Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Zakończenie sezonu strzelbowego 2017 – Mazurska strzelba IPSC

Dziś, na bardzo ciekawym i gościnnym obiekcie w Dźwierzutach na Mazurach zakończyły się ostatnie w tym sezonie zawody strzelbowego Grand Prix 2017. Zawody odbyły się dzięki staraniom Kolegi Darka Adamskiego, właściciela firmy DMA produkującej amunicję i hojnego sponsora Regionu oraz Kolegi Leszka Madajewskiego z klubu Tarcza Szamotuły przy współpracy naszych wypróbowanych sponsorów: warszawskiej INCORSY i Fabryki Amunicji Myśliwskiej z Pionek – wszystkim bezpośrednim i pośrednim współtwórcą tej imprezy należą się podziękowania i wyrazy uznania. Jak na pierwszy raz na nowym obiekcie zawody udały się bardzo dobrze a zawodnicy wydawali się bardzo zadowoleni ze strzelania na torach a także z przygotowanej przez organizatorów, bogatej loterii gdzie nagrodami były, między innymi: duża ilość amunicji przygotowanej przez FAM Pionki oraz strzelba Benelli Supernova z INCORSY.

Wielkie gratulację należą się wszystkim zawodnikom, którzy zaufali i dość tłumnie odwiedzili debiutujący w IPSC, mazurski obiekt. Wyrazy uznania dla zwycięzców tej rywalizacji którzy pokonali swoich licznych rywali, i tak zwycięzcami zostali, w klasie:

  • OPEN – Przemysław Lewandowski – KABAR Łódź,
  • STANDARD – Bartosz Szczęsny – ŚLĄSK Wrocław,
  • STANDARD MANUAL – Tomasz Czekala – ZKS Warszawa,
  • MODIFIED – Viktor Liakh – ZSD Kraków (bardzo egzotyczna w Polsce klasa sprzętowa).

Szczegóły wyników tych zawodów, zarówno na torach jak i w poszczególnych kategoriach dostępne są TUTAJ a wspaniała FOTORELACJA jet TU a jak to wyglądało w ruchu można zobaczyć TUTAJ a przebiegi jednego z zawodników TU.

Jako że było to zakończenie sezonu Grand Prix 2017 w strzelbie IPSC odbyło się także wręczenie, specjalnie przygotowanych, pamiątkowych statuetek dla zwycięzców całorocznych zmagań. Trud podróży i wyniki uzyskane w całym cyklu zawodów zostały docenione i zdobywcami pierwszych miejsc w sezonie 2017 w strzelbie zostali:

  • Piotr Niewiadomski – STARY WIARUS Łomianki – OPEN,
  • Dariusz Mierzejewski – STARY WIARUS Łomianki – OPEN SENIOR,
  • Bartosz Szczęsny – ŚLĄSK Wrocław – STANDARD,
  • Aneta Bocheńska – TARCZA 96 Poznań – STANDARD LADY,
  • Łukasz Borkowski – ZKS Warszaw – STANDARD MANUAL,
  • Madajewski Leszek – TARCZA Szamotuły – STANDARD MANUAL SENIOR

Szczegóły całych rocznych zmagań Grand Prix 2017 w Strzelbie IPSC są umieszczone w zakładce RANKING.

Dodatkowym zwycięzcom dla którego loteria okazała się wyjątkowo hojna okazał się kolega Rafał z Warszawy – Gratulację i niech Ci dobrze strzelba służy!!!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w strzelbowych zmaganiach IPSC pragnę zapewnić, że nadchodzący sezon zapowiada się interesująco i nawet zgłosili się chętni do zorganizowania zawodów Mistrzostw Polski w strzelbie IPSC w randze L3 – szczegóły kalendarza będą znane niebawem.

DR IPSC Polska
Łukasz Borkowski

 

 

Dodaj komentarz