Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Zawodnicy IPSC Polska / IPSC Poland MEMBERS

Lista członków Regionu IPSC Polska uprawnionych do udziału w zawodach IPSC / The list of IPSC Poland Members entitled to participate in the IPSC competition.

Aktualizacja list zawodników na podstawie wpłat stwierdzonych na koncie (i oczywiście spełnienia pozostałych wymagań) odbywać się będzie dwa razy w miesiącu – na koniec pierwszego i trzeciego tygodnia. Proszę o sprawdzanie poprawności danych na liście, a w razie nieścisłości, błędów i innych problemów proszę o informację na adres: ipsc@ipsc-pl.org

Zasady wpisów na listy IPSC Poland 2019/ 2019 rules to sign in on IPSC Members list

aktualizacja – 12.10.2019

IPSC Action Air i Broń Palna – 974 osoby

1 ABEL Radosław KABAR Łódź
2 ADAMCZEWSKI Maciej TARGET Suwałki
3 ADAMEK Artur COVER Warszawa
4 ADAMIAK Piotr GATLING Połczyn Zdrój
5 ADAMOWICZ Tomasz ADAMUS ARDEA Gdańsk
6 ADAMSKI Dariusz DARAS KABAR Łódź
7 AJMOCKI Jakub ZKS Warszawa
8 AMER Andrzej PAPO ARDEA Gdańsk
9 ANDRZEJEWSKI Michał ANDRUS LEGIA Warszawa
10 ANTOSZKIEWICZ Michał ANTOSH EXPERT Jaworzno
11 BABIARZ Daniel BASTION Zgorzelec
12 BABULA Ryszard RYSIEKB FENIKS Twardogóra
13 BAJDA Karol KALIBER Białystok
14 BAJDAN Tomasz GATLING Połczyn Zdrój
15 BAJEROWSKI Tomasz ENDEMIT SSENIOR VIP Olsztyn
16 BALCEREK Marcin KABAR Łódź
17 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz MCGREG TARCZA Szamotuły
18 BAŁUSZYŃSKI Piotr TARCZA Szamotuły
19 BANACH Arkadiusz WALTER Gdynia
20 BARWICKI Karol KAROL ALFA Siemianowice Śląskie
21 BASZCZUK Zbigniew DYWIZJON Poznań
22 BASZYŃSKI Michał BRENER SENIOR TARCZA Szamotuły
23 BAZYLEWICZ Tadeusz ALFA Siemianowice Śląskie
24 BEKIER Piotr ZSD Kraków
25 BEŁZ Maciej ZSD Kraków
26 BEREŚ Krzysztof BLUE31 KROKUS Nowy Sącz
27 BEREZOWSKI Paweł KARTUSKI ZKS Warszawa
28 BESZCZYŃSKI Michał LORDMIC LEGIA Warszawa
29 BETLEJ Remigiusz REMIKOSAN PERKUN Kamienna Góra
30 BIAŁAS Tomasz BIAWY ALFA Siemianowice Śląskie
31 BIAŁASZEK Bartłomiej GROT Płock
32 BIAŁOWOLSKI Tomasz ZSD Kraków
33 BIEDERMANN Chris CFBIEDER COVER Warszawa
34 BIEGAJ Michał MI5HA COVER Warszawa
35 BIELIŃSKI Artur XEO SHOOTING-ACADEMY Łódź
36 BIELIŃSKI Jarek ZOLTAK SHOOTING-ACADEMY Łódź
37 BIENIAS Marcin BENY2856 WSS Jonkowo
38 BIENIASZ Grzegorz GUTEK KVG Paczółtowice
39 BIEŃ Piotr ZBROJOWNIA Poznań
40 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk
41 BIERNACKI Michał VILGE ZKS Warszawa
42 BILIŃSKI Rafał ZKS Warszawa
43 BISMOR Dariusz DBISMOR SILESIAGUNS Gierałtowice
