Lista członków Regionu IPSC Polska uprawnionych do udziału w zawodach IPSC / The list of IPSC Poland Members entitled to participate in the IPSC competition.

Aktualizacja list zawodników na podstawie wpłat stwierdzonych na koncie (i oczywiście spełnienia pozostałych wymagań) odbywać się będzie dwa razy w miesiącu – na koniec pierwszego i trzeciego tygodnia. Proszę o sprawdzanie poprawności danych na liście, a w razie nieścisłości, błędów i innych problemów proszę o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

aktualizacja na 2022 w toku

Jeśli brakuje na liście zawodnika który wpłacił składkę do 22.01.2022 to znaczy, że brakuje deklaracji, protokołu z egzaminu w przypadku nowego zawodnika lub przelew składki został źle zatytułowany - w takich przypadkach prosze o przesłanie potwierdzenia przelewu i innych brakujących danych.

Organizatorzy i sponsorzy chcący mieć podgląd pełnej listy zawodników, proszeni są o bezpośredni kontakt z dyrektorem regionalnym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Stan na 22.01.2022 IPSC Action Air i Broń Palna –  539 osób, Action Air –  1  osoby

 

ID Nazwisko Imię Klub
62345 Adamczyk Mirosław Cover
43431 Adamonis Maciej Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S.
27362 Adamowicz Tomasz ARDEA
71282 Ajmocka Małgorzata SWKS Warka
54161 Ajmocki Jakub SWKS Warka
35407 Andrzejewski Michał CWKS Legia Warszawa
66709 B. Tomasz Amator Wrocław
68126 B. Marcin COLT Wrocław
22677 Babula Ryszard FENIKS Twardogóra
45204 Balcerek Marcin Kabar Łódź
24606 Bałuszyński Grzegorz Tarcza Szamotuły
72408 Banaś Łukasz AMATOR Wrocław
68055 BARANKIEWICZ Marcin LTS Legionowo
64942 BARBORKA Krzysztof STRZELEC Jelenia Góra
27298 Barwicki Karol Śląśki Klub Strzelecki "Alfa"
50822 BASZCZUK Zbigniew WKSS Poznań
48544 Baszyński Michał Tarcza Szamotuły
40716 BATIS PAWEŁ Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań
23006 Bekier Piotr Związek Strzelectwa Dynamicznego Kraków
47876 Bełz Maciej ZSD Kraków
55190 Bereza Jacek Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
35516 Berezowski Paweł ZKS Warszawa
46593 BETLEJ REMIGIUSZ KKS Perkun Kamienna Góra
63330 Białaszek Bartłomiej GROT Płock
26893 Bieniasz Grzegorz KVG Paczółtowice
64249 Bilon Piotr Klub Strzelecki "Senior" LOK w Gdańsku
36635 Bismor Dariusz Klub Strzelecki "Silesia Guns"
63047 Błaszczyk Tomasz Klub Strzelecki AGAT  Złotoryja
65843 Bławat Sławomir KS Ziemia Chełmińska
43773 Bocheńska Aneta Wielkopolskie Towarzystwo Sportowe Tarcza Poznań
25628 BOJANOWSKI PIOTR ZKS WARSZAWA
61179 Bolek Alicja KS HALINKA ARMS
61163 Bolek  Michał  KS Halinka ARMS 
67823 Bolka Michał Amator Wrocław
30074 Bonczek Krzysztof STS Szczecin
59322 Borgosz Jakub ZSD Kraków
24055 Borkowski  Łukasz  PROELIA Warszawa
50006 Borowiec Tomasz COLT
55799 Borowski Sebastian Combat Shooting Knyszyn
48815 Boszko Maciej Klub Strzelecki LOK „Grot” w Płocku
29386 Brodowicz Jarosław ZKS Warszawa
