ipsc org logo
ipsc pl logo
ipsc org logo

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy sędziowie NROI,

Wszelkie sprawy związane z sędziami, proszę zgłaszać pod adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki promocji na wyższy stopień w NROI Polska zatwierdzone przez Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZSS są dostępne w Regulaminie NROI

Stan na dzień 28.02.2024

Lp Nazwisko Imię Licencja Klasa
1 Adamiak Piotr 8248/I/21 CRO
2 Bajor Bartłomiej 15484/III/22 k.RO
3 Balcerek Marcin 8810/II/19 RO
4 Bałuszyński Grzegorz 9534/II/22 RO
5 Barankiewicz Marcin 12812/II/23 RO
6 Barankiewicz Paweł 13570/II/23 RO
7 Barborka Krzysztof 18427/III/23 k.RO
8 Basińska Bernadetta 16671/III/23 k.RO
9 Basiński Mariusz 14513/III/21 k.RO
10 Baszczuk Zbigniew 9714/I/21 CRO
11 Baszyński Michał 12739/II/21 RO
12 Batis Paweł 10876/III/19 k.RO
13 Bełz Maciej 19108/III/24 k.RO
14 Berezowski Paweł 6838/I/18 CRO, RO IROA HG
15 Bicz Andrzej 14028/III/21 k.RO
16 Biela Piotr 17470/III/23 k.RO
17 Bieliński Jarosław 1230/P/19 RM, SO
18 Biernat Wiesław 14566/III/21 k.RO
19 Bismor Dariusz 6627/I/21 CRO, SO
20 Blonkowski Norbert 15308/III/22 k.RO, SO
21 Błeszyński-Głowacki Jakub 13690/III/22 k.RO
22 Bocoń Rafał 18189/III/23 k.RO
23 Bojanowski Piotr 1829/I/16 CRO
24 Bolek Alicja 12026/II/21 RO
25 Bolek Michał 12021/II/2022 RO
26 Bonczek Krzysztof 3544/III/15 k.RO
27 Borgosz Jakub 19109/III/24 k.RO
28 Borkacka Beata 17848/III/24 k.RO
29 Borkacki Jeremi 17849/III/24 k.RO
30 Borkowski Łukasz 3850/P/20 RM
31 Bularz Emil 19110/III/24 k.RO
32 Bury Dawid 19111/III/24 k.RO
33 Burzec Wiesław 1250/P/11 RM
34 Chmiel Michał 19112/III/24 k.RO
35 Chmielewski Mariusz 3926/III/21 k.RO
36 Chrąchol Dawid 16465/III/22 k.RO
37 Chreptowicz Przemysław 14170/II/22 RO
38 Chrzanowski Krzysztof 18767/III/23 k.RO
39 Chyła Michał 19086/III/23 k.RO
40 Ciach Paweł 11475/III/18 k.RO
41 Cichecki Mateusz 12874/III/19 k.RO
42 Cierpica Tomasz 6787/II/20 RO
43 Cierpka Sylwester 18425/III/23 k.RO
44 Cieślik Jarek 12457/II/22 RO
45 Czapla Aleksandra 3272/P/19 RM, RO IROA HG
46 Czapski Maciej 13415/II/22 RO
47 Czarnota Jarosław 10515/III/20 k.RO
48 Czarny Agnieszka 16238/III/22 k.RO
49 Czerniak Mariusz 14400/III/21 k.RO
50 Czerski Konrad 14864/III/24 k.RO
51 Ćwikowski Hubert 8013/II/20 RO
52 Danieluk Paweł 12023/I/22 CRO, SO
53 Dąbrowski Dariusz 1453/P/19 RM, CRO IROA HG
54 Dąbrowski Tomasz 18426/III/23 k.RO
55 Denis Dariusz 19285/III/24 k.RO
56 Dorabiała Sylwester 11793/III/18 k.RO
57 Drewnikowski Grzegorz 1557/III/22 k.RO
58 Drożdż Halinka 5294/I/17 CRO, SO
