ipsc org logo
ipsc pl logo
ipsc org logo

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy sędziowie NROI,

Wszelkie sprawy związane z sędziami, proszę zgłaszać pod adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki promocji na wyższy stopień w NROI Polska zatwierdzone przez Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZSS są dostępne w Regulaminie NROI

Stan na dzień 17.06.2024

Lp Nazwisko Imię Licencja Klasa
1 Adamiak Piotr 8248/I/21 CRO
2 Bajor Bartłomiej 15484/III/22 k.RO
3 Balcerek Marcin 8810/II/19 RO
4 Bałuszyński Grzegorz 9534/II/22 RO
5 Barankiewicz Marcin 12812/II/23 RO
6 Barankiewicz Paweł 13570/II/23 RO
7 Barborka Krzysztof 18427/III/23 k.RO
8 Bartoń Stanisław 12769/III/23 k.RO
9 Basińska Bernadetta 16671/III/23 k.RO
10 Basiński Mariusz 14513/III/21 k.RO
11 Baszczuk Zbigniew 9714/I/21 CRO
12 Baszyński Michał 12739/II/21 RO
13 Batis Paweł 10876/III/19 k.RO
14 Bełz Maciej 19108/III/24 k.RO
15 Berezowski Paweł 6838/I/18 CRO, RO IROA HG
16 Bernat Jerzy 13031/III/23 k.RO
17 Białecki Zbigniew 18188/III/23 k.RO
18 Bicz Andrzej 14028/III/21 k.RO
19 Biela Piotr 17470/III/23 k.RO
20 Bieliński Jarosław 1230/P/19 RM, SO
21 Biernat Wiesław 14566/III/21 k.RO
22 Bismor Dariusz 6627/I/21 CRO, SO
23 Blonkowski Norbert 15308/III/22 k.RO, SO
24 Błeszyński-Głowacki Jakub 13690/III/22 k.RO
25 Bocoń Rafał 18189/III/23 k.RO
26 Bogdański Michał 7699/II/20 RO
27 Bojanowski Piotr 1829/I/16 CRO
28 Bojdo Przemysław 18470/III/24 k.RO
29 Bolek Alicja 12026/II/21 RO
30 Bolek Michał 12021/II/2022 RO
31 Bonczek Krzysztof 3544/III/15 k.RO
32 Borgosz Jakub 19109/III/24 k.RO
33 Borkacka Beata 17848/III/24 k.RO
34 Borkacki Jeremi 17849/III/24 k.RO
35 Borkowski Łukasz 3850/P/20 RM
36 Bularz Emil 19110/III/24 k.RO
37 Bury Dawid 19111/III/24 k.RO
38 Burzec Wiesław 1250/P/11 RM
39 Chmiel Michał 19112/III/24 k.RO
40 Chmielewski Mariusz 3926/III/21 k.RO
41 Chmielewski Sławomir 7274/II/17 RO
42 Chrąchol Dawid 16465/III/22 k.RO
43 Chreptowicz Przemysław 14170/II/22 RO
44 Chrzanowski Krzysztof 18767/III/23 k.RO
45 Chyła Michał 19086/III/23 k.RO
46 Ciach Paweł 11475/III/18 k.RO
47 Cichecki Mateusz 12874/III/19 k.RO
48 Cichostępski Dariusz 12884/II/22 RO
49 Cierpica Tomasz 6787/II/20 RO
50 Cierpka Sylwester 18425/III/23 k.RO
51 Cieślik Jarek 12457/II/22 RO
52 Czapla Aleksandra 3272/P/19 RM, RO IROA HG
53 Czapski Maciej 13415/II/22 RO
54 Czarnota Jarosław 10515/III/20 k.RO
55 Czarny Agnieszka 16238/III/22 k.RO
56 Czerniak Mariusz 14400/III/21 k.RO
57 Czerski Konrad 14864/III/24 k.RO
58 Ćwikowski Hubert 8013/II/20 RO
59 Dajczak Marek 13755/III/20 k.RO
