Lista członków Regionu IPSC Polska uprawnionych do udziału w zawodach IPSC / The list of IPSC Poland Members entitled to participate in the IPSC competition.

Aktualizacja list zawodników na podstawie wpłat stwierdzonych na koncie (i oczywiście spełnienia pozostałych wymagań) odbywać się będzie dwa razy w miesiącu – na koniec pierwszego i trzeciego tygodnia. Proszę o sprawdzanie poprawności danych na liście, a w razie nieścisłości, błędów i innych problemów proszę o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

aktualizacja na 2021 w toku

Jeśli brakuje na liście zawodnika który wpłacił składkę do 20.04.2021 to znaczy, że brakuje deklaracji, protokołu z egzaminu w przypadku nowego zawodnika lub przelew składki został źle zatytułowany - w takich przypadkach prosze o przesłanie potwierdzenia przelewu i innych brakujących danych.

Stan na 28.04.2021 IPSC Action Air i Broń Palna –  958 osób, Action Air –  1  osoby
Nazwisko Imię Klub Alias
ABEL Radosław KABAR Łódź  
ADAMIAK Piotr GATLING Połczyn Zdrój  
Adamonis Maciej BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk ADAMUS
AJMOCKI Jakub ZKS Warszawa  
ANDRYCH Mariusz ŚLĄSK Wrocław MARIO
ANDRZEJEWSKI Michał LEGIA Warszawa ANDRUS
ANTOSIAK Maciej PIONIER Gubin ANTOŚ
ANTOSIK Łukasz GMKS LOK Kadet Gorzów  
ANTOSZKIEWICZ Michał EXPERT Jaworzno ANTOSH
Arkadiusz Lewandowski KALIBER Koszalin (ZPO)  
Artych Katarzyna LEGIA Warszawa (MAZ)  
Artych Wojciech COVER Warszawa (MAZ)  
Babicz Tomasz AMATOR WROCŁAW MERCANO
BABULA Ryszard Feniks Twardogóra  
BAJEROWSKI Tomasz WKS 10 Olsztyn ENDEMIT
BAJKOWSKI Michał CHSS MAGNUM Chełm  
Bala Tomasz JASTRZĄB Elizówka (LBL)  
BALCEREK Marcin KABAR Łódź  
BAŁUSZYŃSKI Piotr TARCZA Szamotuły  
BAŁUSZYŃSKI Grzegorz TARCZA Szamotuły MCGREG
BARBORKA Krzysztof STRZELEC Jelenia Góra (DŚL)  
Barnigiel Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz (KPO)  
BARTOSZEK JULIA VIS Zamość (LBL)  
BARWICKI Karol ALFA Siemianowice Śląskie KAROL
BASZCZUK Zbigniew DYWIZJON Poznań  
BASZYŃSKI Michał TARCZA Szamotuły BRENER
BATIS PAWEŁ TARCZA Poznań (WLK)  
BAZYLEWICZ Tadeusz ALFA Siemianowice Śląskie  
Bąk Tomasz AGAT Złotoryja  
BEDNARSKI Piotr SZWADRON Białystok  
BEKIER Piotr ZSD Kraków  
BEŁZ Maciej ZSD Kraków  
Bereza Jacek STS Szczecin  
BEREZOWSKI Paweł ZKS Warszawa KARTUSKI
BETLEJ Remigiusz PERKUN Kamienna Góra REMIKOSAN
BIAŁAS Tomasz ALFA Siemianowice Śląskie BIAWY
BIAŁASZEK Bartłomiej GROT Płock  
Bicz Andrzej BK Jelenia Góra (DŚL)  
BIEGAJ Michał COVER Warszawa MI5HA
BIELIŃSKI Jarosław SHOOTING ACADEMY Łódź ZOLTAK
BIENIASZ Grzegorz KVG Paczółtowice GUTEK
BIEŃ Piotr DYWIZJON Poznań  
BILON Piotr ARDEA Gdańsk KASA
BISMOR Dariusz SILESIA GUNS Gierałtowice DBISMOR
Blonkowski Norbert STS Szczecin (ZPO)  
BŁASZCZYK Jarosław KVG Paczółtowice  
BŁAWAT Sławomir KS Ziemia Chełmińska  
Błoński Piotr OBROŃCA Troszyn (MAZ)  
BOCHEŃSKA Aneta TARCZA 96 Poznań  
BOCHEŃSKI Piotr KKS PERKUN  
BOCHYŃSKI Damian Legia Warszawa BODZYN
BOGACZEWSKI Piotr Cieszyńskie Bractwo Kurkowe Wiedzmin
BOGACZEWSKI Krzysztof AMATOR Wrocław  
BOGDAŃSKI Michał EXPERT Jaworzno  
BOJANOWSKI Piotr ZKS Warszawa BOJAN
BOLEK Michał HALINKA ARMS Jawiszowice  
BOLKA Michał AMATOR Wrocław BOLEK
BONCZEK Krzysztof STS Szczecin KBO
BOŃCZA-TOMASZEWSKI Nikodem NTS Piaseczno NIX
BOREJSZA Maciej TEMIDA Zabrze  
BORGOSZ Jakub LOK Kraków  
BORKOWSKI Łukasz PROELIA Warszawa OBIONE
BOROWIEC Tomasz COLT Wrocław  
BOROWY Robert KASZTELAN Rzeszów  
BOSZKO Natalia GROT Płock  
BOSZKO Maciej GROT Płock  
BRODEWICZ Wiesław VIS Lipno GRAFI
BRODOWICZ Jarosław ZKS Warszawa  
BRUDNICKI Rafał IGLICA Warszawa  
BRYNIAK Dariusz ZKS Warszawa  
Brzeziński Jacek LEGIA Warszawa (MAZ)  
BRZEZIŃSKI Dariusz PROELIA Warszawa  
BRZOSTOWSKI Kamil SAGITTARIUS Piątnica  
BULDA Łukasz ARSENAŁ Kraków  
BURY Dawid ZSD Kraków KATOH
BURZEC Wiesław ZSD Kraków WESS
BUSZA Marcin COLT Wrocław  
BUSZKIEWICZ Lechosław TARCZA Szamotuły  
BUŚKO Łukasz ZKS Warszawa  
BYRA Tomasz COLT Wrocław  
Cezary Zawadzki SALWA Wołomin (MAZ)  
Chlebda Patryk TARCZA 96 Poznań (WLK)  
Chliszcz Grzegorz KALIBER Koszalin (ZPO)  
CHŁAPEK Wojciech SILESIA GUNS Gierałtowice  
CHMIELEWSKI Sławomir LEGIA Warszawa  
Chmielewski Mariusz KS Amator  
CHOJNACKI Marcin NTS Warszawa (MAZ)  
CHOJNOWSKI Dawid SAGITTARIUS Piątnica  
CHOJNOWSKI Łukasz SAGITTARIUS Piątnica  
Chojnowski Kamil SAGITTARIUS Piątnica (PDL)  
Chomicki Karol VIS Zamość (LBL)  
CHOROSIŃSKI Sebastian GROT Płock  
Chreptowicz Przemysław STS Szczecin (ZPO)  
Chudyba Janusz AGAT Złotoryja (DŚL)  
CIACH Paweł SIGMA SHOOTING Łódź  
CIACH PAWEŁ SIGMA SHOOTING Łódź (ŁDZ)  