59 Duda Marcin 18443/III/23 k.RO
60 Duda Mariusz 5295/I/19 CRO
61 Dziubany Andrzej 3674/II/15 RO
62 Dźwig Sebastian 12433/III/19 k.RO
63 Fedorowski-Gawryś Andrzej 905/III/21 k.RO
64 Flajszer Kamil 16399/II/23 RO
65 Fraszek Wojciech 13388/III/20 k.RO
66 Fraszek Wojciech 13388/III/20 k.RO
67 Fryczka Krzysztof 18428/lll/23 k.RO
68 Galanciak Przemysław 5961/II/15 RO
69 Garniec Grzegorz 14755/III/23 k.RO
70 Gądek Wojciech 11743/I/22 CRO
71 Gdela Gabriela 13265/II/22 RO
72 Glonek Łukasz 15486/III/22 k.RO
73 Gładecki Adrian 17691/III/23 k.RO
74 Głuch Jacek 8138/I/23 CRO
75 Głuch Marcin 3900/II/18 RO
76 Głuszak Dariusz 19115/III/24 k.RO
77 Golonka Jacek 7889/III/23 k.RO
78 Golonka Michał 16466/III/22 k.RO
79 Goślicki Rafał 5927/I/19 CRO, RO IROA HG
80 Goździk Daniel 16240/III/22 k.RO
81 Górecki Grzegorz 18582/III/23 k.RO
82 Górka Tadeusz 3167/I/18 CRO
83 Górski Łukasz 18267/III/23 k.RO
84 Górszczak Dawid 19116/III/24 k.RO
85 Gruszczyński Jacek 4959/I/18 CRO, RO IROA HG
86 Guzy Paweł 12070/III/19 k.RO
87 Gzyl Bartosz 19117/III/24 k.RO
88 Hadaś Dariusz 14829/II/23 RO
89 Haręża Damian 7704/II/20 RO
90 Harlak Robert 16094/lll/23 k.RO
91 Höher Piotr 13607/III/20 k.RO
92 Hryniewicki Piotr 12010/II/22 k.RO
93 Ignaś Antoni 9028/I/2021 CRO
94 Jacek Zdzisław 1345/P/17 RM, SO
95 Janik Magdalena 1873/III/23 k.RO
96 Janik Tomasz 1915/III/18 k.RO
97 Jarosiewicz Szymon 9316/II/18 RO
98 Jarząbek Adriana 7726/II/18 RO
99 Jaskot Jacek 12676/II/22 RO
100 Jastrzębski Dawid 13283/II/22 RO
101 Jastrzębski Piotr 1101/II/20 RO
102 Jelonek Przemysław 18444/III/23 k.RO
103 Jędryczka Paweł 14051/III/23 k.RO
104 Jóźwiak Piotr 8902/II/23 RO
105 Jurczyk Mateusz 18891/III/23 k.RO
106 Jurczyk Robert 12256/II/23 RO
107 Juzalska Natalia 19118/III/24 k.RO
108 Kaletka Zbigniew 3789/I/18 CRO, SO
109 Kamforowski Maciej 13609/III/23 k.RO
110 Karaś Rafał 1466/I/14 CRO
111 Kardyś Robert 11921/III/19 k.RO
112 Karolak Alicja 13286/III/22 k.RO
113 Kądzielski Mirosław 17806/III/23 k.RO
114 Kęszka Szymon 19292/III/24 k.RO
115 Klaczyński Krzysztof 3987/II/17 RO
116 Klaga Janusz 5470/II/23 RO
117 Kłeczek Kamil 12678/III/19 k.RO
118 Kobus Armin 18771/III/23 k.RO
119 Kochanowicz Rafał 10240/II/18 RO
120 Kociołek Jacek 6300/I/22 CRO
121 Kocoń Wojciech 7728/I/22 CRO, SO, RO IROA HG
122 Koleśnikowski Piotr 9485/II/19 RO
123 Kolowca Krzysztof 1206/P/23 RM, SO
124 Kołodziejek Marek 15963/III/22 k.RO
125 Komorniczak Dariusz 16099/III/23 k.RO
126 Koprowski Zbigniew 10224/II/22 RO
127 Korcala Andrzej 13768/III/20 k.RO
128 Kornijczuk Andrzej 448/I/2025 CRO
129 Koronkiewicz Michał 5888/P/23 RM, SO
