00 93,01
124 RZEMIŃSKI Robert 48,19 0,00 0,00 0,00 43,92 0,00 0,00 92,11
125 ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 40,27 0,00 51,14 0,00 0,00 0,00 0,00 91,41
126 LIPIŃSKI Mariusz 0,00 0,00 0,00 40,25 0,00 48,94 0,00 89,19
127 KIELOCH Szymon 0,00 0,00 0,00 88,25 0,00 0,00 0,00 88,25
128 NAMYSŁ Grzegorz 40,30 0,00 42,06 0,00 0,00 0,00 0,00 82,36
129 MARKOWSKI Marek 0,00 54,95 0,00 26,89 0,00 0,00 0,00 81,84
130 GINTER Sławomir 0,00 39,65 0,00 0,00 0,00 0,00 40,64 80,29
131 MICHALSKI Mariusz 32,69 0,00 0,00 0,00 46,23 0,00 0,00 78,92
132 ADAMSKI Dariusz 0,00 78,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 78,00
133 SZUBER Michał 0,00 0,00 0,00 41,93 0,00 0,00 35,52 77,45
134 GOŃCIARZ Michał 0,00 0,00 30,00 0,00 41,99 0,00 0,00 71,99
135 WIAK Zenon 32,74 37,87 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70,61
136 REDECKI Tomasz 70,09 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 70,09
137 KUCHARSKI Tomasz 68,24 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 68,24
138 NOWICKI Grzegorz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 68,13 68,13
139 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz 0,00 67,83 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 67,83
140 POPOWSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 66,77 66,77
141 DOBROWOLSKI Bartłomiej 66,11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 66,11
142 CIOSEK Łukasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 66,01 66,01
143 MIZURO Maciej 64,22 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,22
144 CZELEJ Tomasz 0,00 0,00 0,00 63,33 0,00 0,00 0,00 63,33
145 SZPILEWICZ Michał 0,00 62,26 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,26
146 SZYMAŃSKI Paweł 59,65 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 59,65
147 LISZKA Andrzej 58,77 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,77
148 IGNAŚ Antoni 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,20 0,00 58,20
149 WILCYŃSKI Witold 0,00 56,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,45
150 KOSIŃSKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 55,97 0,00 0,00 55,97
151 KUJASZEWSKI Andrzej 0,00 0,00 0,00 0,00 55,71 0,00 0,00 55,71
152 SANEJKO Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 54,16 0,00 0,00 54,16
153 KWAŚNIŃSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 54,12 0,00 0,00 0,00 54,12
154 MICIŃSKI Bohdan 0,00 0,00 0,00 0,00 54,08 0,00 0,00 54,08
155 SZOSTEK Rafał 22,97 0,00 0,00 0,00 30,75 0,00 0,00 53,72
156 PIECH Sebastian 0,00 0,00 53,16 0,00 0,00 0,00 0,00 53,16
157 WITKOWSKI Michał 0,00 0,00 52,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,00
158 NIKLASIŃSKI Rafał 0,00 0,00 51,67 0,00 0,00 0,00 0,00 51,67
159 PRZYCHODZEŃ Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 51,50 0,00 0,00 51,50
160 PODSIEDLAK Maciej 0,00 51,19 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,19
161 TOMAKA Maciej 0,00 0,00 0,00 50,70 0,00 0,00 0,00 50,70
162 BAJDA Karol 50,67 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,67
163 LORENC michał 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,65 50,65
164 GĄSIOR Jacek 0,00 50,03 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,03
165 KUBACKI Piotr 0,00 49,73 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,73
166 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0,00 49,48 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,48
167 RUDZIŃSKI Krzysztof 0,00 11,95 0,00 0,00 0,00 0,00 36,82 48,77
168 FEDEOROWICZ Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,68 48,68
169 CICHOŃ Artur 48,46 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,46
170 KRUCZYŃSKI Przemysław 0,00 48,15 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,15
171 JAŚKIWICZ Krzysztof 0,00 0,00 47,97 0,00 0,00 0,00 0,00 47,97
172 ZACZKIEWICZ Paweł 0,00 0,00 47,08 0,00 0,00 0,00 0,00 47,08
173 GŁOWACKI Grzegorz 46,14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,14
174 POGORZELSKI Krystian 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,11 0,00 46,11
175 DZWONKOWSKI Tomasz 0,00 45,64 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,64