58076 Brudnicki Rafał IGLICA Warszawa
38562 Brymerski Dominik KS Amator
37101 Brzeziński Jacek Legia Warszawa
68578 Brzostowski Kamil Sagittarius
64544 Bujas Marek KKS ARSENAŁ
47878 Bulda Łukasz KKS Arsenał
46145 Bury Dawid ZSD
22234 Burzec Wiesław Związek Strzelectwa Dynamicznego Kraków
74349 C. Mateusz KS AMATOR
31798 Chmielewski Sławomir  Legia Warszawa
37592 Chodorowski Bartosz ZKS Warszawa
25320 Chodyra Dominik Agat Złotoryja
43107 Chojnowski Łukasz Klub Strzelecki"Sagittarius"
64897 Chojnowski Dawid Klub Strzelecki”Sagittarius”
74093 Chomicki Karol VIS Zamość
48007 Chorosiński Sebastian GROT Płock
71056 CHUSZNO Zdzisław Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie C4 Guns
44380 Chyciński Adam AMATOR Wrocław
59573 Ciach Paweł Sigma Shooting
27025 Ciaś Mikołaj LEGIA
51862 Cichecki  Wojciech  Amator wroclaw
72139 Cichon Pawel Klub Sportów Obronnych Świdnica 
47714 Cichoń Artur ZKS
62562 Cichoń Hubert ZKS
41721 Cichostępski Dariusz Krokus Nowy Sącz
52355 CIEPŁY ZYGMUNT BRACTWO KURKOWE ZIEMI JELENIOGÓRSKIEJ
23314 Cierpica Tomasz Expert Jaworzno
22570 Cybulski Michał Dolnośląski Klub Strzelecki LOK "Czak" DZW Wałbrzych
29104 Czapla Aleksandra CZ 5
66411 Czapski Maciej KSI Gdynia
32085 Czarnecki Rafał KVG Paczółtowice
33038 Czekala Tomasz Proelia Warszawa
32779 Ćwikowski Hubert KS Kasztelan Rzeszów
41225 D. marcin Iglica
61287 D. Marcin WKS FLOTA ELBLĄG
68523 DAJCZAK MAREK KS. COVER WARSZAWA
52841 Danieluk Paweł KS Halinka-Arms
43980 Dankowski Marek Ziemia Chełmińska Toruń
1012 Dąbrowski Zbigniew CWKS Legia Warszawa
22233 Dąbrowski Dariusz ZSD Kraków
29031 Dąbrowski Juliusz Ks Cover
77600 Dąmbrowski Piotr KS SKAUT
54428 Dec Rafał Silesia Guns
59637 Doliński Tomasz Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" Wrocław - Sekcja Strzelecka
64903 Doliński  Michał  Ks Amator 
66466 Domagalski Mariusz KS Amator
77378 Drobniak Daniel Legia Warszawa
57348 Drogowski Ryszard AMATOR Wrocław
50412 Duczek Piotr Dragon Siedlce
30845 Duda Mariusz ZSD
56548 Dudek Wiktor Colt Łódź
50005 Dusiński Michał Colt Wrocław
27901 Dziubany Andrzej Śląski Klub Strzelecki ALFA
50358 Dźwig Sebastian Colt Łódź
30769 Eidrigevicius Ignacy Cover Warszawa
30214 ESPENSCHIED BARTOSZ STRZELEC JELENIA GÓRA
61177 Figa Tomasz KS SKAUT Bielsko-Biała
43890 Filipiak Remigiusz Ardea
64996 Flis Piotr ZKS Warszawa
59977 Franków Maksymilian KS Silesia Guns
72025 Fraszek Wojciech KRŻ LOK Opole
68775 Frelek Łukasz KS Amator
43862 Fryda Grzegorz SZAROTKA Nowy Targ
43561 G. Grzegorz Legia Warszawa
50177 G. Grzegorz Klub strzelectwa sportowego "Obronca"
34193 Garbień Michał KKS Arsenał Kraków 
47205 Gardian Michał Delfin Tarnów
58005 Gardocki Rafał Klub strzelectwa sportowego i historycznego „Club 308”
37033 Gawlik Krzysztof Amarant Poznań
27967 Gądek Wojciech TS44 KRAKÓW
53395 Gdaniec Marcin Elita 
21721 Gibalski  Mirosław  WKS Śląsk Wrocław 
46246 Gibalski  Krzysztof  WKS Śląsk Wrocław 