60 Dajczak Marek 13755/III/20 k.RO
61 Danieluk Paweł 12023/I/22 CRO, SO
62 Dąbrowski Dariusz 1453/P/19 RM, CRO IROA HG
63 Dąbrowski Tomasz 18426/III/23 k.RO
64 Denis Dariusz 19285/III/24 k.RO
65 Domański Grzegorz 15892/III/22 k.RO
66 Dorabiała Sylwester 11793/III/18 k.RO
67 Drewnikowski Grzegorz 1557/III/22 k.RO
68 Drożdż Halinka 5294/I/17 CRO, SO
69 Duda Marcin 18443/III/23 k.RO
70 Duda Mariusz 5295/I/19 CRO
71 Dziubany Andrzej 3674/II/15 RO
72 Dźwig Sebastian 12433/III/19 k.RO
73 Fedorowski-Gawryś Andrzej 905/III/21 k.RO
74 Flajszer Kamil 16399/II/23 RO
75 Fraszek Wojciech 13388/III/20 k.RO
76 Fraszek Wojciech 13388/III/20 k.RO
77 Frączek Marcin 19113/III/24 k.RO
78 Fryczka Krzysztof 18428/lll/23 k.RO
79 Galanciak Przemysław 5961/II/15 RO
80 Garniec Grzegorz 14755/III/23 k.RO
81 Gądek Wojciech 11743/I/22 CRO
82 Gdela Gabriela 13265/II/22 RO
83 Glonek Łukasz 15486/III/22 k.RO
84 Gładecki Adrian 17691/III/23 k.RO
85 Głuch Jacek 8138/I/23 CRO
86 Głuch Marcin 3900/II/18 RO
87 Głuszak Dariusz 19115/III/24 k.RO
88 Golonka Jacek 7889/III/23 k.RO
89 Golonka Michał 16466/III/22 k.RO
90 Goślicki Rafał 5927/I/19 CRO, RO IROA HG
91 Goździk Daniel 16240/III/22 k.RO
92 Górecki Grzegorz 18582/III/23 k.RO
93 Górka Tadeusz 3167/I/18 CRO
94 Górski Łukasz 18267/III/23 k.RO
95 Górski Dominik 3062/I/14 CRO
96 Górszczak Dawid 19116/III/24 k.RO
97 Gruszczyński Jacek 4959/I/18 CRO, RO IROA HG
98 Guzy Paweł 12070/III/19 k.RO
99 Gzyl Bartosz 19117/III/24 k.RO
100 Habel Piotr 12435/III/24 k.RO
101 Hadaś Dariusz 14829/II/23 RO
102 Haręża Damian 7704/II/20 RO
103 Harlak Robert 16094/lll/23 k.RO
104 Höher Piotr 13607/III/20 k.RO
105 Hoppe Przemysław 11191/III/20 k.RO
106 Hryniewicki Piotr 12010/II/22 k.RO
107 Ignaś Antoni 9028/I/2021 CRO
108 Jacek Zdzisław 1345/P/17 RM, SO
109 Jama Michał 13835/II/22 RO
110 Janicki Piotr 10300/II/20 RO
111 Janik Magdalena 1873/III/23 k.RO
112 Janik Tomasz 1915/III/18 k.RO
113 Jankowski Maciej 12492/II/22 RO
114 Jarosiewicz Szymon 9316/II/18 RO
115 Jarząbek Adriana 7726/II/18 RO
116 Jaskot Jacek 12676/II/22 RO
117 Jastrzębski Dawid 13283/II/22 RO
118 Jastrzębski Piotr 1101/II/20 RO
119 Jączek Jarosław 7223/II/19 RO
120 Jelonek Przemysław 18444/III/23 k.RO
121 Jędryczka Paweł 14051/III/23 k.RO
122 Jóźwiak Piotr 8902/II/23 RO
123 Jóźwiak Piotr Jarema 18892/III/23 k.RO
124 Jurczyk Mateusz 18891/III/23 k.RO
125 Jurczyk Robert 12256/II/23 RO
126 Juzalska Natalia 19118/III/24 k.RO
127 Kaczmarczyk Sebastian 13266/II/21 RO
128 Kaletka Zbigniew 3789/I/18 CRO, SO
129 Kamforowski Maciej 13609/III/23 k.RO
130 Karaś Rafał 1466/I/14 CRO
131 Kardyś Robert 11921/III/19 k.RO