176 DANIELUK Paweł 45,21 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 45,21
177 NIEDŹWIECKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 0,00 44,18 0,00 0,00 44,18
178 MATUSZCZAK Łukasz 0,00 42,85 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,85
179 KEMSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42,44 42,44
180 WARCZAK Maciej 0,00 41,49 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,49
181 GRAŻUL Agnieszka 41,44 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,44
182 BAJDAN Tomasz 0,00 40,91 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 40,91
183 STEFANIAK Sebastian 0,00 0,00 0,00 0,00 40,86 0,00 0,00 40,86
184 RYCZANIK Tomasz 0,00 38,57 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 38,57
185 KEMPIŃSKI Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 38,11 0,00 0,00 38,11
186 SZAŁEK Krzysztof 0,00 0,00 37,18 0,00 0,00 0,00 0,00 37,18
187 JĘDRUSEK Piotr 36,45 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 36,45
188 JANKOWSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 35,80 0,00 0,00 0,00 35,80
189 SOLECKI Krzysztof 35,02 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 35,02
190 KOWALSKI Andrzej 0,00 0,00 34,75 0,00 0,00 0,00 0,00 34,75
191 JARACZEWSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 34,05 34,05
192 WÓJCIK Jakub 33,53 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 33,53
193 KERNER Piotr 33,46 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 33,46
194 JANICKI Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32,57 32,57
195 BORKOWSKI Jakub 0,00 0,00 30,22 0,00 0,00 0,00 0,00 30,22
196 GMAJ Macin 0,00 0,00 28,38 0,00 0,00 0,00 0,00 28,38
197 BALCEREK Marcin 27,27 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 27,27
198 JEWIEC Piotr 6,82 0,00 15,89 0,00 0,00 0,00 0,00 22,71
199 FABISIAK Tadeusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 6,37 6,37
200 ŁOŚ Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5,31 5,31
201 CIEPŁY Przemysław 3,66 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3,66
202 MIKLASZEWSKI Robert 2,95 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,95
CLASSIC
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 GÓRSKI Dominik 100,00 100,00 100,00 100,00 97,53 92,98 99,73 400,00
2 SOKOŁOWSKI Leszek 0,00 0,00 0,00 99,00 100,00 81,87 100,00 380,87
3 GOŚLICKI Rafał 88,94 83,88 98,86 96,33 0,00 84,33 82,87 368,46
4 ŚWIERCZEK Zbigniew 89,57 90,60 95,61 0,00 89,36 0,00 0,00 365,14
5 CIECHANOWSKI Tomasz 84,14 83,97 82,38 87,75 83,03 76,01 86,47 342,33
6 WITKOWSKI Paweł 78,62 0,00 81,84 88,40 78,42 0,00 67,22 327,28
7 GRUSZCZYŃSKI Jacek 0,00 0,00 0,00 65,36 66,66 58,72 62,70 253,44
8 SZYMANEK Arkadiusz 57,84 0,00 64,79 0,00 59,44 56,24 61,10 243,17
9 ZALEWSKI Piotr 80,71 71,99 0,00 80,54 0,00 0,00 0,00 233,24
10 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0,00 0,00 0,00 56,95 57,45 57,62 56,10 228,12
11 ŁAPTAŚ Łukasz 77,64 0,00 0,00 69,85 0,00 65,75 0,00 213,24
12 KUDLIŃSKI Jakub 0,00 47,78 0,00 0,00 52,85 56,96 0,00 157,59
13 CHMIELEWSKI Sławomir 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 66,91 71,33 138,24
14 KRAUZE Marek 0,00 0,00 0,00 0,00 53,04 0,00 67,25 120,29
15 MARKOWSKI Marek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,35 59,37 114,72
16 GAŁĄZKA Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00 0,00 100,00
17 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Alek 0,00 50,18 0,00 0,00 0,00 0,00 45,52 95,70
18 ŁUKASIK GOLA Dorota 0,00 48,01 0,00 0,00 0,00 0,00 47,00 95,01
19 KLOCYK Maciej 0,00 58,21 0,00 0,00 0,00 0,00 8,15 66,36
20 DMOCH Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,00 62,00
21 WARCHOŁ Rafał 0,00 0,00 61,36 0,00 0,00 0,00 0,00 61,36
22 GALANCIAK Przemysław 0,00 0,00 0,00 0,00 58,15 0,00 0,00 58,15
23 SKOLIK Andrzej 48,25 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 48,25
24 MIERZEJEWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 2,14 0,00 0,00 0,00 2,14
25 KOWALSKI Łukasz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

 

 

OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 CZAUDERNA Sławomir 100 100 100 100 100 100 0 400,00