CIAŚ Mikołaj LEGIA Warszawa MIKI
Cichacz Włodzimierz LEGIA Warszawa CERBER
Cichecki Wojciech AMATOR Wrocław (DŚL)  
CICHOŃ Artur ZKS Warszawa  
CICHOSTĘPSKI Dariusz KROKUS Nowy Sącz  
CIECIERSKI Tomasz AKMS Opole  
Ciepły Przemysław SQUAD Kraków (MAŁ)  
Ciepły Zygmunt BK Jelenia Góra (DŚL)  
CIERPICA Tomasz EXPERT Jaworzno  
CIEŚLIK Jarosław VIS Zamość XXXAM
CIEŚLIK Łukasz PATRON Krasnystaw  
CIOSEK Łukasz ARDEA Gdańsk  
CUDNY Michał PROELIA Warszawa DIABEL
CUKRAS Przemysław LTS Leszno SUGAR
CYBULSKI Michał ŚLĄSK Wrocław CYBA
CZAJKOWSKI Sebastian TARCZA 96 Poznań CZAJA
CZAJKOWSKI Marek FUN GUN Lublin  
CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo Gdańskie OLLA
Czapski Maciej KSI Gdynia (POM)  
CZARNECKI Rafał KVG Paczółtowice REFINADO
CZARNECKI Tomasz ZKS Warszawa (MAZ)  
CZARNOTA Jarosław AGAT Złotoryja  
CZAUDERNA Sławomir ZKS Warszawa SLAWEK
CZEKALA Tomasz PROELIA Warszawa TOM
CZELEJ Tomasz FUN GUN Lublin MAGNAT
ĆWIKLIŃSKI Tomasz ARDEA Gdańsk  
ĆWIKOWSKI Hubert KASZTELAN Rzeszów  
DAJCZAK Marek COVER Warszawa LOTNIK
DAKOWSKI Daniel GARDA Ostóda CZACHONEK
DANIELUK Paweł HALINKA ARMS Jawiszowice DANLUK
DANKOWSKI Marek KS Ziemia Chełmińska MAREKD
DĄBROWSKI Dariusz ZSD Kraków CZECZE
DĄBROWSKI Zbigniew LEGIA Warszawa SAILORBOY
DĄBROWSKI Juliusz LEGIA Warszawa JULEK
Dąbrowski Marcin AGAT Złotoryja (DŚL)  
DEC Rafał SILESIA GUNS Gieratłowice  
DEMBIŃSKI Arkadiusz PROELIA Warszawa  
DERDA Mateusz ZSD Kraków  
DMOCH Wojciech LEGIA Warszawa  
DOMAŃSKI Błażej    
Domaradzki Zbigniew KSI Gdyina DOMAIR
Domaradzki Grzegorz BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
Dorabiała Sylwester AGAT Złotoryja (DŚL)  
DRAHAN Artur SAGGITA Świdnica  
DREWNOWSKI Dominik KSI Gdynia DOMEL
Dręgiewicz Andrzej AGAT Złotoryja (DŚL)  
DROŻDŻ Halina Halinka Arms Jawiszowice  
DUCZEK Piotr DRAGON Siedlce  
DUDA Mariusz ZSD Kraków MARIO66
Dudzic Mateusz BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
DUDZIŃSKI Marcin FLOTA Elbląg  
Durzyński Marcin KOBUDO Opole (OPO)  
DUSIŃSKI Michał COLT Wrocław  
DUSZYŃSKI Piotr KROKUS Nowy Sącz  
DYLOWICZ Łukasz ZSD Kraków  
DYNER Piotr LEGIA Warszawa PIT
DYNER Arkadiusz LEGIA Warszawa ARI
DYRCZ Justyna GWARDIA1924 Sosnowiec  
DYRCZ Maciej GWARDIA1924 Sosnowiec  
Dziki Adam AGAT Złotoryja (DŚL)  
DZIUBANY Andrzej ALFA Siemianowice Śląskie  
DZWONKOWSKI Tomasz LEGIA Warszawa DZWONEK
DŹWIG Sebastian EXPERT Jaworzno DZWIGU
EIDRIGEVICIUS Ignacy COVER Warszawa IGI7
FABISIAK Tadeusz PASJONAT Opole HARCERZ
Fabrykiewicz Daniel PROELIA Warszawa (MAZ)  
Faściszewski Jacek STS Szczecin (ZPO)  
FEDOROWICZ Piotr KSI Gdańsk FEDER
FIGA Tomasz SKAUT Bielsko Biała  
FILIPCZAK Wojciech VIS Kwidzyn FILIPCZAK
FILIPIAK Remigiusz ARDEA Gdańsk  
FLIS Piotr TEMIDA Zabrze  
Flisiak Jacek STS Szczecin  
FORNALIK Grzegorz PASJONAT Opole  
FRANKÓW Maksymilian SILESIA GUNS Gierałtowice  
Fraszek Wojciech KŻR LOK Opole (OPO)  
FRELEK Łukasz AMATOR Wrocław  
Fryda Grzegorz SZAROTKA Nowy Targ (MAŁ)  
FYDRYCH Jarosław GRAJCAR Police  
GAJEWSKI Bartłomiej AMATOR WROCŁAW  
GAJOWNICZEK Paweł DRAGON Siedlce  
GALANCIAK Przemysław DZIESIĄTKA Łódź GALU
GALAS Wojciech EXPERT Jaworzno  
GAŁĄZKA Marcin NTS Warszawa KONAR
Gałązka Kamil WSS Jonkowo  
GARBIEŃ Michał ARSENAŁ Kraków  
GARDIAN Michał DELFIN Tarnów MIS
GASPEROWICZ Anna TARCZA Szamotuły  
GAWLIK Krzysztof DYWIZJON Poznań  
Gawron Waldemar AGAT Złotoryja (DŚL)  
GĄDEK Wojciech TS 44 Kraków  
GĄSIOR Jacek SKAUT Bielsko Biała EDI
GDANIEC Marcin ELITA Szczecin  
GDELA Gabriela FUN GUN Lublin (LBL)  
GDOWSKI Jacek ZSD Kraków ACTION
Georgiew Marczello DYWIZJON Poznań (WLK)  
GIBALSKI Mirosław ŚLĄSK Wrocław  
GIBALSKI Krzysztof ŚLĄSK Wrocław  
GIECKO Wojciech WSS Jonkowo  
GIRYCKI Rafał TEMIDA Zabrze RAFALGIRYCKI
GIZIŃSKI Zdzisław ZKS Warszawa STUDENT
GŁOWACKI Grzegorz LEGIA Warszawa TOFINO
GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk  
GŁUCH Marcin ZAWISZA Bydgoszcz  
Goik Mateusz SHOOTING-ACADEMY Łódź (ŁDZ)  
GOLAS Marcin FLOTA Gdynia  
GOLASZ Przemysław LOK Rybnik GOLO
GOLEC Mateusz KALIBER44 Rogów Opolski  
GOLISZ Marcin SHOOTING ACADEMY Łódź MAXV
GOLISZ Aneta SHOOTING ACADEMY Łódź ANETA
GOLONKA Michał AMATOR Wrocław  
Golub Sergiy GWARDIA Zielona Góra (LUB)  
GOŁĄB Tadeusz ZSD Kraków TEDEW
GONCIARZ Michał KROKUS Nowy Sącz  
GORZKOWSKI Karol ZKS Warszawa DIABLO83
GOŚLICKI Rafał LEGIA Warszawa RALPHI
Gozdawa-Gołębiowski Maciej ZKS Warszawa  
GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz  
GÓRNIK Grzegorz KSI Gdynia  
GÓRSKI Dominik LEGIA Warszawa YARLAN
GÓRSZCZAK Dawid ZSD Kraków  
GÓŹDŹ Piotr PASJONAT Opole  
GRABARCZYK Jacek ŚWIT Starachowice  