44 BOCHEŃSKA Aneta Lady TARCZA 96 Poznań
45 BOCHYŃSKI Damian BODZYN LEGIA Warszawa
46 BOGACZEWSKI Krzysztof AMATOR Wrocław
47 BOGACZEWSKI Piotr AMATOR Wrocław
48 BOGDAŃSKI Michał EXPERT Jaworzno
49 BOGUSZEWSKA Beata MARKSMAN Raczki
50 BOJANOWSKI Piotr BOJAN ZKS Warszawa
51 BOLEK Michał SKAUT Bielsko Biała
52 BONCZEK Krzysztof KBO STS Szczecin
53 BONIK Arkadiusz COLT Wrocław
54 BOŃCZA-TOMASZEWSKI Nikodem NIX NTS Piaseczno
55 BORATYŃSKI Piotr KSI Gdynia
56 BOREJSZA Maciej TEMIDA Zabrze
57 BORGOSZ Jakub LOK Kraków
58 BORKOWSKI Łukasz OBIONE PROELIA Warszawa
59 BOROWIEC Tomasz COLT Wrocław
60 BOROWSKI Sebastian SEBOSZ COMBAT Knyszyn
61 BOROWY Robert KASZTELAN Rzeszów
62 BOROWY Oskar OBROWAR ZKS Warszawa
63 BOSZKO Natalia Lady GROT Płock
64 BOSZKO Maciej GROT Płock
65 BRODEWICZ Wiesław GRAFI VIS Lipno
66 BRODOWICZ Jarosław ZKS Warszawa
67 BRUDNICKI Rafał IGLICA Warszawa
68 BRYNIAK Dariusz ZKS Warszawa
69 BRZEZIŃSKI Dariusz PROELIA Warszawa
70 BRZÓSKA Artur ZKS Warszawa
71 BUDZIŃSKI Wojciech GWARD Kwidzyn
72 BUGAJSKI Łukasz KROKUS Nowy Sącz
73 BULDA Łukasz ARSENAŁ Kraków
74 BURY Dawid KATOH ZSD Kraków
75 BURZEC Wiesław WESS ZSD Kraków
76 BUSZKIEWICZ Lechosław TARCZA Szamotuły
77 BUŚKO Łukasz ZKS Warszawa
78 BYRA Tomasz COLT Wrocław
79 CHABOWSKI Marek ARDEA Gdańsk
80 CHADYSZ Jakub ZKS Warszawa
81 CHLISZCZ Grzegorz KALIBER Koszalin
82 CHŁAPEK Wojciech HUSARZ Tułowice
83 CHMIELEWSKI Sławomir LEGIA Warszawa
84 CHOLEWA Piotr LEGIA Warszawa
85 CHOROSIŃSKI Sebastian GROT Płock
86 CHYLEWSKI Robert ROBERT KS Ziemia Chełmińska
87 CIACH Paweł SIGMA SHOOTING Łódź
88 CIAŚ Mikołaj MIKI LEGIA Warszawa
89 CICHOŃ Artur ZKS Warszawa
90 CICHOSTĘPSKI Dariusz KROKUS Nowy Sącz
91 CIECHANOWSKI Tomasz CIECHAN ARDEA Gdańsk
92 CIECHAŃSKI Radosław LEGIA Warszawa
93 CIECIERSKI Tomasz AKMS Opole
94 CIELOSZCZYK Robert GROT Białystok
95 CIERPICA Tomasz EXPERT Jaworzno
96 CIEŚLIK Jarosław XXXAM PATRON Krasnystaw
97 CIOSEK Łukasz ARDEA Gdańsk
98 CIPORA Ireneusz ŚLĄSK Wrocław
99 CIURZYŃSKI Paweł CIURZYNSKI CSS Częstochowa
100 CUDNY Michał DIABEL PROELIA Warszawa
101 CYBULSKI Michał CYBA ŚLĄSK Wrocław
102 CZAJKOWSKI Sebastian CZAJA TARCZA 96 Poznań
103 CZAPLA Aleksandra OLLA Lady CZ5 Lublewo Gdańskie
104 CZARNECKI Rafał REFINADO KVG Paczółtowice
105 CZAUDERNA Sławomir SLAWEK ZKS Warszawa
106 CZEKALA Tomasz TOM PROELIA Warszawa
107 CZELEJ Tomasz MAGNAT FUN GUN Lublin
108 CZEREMSKI Bartłomiej AZS Częstochowa
109 CZERWIŃSKI Krzysztof ŚLĄSK Wrocław
110 CZUBASIEWICZ Jacek JACA ARDEA Gdańsk
111 ĆWIKLIŃSKI Tomasz ARDEA Gdańsk