2 BEREŚ Krzysztof 84,71 0 82,56 93,03 91,01 84,19 100 368,75
3 ZAWORSKI Radosław 66,38 81,63 0 77,89 88,96 78,61 82,38 331,58
4 ŚWIĄTEK Janusz 62,46 63,49 0 72,91 69,55 62,04 76,18 282,13
5 GOŁĄB Tadeusz 51,06 68,99 0 0 69,34 61,38 67,25 266,96
6 KOPUT Jurand 0 0 0 66,58 67,89 61,49 70,68 266,64
7 TOMCZAK Andrzej 70,67 84,26 0 0 78,62 0 0 233,55
8 BIELIŃSKI Jarosław 0 76,74 0 80,14 0 67,25 0 224,13
9 KOLOWCA Krzysztof 0 38,07 40,74 0 47,97 59,81 51,08 199,60
10 KLACZYŃSKI Krzysztof 0 80,65 0 70,34 0 0 0 150,99
11 KOŁAKOWSKI Jan 0 0 60,72 0 0 0 0 60,72
12 PANIEŃSKIPaweł 0 0 0 0 0 59,81 0 59,81
13 KULIŚ Janusz 0 0 54,69 0 0 0 0 54,69
14 BIERMANN Chris 0 0 0 0 0 0 43,16 43,16
STANDARD SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 WADEŁEK Paweł 0 100 100 100 98,96 99,48 100 400,00
2 BUSZKIEWICZ Lechosław 100 79,12 67,79 95,58 100 90,06 82,09 385,64
3 KANIEWSKI Andrzej 90,22 89,38 0 94,52 93,31 93,58 89,89 371,63
4 CZUBASIEWICZ Jacek 61,37 59,98 82,58 86,99 71,35 88,03 82,06 339,66
5 SZULIŃSKI Adam 72,34 74,66 75,53 0 83,42 83,88 80,84 323,67
6 MIERZEJEWSKI Dariusz 79,22 79,63 0 0 75,23 85,72 75,06 319,80
7 ŁOZIŃSKI Paweł 0 0 0 83,36 72,17 85,48 78,2 319,21
8 OLECH Paweł 63,47 71,58 64,67 80,08 82,28 83,54 70,45 317,48
9 SOBOLEWSKI Piotr 70,94 71,52 0 76,42 80,08 82,19 74,14 312,83
10 MADAJEWSKI Leszek 0 0 0 0 89,02 95,41 84,99 269,42
11 BURZEC Wiesław 0 0 87,28 0 0 93,53 79,97 260,78
12 SZOPIŃSKI Tomasz 0 0 72,54 0 75,9 0 71,64 220,08
13 PAŁKA Tadeusz 0 0 72,7 68,78 58,36 0 0 199,84
14 GDOWSKI Jacek 0 0 0 0 90,83 100 0 190,83
15 NOGA Tadeusz 0 78,19 0 0 0 87,92 7,054 173,16
16 AMER Andrzej 0 80,89 0 0 0 0 78,18 159,07
17 ŚRUTEK Mścisław 0 54,21 46,67 0 0 0 51,36 152,24
18 KLAGA Janusz 77,79 0 0 0 68,62 0 0 146,41
19 RACZYŃSKI Jarosław 0 59,42 0 0 0 0 57,46 116,88
20 OZURKIEWICZ Marcin 0 0 0 0 38,68 59,74 0 98,42
21 NOWOSAD Janusz 0 70,77 0 0 0 0 0 70,77
22 KOLOWCA Krzysztof 64,64 0 0 0 0 0 0 64,64
23 SANECZNIK Krzysztof 0 0 64,54 0 0 0 0 64,54
24 KUCHARSKI Leszek 0 0 0 0 63,34 0 0 63,34
25 LUDWIN Tomasz 0 0 0 61,78 0 0 0 61,78
26 TURAKIEWICZ Leszek 0 0 0 0 61,5 0 0 61,50
27 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0 61,05 0 0 0 0 0 61,05
28 BASZYŃSKI Michał 0 0 0 0 0 0 32,37 32,37
29 DĄBROWSKI Dariusz 2,29 1,5 0 0 0,95 0 0 4,74
30 WÓCIK Mariusz 0 0 2,06 0 0 0 0 2,06
PRODUCTION SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 OSTRZYCKI Jacek 100 98,15 94,12 100 100 100 100,00 400,00
2 MARKOWSKI Robert 0 100 93,4 99,62 95,22 92,24 98,46 393,30
3 BOJANOWSKI Piotr 0 97,07 100 95,21 93,02 94,46 86,99 386,74
4 DUDA Mariusz 86,49 0 73,7 84,25 69,29 76,87 0,00 321,31
5 CHMIELEWSKI Sławomir 74,12 74,1 63,46 77,36 67,03 0 0,00 292,61
6 KACZMAREK Wojciech 75,69 58,43 63 63,06 65,23 62,49 66,37 270,35
7 BEREZOWSKI Paweł 66,73 65,37 53,43 61,26 62,46 0 69,67 264,23
8 PETNIAK Ryszard 64,3 65,9 0 64,63 60,56 57,25 67,30 262,13
9 TOMAKA Jerzy 55,2 0 57,22 64,6 66,84 57,58 62,32 251,34
10 MAGDA Mirosław 0 0 56,56 59,94 56,97 55,52 0,00 228,99
11 FROST Zbigniew 0 76,07 66,3 0 0 0 74,66 217,03
12 KACZYŃSKI Krzysztof 24,12 60,28 46,73 52,92 55,64 0 0,00 215,57
13 GÓRKA Tadeusz 0 0 66,91 67,5 0 57,17 0,00 191,58
13 GDOWSKI Jacek 91,04 93,21 0 0 0 0 0,00 184,25
14 KICERMAN Jacek 0 0 53,59 57,39 0 59,76 0,00 170,74
15 OBIDOWSKI Piort 75,8 71,13 0 0 0 0 0,00 146,93
16 PANIEŃSKI Paweł 0 0 0 67,68 0 0 72,31 139,99
17 LUDWIN Piotr 59,71 0 0 64 0 0 0,00 123,71
18 KOPIEC Marian 0 0 0 51,7 0 55,9 0,00 107,60
19 STEFANIUK Jacek 0 54,84 0 0 0 0 52,00 106,84
20 SZUBA Zbigniew 0 0 52,92 0 53,47 0 0,00 106,39
21 MARKOWSKI Marek 0 64,3 0 30,61 0 0 0,00 94,91
22 WIAK Zenon 43,66 44,32 0 0 0 0 0,00 87,98
23 SZEPELEK Tomasz 0 0 0 0 0 0 65,68 65,68
24 CICHOŃ Artur 64,62 0 0 0 0 0 0,00 64,62
25 KOPROWSKI Zbigniew 61,68 0 0 0 0 0 0,00 61,68
26 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0 57,91 0 0 0 0 0,00 57,91
27 NIEDŹWIECKI Tomasz 0 0 0 0 49,91 0 0,00 49,91
28 NAMYSŁ Grzegorz 0 0 48,72 0 0 0 0,00 48,72
29 PIKUL Adam 0 0 45,48 0 0 0 0,00 45,48
30 KERNER Piotr 44,62 0 0 0 0 0 0,00 44,62
31 POŁOŃSKIKrzysztof 0 0 0 43,15 0 0 0,00 43,15