GRABOWSKI Jarosław LTS Legionowo  
GRAŻUL Agnieszka LOK Rybnik  
GRUSZCZYŃSKI Sławomir ZSD Kraków  
GRUSZCZYŃSKI Jacek ZKS Warszawa JACUENTY
GRZEGOREK Seweryn SHOOTING ACADEMY Łódź  
Grzegorzewska Katarzyna AMATOR Wrocław (DŚL)  
GRZEŚKOWIAK Robert TARCZA 96 Poznań  
GRZYB Marcin DRAGON Siedlce  
Grzywacz Ewa BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
Grzywacz Zbigniew BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
GRZYWNA Piotr ARSENAŁ Kraków  
GUTWIŃSKI Wojciech ARSENAŁ Kraków  
GUZY Jakub HALINKA ARMS Jawiszowice  
Guzy Paweł BK Jelenia Góra (DŚL)  
HAJDUGA Maciej SKAUT Bielsko Biała  
HARĘŻA Damian EXPERT Jaworzno  
HECK Michał PRETOR Gorzów  
HELBIN Bartłomiej ZSD Kraków  
HELBIN Gabriela ZSD Kraków  
HERMAN Łukasz ARSENAŁ Kraków  
HOCZYK Andrzej TARCZA Starogard Gdański SATIN
HOFFMAN Artur ŚLĄSK Wrocław  
Höher Piotr STRZELEC Jelenia Góra (DŚL)  
HOLTZ Paulina COVER Warszawa  
HOŁUBOWSKI Tomasz COLT Wrocław  
HOPPE Przemysław GARDA Ostróda  
HORODYŃSKI Artur GARDA Ostróda ARH
HRYNIEWICKI Piotr COMBAT Knyszyn  
HUBICKA Jolanta COVER Warszawa  
HUREK Patryk LOK Opole  
HVOZDZ Piotr ZSD Kraków  
IGNAŚ Antoni STS Szczecin  
Jabłoński Wojciech VIS Gostyń (WLK)  
JACEK Zdzisław KABAR Łódź KABAR
JACKOWSKI Sylwester CEL Grójec  
JAKÓBCZAK KAMIL VIS Zamość (LBL)  
JAKUBCZYK Jacek GTS Jastrząb  
JAKUBOWSKI Paweł KS AMATOR Wrocław MAZUR
JAMA Michał AMATOR Wrocław  
JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk  
JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk  
JANC Bartosz TARCZA 96 Poznań  
JANICKI Jacek SILESIA GUNS Gierałtowice  
JANICKI Piotr SILESIA GUNS Gierałtowice PEPES
Janik Tomasz AGAT Złotoryja (DŚL)  
JANIK Piotr ARSENAŁ Kraków  
JANISIÓW Marcin Colt Łódź  
JANKOWSKI Maciej DYWIZJON Poznań  
JANKOWSKI Jacek SHOOTING-ACADEMY Łódź  
JANKOWSKI Sebastian KS Załuski  
JANUS Bartosz DYWIZJON Poznań  
Januszkiewicz Marek DYWIZJON Poznań (WLK)  
Jarco Barbara GUN CLUB Bielsko-Biała (ŚLK)  
JAREMKO PIOTR AMATOR WROCŁAW  
JAROSIEWICZ Szymon KVG Paczółtowice  
JARZĄBEK Maciej ARDEA Gdańsk MACIAS
JARZĄBEK Adriana AMATOR Wrocaw ADEK
JARZĄBKOWSKI Michał AMATOR Wrocław  
JASKOT Jacek AMATOR Wrocław  
JASTRZĘBSKI Piotr BELLONA Kalisz  
JAŚKIEWICZ Krzysztof ZAWISZA Bydgoszcz KRZYS
JAŚKOWIAK Leszek GWARD Kwidzyn  
JAŹWIŃSKI Arkadiusz LEGIA Warszawa AREK
Jendrzejczak Przemysław STS Szczecin (ZPO)  
Jóźwiak Piotr AGAT Złotoryja (DŚL)  
JURCZYK Robert AGAT Złotoryja  
JURKOWSKI Adam KROKUS Nowy Sącz BRWISTY
JURKOWSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz BAMBO
JUSZKIEWICZ Andrzej AMATOR Wrocław MORF
KACZMARCZYK Sebastian HALINKA ARMS Jawiszowice  
KACZMAREK Wojciech 10 Olsztyn  
KACZMAREK Ewa GWARDIA Olsztyn  
Kaczor Szymon TS 44 Kraków  
Kaczor Jarosław TS 44 Kraków  
KACZYŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa SET
KALBARCZYK Piotr ZKS Warszawa  
KALETA Jarosław    
KALETKA Zbigniew SILESIAGUNS Gierałtowice ZBYSZEK
KALINOWSKI Kamil 10 Olsztyn  
KAŁUŻA Mirosław MKS Rybnik  
KAMIŃSKI Tomasz GLAJCAR Police  
KAMIŃSKI Bogusław C4 GUNSŁódź  
KANIA Paweł LOK Zawiercie  
KANIA Michael PASJONAT Opole  
KANIEWSKI Andrzej TARCZA Szamotuły  
KAPICA Fabian PASJONAT Opole  
KARAŚ Rafał ZSD Kraków RAFI
Karczewski Jakub ZAWISZA Bydgoszcz (KPO)  
KARDASZEWSKI Michał ZKS Warszawa NOSTROMO
Kardyś Robert STRZELEC Jelenia Góra (DŚL)  
KARKUTKIEWICZ Mariusz LOK Myszków  
Karpiak Michał AGAT Złotoryja (DŚL)  
Karpiak Andrzej AGAT Złotoryja (DŚL)  
Karwacki Tomasz PROELIA Warszawa (MAZ) TOMKAR
Kaszczyński Grzegorz AMATOR Wrocław (DŚL)  
Kaufman Waldemar STS Szczecin (ZPO)  
KAZANOWSKI Rafał Gliwicki Klub Strzelecki  
KEMSKI Marcin WSS Jonkowo  
KESSLER Adrian ARDEA Gdańsk MAIZER
Kędzierski Artur IGLICA Warszawa (MAZ)  
KĘPIŃSKI Stanisław STS Szczecin HOTDOC
KICERMAN Jacek GWARDIA Olsztyn KICEK
Kieler Sławomir AKMS Opole (OPO)  
Kieliba Inez EXPERT Jaworzno (ŚLK)  
Kieroński Marcin TARCZA 96 Poznań (WLK)  
KIEŻYŃSKI Paweł NTS Warszawa  
Kil Jacek GUN CLUB Bielsko-Biała (ŚLK)  
KLACZYŃSKI Krzysztof TARCZA 96 Poznań KAKA
KLAGA Janusz BELLONA Kalisz  
Klepacki Marcin SAGITTARIUS Piątnica (PDL)  
KLONOWSKI Artur LTS Leszno KulaKulynsky
KŁECZEK Kamil BASTION Zgorzelec (DŚL)  
KŁODA Patryk SKAUT Bielsko Biała  
KOBOS Krzysztof LOK Tarnów  
KOBYLAREK ROBERT DWÓR GRUNWALDZKI Poznań (WLK)  
KOCHAN Grzegorz ARSENAŁ Kraków SZKOT
KOCHANOWICZ Rafał WSS Wrocław  
KOCIOŁEK Jacek STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice  
KOCOŃ Wojciech SKAUT Bielsko-Biała LeFikon
Kolanowska-Gwozdz Małgorzata KS Gdańsk (POM)  
KOLOWCA Krzysztof BELLONA Kalisz  