47211 Gielzak Marcin KKS ARSENAŁ
31689 Girycki Rafał Temida Zabrze
74211 Gładysz Michał AMATOR Wrocław
66114 Goik Mateusz SHOOTING-ACADEMY Łódź
57112 Golas Marcin WKS Flota Gdynia
63998 Golonka Michał Stowarzyszenie KS Amator
6768 Gołąb Tadeusz ZSD Kraków
34897 Goślicki Rafał CWKS Legia Warszawa
67062 GÓRECZNY Marcin C4 GUNS Łódź
24756 Górka Tadeusz Krokus Nowy Sącz
28370 Górski Dominik KS Cover
23340 Grabarczyk Jacek Świt-Starachowice
56959 Grabowski Jarosław Legionowskie Towarzystwo Sportowe - LTS
77432 Grad Paweł COLT
41614 Grażul Agnieszka LOK Rybnik
46147 Gruszczyński Sławomir Związek Strzelectwa Dynamicznego
70655 Grzegorek Seweryn SHOOTING-ACADEMY Łódź
72109 Grzegorzewska Katarzyna KS Amator Wrocław
52427 Guzy Paweł  Bractwo Kurkowe Ziemi Jeleniogórskiej
40859 Gwiazda Tomasz Cover
67897 Gzyl Bartosz  Kochambron.pl
67698 H. Piotr ZSD Kraków
69968 Habel Piotr Stowarzyszenie Miłośników Broni Kochambroń.pl
77602 Hadaś Dariusz KS Skaut Bielsko-Biała
38285 Halina Drożdż KS Halinka ARMS
52494 Herman Łukasz Kochambroń.pl
29428 Hoczyk Andrzej SKS Ardea
76305 Höher Piotr STRZELEC Jelenia Góra
66119 Holtz Paulina K.S Cover
60958 Hoppe Przemysław Klub Strzelecki "Garda"
60292 Horodowicz Mariusz C4 guns łódź
50461 Hryniewicki Piotr Combat Shooting Knyszyn
47291 IGNAŚ ANTONI Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
81092 Ioskevich Vitaly Związek Strzelectwa Dynamicznego
66662 JABŁOŃSKI WOJCIECH VIS LOK Gostyń
63359 JACKOWSKI SYLWESTER KS CEL GRÓJEC
42694 JAKUBOWSKI Paweł KS Amator Wrocław
68200 Jama Michał AMATOR Wrocław
50978 Janas Dariusz SKS Ardea
51516 Janc Bartosz Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań
28459 Janicki Piotr K S Silesia Guns 
78132 Janicki Marcin Opolskie Centrum Strzelectwa PIAST
51714 Janisiów Marcin Colt Łódź
70216 Jarco Barbara Klub Strzelecki HALINKA ARMS
60433 Jarmuszewicz Damian HUZAR Oleśnica
47220 Jarosiewicz Szymon Klub Strzelecki Kraków Valley Golf 
34469 Jarzabek Maciej Sks Ardea
63484 Jaskot Jacek AMATOR Wrocław
28364 JASTRZĘBSKI PIOTR BELLONA KALISZ
41430 Jaśkiewicz Krzysztof Zawisza Bydgoszcz
45865 Jaśkowiak  Leszek  KSSK GWARD
56664 Jaworski Hubert LTS Legionowo
29395 Jaźwiński Arkadiusz Legia
64312 JURCZYK Robert AGAT Złotoryja
52730 Kaczmarczyk Sebastian Ks Halinka ARMS JAWISZOWICE
32732 Kaczmarek Wojciech WKS10
46300 Kaczyński  Krzysztof  ZKS Warszawa 
43329 Kalbarczyk Piotr ZKS WARSZAWA
28457 Kaletka Zbigniew Silesia Guns Gierałtowice
66703 Kalinowski MIchał Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej KSI
26249 KAŁUŻA MIROSŁAW Miejski Klub Strzelecki LOK Rybnik
16628 Kamiński Tomasz GRAJCAR Police
66725 Kamiński Bogusław C4 
29429 Kaniewski Andrzej Tarcza Szamotuły
7426 Kanzawa Hiroaki WKS Śląsk
77486 Karaś Marcin COLT Łódź
64944 Kardyś Robert STRZELEC Jelenia Góra
34336 Karwowski Robert Sagittarius
75167 Kędzierski Artur Stowarzyszenie KS Amator 