32 GMAJ Marcin 0 0 32,88 0 0 0 0,00 32,88
CLASSIC Senior
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 ŁAPTAŚ Łukasz 100,00 0,00 0,00 100,00 0,00 98,27 0,00 298,27
2 ŻEWIERŻEJEW Piotr 0,00 0,00 0,00 81,52 0,00 86,11 78,63 246,26
3 SZYMANEK Arkadiusz 70,64 0,00 0,00 0,00 0,00 84,05 85,75 240,44
4 CHMIELEWSKI Sławomir 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00 100,00 200,00
5 MARKOWSKI Marek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 82,72 83,22 165,94
6 DMOCH Wojciech 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 87,90 87,90
7 SKOLIK Andrzej 62,14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,14
8 MIERZEJEWSKI Darek 0 0,00 0,00 3,05 0,00 0,00 0,00 3,05
STANDARD SUPER SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 BURZEC Wiesław 91,62 0 0 100 100 0 0 291,62
2 NOGA Tadeusz 89,94 0 0 95,85 92,32 0 0 278,11
3 SANECZNIK Krzysztof 100 0 0 49,89 79,64 0 0 229,53
4 WÓJCIK Mariusz 51,2 0 0 0 0 0 0 51,20
5 KANIA Marek 48,2 0 0 0 0 0 0 48,20
PRODUCTION SUPER SENIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 GÓRKA Tadeusz 100 100 0 0 100 0 100,00 400,00
2 KICERMAN Jacek 63,57 72,14 0 0 90,27 0 80,67 306,65
3 KOPIEC Marian 0 76,19 0 0 87,38 0 85,57 249,14
4 PIKUL Adam 58,02 0 0 0 75,66 0 0,00 133,68
5 POŁOŃSKI Krzysztof 52,69 56,46 0 0 0 0 0,00 109,15
6 MICIŃSKI Bohdan 0 0 0 0 94,63 0 0,00 94,63
7 NAMYSŁ Grzegorz 66,98 0 0 0 0 0 0,00 66,98
8 RUDZIŃSKI Krzysztof 0 0 0 0 0 0 59,84 59,84
9 ŁOŚ Krzysztof 0 0 0 0 0 0 8,63 8,63
STANDARD LADY
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 BOCHEŃSKA Aneta 99,83 100 100 100 91,21 100 100 400,00
2 SZYMANEK Sonia 100 99,57 97,71 99,53 100 97,38 93,39 399,10
3 HUBICKA Jolanta 80,18 80,3 87,76 81,87 79,53 84,66 81,59 335,88
4 MURZYDŁO Małgorzata 79,61 80,31 76 81,2 81,11 79,88 73,08 322,50
5 WRZESIEŃ OSTROWSKA Magdalena 69,58 70,66 77,38 0 63,06 0 53,65 280,68
6 DROŻDŻ Halina 70,47 57,95 0 0 70,04 56,09 66,62 265,08
7 WITKOWSKA Małgorzata 51,99 52,98 62,06 67,97 61,71 0 58,78 250,52
8 JARZĄBEK Adriana 54,67 56,6 0 0 54,49 0 62,56 228,32
9 TABASZEWSKA Agnieszka 54,19 0 0 0 89,1 0 68,93 212,22
10 SZCZĘSNA Anna 41,75 0 40,59 61,46 44,54 0 54,74 202,49
11 BAŁUSZYŃSKA Agnieszka 0 65,13 16,95 0 0 76,08 0 158,16
12 HELBIN Gabriela 60,38 0 0 0 69,71 0 0 130,09
13 NIEDZIESKA Magdalena 22,34 0 63,58 0 0 0 0 85,92
14 MAZUR Joanna 0 76,54 0 0 0 0 0 76,54
15 RUDNICKA Olga 65,9 0 0 0 0 0 0 65,90
16 ŁUKASIK-GOLA Dorota 51,51 0 0 0 0 0 0 51,51
17 SZYMANIAK Wiktoria 0 0 0 0 34,67 0 0 34,67
18 WIŚNIEWSKA Agnieszka 0 0 0 0 27,53 0 0 27,53
19 CZAPLA Aleksandra 0 3,07 0 0 0 0 0 3,07
PRODUCTION LADY
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 LOTKO – ŁOZIŃSKA Aniela 0 0 0 100 100 100 0 300,00
2 MICHAŁOWICZ Weronika 0 0 0 74,9 80,49 85,3 0 240,69
3 TOMAKA Agnieszka 0 0 0 51,12 52,75 57,14 0 161,01
PRODUCTION JUNIOR
NAZWISKO Imię Incorsa Cup Pomorze Open Bul Cup Shooting Academy Cup Cracow Open Mistrzostwa Polski Ardea Cup Razem
1 SIECZKA Karol 0 0 100 0 88,69 97,13 75,93 361,75
2 KACZMARCZYK Sebastian 0 0 0 0 100 98,9 100 298,90
3 SAMSON Adrian 0 0 73,39 0 81,68 100 0 255,07
4 WŁOCZEWSKI Mateusz 0 0 77,29 0 0 70,12 56,98 204,39

 



KARABIN

SEMI AUTO OPEN
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Rifle Open Mazurski Karabin Razem
1 TAUSIEWICZ Marcin 100 130,00 100 100 330,00
2 CZEKALA Tomasz 90,42 119,64 91,74 0 301,80
3 REDECKI Tomasz 90,15 114,09 0 89,22 293,46
4 JAŹWIŃSKI Arkadiusz 87,17 97,53 99,55 89,75 286,83
5 LEWANDOWSKI Przemysław 75,78 112,32 95,89 0 283,99
6 KANIEWSKI Andrzej 79,5 109,66 86,42 0 275,58
7 NIEWIADOMSKI Piotr 81,44 91,62 93,82 0 266,88
8 WANDZEL Robert 93,26 96,85 70,21 0 260,32
9 SZYMAŃSKI Paweł 79,6 98,09 82,15 0 259,84
10 WASILEWSKI Artur 77,44 92,01 82,28 0 251,73
11 JARZĄBEK Maciej 71,77 96,19 67,29 64,8 235,25
12 RAWSKI Maciej 65,35 93,91 75,35 0 234,61
13 WILCZYŃSKI Artur 73,77 74,39 73,55 86,06 234,22
14 MIKESKA Szymon 0 90,84 61,62 80,48 232,94
15 BOCHEŃSKA Aneta 72,65 90,45 61,59 0 224,69
16 WYZGAŁA Robert 84,01 84,07 52,36 0 220,44
17 POPŁAWSKI Rafał 57 86,10 0 70,11 213,21
18 SADŁOŃ Bartosz 66 73,44 64,88 71,82 211,26
19 TOMCZAK Andrzej 85,03 117,08 0 0 202,11
