Panel logowania

Ważne informacje – Covid 19

Koleżanki i Koledzy,

w związku z IV etapem odmrażania uprzejmie informuje, że:


1. Tegoroczne pistoletowe Mistrzostwa Świata zostały przeniesione na przyszły rok. Skład reprezentacji nie zmieni się o ile, ktoś z jej członków nie zrezygnuje. Wówczas wyznaczymy kolejnych zawodników.


2. Staramy się zrobić wszystko, aby uratować tegoroczne rankingi. Nie jest to już raczej możliwe w przypadku zawodów strzelbowych oraz karabinowych. Chcielibyśmy, aby w tych konkurencjach odbyły się przynajmniej Mistrzostwa Polski. Dlatego, proszę, aby wszyscy organizatorzy dotychczas zgłoszonych do rankingów zawodów jednoznacznie określili się (najpóźniej do dnia 05.06.2020r.), czy będą przeprowadzali zaplanowane zawody, których daty przypadają na okres od 6 czerwca b.r. oraz czy chcą przeprowadzić zawody, które nie odbyły się z powodu COVIDowego zamrożenia sportu – w tym zakresie prosimy podać przynajmniej po dwie propozycje dat tych imprez. Brak informacji będziemy poczytywali, jako rezygnację ze zgłoszonych zawodów.  Po 05.06.2020 r. ogłosimy aktualny kalendarz zawodów.


3. Aktualne rozporządzenie zezwala na organizację imprez sportowych do 150 uczestników (par. 6 ust. 10 pkt. 2). Imprezy te odbywają się bez publiczności.  Szczegółowe obowiązki organizatorów i uczestników zostały określone w par. 6 ust. 12 pkt 1-2. Prosimy, aby organizatorzy zawodów ściśle przestrzegali tych reguł.Z aktualnymi zakazami i nakazami można zapoznać się tutaj:http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000096401.pdf

Wiesław GENO Sioda

Dodaj komentarz