112 ĆWIKOWSKI Hubert KASZTELAN Rzeszów
113 ĆWIRKO Dawid SWKS Warka
114 DADACZ Norbert ŚLĄSK Wrocław
115 DAKOWSKI Daniel CZACHONEK GARDA Ostróda
116 DANIELUK Paweł DANLUK SKAUT Bielsko-Biała
117 DANILEWICZ Urszula TARGET Suwałki
118 DANILEWICZ Jerzy WIGRY Suwałki
119 DANKOWSKI Marek MAREKD KS Ziemia Chełmińska
120 DAWIDOWICZ Marcin IGLICA Kielce
121 DĄBROWSKI Tomasz BASTION Zgorzelec
122 DĄBROWSKI Zbigniew SAILORBOY LEGIA Warszawa
123 DĄBROWSKI Juliusz JULEK LEGIA Warszawa
124 DĄBROWSKI Dariusz CZECZE ZSD Kraków
125 DERDA Mateusz ZSD Kraków
126 DMOCH Wojciech LEGIA Warszawa
127 DOBROWOLSKI Romuald Jacek SAGITTARIUS Piątnica
128 DOMAŃSKI Błażej LEGIA Warszawa
129 DRABIK Sebastian LEGIA Warszawa
130 DREWNOWSKI Dominik DOMEL KSI Gdynia
131 DROST Kamil HUSARZ Tułowice
132 DROŻDŻ Halina Lady BLASTER Bielsko Biała
133 DUCZEK Piotr DRAGON Siedlce
134 DUDA Marek BELLONA Kalisz
135 DUDA Mariusz MARIO66 ZSD Kraków
136 DUDEK Wiktor COLT Łódź
137 DUDZIŃSKI Marcin DUDOL FLOTA Elbląg
138 DUNIA Tomasz FUN-GUN Lublin
139 DUSIŃSKI Michał COLT Wrocław
140 DUSZYŃSKI Piotr KROKUS Nowy Sącz
141 DYLOWICZ Łukasz ZSD Kraków
142 DYNER Piotr PIT LEGIA Warszawa
143 DYNER Arkadiusz ARI LEGIA Warszawa
144 DZIEDZICKI Damian FUN GUN Lublin
145 DZIUBANY Andrzej ALFA Siemianowice Śląskie
146 DZWONKOWSKI Tomasz LEGIA Warszawa
147 DŹWIG Sebastian DZWIGU CSS Częstochowa
148 EIDRIGEVICIUS Ignacy IGI7 PROELIA Warszawa
149 FABISIAK Leszek KALIBER Koszalin
150 FABISIAK Tadeusz HARCERZ PASJONAT Opole
151 FEDOROWICZ Piotr FEDER KSI Gdynia
152 FIAŁKOWSKA Magda Lady ZKS Warszawa
153 FIGA Tomasz SKAUT Bielsko Biała
154 FIJOŁEK Mateusz GWARD Kwidzyn
155 FILIPCZAK Wojciech FILIPCZAK VIS Kwidzyn
156 FILIPIAK Remigiusz ARDEA Gdańsk
157 FLAKIEWICZ Krzysztof TRUSKAWA KABAR Łódź
158 FLIS Piotr TEMIDA Zabrze
159 FORNALIK Grzegorz PASJONAT Opole
160 FRANKÓW Maksymilian Gliwicki Klub Strzelecki
161 FRANUS Łukasz KVG Paczółtowice
162 FROST Zbigniew ZEB KSI Gdynia
163 FURMAŃSKI Radosław ŚWIT Starachowice
164 GABRYELSKI Przemysław ZKS Warszawa
165 GABRYŚ Katarzyna BLASTER Bielsko Biała
166 GAJEWSKI Marek NEMOLEON AMATOR Wrocław
167 GAJEWSKI Bartłomiej BERET AMATOR Wrocław
168 GAJOWNICZEK Paweł DRAGON Siedlce
169 GALANCIAK Przemysław GALU DZIESIĄTKA Łódź
170 GAŁĄZKA Marcin KONAR EXPERT Jaworzno
171 GAŁĘZIA Tomasz LENNS MARKSMAN Raczki
172 GANCAREK Bruno BOCK Rawicz
173 GANDZIARSKI Marcin ZKS Warszawa
174 GARBIEŃ Michał ARSENAŁ Kraków
175 GARBUZ Mariusz SKAUT Bielsko-Biała
176 GARDIAN Michał MIS DELFIN Tarnów