20 DYNER Piotr 66,27 68,97 66,81 0 202,05
21 CUDNY Michał 90,46 109,21 0 0 199,67
22 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek 54,53 0,00 66,39 69,42 190,34
23 WĘGLARCZYK Mariusz 47,98 70,12 51,65 0 169,75
24 SZOŁKOWSKI Piotr 0 59,09 51,05 53,79 163,93
25 KORONKIEWICZ Michał 55,3 57,55 47,38 0 160,23
26 DYNER Arkadiusz 50,83 43,80 43,48 55,85 150,48
27 ĆWIRKO Dawid 74,16 72,46 0 0 146,62
28 KAŹMIEROWSKI Rafał 69,12 71,88 0 0 141,00
29 SZULIŃSKI Adam 0 75,32 49,94 0 125,26
30 GAŁĄZKA Marcin 0 119,81 0 0 119,81
31 EINDRIGEVICIUS Ingacy 0 111,05 0 0 111,05
32 KOSIŃSKI Tomasz 0 47,68 0 62,26 109,94
33 JANAS Dariusz 49,9 55,87 0 0 105,77
34 HOCZYK Andrzej 56,94 0,00 48,4 0 105,34
35 SOKOŁOWSKI Leszek 0 98,97 0 0 98,97
36 BOGDAŃSKI Michał 0 97,85 0 0 97,85
37 MAZUR Joanna 50,07 44,72 0 0 94,79
38 MIZURO Maciej 0 91,65 0 0 91,65
39 KAROŃ Piotr 0 84,44 0 0 84,44
40 PŁECHA Tomasz 0 84,41 0 0 84,41
41 WOJCIESZEK Marcin 0 81,46 0 0 81,46
42 WANIOŁKA Marcin 0 80,93 0 0 80,93
43 MODER Paweł 0 80,54 0 0 80,54
44 KUBICA Mariusz 0 78,10 0 0 78,10
45 KARDASZEWSKI Michał 0 74,48 0 0 74,48
46 GRZELKA Krzysztof 0 73,78 0 0 73,78
47 MARKOWSKI Robert 72,43 0,00 0 0 72,43
48 JAŚKIEWICZ Krzysztof 37,37 0,00 34,99 0 72,36
49 KLACZYŃSKI Krzysztof 72,26 0,00 0 0 72,26
50 HECK Michał 0 0,00 71,74 0 71,74
51 CZELEJ Tomasz 0 70,20 0 0 70,20
52 KRZYŻEWSKI Damian 70,12 0,00 0 0 70,12
53 GRZYB Marcin 68,78 0,00 0 0 68,78
54 PAWLIK Celina 0 66,43 0 0 66,43
55 GWIZDAŁA Patryk 0 0,00 65,71 0 65,71
56 SZPILEWICZ Michał 0 0,00 65,64 0 65,64
57 MITULSKI Leszek 0 0,00 63,93 0 63,93
58 OSTROWSKI Daniel 0 63,78 0 0 63,78
59 OZYRA Marcin 63,25 0,00 0 0 63,25
60 WEISS Dominik 62,69 0,00 0 0 62,69
61 MIKA Szymon 0 0,00 0 59,65 59,65
62 SIODA Wiesław 0 0,00 0 58,62 58,62
63 GUTOWSKI Wojciech 0 58,20 0 0 58,20
64 MACIEJCZYK Bartosz 0 0,00 54,99 0 54,99
65 MICHALSKI Piotr 0 54,37 0 0 54,37
66 MARSZCZAK Michał 0 51,88 0 0 51,88
67 WOJTCZAK Henryk 0 0,00 0 51,82 51,82
68 BIELIŃSKI Jarosław 49,29 0,00 0 0 49,29
69 KUCZYŃSKI Piotr 0 0,00 0 48,61 48,61
70 GRABARCZYK Jacek 47,5 0,00 0 0 47,50
71 JAROSIEWICZ Szymon 0 0,00 0 47,16 47,16
72 WŁOCZEWSKI Adam 0 0,00 0 44,78 44,78
73 MANKIEWICZ Michał 44,41 0,00 0 0 44,41
74 STANCLIK Jacek 0 0,00 0 44,02 44,02
75 ŁOZIŃSKI Paweł 43,64 0,00 0 0 43,64
76 GOŁĄB Tadeusz 22,8 0,00 0 20,7 43,50
77 DYLOWICZ Łukasz 0 0,00 0 43,41 43,41
78 BYRA Tomasz 42,32 0,00 0 0 42,32
79 GRUSZCZYŃSKI Jacek 9,07 0,00 33,08 0 42,15
80 WŁOCZEWSK Mateusz 0 0,00 0 40,52 40,52
81 WOLIŃSKI Emil 0 40,40 0 0 40,40
82 ŻYTO Wojciech 40,4 0,00 0 0 40,40
83 KULIŚ Janusz 0 39,43 0 0 39,43
84 GINTER Sławomir 0 38,70 0 0 38,70
85 KAROLAK Jakub 0 37,44 0 0 37,44
86 SZMAGLIŃSKI Piotr 0 37,01 0 0 37,01
87 TOMAKA Agnieszka 0 36,99 0 0 36,99
88 MOLENDA Dariusz 36,46 0,00 0 0 36,46
89 GOŚLICKI Rafał 0 0,00 36,18 0 36,18
90 BRODEWICZ Rafał 35,65 0,00 0 0 35,65
91 KURZAK Paweł 0 34,18 0 0 34,18
92 POŁOŃSKI Krzysztof 26,57 0,00 0 6,74 33,31
93 ROMANKIEWICZ HECK Agnieszka 0 0,00 33,09 0 33,09
94 MATERNE Michał 31,39 0,00 0 0 31,39
95 KRUPIŃSKI Aleksander 0 0,00 0 20,7 20,70
96 KESSLER Adrian 0 0,00 19,52 0 19,52
97 FROST Zbigniew 0 0,00 17,96 0 17,96
98 STEFAŃSKI Wojciech 0 1,99 0 0 1,99
99 NOGA Tadeusz 0 0,00 0 0,01 0,01
100 STRYCHARCZYK Jacek 0 0,00 0 0 0,00
101 NIŻBORSKA Joanna 0 0,00 0 0 0,00
SEMI AUTO OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Rifle Open Mazurski Karabin Razem
1 KANIEWSKI Andrzej 93,49 121,75 100 0 315,24
2 WYZGAŁA Robert 98,79 93,34 60,59 0 252,72
3 TOMCZAK Andrzej 100 130,00 0 0 230,00
4 WASILEWSKI Artur 0 102,17 95,21 0 197,38
5 SZULIŃSKI Adam 0 83,63 57,78 0 141,41
6 KUCZYŃSKI Piotr 0 0,00 0 100 100,00
7 MARKOWSKI Robert 85,19 0,00 0 0 85,19
8 KLACZYŃSKI Krzysztof 84,99 0,00 0 0 84,99
9 BIELIŃSKI Jarosław 57,97 0,00 0 0 57,97
10 GOŁĄB Tadeusz 26,82 0,00 0 27,27 54,09
11 ŁOZIŃSKI Paweł 51,32 0,00 0 0 51,32
12 POŁOŃSKI Krzysztof 31,25 0,00 0 13,93 45,18
13 MOLENDA Dariusz 42,88 0,00 0 0 42,88
14 FROST Zbigniew 0 0,00 20,78 0 20,78
15 NOGA Tadeusz 0 0,00 0 0,01 0,01
SEMI AUTO OPEN LADY
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Rifle Open Mazurski Karabin Razem