KOLUS Marek SILESIA GUNS Gierałtowice  
KOŁAKOWSKI Jan WSS Wrocław  
KOŁODZIEJEK Marek ZKS Warszawa  
Kołtun Paweł ZSD Kraków (MAŁ) KROTKI
KOMOROWSKI Jakub COVER Warszawa  
Koniczek Marek MKS LOK Rybnik  
Konopka Krzysztof MKS Rybnik (ŚLK)  
KOŃCZEWSKI Jerzy CZAK-DZW Wrocław  
KOPANIA Paweł SHOOTING ACADEMY Łódź  
KOPER Adam LOK Rybnik KOPER
KOPERNIK Paweł SILESIA GUNS Gieratłowice  
KOPIEC Marian LEGIA Warszawa DONMARIANO
KOPROWSKI Zbigniew BASTION Zgorzelec  
KOPUT Jurand TARCZA Szamotuły JUREK
Korcala Andrzej KSI Gdynia  
Kordaś Piotr ZKS Warszawa (MAZ)  
KORNIJCZUK Andrzej PIAST Opole FRIDGE
KORONKIEWICZ Michał Colt Łódź KICIA
KORTAS Łukasz ARSENAŁ Kraków  
KORZENIOWSKI Jarosław WSS Jonkowo KORZONEK
KOSIŃSKI Tomasz ARSENAŁ Kraków KOSINA
KOSSAKOWSKI Adam COMBAT Knyszyn  
KOSTUŃ Remigiusz LOK Rybnik  
KOTAŃSKA Alicja STRZELEC Szczecin  
KOTOWICZ Edward ZSD Kraków  
KOTRYS Bartosz ŚLĄSK Wrocław  
Kowalczuk Cezary LEGIA Warszawa (MAZ)  
KOWALEWSKI Maciej COVER Warszawa KARAT
KOWALSKI Cezary ZKS Warszawa AVATAR
KOWALSKI Jacek STS Szczecin  
Kożuch Jakub SZAROTKA Nowy Targ (MAŁ)  
Kożuch Bartłomiej SZAROTKA Nowy Targ (MAŁ)  
KRAUS Tomasz AMATOR Wrocław  
KRAUZE Marek ZKS Warszawa MRQ
KRAWCZYK Kamil FUN GUN Lublin WŁOCHATY
KRAWCZYK Zofia ZKS Warszawa ZOSIA
KRAWCZYK Krzysztof UR Jawor  
KRAWCZYK Szymon SIGMA SHOOTING Drużbice  
Kret Michał LEGIA Warszawa (MAZ)  
Król Paweł AMATOR Wrocław (DŚL)  
KRÓLSKI Bartosz WKSS Poznań  
Kruczkowski Krystian VIS Tuchola (KPO)  
KRUCZYŃSKI Przemysław ZKS Warszawa  
KRUKOWSKI Kamil BASTION Dłużyna Dolna  
KRUPA Krzysztof ZKS Warszawa  
KRUPIŃSKI Aleksander ZSD Kraków  
Krycki Marek BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
KRYSTKOWIAK Karol IGLICA Warszawa  
Kryszeń Tomasz KSI GDYNIA SEKCJA8
KRZYŚKO Piotr KASZTELAN Rzeszów  
KSIĄŻEK Marcin COVER Warszawa  
KUBIAK Jakub IGLICA Warszawa QBA
KUBICA Mariusz BRASS Kostrzyn  
KUBICZ Zbigniew HALINKA ARMS Jawiszowice ZBIG
KUBIS Andrzej PIONIER Gubin  
KUBLICKI Maciej CSS Częstochowa  
KUCHARSKI Tomasz ARMATOR Wrocław TOMK
KUCHARSKI Leszek KVG Paczółtowice  
KUCZYŃSKI Piotr AMATOR Wrocław PETERKU
KUDLIŃSKI Jakub ZKS Warszawa UMBRA
Kulasiński Eryk DYWIZJON Poznań (WLK)  
KULCZYCKI Kacper LEGIA Warszawa  
KULIKOWSKI Waldemar LEGIA Warszawa  
KULINOWSKI Dariusz ZSD Kraków  
KULIŚ Janusz WSS Wrocław JAKU
KUMOREK Adam PASJONAT Opole  
KUPIDŁOWSKI Andrzej LTS Legionowo AMOTORHEAD
KUSZ Krzysztof DEFENDU Poznań  
KUŚ Krzysztof EXPERT Jaworzno KUSIOL
KUŹLIK Józef SKAUT Bielsko Biała BRUTUS
Kuźmiński Wojciech ZKS Warszawa (MAZ)  
KUŹNAR Przemysław LEGION WSCHODNI  
KWAŚNIŃSKI Marcin ZKS Warszawa MARCINKW
Kwiatek Marek HUZAR Oleśnica (DŚL) BADYL
LALIK Paweł SQUAD Kraków (MAŁ)  
Lasak Piotr SZAROTKA Nowy Targ (MAŁ)  
LECH Marek ŚLĄSK Wrocław  
LEDZION Krzysztof STS Szczecin  
LEMAŃSKI Andrzej STRZELEC Żyrardów ANER
Leśniak Paweł FLOTA Gdynia (POM)  
Lewandowski Przemysław KABAR Łódź PRZEMEKL
Lewczuk Daniel Legia Warszawa  
Linda Paweł KSI Gdynia (POM)  
LIPIŃSKI Mariusz ZKS Warszawa MARIOLI
Lipski Jędrzej AGAT Złotoryja (DŚL)  
LIS Krzysztof WKSS Poznań KALIS
LIS Tomasz AMATOR Wrocław LISU
LISZKA Andrzej SKAUT Bielsko-Biała SHADOW90
Liszka Piotr TKS LOK Tarnów (MAŁ)  
LORENC Michał ZSD Kraków MIHAU
LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela WSS Wrocław ANIELA
LUDWIN Piotr KASZTELAN Rzeszów  
LUDWIN Tomasz KASZTELAN Rzeszów  
LUTY Witold DZIESIĄTKA Łodź VITO
Łapkowski Marcin MKS Rybnik (ŚLK)  
ŁAPTAŚ Łukasz GARDA Ostróda  
ŁAZIŃSKI Paweł STS Szczecin  
Łaziński Marcin STS Szczecin  
Łaziński Marcin STS Szczecin  
ŁOŚ Krzysztof CZ5 Lublewo Gdańskie LOSIEK
ŁOZIŃSKI Paweł ŚLĄSK Wrocław  
ŁOZYK Łukasz EXPERT Jaworzno  
ŁUCZAKOWSKI Krzysztof LEGIA Warszawa CHOMIK
Łukasiewicz Zenon BK Jelenia Góra (DŚL)  
ŁUKASIK-GOLA Dorota GWARDIA 1924 Sosnowiec  
Łupkowski Łukasz AMATOR WROCŁAW  
ŁYCZAKOWSKI Miłosz ARSENAŁ Kraków  
ŁYSIEŃ Mariusz ARSENAŁ Kraków  
MACIĄG Piotr SNAJPER Lublin  
MACIEJCZYK Bartosz LEGIA Warszawa  
Maciejewski Andrzej PRETOR Lubiszyn (LUB)  
MACKIEWICZ Łukasz PRETOR Gorzów  
MADAJEWSKA Marta TARCZA Szamotuły MART
MADAJEWSKI Leszek TARCZA Szamotuły LESIO
MAGDA Mirosław ŚLĄSK Wrocław MIRAS
Majcher Grzegorz SAGITTARIUS Gogolin (OPO)  
MAJEWSKI Arkadiusz DZIESIĄTKA Łódź  
Majewski Patryk WIARUS Płock Majes
MAJEWSKI Kamil STS Szczecin  
MAJEWSKI Filip PASJONAT Opole  
Majewski Andrzej BK Jelenia Góra (DŚL)  
Makowska Monika ARDEA Gdańsk (POM)  
MALACH Piotr ARDEA Gdańsk  
MALICKI Kacper NTS Piaseczno MALIK
MAŁECKI Mirosław LTSLeszno  
MAŁYSZKA Robert COLT Wrocław  
MARCELA Przemysław NTS Warszawa  
MARCHEWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk  
MARCINCZYK Tomasz GROT Białystok TOMASZMK
MAREK Lech WSS Wrocław  
MARKOWSKI Marek KSI Gdynia  
MARKOWSKI Robert SHOOTING-ACADEMY Łódź  
MARMON Andrzej ZSD Kraków  
MATCZUK Rafał TARCZA 96 Poznań  
MATERNE Michał SHOOTING-ACADEMY Łódź  
MATUSZCZAK Łukasz SKAUT Bielsko Biała  
MATUSZEK Adam GWARDIA Zielona Góra  
Mazur Joanna WSS Wrocław (DŚL)  
Mazur Grzegorz AMATOR Wrocław (DŚL)  
MĄCZKA Krzysztof GRUNWALD Poznań  
MICHALAK MATEUSZ TARCZA Szamotuły (WLK)  
Michalak Mateusz TARCZA Szamotuły (WLK)  
MICHALCZUK Grzegorz VIS Międzyrzec Podlaski  
MICHALEWICZ Maurycy LTS Leszno  
MICHALIK Krzysztof SQUAD Kraków KILO9
MICHALIK Piotr ZKS Warszawa  
MICHALSKI Przemysław AMATOR Wrocław  
MICHAŁOWSKI Krzysztof STS Szczecin KRZYS007
Michniuk Mariusz Target Suwałki  
MICHOŃ Krzysztof SHOOTING ACADEMY Łódź KRZYCHU
Michurski Jakub AGAT Złotoryja (DŚL)  
MICIŃSKI Bohdan CZAK Wałbrzych DUBLET
MIELCZAREK Sławomir UR Jawor  
MIELCZAREK Jakub STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice  
MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław MDAREK
MIJAL Rafał ARSENAŁ Kraków  
MIKA Krzysztof KROKUS Nowy Sącz  
MIKA Tomasz SILESIA GUNS Gierałtowice  
MIKESKA Szymon LOK Rybnik MIKES
MIKLASZEWSKI Robert ZSD Kraków  
Mikołajczak Mariusz AMATOR Wrocław (DŚL)  
Mikrut Robert ZKS Warszawa (MAZ)  
MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk MIKSZAK
MIKSZA Krystian CZ5 Lublewo Gdańskie KRYS
Mikszan Marek MKS Rybnik (ŚLK)  
MIKULSKI Mariusz GROT Płock  
MILA Jarosław ZSD Kraków  
MILLER Przemysław COLT Łódź PSHEMO
MINKOWSKI Adam WKS 10 Olsztyn PLECO
MIODUSZEWSKI Tomasz EXPERT Jaworzno  
MIRZWA Kamil MAGNUM Chełm  
MIŚKIEWICZ Marcin VIS Gostyń  
Miśkiewicz Jacek KS Amator Wrocław  
MITULSKI Leszek TARCZA Szamotuły  
MIZURO Maciej WSS Wrocław MIZUR
MŁOCHOWSKI Rafał COVER Warszawa  
MODER Paweł PROELIA Warszawa PROFESOR
MOKWIŃSKI Tomasz COVER Warszawa  
MOLENDA Dariusz ŚWIT Starachowice GUMA
MORYŚ Krzysztof LOK Kraków MORIC
MOSAKOWSKI Piotr VIS Kwidzyn PIMOS
MOSIEK Maciej HUSARZOpole  
Moskwik Bartosz ALFA Siemianowice Śląskie (ŚLK)  
MÓŁKA Patrik KROKUS Nowy Sącz DEMOLKA
MRÓZ Krystyna ZKS Warszawa  
MRÓZ Marcin ZKS Warszawa  
MUNIAK Maciej SQUAD Kraków DOUBLEM
MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk GOSIALEK
MURZYN Dawid STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice  
MUSIAŁ Paweł ARDEA Gdańsk PAFKA
MUSIAŁCZYK Robert CSS Częstochowa  
Myszczyszyn Tomasz BS Głogówek (OPO)  
MYTNIK PIOTR KOBUDO Opole (OPO)  
NAGŁY Krzysztof 10-ka Radomsko  
NAMYSŁ Grzegorz BELLONA Kalisz  
NAPIÓRKOWSKI Mikołaj SWKS Warka  
NAROWSKI Karol GWARDIA 1924 Sosnowiec BORSUK
NIDECKI Tomasz KSB Paczółtowice  
NIEDZIELSKI Przemysław EXPERT Jaworzno  
NIEDZIESKA Magdalena SSCZC Chełmno  
NIEDŹWIECKI Tomasz WSS Jonkowo  
NIEWIADOMSKI Piotr EXPERT Jaworzno NIEVIADA
NIEZABITOWSKI TOMASZ 10-ka Radomsko  
NOGA Tadeusz ZSD Kraków GRZEBIK
NOSKO Przemysław HUSARZ Opole  
Nowacki Krzysztof Ziemia Chełmińska  
NOWAK Maciej AMATOR Wrocław MACCETI
NOWAK Przemysław TARCZA Szamotuły  
NOWAK Bronisław STS Tychy  
NOWAK Leszek WKSS Poznań  
NOWAK Krzysztof ZSD Kraków  
Nowak Maciej TARCZA 96 Poznań  
NOWAK Marcin ARSENAŁ Kraków  
NOWAKOWSKI Rafał COVER Warszawa  
NOWICKI Grzegorz SILESIAGUNS Gierałtowice SZCZYGIEL
NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk  
OCHNIAK Artur EXPERT Jaworzno KASJER
OCZESAŁA Krzysztof LEGIA Warszawa KRZYCZAS
Odzijewicz Piotr NTS Warszawa (MAZ)  
OGIŃSKI Piotr ZKS Warszawa OGI
Ojrzyński Tomasz 10-KA Radomsko (ŁDZ)  
OLECH Paweł STS Szczecin  
OLENDER Michał ALFA Siemianowice Śląskie  
OŁUBIEC Piotr ZSD Kraków CIHY
Omielczenko Magdalena ZKS Warszawa (MAZ)  
OMIELCZENKO Wojciech ZKS Warszawa  
OPĘCHOWSKI Krzysztof OBROŃCA Troszyn  
OPOCZYŃSKI Aleksander ZSD Kraków  
OPOCZYŃSKI Szymon ZSD Kraków  
ORLIŃSKI Dominik DYWIZJON Poznań  
ORZEŁ Krzysztof KALIBER 7,62  
OSTROWSKI Andrzej GATLING Połczyn Zdrój  
OSTROWSKI Michał LEGIA Warszawa  
OSTROWSKI Paweł Legia Warszawa  
OSTROWSKI Daniel NTS Warszawa  
Ostrycharz Daniel WILK Sokołowice (DŚL)  
OSTRZYCKI Jacek GWARDIA Olsztyn OSTRY
OZIĘBŁO Arkadiusz KASZTELAN Rzeszów  
OZYRA Marcin TARCZA 96 Poznań OZI
PACHOWICZ Marcin FUN GUN Lublin  
PAJESTKA Marek ALFA Siemianowice Śląskie RABARBAR
PAKUŁA Waldemar AGAT Złotoryja (DŚL)  
PALA Alicja HALINKA ARMS Jawiszowice ALUTKA
Palkowski Marcin Legia Warszawa  
PALUSZEK Maciej HUSARZ Opole  
PALUSZYŃSKI Paweł PROELIA Warszawa  
PAŁKA Tadeusz SALWA Wołomin  
PAŁKUS Marcin ARSENAŁ Kraków  
PANIEŃSKI Paweł TARCZA 96 Poznań  
PARTYKA Jacek AMATOR Wrocław ZORT
