Panel logowania

Składki 2018 – ważna zmiana!!!

 

Szanowni,

Koleżanki i Koledzy strzelcy Regionu IPSC Polska.

Zwracam się do Was z prośbą o jak najszybsze (do końca stycznia 2018) opłacenie do Regionu składek  (wszystkie szczegóły)  – wysokość płaconej w tym terminie składki nie uległa zmianie i wynosi dalej 100 zł! Aby wzmóc w Was pamięć o tym ważnym terminie, w porozumieniu z Przewodniczącym Komisji PZSS do spraw Konkurencji Strzeleckich nie objętych przepisami ISSF, postanowiłem podnieść nieco składkę jaka należna będzie do opłacenia po 31.01.2018 roku.

W nadchodzącym roku, w Polsce, ma odbyć się aż 19 imprez IPSC na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym, planowane są między innymi Mistrzostwa Polski IPSC w Pistolecie, Strzelbie, Karabinie a nawet Mini Rifle. Wszystkie te Mistrzostwa będą wiązać się z wydatkami a chciałbym aby na te wydatki Region nasz był dobrze przygotowany. Z końcem stycznia mija także pierwszy w roku termin rozliczeń ze światowymi władzami IPSC a ich sumienne prowadzenie jest szczególnie istotne gdy mamy nadzieję na zwiększenie liczby strzelców z Polski mogących brać udział w Mistrzostwach Świata i Europy.

Bardzo proszę Was wszystkich wpłaćcie swoje składki w styczniowym terminie gdyż to pozwoli spokojnie zaplanować całe przyszłoroczne wydatki.

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

Dodaj komentarz