1 BOCHEŃSKA Aneta 0 130,00 0 0 130,00
2 PAWLIK Celina 0 95,47 0 0 95,47
3 MAZUR Joanna 0 64,27 0 0 64,27
4 TOMAKA Agnieszka 0 53,17 0 0 53,17
5 NIŻBORSKA Joanna 0 0,00 0 0 0,00
SEMI AUTO STANDARD
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Rifle Open Mazurski Karabin Razem
1 STADNICKI Jakub 94,13 130,00 100 98,39 328,39
2 KALBARCZYK Piotr 84,81 81,48 0 100 266,29
3 BORKOWSKI Łukasz 100 74,56 86,21 0 260,77
4 TALAREK Andrzej 88,49 61,69 67,83 81,08 237,40
5 JANIK Piotr 63,17 68,08 69,18 83,05 220,31
6 SZOPIŃSKI Tomasz 0 60,14 74,95 71,81 206,898
7 SROKA Piotr 63,54 39,08 64,75 57,44 185,73
8 SUŁEK Maciej 0 81,30 97,79 0 179,092
9 NOWAK MARCIN 0 83,03 0 88,53 171,561
10 OLECH Paweł 52,73 48,59 62,07 56,11 170,91
11 GARBIEŃ Michał 0 60,32 0 71,06 131,38
12 JANC Bartosz 39,62 49,73 40,89 0 130,24
13 POJDA Rafał 60,83 63,38 0 0 124,21
14 ŚRUTEK Mścisław 0 45,33 37,56 0 82,891
15 ADAMSKI Dariusz 0 81,07 0 0 81,068
16 MIERZEJEWSKI Dariusz 0 60,53 0 12,88 73,408
17 GÓRNIAK Rafał 0 0,00 73,29 0 73,29
18 SKOLIK Andrzej 70,94 0,00 0 0 70,94
19 NIKLASIŃSKI Rafał 0 0,00 0 69,9 69,9
20 MIĘTEK Piotr 0 63,67 0 0 63,674
21 PAŁKA Tadeusz 0 0,00 0 62,67 62,67
22 KOPANIA Paweł 56,72 0,00 0 0 56,72
23 WEISS Dominik 0 56,43 0 0 56,433
24 ZALEWSKI Piotr 0 52,16 0 0 52,156
25 BULDA Łukasz 0 0,00 0 51,54 51,54
26 GŁUCH Marcin 0 48,04 0 0 48,035
27 PRZYCHODZEŃ Paweł 0 0,00 0 47,38 47,38
28 ZAŁUSKA Witold 0 46,28 0 0 46,28
29 KOLEŚNIKOWSK Piotr 43,13 0,00 0 0 43,13
30 BUŚKO Łukasz 39,27 0,00 0 0 39,27
31 ROŻEK Marcin 38,69 0,00 0 0 38,69
32 SCHUPPIK Dariusz 0 0,00 0 36,85 36,85
33 SOSNOWSKI Łukasz 0 33,27 0 0 33,267
34 RADASZEWSKI Piotr 0 0,00 31,4 0 31,4
35 KRAWCZYK Kamil 0 0,00 30,02 0 30,02
36 BEREZOWSKI Paweł 0 0,00 27,59 0 27,59
37 POPAWSKI Grzegorz 0 23,01 0 0 23,01
38 KOLOWCA Krzysztof 0 21,80 0 0 21,801
39 BŁASZCZYK Łukasz 0 0,00 21,43 0 21,43
40 PIEŃKOWSKI Jarosław 0 0,00 20,95 0 20,95
41 KUCHARCZYK Maciej 20,15 0,00 0 0 20,15
42 MIKSZA Maciej 0 8,91 0 0 8,905
43 MIKSZA Krystian 0 8,36 0 0 8,359
44 ADAMOWICZ Tomasz 0 6,25 0 0 6,253
SEMI AUTO STANDARD
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Rifle Open Mazurski Karabin Razem
1 SZOPIŃSKI Tomasz 0 129,17 100 100 329,17
2 OLECH Paweł 0 104,39 82,81 78,13 265,33
3 MIERZEJEWSKI Dariusz 0 130,00 0 17,93 147,93
4 ŚRUTEK Mścisław 0 97,37 50,12 0 147,49
5 PAŁKA Tadeusz 0 0,00 0 87,26 87,26
6 POPŁAWSKI Grzegorz 0 49,44 0 0 49,44
7 KOLOWCA Krzysztof 0 46,83 0 0 46,83
8 BEREZOWSKI Paweł 0 0,00 36,8 0 36,80

 

 


STRZELBA

OPEN
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 LEWANDOWSKI Przemysław 100 128,51 96,03 100 97,72 328,51
2 CUDNY Michał 93,4 130 100 95,32 0 325,32
3 NIEWIADOMSKI Piotr 98,96 112,63 91,56 88,91 100 311,59
4 TAUSIEWICZ Marcin 91,75 110,86 87,72 95,06 0 297,67
5 KLACZYŃSKI Krzysztof 88,34 114,52 83,36 0 0 286,22
6 CZAUDERNA Sławomir 81,71 104,96 89,67 76,46 0 276,34
7 WYZGAŁA Robert 82,01 107,13 69,46 0 0 258,60
8 BIEGAJ Michał 0 70,79 0 59,55 91,03 221,37
9 DĄBROWSKI Juliusz 62,02 61,65 57,96 71,13 0 194,80
10 SZULIŃSKI Adam 0 87,58 73,54 0 0 161,12
11 GOŁĄB Tadeusz 0 0 0 62,72 66,85 129,57
12 CIAŚ Mikołaj 55,58 0 68,04 0 0 123,62
13 PANIEŃSKI Paweł 53,19 61,65 0 0 0 114,84
14 MIZURO Maciej 0 103,52 0 0 0 103,52
15 KANIEWSKI Andrzej 0 0,00 0 0 87,33 87,33
16 GRZYB Marcin 85,21 0 0 0 0 85,21
17 OSTROWSKI Daniel 75,86 0 0 0 0 75,86
18 CIERPICA Tomasz 69,58 0 0 0 0 69,58
19 OZYRA Marcin 66,12 0 0 0 0 66,12
20 PŁECHA Tomasz 0 0 0 64,77 0 64,77
21 POLOŃSKI Krzysztof 0 57,77 0 0 0 57,77
22 ŁAZIŃSKI Paweł 0 0 57,64 0 0 57,64
23 GRABARCZYK Jacek 51,38 0 0 0 0 51,38
24 WOLIŃSKI Emil 41,28 0 0 0 0 41,28
25 NIKLASIŃSKI Rafał 39,58 0 0 0 0 39,58
26 PIASECKI Artur 0 0 37,42 0 0 37,42
27 ORLIŃSKI Dominik 0 0 28,12 0 0 28,12
28 BASZCZUK Zbigniew 0 0 23,67 0 0 23,67
29 WĘGLIŃSKI-ROSIŃSKI Dawid 18,53 0 0 0 0 18,53
 OPEN SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 KLACZYŃSKI Krzysztof 100 130 92,95 0 0 322,95
2 CZAUDERNA Sławomir 92,5 119,16 100 0 0 311,66
3 WYZGAŁA Robert 92,83 121,19 77,45 0 0 291,47
4 PANEŃSKI Piort 60,21 74,76 0 0 0 134,97
5 SZULIŃSKI Adam 0 0,00 82,01 0 0 82,01