177 GASPEROWICZ Anna TARCZA Szamotuły
178 GAWRYŚ Paweł GARDA Ostróda
179 GĄDEK Wojciech TS 44 Kraków
180 GĄSIOR Jacek EDI SKAUT Bielsko Biała
181 GDANIEC Marcin ELITA Szczecin
182 GDOWSKI Jacek ACTION ZSD Kraków
183 GIBALSKI Krzystof ŚLĄSK Wrocław
184 GIBALSKI Mirosław ŚLĄSK Wrocław
185 GINTER Sławomir SLAWCOK KSI Gdynia
186 GIRYCKI Rafał RAFALGIRYCKI TEMIDA Zabrze
187 GIZIŃSKI Zdzisław STUDENT ZKS Warszawa
188 GŁADKI Janusz GWARD Kwidzyn
189 GŁOWACKI Grzegorz TOFINO ZKS Warszawa
190 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk
191 GMAJ Marcin ZKS Warszawa
192 GOLAS Marcin XENOR FLOTA Gdynia
193 GOLASZ Przemysław GOLO LOK Rybnik
194 GOLEC Mateusz KALIBER 44 Rogów Opolski
195 GOLEŃSKI Wojciech HUSARZ Tułowice
196 GOŁĄB Tadeusz TEDEW ZSD Kraków
197 GOŁĘBIOWSKI Olgierd ARSENAŁ Kraków
198 GONCIARZ Michał KROKUS Nowy Sącz
199 GORZKOWSKI Karol DIABLO83 ZKS Warszawa
200 GOSSA Dawid DA6VI6D VIS Kwidzyn
201 GOŚLICKI Rafał RALPHI LEGIA Warszawa
202 GÓRECKI Grzegorz WISŁA Kraków
203 GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz
204 GÓRKA Piotr KROKUS Nowy Sącz
205 GÓRKA Paweł KROKUS Nowy Sącz
206 GÓRNIAK Rafał DYWIZJON Poznań
207 GÓRNIK Grzegorz KSI Gdynia
208 GÓRSKI Dominik YARLAN LEGIA Warszawa
209 GÓRSZCZAK Dawid ZSD Kraków
210 GÓŹDŹ Piotr PASJONAT Opole
211 GRABARCZYK Jacek ŚWIT Starachowice
212 GRABOWSKI Jarosław LTS Legionowo
213 GRAŻUL Agnieszka Lady LOK Rybnik
214 GRUSZCZYŃSKI Jacek JACUENTY ZKS Warszawa
215 GRUSZCZYŃSKI Sławomir ZSD Kraków
216 GRZELKA Krzysztof KRISMAGNUS WSS Wrocław
217 GRZEŚKOWIAK Robert STOOVA TARCZA 96 Poznań
218 GRZYB Marcin DRAGON Siedlce
219 GRZYBOWSKI Dariusz SPARTAKUS Lublin
220 GRZYWACZ Ewa BRASS Kostrzyn
221 GRZYWACZ Zbigniew BRASS Kostrzyn
222 GRZYWNA Piotr ARSENAŁ Kraków
223 GUTWIŃSKI Wojciech ARSENAŁ Kraków
224 HAJDUGA Maciej SKAUT Bielsko Biała
225 HARABURDA Patryk TARCZA Starogard Gdański
226 HARĘŻA Damian EXPERT Jaworzno
227 HARNATKIEWICZ Piotr KSOŚ Świdnica
228 HASZCZ Krzysztof ZKS Warszawa
229 HECK Michał PRETOR Gorzów
230 HELBIN Bartłomiej ZSD Kraków
231 HELBIN Gabriela ZSD Kraków
232 HERMAN Łukasz ARSENAŁ Kraków
233 HINC Rafał FOLTA Gdynia
234 HOBOT Kamil ZSD Kraków
235 HOCZYK Andrzej SATIN TARCZA Starogard Gdański
236 HOFFMAN Artur ŚLĄSK Wrocław
237 HOLTZ Paulina COVER Warszawa
238 HOMAN Witold KVG Paczółtowice
239 HOPPE Przemysław GARDA Ostróda
240 HORNA Paweł DZIESIĄTKA Łódź
241 HORODYŃSKI Artur ARH GARDA Ostróda
242 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk
243 HRYNIEWICKI Piotr COMBAT Knyszyn