44416 Kicerman Jacek WARMIŃSKI KLUB STRZELECKI 10 
48402 Kicman Piotr Klub Strzelecki Cover
61409 Kielczyk Mariusz LTS Legionowo 
59463 Kieżyński Paweł NTS Warszawa
29054 KLACZYŃSKI KRZYSZTOF Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie TARCZA POZNAŃ
29420 Klaga Janusz SS Bellona Kalisz
68586 Klepacki Marcin Klub Strzelecki Sagittarius
56259 klonowski artur lts leszno
50066 Kobos Krzysztof TKS LOK Tarnów
77288 KOCIĘCKI Zbigniew KS Amator
36946 Kociołek Jacek KSB Paczółtowice
42888 KOCOŃ Wojciech KS SKAUT Bielsko-Biała
47787 Koleśnikowski Piotr STRZELMISTRZ Łódź
24721 Kolowca Krzysztof BELLONA Kalisz
48676 Kołodziejek Marek ZKS Warszawa
32430 Kołton Paweł  Legia Warszawa
42016 komorowski jakub ks cover warszawa
58601 Konopka Krzysztof MKS Rybnik
43591 Kopania Paweł SHOOTING-ACADEMY Łódź
48971 Koper Adam MKS LOK Rybnik
47859 Koprowski Zbigniew LUPUS Zgorzelec
17836 Koput Jurand Tarcza Szamotuły
67744 Korcala Andrzej KSI Gdynia
18025 Kornijczuk Andrzej OCS Piast Opole
36840 Koronkiewicz  Michał  COLT Łódź 
58737 Kortas Łukasz ARSENAŁ KRAKÓW
25678 Korzeniowski Jarosław WSS Jonkowo
35816 Kos Michał ZKS Warszawa
38580 Kosiński Tomasz KKS-ARSENAŁ
69646 Kosior Jakub Stowarzyszenie Ks Amator 
43039 Kossakowski Adam Combat Shooting Knyszyn
42013 Kowalczuk Cezary LEGIA Warszawa
54608 Kowalewski Rafał BIELIK Dźwierzuty
73754 Kożuch Jakub Szarotka Nowy Targ 
73755 Kożuch Bartłomiej SZAROTKA Nowy Targ
22893 Krauze Marek Związkowy Klub Strzelecki
69075 Krawczyk Szymon Sigma Shooting
77604 Kristek Krzysztof KS Skaut Bielsko-Biała
76397 Krowicki Janusz Stowarzyszenie KS Amator
46037 Krupa Krzysztof ZKS
59835 KRUPIŃSKI Aleksander ZSD Kraków
38419 Krystkowiak Karol Iglica Warszawa
66707 Kryszeń Tomasz KSI Gdynia
75098 Krzysztofowicz Dominik AMATOR Wrocław
61317 Krzywodajć Przemysław KKS Arsenał
23904 Kubicz Zbigniew KS Halinka ARMS
62318 Kubis  Andrzej Pionier Gubin
22484 Kucharski Tomasz GUNCLUB Bielsko-Biała
83275 Kuchta Magdalena SKAUT Bielsko-Biała
71506 KULASIŃSKI Eryk KSK Nieczajna
42017 Kulczycki Kacper LEGIA Warszawa
67651 Kulikowski Waldemar CWKS Legia Warszawa
66236 Kumorek Adam Stowarzyszenie Byłych Funkcjonariuszy Służb Mundurowych  PASJONAT
34404 Kupidłowski Andrzej LTS Legionowo
32367 Kuś Krzysztof KS Expert Jaworzno
41664 Kuźmiński Wojciech ZKS
60401 Kuźnar Przemysław Klub Strzelectwa Sportowego Legion Wschodni
42758 Kwiatek Marek Huzar Oleśnica
47922 Lasak Piotr Szarotka Nowy Targ
26413 LEMAŃSKI Andrzej STRZELEC Żyrardów
75742 Lenarczyk Piotr Cover
54612 Leoniec Jarosław Łukasz WKS 10 Olsztyn
55269 Linda Paweł KSI Gdynia
44105 Lipiński Mariusz ZKS Warszawa
48273 LIS Krzysztof  WKSS Poznan
61728 Lis Tomasz AMATOR Wrocław
46170 Liszka Piotr Legion Tarnów
52840 Liszka Andrzej Klub Strzelecki Skaut Bielsko-Biała
28780 Ludwin Tomasz KS Kasztelan LOK Rzeszów
47472 Ludwin Piotr LOK Kasztelan Rzeszów
78182 Ł. Sebastian Amator
31539 Łaptaś Łukasz KS Garda Ostróda
