Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

2019

OFICJALNE – Pistoletowe zawody Rankingowe 2019       pistol 

data nazwa/name – gdzie/where organizator wyniki / results
27/28.04 L3 „Princ Mieszko I – King’s Cup” – Bochnia SQUAD OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
11/12.05 L3 Bul Cup 2019 Pomorze Open – Lublewo (14 stages, 1 day,) ARDEA Gdańsk OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
22/23.06  L3 Shooting Academy Cup 2019, Parzęczew (12 stages, 1 day) + PCC Shooting Academy OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
06/07.07 L3 „Silesia Cup 2019”, Przyszowice,  ( 12 stages, 1 day ) SILESIA GUNS OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
10/11.08 L3 Cracow Open 2019 – Drużbice ( 12 stages 1/2 days ) + PCC ZSD Kraków OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
31.08/01.09

L3 Polish Open 2019 – Parzęczew (≥24 stages, 2 days)

Shooting Academy OVERALL STAGES CATEGORY  KOM  REGION   TEAM
21/22.09 L3 „King Jan III Sobieski – King’s Cup” Bochnia ( 20 stages, 2 days) + PCC SQUAD OVERALL STAGES CATEGORY  PCC

OFICJALNE – Karabinowe Zawody Rankingowe 2019                        

data nazwa/name – gdzie/where organizator wyniki / results
20/21.07 L3 Daniel Defense Challenge 2019 – Lublewo 

KABAR  OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
01/02.06  L3  PCC NATIONALS – Parzęczew ( ≥12 stages, 1 day) Shooting Academy OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
30.06  L2 Mini rifle IPSC Nationals – Warszawa

ZKS OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
 

OFICJALNE – Strzelbowe Zawody Rankingowe 2019 

 data nazwa/name – gdzie/where  organizator  wyniki / results
06/07.04 L2 – FAM-PIONKI & BENELLI CUP – Zielonka SALWA OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
18/19.05 L3 BREDA Polish Shotgun Championship – Drużbice  ZSD Kraków  OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
08/09.06  L2 – „Silesia Cup 2019”  Przyszowice SILESIA GUNS OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
28.07  L2 – Letnia Strzelba o Puchar Prezesa WZSS BELLONA OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
28/29.09  L2 – Pożegnanie Lata – Drużbice ZSD Kraków OVERALL STAGES CATEGORY  KOM

Pozostałe zawody IPSC w 2019

 data nazwa/name – gdzie/where  organizator  wyniki / results
13/14.04

 L3 – Incorsa Cup – Drużbice (12 stages, 1/2 days) + PCC

ZSD OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
25/26.05  L3 Runda 2 „King Wladyslaw Lokietek – King’s Cup” – Bochnia (18 stages) + PCC SQUAD OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
29/30.06  L3 – Runda 3 „King’s Cup – King Wladyslaw Il Jagiello” – Bochnia (18 stages) + PCC SQUAD OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
03/04.08  L3 – Runda 4 „King’s Cup – Queen Jadwiga” Bochnia (18 stages) + PCC SQUAD OVERALL STAGES CATEGORY  PCC
05/06.10  L3 – „Silesia Challenge 2019” Przyszowice (12 stages, 1day ) Silesia Guns  OVERALL STAGES CATEGORY  KOM
12/13.10  L3 Ardea Cup 2019 – Lublewo (12 stages, 1 day ) ARDEA Gdańsk  OVERALL STAGES CATEGORY  KOM