244 HUBICKA Jolanta Lady COLT Wrocław
245 HUREK Patryk LOK Opole
246 IGNAŚ Antoni STS Szczecin
247 ILCENCO Oleg SQUAD Kraków
248 IWAŃCZYK Tomasz TS 44 Kraków
249 JACEK Zdzisław KABAR KABAR Łódź
250 JAGIELSKI Tadeusz TANGO1 BELLONA Kalisz
251 JAKUBCZYK Jacek VIS GTS Jastrząb
252 JAKUBOWICZ Artur TARGET Suwałki
253 JAKUBOWSKI Paweł MAZUR WKS 10 Olsztyn
254 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk
255 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk
256 JANC Bartosz TARCZA 96 Poznań
257 JANICKI Piotr PEPES SILESIAGUNS Gierałtowice
258 JANICKI Jacek SILESIAGUNS Gierałtowice
259 JANIK Piotr ARSENAŁ Kraków
260 JANKOWSKI Sebastian ZKS Warszawa
261 JANKOWSKI Jacek SHOOTING-ACADEMY Łódź
262 JANOWSKI Marcin MARCEL74 LEGIA Warszawa
263 JAROSIEWICZ Szymon KVG Paczółtowice
264 JAROSZ Rafał BAZYLI SQUAD Kraków
265 JAROSZEWSKI Łukasz SZNUR SAGITTARIUS Piątnica
266 JARZĄBEK Maciej MACIAS ARDEA Gdańsk
267 JARZĄBEK Adriana ADEK Lady SKAUT Bielsko Biała
268 JASTRZĘBSKI Piotr BELLONA Kalisz
269 JAŚKIEWICZ Krzysztof KRZYS ZAWISZA Bydgoszcz
270 JAŚKOWIAK Leszek GWARD Kwidzyn
271 JAWORSKI Dariusz JAWOREK BASTION Zgorzelec
272 JAŹWIŃSKI Arkadiusz AREK LEGIA Warszawa
273 JĄCZEK Jarosław STS Szczecin
274 JĄCZYK Grzegorz PASJONAT Opole
275 JEWIEC Piotr ZSD Kraków
276 JEŻEWSKI Marcin ARDEA Gdańsk
277 JUNG Radosław KALIBER Koszalin
278 JURKOWSKI Marcin BAMBO KROKUS Nowy Sącz
279 JURKOWSKI Adam BRWISTY KROKUS Nowy Sącz
280 JUSZKIEWICZ Piotr SPLIT ZKS Warszawa
281 KACZMARCZYK Sebastian SKAUT Bielsko Biała
282 KACZMAREK Wojciech WOJTAS GWARDIA Olsztyn
283 KACZYŃSKI Krzysztof SET ZKS Warszawa
284 KALBARCZYK Piotr ZKS Warszawa
285 KALETKA Zbigniew ZBYSZEK SILESIAGUNS Gierałtowice
286 KALETKA Grzegorz MAKSIREGO SILESIAGUNS Gierałtowice
287 KALINOWSKI Kamil BIELIK Dźwirzuty
288 KAŁUŻA Mirosław MKS Rybnik
289 KAŁUŻA Dobiesław ŚLĄSK Wrocław
290 KAŁWA Przemysław KSB Paczółtowice
291 KAMIŃSKI Tomasz GLAJCAR Police
292 KANARSKI Kamil PASJONAT Opole
293 KANIA Paweł KALIBER Zawiercie
294 KANIA Michael PASJONAT Opole
295 KANIA Marek ZSD Kraków
296 KANIEWSKI Andrzej TARCZA Szamotuły
297 KANZAWA Hiroaki ŚLĄSK Wrocław
298 KAPICA Fabian PASJONAT Opole
299 KAPICA Aleksander SNAJPER Lublin
300 KARAŚ Rafał RAFI ZSD Kraków
301 KARCZMARSKI Michał BRASS Kostrzyn
302 KARCZMARSKI Michał BRASS Kostrzyn
303 KARDASZEWSKI Michał NOSTROMO ZKS Warszawa
304 KARKUTKIEWICZ Mariusz LOK Myszków
305 KAROŃ Piotr TICZER PRETOR Gorzów
306 KARPIŃSKI Łukasz TARCZA Szamotuły
307 KATZER Jacek KALIBER Koszalin
308 KAŹMIEROWSKI Rafał RFK KSI Gdynia