130 Kortas Łukasz 12436/II/20 RO, SO
131 Kosiński Tomasz 7644/II/20 RO
132 Kot Mariusz 11249/III/20 k.RO
133 Kowalczyk Sebastian 16244/III/22 k.RO
134 Kowaliszyn Edward 13611/III/23 k.RO
135 Krauze Marek 10445/I/22 CRO, SO, RO IROA HG
136 Krawczyk Szymon 12727/III/21 k.RO
137 Krężel Wojciech 19119/III/24 k.RO
138 Krupa Dariusz 19120/III/24 k.RO
139 Krupiński Aleksander 11479/I/23 CRO, SO
140 Kryszeń Tomasz 13104/III/20 k.RO
141 Krzysztofowicz Dominik 19121/III/24 k.RO
142 Kubicki Dariusz 7345/II/22 RO
143 Kubicz Zbigniew 1582/P/16 RM, SO, RO IROA
144 Kubis Andrzej 11959/II/23 RO
145 Kucharski Tomasz 1583/I/16 CRO
146 Kuchta Magdalena 14831/III/21 k.RO
147 Kudliński Jakub 7634/I/22 CRO, RO IROA HG
148 Kujawiak Eugeniusz 19296/III/24 k.RO
149 Kulasiński Eryk 13346/II/23 RO
150 Kuźnar Przemysław 11689/III/18 k.RO
151 Lachowicz Przemysław 11846/III/23 k.RO
152 Lenarczyk Piotr 18274/III/23 k.RO
153 Linda Paweł 14628/II/23 RO
154 Liszka Monika 19122/III/24 k.RO
155 Lorenc-Osowski Tomasz 13364/III/22 k.RO
156 Łaptaś Łukasz 9644/II/19 RO
157 Łaziński Paweł 9636/II/19 RO
158 Łaziński Marcin 9043/II/19 RO
159 Łękawski Konrad 19123/III/24 k.RO
160 Łuczkiewicz Andrzej 18894/III/23 k.RO
161 Łukasiewicz Zenon 10244/3/20 k.RO
162 Łupkowski Łukasz 12929/III/20 k.RO
163 Madajewska Marta 6795/II/18 RO, SO
164 Madajewski Leszek 5310/I/18 CRO,SO, RO IROA SG
165 Majerowska Katarzyna 17851/III/24 k.RO
166 Majewski Patryk 7986/II/23 RO
167 Majewski Kamil 9953/II/21 RO
168 Matczuk Rafał 13087/II/23 RO
169 Matuszczak Łukasz 7730/I/22 CRO, RO IROA HG
170 Matz Radosław 16693/III/23 k.RO
171 Matz Radosław 16693/III/23 k.RO
172 Mazur Robert 19125/III/24 k.RO
173 Merckushov Anton 18447/III/23 k.RO
174 Michalski Jacek 18270/III/23 k.RO
175 Michoń Krzysztof 11864/I/22 CRO, SO
176 Michurski Jakub 3334/III/18 k.RO
177 Miciński Bohdan 1146/III/20 k.RO
178 Mierzejewski Dariusz 1280/P/19 RM -
Zawieszony do dnia 16.01.2025
179 Mikołajczak Mariusz 9724/III/21 k.RO
180 Miksza Maciej 3301/P/19 RM, RO IROA HG
181 Mikulski Mariusz 11462/III/19 k.RO
182 Miller Przemysław 11239/I/22 CRO, SO
183 Minkowski Adam 7514/I/19 CRO, RO IROA HG
184 Mioduszewski Tomasz 11254/II/20 RO
185 Miśkiewicz Grzegorz 14506/III/21 k.RO
186 Mitulski Leszek 5313/II/18 RO
187 Modzelewski Wiktor 16407/III/22 k.RO
188 Mucek Robert 19126/III/24 k.RO
189 Musiał Paweł 8144/II/22 RO
190 Musiał Marcin 19127/III/24 k.RO
191 Mytkowski Marcin 10588/III/21 k.RO
192 Namysł Grzegorz 1086/P/19 RM
193 Napierała Przemysław 10854/III/18 k.RO
194 Narowski Karol 10680/II/22 RO
195 Niewiadomski Piotr 3143/P/23 RM
196 Noga Tadeusz 1252/P/19 RM