47782 ŁASKA Remigiusz STRZELMISTRZ Łódź
32768 Łaziński Marcin STS Szczecin
36360 Łaziński Paweł Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
15692 Łoziński Paweł WKS "ŚLĄSK"
64975 Łozyk Łukasz Expert Jaworzno
63983 Łukaszewski Zdzisław Vis Lipno
67830 ŁUPKOWSKI  ŁUKASZ AMATOR Wrocław 
52179 Łysień Mariusz KKS Arsenał
24104 M. Leszek TARCZA Szamotuły
21160 Magda Mirosław  WKS Śląsk Wrocław 
42335 Majewski Kamil Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
44651 Majewski Arkadiusz KS Dziesiątka Łódź 
67739 Majewski Bartosz Klub Strzelecki AGAT Złotoryja
67818 Makowska Monika SKS Ardea
61029 malicki kacper NTS piaseczno
47397 Małecki Mirosław Leszczyńskie Towarzystwo Strzeleckie
57341 Małyszka Robert KS Amaotr
46367 Marchewicz Tomasz Ardea Gdańsk
66044 Marek Hajduk KS AMATOR
33264 Markowski Robert Shooting-Academy Łódź
34117 Markowski Marek Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej KSI Gdynia
75106 Marszałek Karol Stowarzyszenie KS Amator
49965 MATCZUK Rafał Tarcza Szamotuły
30852 Mateusz Jamiołkowski Ardea
61266 Mateusz Sołtysek Klub Strzelecki "Skaut"
45850 Matuszczak Łukasz SKAUT Bielsko-Biała
4997 Matuszek Artur WKS10
42536 Matuszek Adam Gwardia Zielona Góra
76369 Mazurkiewicz Tomasz KS Lupus
23221 MĄCZKA KRZYSZTOF Wojskowy Klub Sportowy GRUNWALD Poznań
40402 Michalak Mateusz Tarcza Szamotuły
42731 Michalczuk Grzegorz VIS Międzyrzec Podlaski
62930 Michalewicz Maurycy LTS Leszno
47793 Michoń Krzysztof COLT Łódź
29944 MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław
55797 Miękiszewski  Rafał  Combat shooting knyszyn 
43950 Mijal Rafał KKS Arsenał Kraków
45955 Mikeska Szymon MKS LOK Rybnik
57822 Mikołajczak Mariusz KS Amator
56161 Mikulski Mariusz Grot Mikołajewo
54629 Mikusek Artur Sigma Shooting 
59051 Mila Jaroslaw Zwiazek Strzelectwa Dynamicznego
49772 MILLER Przemysław COLT Łódź
36793 Minkowski Adam 10 Olsztyn
56285 Mirzwa Kamil Magnum Chełm
75753 Miszczuk Jarosław ZSD Kraków
56514 Miśkiewicz Grzegorz ZKS Warszawa
67022 MŁOCHOWSKI RAFAŁ KS COVER
60867 Mokwiński Tomasz COVER Warszawa
22256 Molenda Dariusz SWIT Starachowice
26477 MOSAKOWSKI Piotr KKS VIS Kwidzyn
43666 Mróz Marcin ZKS Warszawa
43678 Mróz Krystyna ZKS Warszawa
48092 Murzydło Małgorzata SKS Ardea
40761 Musiał Paweł SKS Ardea
3860 NAMYSŁ Grzegorz BELLONA Kalisz
54552 Napiórkowski Mikołaj SWKS Warka
58322 Niedzielski Przemysław EXPERT Jaworzno
27906 NIEWIADOMSKI Piotr EXPERT Jaworzno
41607 Niezabitowski Tomasz 10-ka Radomsko
71355 Nitecki Tomasz C4 GUNS Łódź
23381 Noga Tadeusz ZSD Kraków
42420 Nowacki Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemii Chełmińskiej
34372 Nowak Krzysztof ZSD
36475 Nowak Marcin Arsenał Kraków
63270 Nowak Maciej Stowarzyszenie KS Amator
65437 NOWAK Leszek WKSS Poznań
67021 Nowakowski Rafał KS COVER
34470 NOWOSAD JANUSZ SKS ARDEA GDAŃSK
22084 Oczesała Krzysztof Legia
62563 Ogiński Piotr ZKS Warszawa
53049 Okoniewski Artur KS AMATOR