PASEK Albert AMATOR Wrocław ALBI
PASTERNAK Michał COLT Wrocław KOGOOD
PAŚCIAK Marek STS Tychy  
PAWLAK Karzimierz EXPERT Jaworzno  
PAWLIK Celina NTS Warszawa CELKA
PAWLIK Krzysztof COLT Łódź  
PAWŁOWSKI Dariusz GROT Płock  
PELC Patryk AMATOR Wrocław  
PETNIAK Ryszard ŚLĄSK Wrocław RYCHU
PĘCAK Przemysław SAGITTARIUS Piątnica  
PIASECKI Artur STS Szczecin  
PICHLIŃSKI Mariusz SAGITA Wrocław  
PIECH Sebastian PROELIA Warszawa VENDEG
PIEŃKOWSKI Paweł DRAGON Siedlce PIENIEK
PIEŃKOWSKI Jarosław LEGIA Warszawa  
Pietruszewski Hubert STS Szczecin  
PIETRUSZKA Jarosław CSS Częstochowa  
PIETRZAK Maciej-Roch PROELIA Warszawa ROCH
PIETRZAK Arkadiusz SKSS Rogów ARKADIUSZ
PIĘTAK Grzegorz ZSD Kraków PIETASZEK
PIKUL Adam ZSD Kraków  
PIKUL Łukasz ZSD Kraków  
Pilatowski Łukasz ZKS Warszawa (MAZ)  
PILCH Janusz ZSD Kraków KONDOR
Piotr Malach ARDEA Gdańsk (POM)  
Piotr Rosner PRETOR Lubiszyn (LUB)  
PIOTROWSKI Konrad WSS Jonkowo  
PIÓRKOWSKI Albert PSKBPiSS Ostrów Mazowiecka  
Pitera Bronisław AGAT Złotoryja (DŚL)  
PIWOWARSKI Maciej COVER Warszawa JONG
Pobudejski Tomasz 10-KA Radomsko (ŁDZ)  
POCHOWSKI LECH VIS Tuchola (KPO)  
PODGÓRSKI Maciej JTS Strzelec Jelenia Góra  
PODHAJSKI Paweł BASTION Zgorzelec  
PODHORECKI Piotr WSS Wrocław  
PODSIADŁO Maciej BASTION Zgorzelec MOYSHE
POGORZELSKI Krystian LEGION Wschodni  
POJDA Rafał COVER Warszawa RAF
POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander LEGIA Warszawa  
POLAK Andrzej ZSD Kraków  
POLAŃSKI Artur KSB Paczółtowice  
POLASZCZYK Szymon LOK Kraków  
Poloczek Grzegorz MKS Rybnik (ŚLK)  
POŁOŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa  
PONCYLJUSZ Wojciech STS Szczecin  
POPIOŁEK Grzegorz SSCZC Toruń MCGREGOR
PORĘBSKI Kazimierz KVG Paczółtowice  
PORYCKI Michał GARDA Ostróda  
PREDEL Sebastian FLOTA Gdynia  
PROROK Paweł KVG Paczółtowice  
PRUSINOWSKI Piotr DYWIZJON Poznań  
PRZYBYLSKI Sebastian ZSD Kraków  
Przybylski Marcin TARCZA Szamotuły (WLK)  
PRZYBYLSKI Sebastian ZSD Kraków  
PRZYBYŁ Piotr AMATOR Wrocław  
PRZYBYŁA Krystian ŚLĄSK Wrocław  
PRZYCHODZEŃ Paweł KVG Paczółtowice  
PTASZKIEWICZ PIOTR BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
PUC Robert KASZTELAN Rzeszów  
PUTKOWSKI Rafał COMBAT SHOOTING Knyszyn  
PUTSEYEU Anatoli ZSD Kraków STSHADOW
Puzoń Robert GUN CLUB Bielsko-Biała (ŚLK)  
PYKA Marek EXPERT Jaworzno  
RADOMSKI Marek ZKS Warszawa  
Raduchowska Olga AMATOR Wrocław (DŚL)  
RADUCHOWSKI Bartosz WKS Śląsk Wrocław RED
RADULSKI Marek 308 Białystok  
RADZION Marian BELLONA Kalisz  
RAKOCZY Rafał ZKS Warszawa  
RAUSZ Daniel ARDEA Gdańsk  
RAWSKI Maciej UR Jawor  
Rączyński Łukasz AMATOR Wrocław (DŚL)  
REDECKI Tomasz KABAR Łódź TOMEK
Redek Paweł COVER Warszawa (MAZ)  
REJCHEL Michał KŻR Warka  
RENDCHEN Szymon EXPERT Jaworzno  
Riedel Piotr LTS Leszno (WLK)  
Rogalski Kacper GWARDIA Zielona Góra (LUB)  
ROGOZIŃSKI Stefan ALFA Siemianowice Śląskie ROGER73
ROHOUTSEU SIARHEI COVER Warszawa  
ROJEWSKI Piotr STS Szczecin  
ROKITA Zbigniew KVG Paczółtowice  
ROLAK Krzysztof COLT Wrocław  
ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka PRETOR Gorzów  
Romanko Borys KSI Gdynia (POM)  
Romańczuk Artur PSKBPiSS Nowy Dwór Maz. (MAZ)  
ROSZKOWSKI Piotr FLOTA Gdynia  
ROŻEK Marcin ZKS Warszawa  
ROŻYŃSKI Michał ARDEA Gdańsk ROŻEK
RÓŻYCKI Grzegorz ZKS Warszawa  
RUCIŃSKI Adam COVER Warszawa SPOON
RUDNICKA Olga COVER Warszawa CORCIA
RUDNICKI Marcin IGLICA Warszawa ZYGA
RUDZIŃSKI Michał LOK Racibórz  
RUDZIŃSKI Marcin COLT Łódź  
Rybicki Wiesław AGAT Złotoryja (DŚL)  
Rybiński Roman STS Szczecin (ZPO)  
RYBKA Mateusz LEGIA Warszawa SZYBKARYBKA
RYCKA Magdalena SKAUT Bielsko Biała  
Rylke Antoni ZKS Warszawa  
RYPIEŃ Szymon KVG Paczółtowice  
RZEMIŃSKI Robert BASTION Zgorzelec  
RZEPA Rafał TARCZA 96 Poznań  
SABAT Maciej ŚWIT Starachowice  
SADŁOŃ Bartosz HETMAN Nysa BUCZO1
SADŁOŃ Maciej HUSARZ Tułowice  
SAMSON Piotr SKAUT Bielsko Biała PIOSAM303
SAMSON Adrian SKAUT Bielsko Biała  
SANECZNIK Krzysztof LOK Rybnik KATO
SANEJKO Piotr LOK Rybnik  
SANOWSKI Paweł KBS Zbąszynek  
SARNA Marta EXPERT Jaworzno  
SAUTER Marcin DZIESIĄTKA Łódź  
SĄDECKI Marcin KSB Paczółtowice  
SCHAEFER Jan TARCZA Szamotuły  
SCHUPPIK Dariusz ALFA Siemianowice Śląskie SNAKE68
SĘK Ireneusz SNAJPER Poznań  
SIECZKA Karol HALINKA ARMS Jawiszowice LOLEK
SIECZKA Adam HALINKA ARMS Jawiszowice  
SIECZKA Michał KVG Paczółtowice  
SIENKIEWICZ Marcin KALIBER Koszalin BARTOL
SIENKIEWICZ Piotr GATLING Połczyn Zdrój POSIO
Siennicki Wojciech COVER Warszawa (MAZ)  
SIEROSŁAWSKI Piotr CSS Częstochowa  
Sikora Radosław COLT Łódź (ŁDZ)  