132 Karolak Alicja 13286/III/22 k.RO
133 Karpiak Andrzej 14053/III/21 k.RO
134 Karpiak Michał 14054/III/21 k.RO
135 Kądzielski Mirosław 17806/III/23 k.RO
136 Kęszka Szymon 19292/III/24 k.RO
137 Kielczyk Mariusz 13572/III/21 k.RO
138 Klaczyński Krzysztof 3987/II/17 RO
139 Klaga Janusz 5470/II/23 RO
140 Kłeczek Kamil 12678/III/19 k.RO
141 Kłyk Karolina 17472/III/23 k.RO
142 Kłyk Robert 17463/III/23 k.RO
143 Kobus Armin 18771/III/23 k.RO
144 Kochanowicz Rafał 10240/II/18 RO
145 Kociołek Jacek 6300/I/22 CRO
146 Kocoń Wojciech 7728/I/22 CRO, SO, RO IROA HG
147 Koleśnikowski Piotr 9485/II/19 RO
148 Kolowca Krzysztof 1206/P/23 RM, SO
149 Kołodziejek Marek 15963/III/22 k.RO
150 Komorniczak Dariusz 16099/III/23 k.RO
151 Kończewski Jerzy 9430/III/20 k.RO
152 Kopernik Paweł 6641/II/14 RO
153 Koprowski Zbigniew 10224/II/22 RO
154 Korcala Andrzej 13768/III/20 k.RO
155 Kornijczuk Andrzej 448/I/23 CRO
156 Koronkiewicz Michał 5888/P/23 RM, SO
157 Kortas Łukasz 12436/II/20 RO, SO
158 Kosiński Tomasz 7644/II/20 RO
159 Kossakowski Adam 9664/II/19 RO
160 Kot Mariusz 11249/III/20 k.RO
161 Kowalczyk Sebastian 16244/III/22 k.RO
162 Kowaliszyn Edward 13611/III/23 k.RO
163 Krauze Marek 10445/I/22 CRO, SO, RO IROA HG
164 Krawczyk Szymon 12727/III/21 k.RO
165 Kret Michał 14396/III/21 k.RO
166 Krężel Wojciech 19119/III/24 k.RO
167 Krupa Dariusz 19120/III/24 k.RO
168 Krupiński Aleksander 11479/I/23 CRO, SO
169 Kryszeń Tomasz 13104/III/20 k.RO
170 Krzysztofowicz Dominik 19121/III/24 k.RO
171 Kubicki Dariusz 7345/II/22 RO
172 Kubicz Zbigniew 1582/P/16 RM, SO, RO IROA
173 Kubis Andrzej 11959/II/23 RO
174 Kublicki Maciej 9800/lll/17 k.RO
175 Kucharski Tomasz 1583/I/16 CRO
176 Kuchta Magdalena 14831/III/21 k.RO
177 Kuczyński Piotr 1009/P/23 RM, SO
178 Kudliński Jakub 7634/I/22 CRO, RO IROA HG
179 Kujawiak Eugeniusz 19296/III/24 k.RO
180 Kulasiński Eryk 13346/II/23 RO
181 Kuliś Janusz 621/P/07 RM
182 Kuźnar Przemysław 11689/III/18 k.RO
183 Lachowicz Przemysław 11846/III/23 k.RO
184 Lenarczyk Piotr 18274/III/23 k.RO
185 Linda Paweł 14628/II/23 RO
186 Linda Karolina 14629/III/21 k.RO
187 Lis Krzysztof 9722/II/19 RO
188 Lisiecki Michał 15451/III/22 k.RO
189 Liszka Monika 19122/III/24 k.RO
190 Liszka Piotr 17897/III/23 k.RO
191 Lorenc-Osowski Tomasz 13364/III/22 k.RO
192 Łaptaś Łukasz 9644/II/19 RO
193 Łaziński Paweł 9636/II/19 RO
194 Łaziński Marcin 9043/II/19 RO
195 Łękawski Konrad 19123/III/24 k.RO
196 Łuczkiewicz Andrzej 18894/III/23 k.RO
197 Łukasiewicz Zenon 10244/III/20 k.RO
198 Łupkowski Łukasz 12929/III/20 k.RO
199 Madajewska Marta 6795/II/18 RO, SO