35777 Olech Paweł  Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie ( STS Szczecin)
50872 Omielczenko Wojciech ZKS Warszawa
63715 Omielczenko Magdalena ZKS Warszawa
36394 Ostrowski Michał  Legia 
43757 Ozyra Marcin Tarcza 96 Poznań
59837 P. Anatoli ZSD
50552 Pajestka Marek ŚKS Alfa
59495 Palkowski Marcin Legia Warszawa
49093 Panieński Paweł WTS Tarcza Poznań
66287 Partyka Jacek AMATOR Wrocław
27408 Paściak Marek STS Tychy
58321 Pawlak  Kazimierz  Expert Jaworzno 
44189 Pawłowski Dariusz LOK "Grot" w Płocku
65506 Pelc Patryk Amator Wrocław
68502 Pęcak Przemysław Sagittarius Piątnica
30607 Piasecki Artur STS Szczecin
52304 PIECH SEBASTIAN PROELIA WARSZAWA
53834 Piechocki Jacek Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
39911 Pieńkowski Paweł Siedlecki Klub Strzelectwa Sportowego "Dragon" w Siedlce
66588 PIETROW Paulina ZKS Warszawa
66589 PIETROW Kamil ZKS Warszawa
65061 Pietruszewski Hubert STS Szczecin
2108 Pietrzak Macie-Roch Stowarzyszenie Klub Strzelecki Proelia Warszawa
68799 Piękoś Kamil Krakowski Klub Sportowy "Arsenał" 
24320 Piętak Grzegorz ZSD Kraków
25658 Pikul Adam ZSD Kraków
51150 Pilatowski Łukasz ZKS Warszawa
35496 Pilut Radosław AGAT Złotoryja
36789 Piotrowski Konrad WSS Jonkowo
15849 PITERA Bronisław AGAT Złotoryja
64941 Podgórski Maciej STRZELEC Jelenia Góra
54389 Podhorecki Piotr Wrocławskie Stowarzyszenie Strzeleckie
61053 Podsiadło Maciej Stowarzyszenie Klub Strzelecki LUPUS
42828 Pojda Rafał KS Cover
34017 Poklewski-Koziełł Aleksander Legia Warszawa
28069 Polak Andrzej ZSD
61187 Polański Artur Klub Strzelnica Bojowa
3512 Połoński Krzysztof ZKS Warszawa
52558 Popiołek Grzegorz Ziemia Chełmińska Toruń
33512 Porycki Michał KS Garda Ostróda
47224 Prorok Paweł Klub Strzelecki Kraków Valley Golf
67632 Prusinowski  Piotr  KSK DYWIZJON 
25659 PRZYBYLSKI SEBASTIAN ZSD Kraków
66835 Przybylski Roman KBS Opalenica
71523 Przybylski Marcin Tarcza Szamotuły
546 Przybyła Krystian WKS Śląsk Wrocław
45616 Przychodzeń Paweł KVG Paczółtowice
58003 Putkowski Rafał COMBAT SHOOTING Knyszyn
67689 R. Piotr STS SZCZECIN
72440 Raduchowska  Olga  Amator Wrocław
60279 Raduchowski  Bartosz  Śląsk Wrocław 
40770 Rausz Daniel SKS Ardea
23355 Redecki Tomasz KABAR Łódź
54424 Rendchen Szymon Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
71257 Rogowcew Sergiej KS Cover
43677 Rożek Marcin ZKS Warszawa
26512 Rożyński Michał SKS ARDEA
52626 Różycki Grzegorz ZKS Warszawa
49645 Ruciński Adam COVER Warszawa
35937 RUDNICKA Olga KS Cover
46141 Rudzinski Michał MKS LOK Racibórz
24121 Ruszkiewicz Paweł KABAR
79796 Rutkowski Mateusz Klub Strzelecko-Kolekcjonerski Nieczajna
27913 Rybak Bartłomiej ZKS Warszawa
45167 Rybka Mateusz KS Cover Warszawa
66434 Rycka  Magdalena  Klub Strzelecki SKAUT 
47225 Rypień Szymon KVG Paczółtowcie
65434 S. Seweryn Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
30191 Sadłoń Bartosz Hetman Nysa
42884 Samson Piotr KS Skaut