197 Nowak Maciej 13786/III/20 k.RO
198 Nowak Marcin 7647/II/20 RO, SO
199 Nowak Przemysław 2149/III/17 k.RO
200 Nowakowski Krzysztof 16695/III/23 k.RO
201 Olech Paweł 7233/I/19 CRO
202 Olech Anna 17621/III/23 k.RO
203 Ostrowski Andrzej 8259/II/21 RO
204 Pajestka Marek 12025/II/20 RO
205 Pakuła Waldemar 1920/III/20 k.RO
206 Partyka Jacek 12701/III/19 k.RO
207 Pawlak Kazimierz 11256/ll/20 RO
208 Pawlak Justyna 18448/III/23 k.RO
209 Pęcak Przemysław 12565/III/19 k.RO
210 Piasecki Artur 10370/I/21 CRO, SO
211 Piasecki Paweł 11873/III/23 k.RO
212 Piasecki Paweł 11873/III/23 k.RO
213 Piaseczny Marek 13590/III/23 k.RO
214 Piechocki Jacek 12952/II/22 RO
215 Piernik Zbigniew 18449/III/23 k.RO
216 Pietrusiński Hubert 15972/III/22 k.RO
217 Pikul Adam 2193/II/14 RO
218 Pilatowski Łukasz 14509/III/21 k.RO
219 Pitera Bronisław 1880/III/07 k.RO
220 Pogorzelski Krystian 10823/III/18 k.RO
221 Polański Artur 11733/II/21 RO, SO
222 Prochownik Anna 14834/II/23 RO
223 Prochownik Dariusz 14835/II/23 RO
224 Prusinowski Piotr 13348/II/22 RO, SO
225 Przybylski Marcin 14561/II/23 RO
226 Putseyeu Anatoli 10414/III/18 k.RO
227 Raduchowska Olga 12932/I/23 CRO, SO
228 Raduchowski Bartosz 11482/I/22 CRO, SO
229 Raiński Piotr 18898/III/23 k.RO
230 Redecki Tomasz 1290/P/11 RM
231 Rosner Piotr 16309/III/22 k.RO
232 Rupieta Krzysztof 17998/III/24 k.RO
233 Ruszkiewicz Paweł 853/I/21 CRO
234 Rutkowski Michał 18051/III/23 k.RO
235 Rybicki Wiesław 14056/III/22 k.RO
236 Rycka Magdalena 11484/I/22 CRO, SO, RO IROA HG
237 Sadłoń Bartosz 5163/I/19  CRO
238 Sanecznik Krzysztof 1586/I/16 CRO
239 Sarna Marta 11493/III/18 k.RO
240 Shuppik Dariusz 1309/I/11 CRO
241 Sieczka Karol 13270/II/21 RO, SO
242 Sieczka Adam 18450/III/23 k.RO
243 Sioda Wiesław 2185/P/11 RM, SO, CRO IROA HG, SO IROA
244 Sioda Katarzyna 3570/P/19 RM
245 Siudak Dawid 12255/III/20 k.RO
246 Skiba Przemysław 13351/III/20 k.RO
247 Skibiński Dawid 13997/II/23 RO
248 Skorupka Bogdan 7286/III/15 k.RO
249 Skowron Marcin 0733/I/19 CRO
250 Skwarek Anna 8266/I/21 CRO
251 Sołtysek Mateusz 12027/II/20 RO
252 Sosnowski Mariusz 13287/III/22 k.RO
253 Sowa Tomasz 4603/I/19 CRO
254 Stadyk Tadeusz 19129/III/24 k.RO
255 Stawiarski Marcin 9963/I/21 CRO, SO
256 Stefaniak Sebastian 8219/I/22 CRO, SO
257 Stepura Leszek 9380/I/23 CRO
258 Strypling Marek 14836/II/23 RO
259 Szabała Tomasz 16847/III/22 k.RO
260 Szafran Mariusz 16312/III/22 k.RO
261 Szafrański Andrzej 11485/II/20 RO
262 Szczepiński Marek 16343/III/22 k.RO
263 Szewc Dariusz 14106/III/21 k.RO
264 Szewc Dariusz 14106/III/21 k.RO
265 Szopinski Tomasz 7326/II/20 RO