SIODA Katarzyna SQUAD Kraków CASIUL
SIODA Wiesław SQUAD Kraków GENO
Siudak Dawid AGAT Złotoryja (DŚL)  
Siuta Łukasz KSB Paczółtowice (MAŁ)  
Siwiec Dawid BRASS Gorzów Wlkp. (LUB)  
SKALSKI Kamil EXPERT Jaworzno  
Skałacki Marek AMATOR Wrocław (DŚL) MARAS
SKIBA Przemysław DYWIZJON Poznań  
Skibiński Dawid TARCZA 96 Poznań (WLK)  
SKOLIK Andrzej ZKS Warszawa  
SKONECZNY Janusz ZKS Warszawa  
SKORUPKA Bogdan LEGIA Warszawa ARTLIGHT
SKOWRON Marcin GATLING Połczyn Zdrój LARK
SKRAJNY Antoni DRAGON Siedlce ARYMAN
SKWAREK Anna GATLING Połczyn Zdrój  
SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław LEGIA Warszawa PSZEMEK
Słoma Kamil VIS Tuchola (KPO)  
SŁOWIK Waldemar SZAROTKA Nowy Targ  
SMALSKA Adrianna KASZTELAN Rzeszów  
SMOŁKA Tomasz LOK Rybnik  
SMOTER Jakub AMATOR Wrocław  
SOBIECH Marcin EXPERT Jaworzno  
SOBOLEWSKI Piotr LEGIA Warszawa  
Sobuń Marcin GUN CLUB Bielsko-Biała (ŚLK) Sobuń Marcin
SOKAL Marek IC Piła (WLK)  
SOKOŁOWSKI Oktawian ZSD Kraków  
SOKOŁOWSKI Adam EXPERT Jaworzno  
SOKOŁOWSKI Leszek WSS Wrocław LESZEK
Sokół Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz (KPO)  
Solarek Janusz AGAT Złotoryja (DŚL)  
SOŁTYSEK Mateusz SKAUT Bielsko Biała MATT
Soroko Rafał KALIBER Koszalin (ZPO)  
Sosnowski Daniel Sagittarius Piątnica (PDL)  
SOSNOWSKI Łukasz ARDEA Gdańsk SOSNA
Sosnowski Jarosław HALINKA ARMS Jawiszowice (MAŁ)  
SOWA Tomasz TS 44 Kraków UJIO
SROKA Piotr ARSENAŁ Kraków  
STADNICKI Jakub SSCZC Chełmno  
STANCLIK Jacek PROELIA Warszawa JACXSON
STANKIEWICZ Mateusz DW ÓR GRUNWALDZKI  
STANO Bartosz Gwardia 1924 Sosnowiec  
STANO Karolina GWARDIA 1924 Sosnowiec  
Staranowicz Tomasz 10 Olsztyn (WMA)  
STASZCZYK Bartosz KVG Paczółtowice  
STAWIARSKI Marcin ZS Szczecin  
STEFANIAK Sebastian TEMIDA Zabrze MAGIC
STEFANIUK Jacek ZKS Warszawa  
STELMASZCZYK Michał VIS Gostyń STELMAGOJR
STELMASZCZYK Marek VIS Gostyń  
STEPANIUK Tomasz DRAGON Siedlce STEPAN
Stepura Leszek NSS Lubasz  
STEPURA Leszek NSS Lubasz (WLK)  
STOLAREK Adam KABAR Łódź  
STOŁOWSKI Łukasz COLT Wrocław  
STRĄCZEK Krzysztof PASJONAT Opole  
STRUZIK Jarosław STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice  
STRYCHARCZYK Jacek COLT Łódź  
STRYCHARCZYK Joanna COLT Łódź  
STRYJECKI Tomasz ZKS Warszawa TOMSPRO
STRYPLING Marek SKAUT Bielsko Biała  
STRZELCZYK Michał SWKS Warka  
SUCHWAŁKO Krzysztof GWARD Kwidzyn  
SULAWIAK Michał GRAJCAR Police  
SULAWIAK Andrzej GRAJCAR Police  
SUŁEK Maciej ZAWISZA Bydgoszcz  
SURMA Wojciech STS Szczecin  
SUROWIEC Marcin KVG Paczółtowice LEWAK
SYNAKIEWICZ Jacek GWRD Kwidzyn  
Szafran Mariusz PRETOR Lubiszyn (LUB)  
SZAFRAŃSKI Andrzej SKAUT Bielsko Biała BAMBUS
SZCZECHLA Maciej AMATOR Wrocław  
SZCZEPANIAK Przemysław KALIBER 7,62 Skwierzyna  
SZCZEPIŃSKI Marek STS Szczecin cybersatanizer
SZCZĘSNA Anna COLT Wrocław  
Szczęsny Bartosz NTS Warszawa RYSIU
SZCZYGŁOWSKI Maciej COLT Łódź  
SZELĄGOWSKI Jarosław GROT Płock  
SZELĄGOWSKI Tomasz TOPGUN Aleksandrów Łodzki  
SZEPELAK Tomasz GARDA Ostróda SZEPI
SZMAJ Krzysztof KVG Paczółtowice  
SZOŁKOWSKI Piotr PROELIA Warszawa SZOGUN
SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk TOMEK68
SZPERLIŃSKI Maciej TARCZA Szamotuły  
Szpoton Mikołaj COLT Łódź (ŁDZ)  
SZTABKOWSKI Mariusz GROT Białystok  
SZUBA Zbigniew ZSD Kraków  
SZUBART Mateusz KASZTELAN Rzeszów  
SZUBER Michał DEFENDU Poznań  
SZULIŃSKI Adam STS Szczecin  
SZUŁCIK Sebastian GATLING Połczyn Zdrój  
Szułcik Tymoteusz AMATOR Wrocław (DŚL)  
SZUMNARSKI Rafał DYWIZJON Poznań  
SZYBIST Dariusz ARSENAŁ Kraków  
SZYDEŁKO Andrzej COLT Wrocław  
SZYMANEK Arkadiusz BELLONA Kalisz SZAMAN
SZYMANEK Sonia BELLONA Kalisz  
SZYMANIAK Wiktoria BELLONA Kalisz  
SZYMANKIEWICZ Michał LEGIA Warszawa  
Szynkarek Jacek TARCZA Poznań (WLK)  
SZYSZKA Amadeusz HUSARZ Opole  
SZYSZKOWSKI Krzysztof LEGIA Warszawa KRISSZ
ŚLIWIŃSKA Małgorzata WSS Jonkowo ARTAXA
ŚMIAŁKOWSKI Rafał BASTION Zgorzelec  
ŚMIECH Łukasz KABAR Łódź  
ŚRUTEK Mścisław SSCZC Chełmno MICHU
ŚWIĄTEK Artur COLT Wrocław R2
ŚWIĄTEK Janusz LEGIA Warszawa DLUGI
ŚWIĆ Marcin DYWIZJON Poznań  
ŚWIDERSKI Bartosz ZKS Warszawa  
ŚWIDERSKI Tomasz SS AZS PŚ Kielce PYTON
ŚWIERCZEK Zbigniew ŚWIT Starachowice ZIBI
ŚWIERZBIŃSKI Kamil LEGIA Warszawa  
ŚWIĘCKI Przemysław JTS Strzelec Jelenia Góra  
Taff Mateusz ARSENAŁ Kraków (MAŁ)  
TALAREK Andrzej ZKS Warszawa  
TAŃSKI Tomasz LEGIA Warszawa UŁAN
TASZNER Michał PERKUN Miszewko  
TATARCZUCH Sebastian KVG Paczółtowice  
TAUSIEWICZ Marcin LEGIA Warszawa TASTAS
TOCHMAN Romuald 10 Olsztyn (WMA)  
TOKARZ Karol UR Jawor  
TOMCZAK Andrzej LEGIA Warszawa ANDRZEJ
TOPOLSKI Michał DYWIZJON Poznań TOPEK