52729 Samson Adrian Skaut Bielsko-Biała
7682 Sanecznik Krzysztof M.K.S. LOK Rybnik
45972 Sarna Marta Expert
57324 Sauter Marcin Dziesiątka Łódź
66642 Sawicki Kamil LTS Legionowo
15717 SCHUPPIK Dariusz ALFA Siemianowice Śląskie
56145 Sieczka Karol HALINKA ARMS
63592 Sieczka Adam Halinka Arms
41893 Sienkiewicz Marcin KS LOK Białogard
57869 Sienkiewicz Piotr KS LOK Bialogard
24967 Sieńko Dawid Combat Shooting Knyszyn 
52606 Sikora Radosław Colt Wrocław
17740 Sioda Katarzyna Klub Strzelectwa Sportowego i Sportów Obronnych LOK "Squad" 
17741 Sioda Wiesław Klub Strzelectwa Sportowego i Sportów Obronnych LOK "Squad" 
26780 SIUDAK Dawid AGAT Złotoryja
46446 Skalski Kamil Expert Jaworzno
66056 Skałacki Marek Amator Wrocław
40684 Skoneczny Janusz ZKS Warszawa
38785 SKORUPKA BOGDAN LEGIA WARSZAWA
42100 Skrajny Antoni Dragon Siedlce
71539 Skrzypczak  Paulina  KS AMATOR 
40683 Słodkowski-Struzik Przemysław Legia Warszawa
65526 Słowik Waldemar Szarotka
33621 Sobolewski Piotr Legia Warszawa
19759 Sokołowski Leszek WSS Wrocław
65343 Sosnowski Jarosław HALINKA ARMS Jawiszowice
74455 Sosnowski Daniel Klub Strzelecki "Sagittarius"
29903 Sowa Tomasz Towarzystwo Sportowe 44 Kraków
38209 SOWA DAWID MKS LOK RYBNIK
73291 Spodar Grzegorz LTS
30481 Stadnicki Jakub Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
43125 STANCLIK JACEK STOWARZYSZENIE KLUB STRZELECKI PROELIA
54471 STANKIEWICZ Mateusz DYWIZJON Poznań
44635 Staszczyk Bartosz KVG Paczółtowice
42366 Stawiarski Marcin Stowarzyszenie "ZJEDNOCZENI STRZELCY"
18503 Stefaniak Sebastian TEMIDA Zabrze
47805 STEPURA Leszek NSS Lubasz
54388 Stołowski Łukasz Colt Łódź
64507 Stryjecki Tomasz ZKS Warszawa
52087 Strzelczyk Michał SWKS Warka
49978 SUCHWAŁKO Krzysztof GWARD Kwidzyn
77727 Swędzioł Paweł Klub Strzelecki LOK "EXPERT" w Jaworznie
30858 SYNAKIEWICZ Jacek GWARD Kwidzyn
61041 Szczechla Maciej KS AMATOR
51592 Szczepaniak Przemysław Kaliber 7,62 Skwierzyna 
47764 SZCZĘSNA ANNA COLT
35477 Szczypiński Michał SALWA Wołomin
47252 Szczypiński Mieczysław KKS KALIBER Koszalin
63019 SZELĄGOWSKI Tomasz TOP-GUN Aleksandrów Łódzki
30796 Szepelak Tomasz KS Garda
44634 Szmaj Krzysztof KS KVG Paczółtowice
44052 SZOPINSKI TOMASZ STRZELECKI KLUB SPORTOWY ARDEA
40695 Szuba Zbigniew ZSD Kraków
37752 Szubart Mateusz Kasztelan LOK Rzeszów
68610 SZUMNARSKI Rafał  Dywizjon Poznań 
59715 Szydłowski Tomasz Grot Płock
23454 SZYMANEK Arkadiusz BELLONA Kalisz
25465 Szymanek Sonia BELLONA Kalisz
31348 Szymaniak Wiktoria Bellona Kalisz
44448 Szymankiewicz Michał Legia Warszawa
74084 Szymański Marcin STRZELEC Jelenia Góra
77611 Szymla Sebastian KS SKAUT
46869 SZYNKAREK Jacek TARCZA Poznań
56609 Szyszka Amadeusz Husarz Tułowice
48410 SZYSZKOWSKI Krzysztof Legia Warszawa
43606 Śliwińska Małgorzata 10 Olsztyn
62190 Śmiałkowski Rafał KS Lupus
48162 Śrutek Mścisław Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
21165 Świątek Artur COLT Łódź
