Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Zakończenie Pucharu Polski w pistolecie i PCC.

Takie pamiątkowe medale otrzymali zwycięzcy zawodów 5 rundy King’s Cup 2019

Na zakończonych w weekend zawodach, 5 edycji King’s Cup w Bochni oprócz zakończenia i podsumowanie rozgrywanej pierwszy raz w Polsce rywalizacji w ramach Pucharu Królów odbyła się także ceremonia zamknięcia rywalizacji w ramach Pucharu Polski IPSC w pistolecie i PCC 2019. Pogoda, jak na Bochnię była dość łaskawa i udało się ceremonię zakończenia zawodów jak i wszystkich rankingów zakończyć za dnia. Wielka to także zasługa wspaniałych organizatorów imprezy. Wszystkie wyniki zawodów są już w zakładce z WYNIKAMI a postaram się skupić na zwycięzcach całego cyklu Pucharu Polski 2019.

Pamiątkowe trofea dla zwycięzców Pucharu Polski IPSC 2019 w pistolecie i PCC.

Po toczącej się na 7 imprezach pistoletowych i 8 zawodach PCC rywalizacji zwycięzcami zmagań zostali:

Klasa CLASSIC

  1. Marcin Gałązka – EXPERT Jaworzno
  2. Dominik Górski – LEGIA Warszawa
  3. Leszek Sokołowski – WSS Wrocław

Klasa OPEN

  1. Marcin Tausiewicz – LEGIA Warszawa
  2. Sławomir Czauderna – ZKS Warszawa
  3. Michał Cudny – PROELIA Warszawa

Klasa PRODUCTION

  1. Marcin Jurkowski – KROKUS Nowy Sącz
  2. Ignacy Eidrigevicius – PROELIA Warszawa
  3. Rafał Pojda – COVER Warszawa

Klasa STANDARD

  1. Bartosz Szczęsny – WSS Wrocław
  2. Krzysztof Michalik – SQUAD Kraków
  3. Szymon Mikeska – LOK Rybnik

Klasa PRODUCTION OPTICS

  1. Przemysław Golasz – LOK Rybnik
  2. Zbigniew Kaletka – SILESIA GUN Gierałtowice
  3. Bartosz Sadłoń – HUSARZ Tułowice

PCC

  1. Szymon Mikeska – LOK Rybnik
  2. Piotr Niewiadomski – EXPERT Jaworzno
  3. Rafał Kazimierowski – KSI Gdynia

Klasa CLASSIC kategoria Senior

  1. Sławomir Chmielewski – LEGIA Warszawa
  2. Wojciech Dmoch – LEGIA Warszawa
  3. Chris Bidermann – COVER Warszawa

Klasa OPEN kategoria Senior

  1. Sławomir Czauderna – ZKS Warszawa
  2. Krzysztof Bereś – KROKUS Nowy Sącz
  3. Rafał Czarnecki – KVG Paczółtowice

Klasa PRODUCTION kategoria Senior

  1. Piotr Bojanowski – ZKS Warszawa
  2. Jacek Ostrzycki – GWARDIA Olsztyn
  3. Adam Jurkowski – KROKUS Nowy Sącz

Klasa PRODUCTION kategoria Junior

  1. Sebastian Kaczmarczyk – SKAUT Bielsko Biała
  2. Adrian Samson – SKAUT Bielsko Biała
  3. Karol Sieczka – KVG Paczółtowice

Klasa STANDARD kategoria Senior

  1. Robert Markowski – SHOOTING-ACADEMY Łódź
  2. Paweł Wadełek – PROELIA Warszawa
  3. Paweł Łoziński – ŚLĄSK Wrocław

Klasa STANDARD kategoria Super Senior

  1. Tadeusz Noga – ZSD Kaków
  2. Wiesław Burzec – ZSD Kraków
  3. Krzysztof Sanecznik – LOK Rybnik

Klasa STANDARD kategoria Lady Aneta Bocheńska –

  1. Aneta Bocheńska – TARCZA 96 Poznań
  2. Sonia Szymanek – WSS Wrocław
  3. Jolanta Hubicka – COLT Wrocław
A tak pięknie prezentowały się na podium zwyciężczynie w tej ślicznej kategorii 🙂

PCC kategoria Senior

  1. Andrzej Tomczak – LEGIA Warszawa
  2. Krzysztof Zawada – PROELIA Warszawa
  3. Robert Wyzgała – KABAR Łódź

I im wszystkim należą się największe gratulacje i pochwały – wszak cały sezon pracowali na swój wielki sukces.

Brawo!!!

Niebawem będzie opublikowany cały ranking Pucharu Polski za 2019 rok, prowadzone są także mocno zaawansowane prace na kalendarzem zawodów Pucharu Polski na kolejny, gorący sezon.

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

Dodaj komentarz