266 Szpila Janusz 18899/III/23 k.RO
267 Sztandera Jędrzej 17059/III/23 k.RO
268 Szuba Zbigniew 7656/II/19 RO
269 Szymanek Arkadiusz 1090/P/23 RM
270 Szymaniak Wiktoria 6688/I/19 CRO, RO IROA RF
271 Szymankiewicz Michał 10461/III/ 21 k.RO
272 Szynkarek Jacek 10892/II/23 RO, SO
273 Śliwińska Joanna 6974/II/23 RO
274 Śmiałkowski Rafał 14752/III/21 k.RO
275 Świątek Artur 13271/III/20 k.RO
276 Świątek Jan 13272/III/20 k.RO
277 Święcki Przemysław 11920/III/19 k.RO
278 Talarek Andrzej 7503/II/23 RO
279 Tomanek Rafał 5095/II/22 RO
280 Toporowski Sebastian 13619/III/20 k.RO
281 Trojanowski Jakub 10394/III/18 k.RO
243 Trubowicz Radosław 13026/III/20 k.RO
283 Turmowicz Krzysztof 14841/III/22 k.RO
284 Wasiewicz Tomasz 14187/II/23 RO
285 Wasiewicz Tomasz 14187/II/23 RO
286 Wegner Ryszard 3408/II/21 RO
287 Wickiewicz Wojciech 9735/III/19 k.RO
288 Wieczorek Grzegorz 7571/II/20 RO
289 Wieczorek Roman 11903/III/19 k.RO
290 Wiejata Marcin 12028/II/20 RO
291 Wielogórski Maciej 7242/III/18 k.RO
292 Wierzchnicki Karol 18786/III/23 k.RO
293 Wiśniewski Paweł 18385/III/23 k.RO
294 Witczak Jacek 18432/III/23 k.RO
295 Włoczewski Adam 4988/I/18 CRO
296 Włoczewski Mateusz 13685/II/21 RO
297 Wojtarek Konrad 16420/III/22 k.RO
298 Wojtecki Radosław 1919/III/07 k.RO
299 Wołąkiewicz Grzegorz 13471/III/20 k.RO
300 Wójciak Gabriela 17591/III/23 k.RO
301 Wójciak Piotr 8024/III/23 k.RO
302 Wójcik Jakub 7662/II/19 RO
303 Wójcik Jarosław 10020/III/19 k.RO
304 Wójcik Mariusz 7663/II/22 RO
305 Wrzałek Juliusz 11486/III/18 k.RO
306 Wrzesińska Agata 5939/I/18 CRO, SO, SO IROA
307 Wrzesiński Przemysław 5940/I/18 CRO, RO IROA HG
308 Wyrwisz Zbigniew 12253/III/19 k.RO
309 Wyspiański Rafał 16195/III/23 k.RO
310 Wyzgała Robert 4012/P/20 RM
311 Zaczek Krzysztof 10254/III/19 k.RO
312 Załuska Witold 3835/I/21 CRO, SO, RO IROA HG
313 Zamorski Karol 18055/III/23 k.RO
314 Zapart-Czasławska Ewa 1903/III/23 k.RO
315 Zapart-Dechnik Anna 1902/III/23 k.RO
316 Zarzyka Marcin 16315/III/22 k.RO
317 Zarzyka Zuzanna 17623/III/23 k.RO
318 Zatoń Tomasz 13594/III/21 k.RO
319 Zatwardnicki Józef 1885/III/07 k.RO
320 Zawada Krzysztof 8473/II/17 RO
321 Zawiślak Mateusz 17913/III/23 k.RO
322 Zdral Przemysław 9729/II/18 RO
323 Zemła Jacek 18901/III/23 k.RO
324 Zierke Aneta 15495/III/22 k.RO
325 Zierke Jacek 15494/III/22 k.RO
326 Zionkowski Cezary 8474/I/23 CRO
327 Zmaczyński Bartosz 10639/III/18 k.RO
328 Zmarzły-Jarek Kinga 18451/III/23 k.RO
329 Zmyślony Piotr 14059/III/21 k.RO
330 Żak Grzegorz 16589/III/23 k.RO
331 Żołędź Piotr 13404/III/20 k.RO

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.