70293 Świątek Jan HALINKA ARMS Jawiszowice
35813 Świderski Bartosz ZKS Warszawa
21035 Świerczek Zbigniew KS Świt Starachowice
42012 Świerzbiński Kamil Legia Warszawa
64946 Święcki Przemysław Strzelec Jelenia Góra
56702 Świgulski Marcin KABAR Łódź
50057 Taff Mateusz KKS-Arsenał
27316 Tausiewicz Marcin Legia Warszawa
55793 Tkacz Rafał  Klub Strzelecki Glauberyt
6454 Tomasz Świderski Sekcja Strzelecka AZS Politechniki Świętokrzyskiej (SS AZS PŚ) - Kielce
71641 Tomasz Karwacki KS PROELIA
18624 Tomczak Andrzej Legia
73149 Topolski Bogusław ZKS Warszawa
55179 Trojanowski Jakub Stowarzyszenie "Zjednoczeni Strzelcy"
46820 Trubowicz Radosław AGAT Złotoryja
53465 Trzepałko Stanisław Szarotka Nowy Targ
43970 Tubek Sławomir Ardea
66408 Turkowski  Tomasz  Klub Strzelających Inaczej 
57349 Unold Jacek Śląsk Wrocław
34483 Uszok Darek SKS Ardea
29385 WADEŁEK PAWEŁ KS Proelia
48955 Walczak Adrian COVER
76428 Walczak Krzysztof Amator Wrocław
71326 Waleczko Marcin ZKS (Związkowy Klub Strzelecki)
31893 Wandzel Robert KABAR Łódź
52798 Wasiel Maciej TEMIDA Zabrze
22254 Wasilewski Artur Legia Warszawa
26850 Wegner Ryszard KS Tarcza Szamotuły
41283 Wentlandt Piotr VIS Kwidzyn
45836 Wieczorek Wojciech Klub Strzelecki "Skaut"
61784 Wiejata Marcin KS HALINKA ARMS
41655 Wielogórski Maciej KS Kołobrzeg
23202 Wilczyński Witold SKS Ardea - Gdańsk
52624 WILIM Wilhelm ZKS Warszawa
45864 Winiecki Rafał  GWARD Kwidzyń
60923 Wiórek Dariusz Zbrojownia
45277 Wiśniewski  Maciej  Ziemia Chełmińska 
25795 WŁOCZEWSKI ADAM ZSD
46152 WŁOCZEWSKI MATEUSZ ZSD
71528 Wnorowski Mariusz KS Amator Wrocław
25789 Wochnik Michał Legia
54731 Wojcieszek Marcin COLT Łódź
50957 Wojtasik Sławomir KS Amator
20823 Wojtecki Radosław AGAT Złotoryja
63074 Wojtkiewicz Rafał Combat Shooting Knyszyn
36161 Woliński Emil KS Snajper Lublin
68073 Wołąkiewicz Grzegorz WSS Jonkowo
71508 Woźniak Adam KSK Nieczajna
75688 Woźniak Rafał Colt
41690 Wójcik  Jakub ZSD
3552 Wrona Robert ŚKS Alfa
43494 Wrzałek Juliusz DZIESIĄTKA Łódź
40648 Wrzesień-Ostrowska Magdalena Legia Warszawa
70996 Wybierała Paweł  Colt  Łódź
70359 Wyrozębski Krystian KS Amator
50455 Zajączkowski Krzysztof CLUB308 BIAŁYSTOK
25819 Zalewski Marcin WKS Śląsk Wrocław
26567 Załuska Witold KSI Gdynia
61166 ZAREMBA RAFAŁ KS SKAUT
51869 Zarzyka Marcin Amator Wrocław
68757 Zasadziński Tomasz KS Amator 
5676 ZATWARDNICKI Józef AGAT Złotoryja
45500 Zawada Krzysztof PROELIA Warszawa
81158 Zawalski Wojciech NTS Warszawa
62644 ZAWIERUCHA  Bartłomiej  SIGMA SHOOTING Łódź
62643 ZAWIERUCHA  Dorota SIGMA SHOOTING Łódź
52775 Zawisza Jacek Ekspert Jaworzno
32082 Zimmer Tadeusz  Tarcza Szamotuły
48654 Zionkowski Cezary VIS Zamość
74471 Żbikowski Piotr Cover
49237 Żmudziński Piotr KSI Gdynia
72023 ŻOŁĘDŹ PIOTR KŻR LOK Opole
56796 Żur Przemysław Klub Strzelecki SAGITTARIUS

 

Action Air:

50957 Wojtasik Sławomir KS Amator

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.