200 Madajewski Leszek 5310/I/18 CRO,SO, RO IROA SG
201 Majerowska Katarzyna 17851/III/24 k.RO
202 Majewski Patryk 7986/II/23 RO
203 Majewski Kamil 9953/II/21 RO
204 Makowska Monika 14630/III/21 k.RO
205 Matczuk Rafał 13087/II/23 RO
206 Matuszczak Łukasz 7730/I/22 CRO, RO IROA HG
207 Matz Radosław 16693/III/23 k.RO
208 Matz Radosław 16693/III/23 k.RO
209 Mazur Robert 19125/III/24 k.RO
210 Merckushov Anton 18447/III/23 k.RO
211 Michalski Jacek 18270/III/23 k.RO
212 Michoń Krzysztof 11864/I/22 CRO, SO
213 Michurski Jakub 3334/III/18 k.RO
214 Miciński Bohdan 1146/III/20 k.RO
215 Mierzejewski Dariusz 1280/P/19 RM -
Zawieszony do dnia 16.01.2025
216 Mikołajczak Mariusz 9724/III/21 k.RO
217 Miksza Maciej 3301/P/19 RM, RO IROA HG
218 Mikulski Mariusz 11462/III/19 k.RO
219 Miller Przemysław 11239/I/22 CRO, SO
220 Minkowski Adam 7514/I/19 CRO, RO IROA HG
221 Mioduszewski Tomasz 11254/II/20 RO
222 Miśkiewicz Grzegorz 14506/III/21 k.RO
223 Mitulski Leszek 5313/II/18 RO
224 Modzelewski Wiktor 16407/III/22 k.RO
225 Mucek Robert 19126/III/24 k.RO
226 Musiał Paweł 8144/II/22 RO
227 Musiał Marcin 19127/III/24 k.RO
228 Mytkowski Marcin 10588/III/21 k.RO
229 Namysł Grzegorz 1086/P/19 RM
230 Napierała Przemysław 10854/III/18 k.RO
231 Narowski Karol 10680/II/22 RO
232 Niewiadomski Piotr 3143/P/23 RM
233 Noga Tadeusz 1252/P/19 RM
234 Nowak Maciej 13786/III/20 k.RO
235 Nowak Marcin 7647/II/20 RO, SO
236 Nowak Przemysław 2149/III/17 k.RO
237 Nowakowski Krzysztof 16695/III/23 k.RO
238 Nowicki Grzegorz 3793/II/18 RO
239 Oczesała Krzysztof 479/RM/17 RM
240 Olech Paweł 7233/I/19 CRO
241 Olech Anna 17621/III/23 k.RO
242 Ostrowski Andrzej 8259/II/21 RO
243 Pacocha Łukasz 15708/III/22 k.RO
244 Padło Łukasz 19128/lll/24 k.RO
245 Pajestka Marek 12025/II/20 RO
246 Pakuła Waldemar 1920/III/20 k.RO
247 Partyka Jacek 12701/III/19 k.RO
248 Patrzyczny Robert 18814/III/23 k.RO
249 Pawlak Kazimierz 11256/ll/20 RO
250 Pawlak Justyna 18448/III/23 k.RO
251 Pęcak Przemysław 12565/III/19 k.RO
252 Piasecki Artur 10370/I/21 CRO, SO
253 Piasecki Paweł 11873/III/23 k.RO
254 Piasecki Paweł 11873/III/23 k.RO
255 Piaseczny Marek 13590/III/23 k.RO
256 Piechocki Jacek 12952/II/22 RO
257 Piernik Zbigniew 18449/III/23 k.RO
258 Pietras Maksymilian 17588/III/23 k.RO
259 Pietrusiński Hubert 15972/III/22 k.RO
260 Pikul Adam 2193/II/14 RO
261 Pilatowski Łukasz 14509/III/21 k.RO
262 Piotrowski Konrad 7540/II/20 RO
263 Pitera Bronisław 1880/III/07 k.RO
264 Podsiadło Maciej 14751/III/21 k.RO
265 Pogorzelski Krystian 10823/III/18 k.RO
266 Polański Artur 11733/II/21 RO, SO
267 Porada Krzysztof 18603/III/23 k.RO
268 Prochownik Anna 14834/II/23 RO