6 POLOŃSKI Krzysztof 0 65,59 0 0 0 65,59
7 BASZCZUK Zbigniew 0 0,00 26,4 0 0 26,40
STANDARD
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 SZCZĘSNY Bartosz 100 130 100 89,05 0 330,00
2 SOKOŁOWSKI Leszek 0 123,70 86,86 100 95,24 318,94
3 BOGDAŃSKI Michał 86,06 116,90 0 98,05 0 301,01
4 REDECKI Tomasz 74,22 104,69 95,78 95,32 100 300,47
5 MARCELA Przemysław 91,13 110,51 89,66 96,56 88,96 298,20
6 KALBARCZYK Piotr 92,44 95,93 94,45 92,98 0 283,36
7 MICHALIK Piotr 76,91 98,36 77,41 85,44 96,53 280,33
8 BOSZKO Maciej 73,12 98,74 81,55 83,58 80,87 263,87
9 POPŁAWSKI Rafał 67,54 98,06 76,95 79,28 71,46 254,29
10 HARĘŻA Damian 66,68 100,78 0 85,85 0 253,31
11 CZEKALA Tomasz 72,7 114,15 64,57 0 0 251,42
12 MARKOWSKI Robert 61,77 89,12 0 0 81,52 232,41
13 SADŁOŃ Bartosz 74,75 79,56 66,56 76,51 0 230,82
14 MAZUR Joanna 55,64 80,80 72,14 70,46 67,62 223,40
15 BOCHEŃSKA Aneta 56,59 77,31 71,48 66,2 71,83 220,62
16 KRZYŻEWSKI Damian 60,82 74,69 66,56 0 0 202,07
17 NIEDZIESKA Magdalena 37,58 62,82 58,67 63,15 71,02 196,99
18 ZAWORSKI Radosław 1 72,15 57,21 67,11 0 196,47
19 SARNA Marta 44,57 53,96 61,03 68,59 65,29 194,91
20 BOSZKO Natalia 37,07 64,01 55,76 62,51 48,22 182,28
21 CZELEJ Tomasz 45,91 68,15 67,68 0 0 181,74
22 OZYRA Marcin 0 98,98 69,14 0 0 168,12
23 PŁECHA Tomasz 75,29 85,31 0 0 0 160,60
24 CIEŚLIK Jarosław 70,85 0 76,98 0 0 147,83
25 SZYMANIAK Wiktoria 0 50,54 39,55 0 56,46 146,55
26 KARDASZEWSKI Michał 61,84 0 68,85 0 0 130,69
27 CZAJKOWSKI Sebastian 0 65,61 52,88 0 0 118,49
28 BISMOR Dariusz 51,22 0 0 60,66 0 111,88
29 SZYSZKOWSKI Krzysztof 0 56,12 44,64 0 0 100,76
30 JAŹWIŃSKI Arkadiusz 0 96,41 0 0 0 96,41
31 WEGNER Ryszard 25,21 35,19 0 0 35,57 95,97
32 GAŁĄZKA Marcin 0 93,96 0 0 0 93,96
33 BASZYŃSKI Michał 0 48,06 41,01 0 0 89,07
34 KUCHARCZYK Maciej 37,64 0 50,12 0 0 87,76
35 WILCZYŃSKI Artur 0 83,99 0 0 0 83,99
36 MIERZEJEWSKI Darek 0 79,11 0 0 0 79,11
37 SMOTER Jakub 0 0 0 79,03 0 79,03
38 WADEŁEK Paweł 0 75,75 0 0 0 75,75
39 ZAWADA Krzysztof 0 74,17 0 0 0 74,17
40 SZYMAŃSKI Paweł 73,46 0 0 0 0 73,46
41 KUŚ Krzysztof 0 0 0 71,68 0 71,68
42 SAAR Sebastian 0 64,51 0 0 0 64,51
43 DMUCHOWSKI Damian 0 0 0 63,86 0 63,86
44 KUCZYŃSKI Piotr 0 62,31 0 0 0 62,31
45 TOMAKA Jerzy 0 60,27 0 0 0 60,27
46 PAWLIK Celina 0 59,59 0 0 0 59,59
47 PONCYLIUSZ Wojciech 0 57,76 0 0 0 57,76
48 SKALSKI Kamil 0 0 0 57,69 0 57,69
49 WARIJAK Piotr 57,37 0 0 0 0 57,37
50 KRUCZYŃSKI Przemysław 0 56,03 0 0 0 56,03
51 SOLECKI Krzysztof 0 0 0 55,44 0 55,44
52 PIASECKI Artur 0 54,18 0 0 0 54,18
53 WEISS Dominik 0 0,00 52,22 0 0 52,22
54 KRYSTKOWIAK Karol 51,96 0 0 0 0 51,96
55 JANC Bartosz 0 0,00 50,59 0 0 50,59
56 WOLIŃSKI Emil 0 0,00 50,03 0 0 50,03
57 SZOPIŃSKI Tomasz 0 0,00 49,17 0 0 49,17
58 GALANCIAK Przemysław 0 45,70 0 0 0 45,70
59 ABEL Radosław 44,03 0 0 0 0 44,03
60 DZWIG Sebastian 0 39,14 0 0 0 39,14
61 SZYSZKA Amadeusz 0 38,96 0 0 0 38,96
62 ŚRUTEK Mścisław 0 0,00 38,9 0 0 38,90
63 PAWLIK Krzysztof 0 0 0 35,15 0 35,15
64 PAWŁOWSKI Dariusz 35,04 0 0 0 0 35,04
65 HUBICKA Jolanta 32,84 0 0 0 0 32,84
66 TOMAKA Agnieszka 0 32,66 0 0 0 32,66
67 SOLECKA Magdalena 0 0 0 31,73 0 31,73
68 STRZELECKI Ryszard 0 0 0 26,81 0 26,81
69 MADAJEWSKA Marta 0 0,62 0 2,12 1,66 4,40
70 PROKOP Katarzyna 0 0 0 0 0 0,00
STANDARD LADY
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 MAZUR Joanna 98,31 130,00 100 100 94,14 330,00
2 BOCHEŃSKA Aneta 100 124,40 99,09 93,95 100 324,40
3 NIEDZIESKA Magdalena 66,41 101,08 81,33 89,62 98,87 289,57
4 SARNA Marta 78,76 86,81 84,6 97,34 90,89 275,04
5 BOSZKO Natalia 65,5 103,00 77,29 88,71 67,12 269,00
6 SZYMANIAK Wiktoria 0 81,33 54,83 0 78,59 214,75
7 PAWLIK Celina 0 95,89 0 0 0 95,89
8 HUBICKA Jolanta 58,03 0 0 0 0 58,03
9 TOMAKA Agnieszka 0 52,55 0 0 0 52,55
10 SOLECKA Magdalena 0 0 0 45,03 0 45,03
11 MADAJEWSKA Marta 0 1 0 2,12 2,31 5,43
12 PROKOP Katarzyna 0 0 0 0 0 0,00
STANDARD SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 MARKOWSKI Robert 0 130,00 0 0 0 130,00
2 MIERZEJEWSKI Dariusz 0 115,40 0 0 0 115,40
3 ZAWORSKI Radosław 0 105,25 0 0 0 105,25
4 KUCZYŃSKI Piotr 0 90,90 0 0 0 90,90
5 TOMAKA Jerzy 0 87,92 0 0 0 87,92
6 WEGNER Ryszard 0 51,34 0 0 0 51,34