TOPOLSKI BOGUSŁAW ZKS Warszawa  
TROCKI Sebastian TARCZA Szamotuły BUBUS
TROJANOWSKI Jacek ZKS Warszawa  
TROJANOWSKI Jakub ZS Szczecin  
TRUBOWICZ Radosław AGAT Złotoryja  
Tryba Monika STS Szczecin (ZPO)  
TRZEPAŁKO Stanisław SZAROTKA Nowy Targ  
TUBEK Sławomir ARDEA Gdańsk  
TULISZKA Daniel LTS Leszno DANIELOS
TURAKIEWICZ Leszek ZSD Kraków  
TURBA Tomasz AKMS Opole (OPO)  
Turkowski Tomasz KSI Gdynia (POM)  
TUSIŃSKI Kamil WSS Wrocław  
TUZINOWSKI Michał SAGITTARIUS Piątnica  
TYLENDA Marek MARKSMAN Raczki  
Ujma Przemysław DEFENDU Poznań (WLK)  
UNOLD Jacek ŚLĄSK Wrocław  
Urban Tomasz ZAWISZA Bydgoszcz (KPO)  
Urbanek Radosław MKS Rybnik (ŚLK)  
USIŃSKI Kacper PROELIA Warszawa  
VERDON Peter ARDEA Gdańsk  
WACŁAWSKI Daniel BKJ JELENIA GÓRA  
WADEŁEK Paweł PROELIA Warszawa THARKAN
Waleczko Marcin ZKS Warszawa (MAZ)  
Wałaszewski Piotr KALIBER Koszalin (ZPO)  
WANDZEL Robert KABAR Łódź WONO
WARDĘCKI Adam WSS Jonkowo VARDI
WARMIJAK Piotr ZKS Warszawa ZMIJAK
WARNO-PUSCH Ewa WKS 10 Olsztyn  
WASIEL Maciej TEMIDA Zabrze  
WASILEWSKI Artur LEGIA Warszawa ARTURRO
WAŚLICKI Karol AMATOR Wrocław KARWAS
WĄSIKOWSKI Łukasz IGLICA Warszawa IDAHO
WEGNER Ryszard TARCZA Szamotuły  
WENTLANDT Piotr VIS Kwidzyn JESION
WĘGLARCZYK Stanisław ZSD Kraków VIKINGPL
WICHARY Andrzej EXPERT Jaworzno  
WIECZOREK Grzegorz LOK Myszków  
WIECZOREK Wojciech SKAUT Bielsko Biała  
WIEJATA Marcin SKAUT Bielsko Biała WIEJU
WIELOGÓRSKI Maciej KS Kołobrzeg  
Wiercioch Łukasz SZAROTKA Nowy Targ (MAŁ)  
WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk  
WILIM Wilhelm ZKS Warszawa WILHELMW
Wilk Marek BK Jelenia Góra (DŚL)  
Windys Wojciech 1. SKS Szczecin (ZPO)  
WINIECKI Rafał GWARD Kwidzyn  
Winiecki Rafał GWARD Kwidzyn (POM)  
Wiśniewska Izabela WIARUS Płock RedAir
WIŚNIEWSKA Agnieszka KVG Paczółtowice  
WIŚNIEWSKI Maciej Ziemia Chełmińska CZARNY
WITKOWSKI Jarosław AGAT Złotoryja  
WITKOWSKI Michał ZKS Warszawa  
Witkowski Hubert SAGITTARIUS Piątnica (PDL) HUCZAS
WŁOCZEWSKI Mateusz ZSD Kraków  
WŁOCZEWSKI Adam ZSD Kraków GADGET
WŁOSIŃSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz  
Wnorowski Mariusz AMATOR Wrocław (DŚL)  
Wocław Marcin SAGITTARIUS Gogolin (OPO)  
WOJCIESZEK Marcin SIGMA SHOOTING Łódź CIESZEK
WOJCIK Mariusz ZSD Kraków WOJMAR
WOJCIUSZKIEWICZ Radosław TARCZA 96 Poznań  
WOJEWODA Artur AGAT Złotoryja  
WOJNAROWSKI Paweł HETMAN Nysa WOJNA
WOJTASIK Piotr SPARTA Kędzierzyn Koźle  
WOJTASIK Sławomir COLT Wrocław  
Wojtecki Radosław AGAT Złotoryja (DŚL)  
Wojtecki Radosław AGAT Złotoryja (DŚL)  
WOLIŃSKI Emil SNAJPER Lublin  
WOLSKI Robert ZSD Kraków  
Wołąkiewicz Grzegorz WSS Jonkowo (WMA)  
WOŁEK Krzysztof ZSD Kraków  
Woźniak Adam DYWIZJON Poznań (WLK)  
Woźniak Rafał COLT Łódź (ŁDZ)  
WÓJCIK Jarosław NTS Piaseczno  
WÓJCIK Jakub ZSD Kraków JACOB
WÓJCIK Karol ZSD Kraków  
WÓJCIK Mariusz ZSD Kraków WOJMAR
Wójcik Artur AMATOR Wrocław (DŚL)  
WRONA Robert ALFA Siemianowice Śląskie CZARNYPTAK
WRÓBEL Artur KVG Paczółtowice  
Wrzałek Juliusz DZIESIĄTKA Łódź LINTELASSE
WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena LEGIA Warszawa  
WRZESIŃSKA Agata SQUAD Kraków AGATKA
WRZESIŃSKI Przemysław LEGIA Warszawa PRZEWRZE
WRZEŚNIOWSKI Marcin GWARDIA 1924 Sosnowiec  
WYZGAŁA Robert KABAR Łódź  
ZABRZUCH Jacek TSS VIS Radom  
ZACZEK Krzysztof GWARDIA 1924 Sosnowiec  
ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 308 Białystok  
ZAKRZEWSKI Bartosz ARSENAŁ Kraków  
ZALEWSKI Marcin ŚLĄSK Wrocław FOX06
ZAŁUSKA Witold KSI Gdynia FOKA
ZAREMBA Rafał SKAUT Bielsko Biała  
Zaremba Bartosz AMATOR Wrocław (DŚL)  
Zarzyka Marcin AMATOR Wrocław (DŚL)  
ZATWARDNICKI Józef AGAT Złotoryja  
ZAWADA Krzysztof PROELIA Warszawa MUMINEK
ZAWIERUCHA Bartłomiej SIGMA SHOOTING Łódź  
ZAWIERUCHA Dorota SIGMA SHOOTING Łódź  
Zawiślak Łukasz SZAROTKA Nowy Targ (MAŁ)  
ZAWORSKI Radosław WSS Jonkowo RADOZET
ZDRAL Przemysław UR Jawor  
ZIELEŹNIK Bartosz ALFA Siemianowice Śląskie  
ZIELIŃSKI Andrzej GARDA Ostróda  
ZIMMER Tadeusz Tarcza Szamotuły  
ZIOMEK Piotr UR Jawor  
ZIONKOWSKI Cezary VIS Zamość CZEZAREK
ZMACZYŃSKI BARTOSZ UR Jawor (DŚL)  
ZNAMIROWSKI Sławomir SQUAD Kraków SLAWO
ZUCHOWICZ Magdalena TSS VIS Radom  
Zuchowicz-Głogowska Karolina VIS Radom  
ŻARNA Przemysław KALIBER Koszalin  
ŻEWIERŻEJEW Piotr ARDEA Gdańsk  
ŻOŁĘDŹ Piotr KŻR LOK Opole (OPO)  
ŻUCHOWICZ Paweł Arsenał Kraków  
ŻUR Przemysław SAGITTARIUS Piątnica  
ŻYBURTOWICZ Mariusz BASTION Zgorzelec  
ŻYTO Wojciech PROELIA Warszawa OWIESS

Action Air /

 1. Tomanek Rafał - Legia Warszawa

LISTA ZAWODNIKÓW 2019 (PDF) - 974 os.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.