269 Prochownik Dariusz 14835/II/23 RO
270 Prokop Katarzyna 4601/III/20 k.RO
271 Prusinowski Piotr 13348/II/22 RO, SO
272 Pruszyński Wojciech 18778/III/23 k.RO
273 Przedpełska Joanna 13778/III/2024 k.RO
274 Przybylski Marcin 14561/II/23 RO
275 Pudlik Adrian 15003/III/21 k.RO
276 Pudlik Tomasz 11258/III/21 k.RO
277 Putseyeu Anatoli 10414/III/18 k.RO
278 Raduchowska Olga 12932/I/23 CRO, SO
279 Raduchowski Bartosz 11482/I/22 CRO, SO
280 Raiński Piotr 18898/III/23 k.RO
281 Redecki Tomasz 1290/P/11 RM
243 Rogoziński Stefan 5388/II/15 RO
283 Rosner Piotr 16309/III/22 k.RO
284 Rożyński Michał 8148/I/22 CRO
285 Rupieta Krzysztof 17998/III/24 k.RO
286 Ruszkiewicz Paweł 853/I/21 CRO
287 Rutkowski Michał 18051/III/23 k.RO
288 Rybicki Wiesław 14056/III/22 k.RO
289 Rybka Mateusz 11727/III/18 k.RO
290 Rycka Magdalena 11484/I/22 CRO, SO, RO IROA HG
291 Sadłoń Bartosz 5163/I/19  CRO, SO
292 Sanecznik Krzysztof 1586/I/16 CRO
293 Sarna Marta 11493/III/18 k.RO
294 Shuppik Dariusz 1309/I/11 CRO
295 Sieczka Karol 13270/II/21 RO, SO
296 Sieczka Adam 18450/III/23 k.RO
297 Siemiączko Filip 17976/III/23 k.RO
298 Sioda Wiesław 2185/P/11 RM, SO, CRO IROA HG, SO IROA
299 Sioda Katarzyna 3570/P/19 RM
300 Siudak Dawid 12255/III/20 k.RO
301 Skałacki Marek 16472/III/22 k.RO
302 Skiba Przemysław 13351/III/20 k.RO
303 Skibiński Dawid 13997/II/23 RO
304 Skorupka Bogdan 7286/III/15 k.RO
305 Skowron Marcin 0733/I/19 CRO
306 Skrzypińska Alicja 10351/III/22 k.RO
307 Skwarek Anna 8266/I/21 CRO
308 Sołtysek Mateusz 12027/II/20 RO
309 Sosnowski Mariusz 13287/III/22 k.RO
310 Sowa Tomasz 4603/I/19 CRO
311 Spodar Grzegorz 18187/III/23 k.RO
312 Stadyk Tadeusz 19129/III/24 k.RO
313 Stawiarski Marcin 9963/I/21 CRO, SO
314 Stefaniak Sebastian 8219/I/22 CRO, SO
315 Stepura Leszek 9380/I/23 CRO
316 Strypling Marek 14836/II/23 RO
317 Szabała Tomasz 16847/III/22 k.RO
318 Szafran Mariusz 16312/III/22 k.RO
319 Szafrański Andrzej 11485/II/20 RO
320 Szczepiński Marek 16343/III/22 k.RO
321 Szewc Dariusz 14106/III/21 k.RO
322 Szewc Dariusz 14106/III/21 k.RO
323 Szopinski Tomasz 7326/II/20 RO
324 Szpila Janusz 18899/III/23 k.RO
325 Sztandera Jędrzej 17059/III/23 k.RO
326 Szuba Zbigniew 7656/II/19 RO, SO
327 Szuliński Adam 7240/II/23 RO
328 Szymanek Arkadiusz 1090/P/23 RM
329 Szymaniak Wiktoria 6688/I/19 CRO, RO IROA RF
330 Szymankiewicz Michał 10461/III/ 21 k.RO
331 Szynkarek Jacek 10892/II/23 RO, SO
332 Śliwa Mateusz 17908/III/2023 k.RO
333 Śliwińska Joanna 6974/II/23 RO, SO
334 Śliwińska Małgorzata 7515/II/20 RO
335 Śmiałkowski Rafał 14752/III/21 k.RO
336 Świątek Artur 13271/II/24 RO