STANDARD MANUAL
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 BORKOWSKI Łukasz 81,76 130,00 100 100 100 330,00
2 NOWAK Marcin 89,09 128,12 89,85 89,68 97,45 315,42
3 WANDZEL Robert 100 116,58 98,1 97,33 0 314,68
4 TALAREK Andrzej 82,41 121,99 76,36 0 95,29 299,69
5 KORONKIEWICZ Michał 83,02 119,81 93,66 77,95 77,83 296,49
6 KARAŚ Rafał 79,02 125,23 85,71 0 0 289,96
7 MADAJEWSKI Leszek 92,02 114,53 69,67 20,26 0 276,22
8 MOLENDA Dariusz 63 103,01 63,26 72,59 84,56 260,16
9 KOŚLA Marek 0 101,67 73,11 77,49 78,7 257,86
10 GRABARCZYK Jacek 0 100,01 75,56 75,94 69,99 251,51
11 KANIEWSKI Andrzej 75,7 0 88 87,44 0 251,14
12 DUDA Mariusz 70,45 114,06 0 59,4 0 243,91
13 BOROWY Oskar 68,61 89,30 63,89 0 80,81 238,72
14 MIKESKA Szymon 63,63 93,56 0 81,03 0 238,22
15 PAŁKA Tadeusz 55,8 97,94 55,74 0 73,77 227,51
16 SŁODKOWSKI STRUZIK Przemek 66,16 87,48 64,7 63,03 40,96 218,34
17 OMIELCZENKO Wojciech 61,74 0,00 62,64 73,15 76,63 212,42
18 WEISS Dominik 58,06 94,77 0 55,32 0 208,15
19 OLECH Paweł 0 62,73 48,33 0 63,84 174,90
20 WĘGLARCZYK Stanisław 0 96,38 0 76,01 0 172,39
21 ANDRZEJEWSKI Michał 43,66 69,06 0 0 48,88 161,60
22 ŚWIDERSKI Tomasz 0 67,67 0 47,89 41,39 156,95
23 KOPUT Jurand 59,64 85,58 0 0 0 145,22
24 BEREZOWSKI Paweł 48,65 0 41,3 0 53,8 143,75
25 RUDNICKI Marcin 0 73,32 69,52 0 0 142,84
26 PROROK Paweł 0 0 59,66 79,96 0 139,62
27 BOJANOWSKI Piotr 0 0 70,8 63,97 0 134,77
28 GOŁĄB Tadeusz 56,13 75,04 0 0 0 131,17
29 RADOMSKI Marek 38,27 0 36,97 0 41,8 117,04
30 ROŻEK Marcin 38,84 67,68 0 0 0 106,52
31 GORZKOWSKI Karol 53,11 0 52,52 0 0 105,63
32 SZPERLIŃSKI Maciej 0 101,28 0 0 0 101,28
33 GÓRKA Tadeusz 40,74 59,59 0 0 0 100,33
34 SCHUPPIK Dariusz 46,89 0,00 0 53,21 0 100,10
35 RAWSKI Maciej 0 97,06 0 0 0 97,06
36 ŁOPACIŃSKI Piotr 0 89,26 0 0 0 89,26
37 HECK Michał 0 0 80,76 0 0 80,76
38 KOŁODZIEJEK Marek 0 0 0 0 66,25 66,25
39 KRÓLSKI Bartosz 0 0 64,02 0 0 64,02
40 KUBLICKI Maciej 0 62,30 0 0 0 62,30
41 WEGLIŃSKI ROSIŃSKI Dawid 0 57,33 0 0 0 57,33
42 KOPANIA Paweł 52,24 0 0 0 0 52,24
43 SKOLIK Andrzej 51,73 0 0 0 0 51,73
44 IGNAŚ Antoni 50,88 0 0 0 0 50,88
45 STEFANIAK Sebastian 0 0 0 46,29 0 46,29
46 BRODOWICZ Jarosław 0 0 46,26 0 0 46,26
47 OCHNIAK Artur 0 0 0 37,98 0 37,98
48 JAŚKIEWICZ Krzysztof 0 0 36,88 0 0 36,88
49 ŚWIĆ Marcin 0 0 34,52 0 0 34,52
50 KOLEŚNIKOWSKI Piotr 33,56 0 0 0 0 33,56
51 WÓJCIK Jakub 0 30,47 0 0 0 30,47
STANDARD MANUAL SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 MADAJEWSKI Leszek 100 130,00 79,16 23,17 0 309,16
2 MOLENDA Dariusz 68,46 116,92 71,89 83,02 100 299,94
3 KANIEWSKI Andrzej 82,26 0,00 100 100 0 282,26
4 DUDA Mariusz 76,56 129,47 0 67,94 0 273,97
5 PAŁKA Tadeusz 60,63 111,18 63,34 0 87,24 261,76
6 SWIDERSKI Tomasz 0 76,80 0 54,77 48,95 180,52
7 BEREZOWSKI Paweł 52,87 0 46,93 0 63,62 163,42
8 KOPUT Jurand 64,81 97,14 0 0 0 161,95
9 OLECH Paweł 0 71,20 0 0 75,49 146,69
10 GOŁĄB Tadeusz 60,99 85,18 0 0 0 146,17
11 GÓRKA Tadeusz 44,27 67,64 0 0 0 111,91
12 BOJANOWSKI Piotr 0 0 0 73,16 0 73,16
13 WEGLINSKI ROSINSKI Dawid 0 65,08 0 0 0 65,08
14 SKOLIK Antoni 56,21 0 0 0 0 56,21
15 RADOMSKI Marek 0 0 0 0 49,43 49,43
16 OCHNIAK Artur 0 0 0 43,43 0 43,43
MODIFIED
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 LIAKH Viktor 0 130,00 100 100 0 330,00
2 OSTROWSKI Daniel 0 116,58 97,19 87,9 100 313,77
3 BRZEZIŃSKI Dariusz 100 119,34 0 82,56 92,23 311,57
4 KOSIŃSKI Tomasz 81,87 105,05 87,93 77,5 89,33 282,31
5 JAROSIEWICZ Szymon 0 0 97,7 97,12 0 194,82
6 KOCHAN Grzegorz 0 74,95 46,91 37,53 56,18 178,04
7 CIERPICA Tomasz 0 92,38 0 75,89 0 168,27
8 GOŚLICKI Rafał 88,13 0 59,77 0 0,01 147,91
9 GRUSZCZYŃSKI Jacek 60,49 0 0 0 55,49 115,98
10 TOMANEK Rafał 96,5 0 0 0 0 96,50
11 GOŁĘBIOWSKI Olgierd 0 0 0 54,05 0 54,05
12 MICHALSKI Piotr 0 0 47,45 0 0 47,45
13 TATARCZUCH sebastian 0 0,0 0 41,24 0 41,24
14 WÓJCIK Mariusz 0 6,11 0 0 0 6,11
15 SIUDA Krzysztof 0 2,81 0 0 0 2,81
16 PIKUL Adam 0 1,11 0 0 0 1,11
MODIFIED SENIOR
NAZWISKO Imię Otwarcie Sezonu Mistrzostwa Polski Letnia Strzelba ShotGunMonkey Zakończenie Sezonu RAZEM
1 LIAKH Viktor 0 130,0 0 0 0 130,00
2 WÓJCIK Mariusz 0 6,1 0 0 0 6,11
3 PIKUL Adam 0 0 0 0 0 0,00