337 Świątek Jan 13272/II/24 RO
338 Święcki Przemysław 11920/III/19 k.RO
339 Talarek Andrzej 7503/II/23 RO
340 Tański Tomasz 11713/III/18 k.RO
341 Tomanek Rafał 5095/II/22 RO
342 Toporowski Sebastian 13619/III/20 k.RO
343 Trojanek Marcin 13848/III/21 k.RO
344 Trojanowski Jakub 10394/III/18 k.RO
345 Trubowicz Radosław 13026/III/20 k.RO
346 Turmowicz Krzysztof 14841/III/22 k.RO
347 Wasiewicz Tomasz 14187/II/23 RO
348 Wasiewicz Tomasz 14187/II/23 RO
349 Wegner Ryszard 3408/II/21 RO
350 Wickiewicz Wojciech 9735/III/19 k.RO
351 Wieczorek Grzegorz 7571/II/20 RO
352 Wieczorek Roman 11903/III/19 k.RO
353 Wiejata Marcin 12028/II/20 RO
354 Wielogórski Maciej 7242/III/18 k.RO
355 Wierzchnicki Karol 18786/III/23 k.RO
356 Wiśniewska Izabela 11471/II/23 RO
357 Wiśniewski Paweł 18385/III/23 k.RO
358 Witczak Jacek 18432/III/23 k.RO
359 Włoczewski Adam 4988/I/18 CRO
360 Włoczewski Mateusz 13685/II/21 RO
361 Wojcieszek Marcin 11870/II/24 RO
362 Wojtarek Konrad 16420/III/22 k.RO
363 Wojtczak Andrzej 12057/III/19 k.RO
364 Wojtecki Radosław 1919/III/07 k.RO
365 Wolski Rafał 19130/III/24 k.RO
366 Wołąkiewicz Grzegorz 13471/III/20 k.RO
367 Wójciak Gabriela 17591/III/23 k.RO
368 Wójciak Piotr 8024/III/23 k.RO
369 Wójcik Jakub 7662/II/19 RO
370 Wójcik Jarosław 10020/III/19 k.RO
371 Wójcik Mariusz 7663/II/22 RO
372 Wrona Robert 1311/P/18 RM
373 Wrzałek Juliusz 11486/III/18 k.RO
374 Wrzesień-Ostrowska Magdalena 12007/II/2023 RO
375 Wrzesińska Agata 5939/I/18 CRO, SO, SO IROA
376 Wrzesiński Przemysław 5940/I/18 CRO, RO IROA HG
377 Wyrwisz Zbigniew 12253/III/19 k.RO
378 Wyspiański Rafał 16195/III/23 k.RO
379 Wyzgała Robert 4012/P/20 RM
380 Wzorek Mateusz 17911/III/24 k.RO
381 Zaczek Krzysztof 10254/III/19 k.RO
382 Załuska Witold 3835/I/21 CRO, SO, RO IROA HG
383 Zamorski Karol 18055/III/23 k.RO
384 Zapart-Czasławska Ewa 1903/III/23 k.RO
385 Zapart-Dechnik Anna 1902/III/23 k.RO
386 Zarzyka Marcin 16315/III/22 k.RO
387 Zarzyka Zuzanna 17623/III/23 k.RO
388 Zatoń Tomasz 13594/III/21 k.RO
389 Zatwardnicki Józef 1885/III/07 k.RO
390 Zawada Krzysztof 8473/II/17 RO
391 Zawierucha Bartłomiej 11487/II/19 RO
392 Zawierucha Dorota 11488/II/19 RO
393 Zawiślak Mateusz 17913/III/23 k.RO
394 Zdral Przemysław 9729/II/18 RO
395 Zemła Jacek 18901/III/23 k.RO
396 Zierke Aneta 15495/III/22 k.RO
397 Zierke Jacek 15494/III/22 k.RO
398 Zionkowski Cezary 8474/I/23 CRO
399 Zmaczyński Bartosz 10639/III/18 k.RO
400 Zmarzły-Jarek Kinga 18451/III/23 k.RO
401 Zmyślony Piotr 14059/III/21 k.RO
402 Żak Grzegorz 16589/III/23 k.RO
403 Żołędź Piotr 13404/III/20 k.RO

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.