309 KERNER Piotr LEGIA Warszawa
310 KESSLER Adrian MAIZER ARDEA Gdańsk
311 KĘDZIERSKI Dariusz PASJONAT Opole
312 KĘPA Filip LOK Kraków
313 KĘPIŃSKI Stanisław HOTDOC STS Szczecin
314 KICERMAN Jacek KICEK GWARDIA Olsztyn
315 KIELOCH Szymon SKAUT Bielsko Biała
316 KIEŻYŃSKI Paweł NTS Warszawa
317 KIN Marek DZIESIĄTKA Łodź
318 KLACZYŃSKI Krzysztof KAKA TARCZA 96 Poznań
319 KLAGA Janusz BELLONA Kalisz
320 KLUZIAK Zbigniew BIELIK Dźwirzuty
321 KŁODA Patryk SKAUT Bielsko Biała
322 KNOP Mateusz KNOPERS EXPERT Jaworzno
323 KOBOS Krzysztof LOK Tarnów
324 KOC Michał CASTIE COVER Warszawa
325 KOCHAN Grzegorz SZKOT ARSENAŁ Kraków
326 KOCHANOWICZ Rafał WSS Wrocław
327 KOCIOŁEK Jacek STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice
328 KOCOŃ Wojciech LE FIKON SKAUT Bielsko Biała
329 KOLEŚNIKOWSKI Piotr SCYPION STRZELMISTRZ Łódź
330 KOLOWCA Krzysztof BELLONA Kalisz
331 KOŁAKOWSKI Jan KOLAKOWSKI WSS Wrocław
332 KOŁODZIEJCZYK Krzysztof SZWADRON Podlasie
333 KOŁODZIEJCZYK Wiktor ŚLĄSK Wrocław
334 KOŁODZIEJEK Marek ZKS Warszawa
335 KOŁODZIEJSKA Aneta GROT Białystok
336 KOŁODZIEJSKI Zbigniew SZWADRON Podlasie
337 KOŁTUN Paweł KROTKI ZSD Kraków
338 KOMOROWSKI Jakub LEGIA Warszawa
339 KONDRATCZYK Łukasz ZKS Warszawa
340 KONERT Grzegorz KS Kołobrzeg
341 KOPANIA Paweł SHOOTING ACADEMY Łódź
342 KOPER Adam KOPER LOK Rybnik
343 KOPIEC Marian DONMARIANO LEGIA Warszawa
344 KOPROWSKI Zbigniew BKJG Jelenia Góra
345 KOPUT Jurand JUREK TARCZA Szamotuły
346 KORNIJCZUK Andrzej FRIDGE PIAST Opole
347 KORONKIEWICZ Michał KICIA STRZELMISTRZ Łódź
348 KORZEKWA Witold RENI13 ALFA Siemianowice Śląskie
349 KORZENIOWSKI Jarosław KORZONEK WSS Jonkowo
350 KORZEŃ Wojciech ZSD Kraków
351 KOSIŃSKI Tomasz KOSINA ARSENAŁ Kraków
352 KOSOWSKI Bartosz KOSA UR Jawor
353 KOSSAKOWSKI Adam COMBAT Knyszyn
354 KOŚLA Marek ZKS Warszawa
355 KOT Mariusz EXPERT Jaworzno
356 KOTOWICZ Edward ZSD Kraków
357 KOWALCZYK Marek MADLEAF DRAGON Siedlce
358 KOWALCZYK Krzysztof PROKOWAL STS Szczecin
359 KOWALEWSKI Rafał BIELIK Dźwirzuty
360 KOWALEWSKI Maciej KARAT COVER Warszawa
361 KOWALSKI Andrzej CYNGIEL DRAGON Siedlce
362 KOWALSKI Mieczysław KALIBER Koszalin
363 KOWALSKI Cezary AVATAR ZKS Warszawa
364 KRASOWSKI Marcin ZKS Warszawa
365 KRAUZE Marek MRQ ZKS Warszawa
366 KRAWCZYK Kamil WŁOCHATY FUN GUN Lublin
367 KRAWCZYK Krzysztof WSS Wrocław
368 KRAWCZYK Zofia ZOSIA Lady ZKS Warszawa
369 KRAWIEC Andrzej SHOOTING-ACADEMY Łódź
370 KRET Michał LEGIA Warszawa
371 KRÓL Marek ARDEA Gdańsk
372 KRÓL Jarosław DRAGON Siedlce
373 KRUKOWSKI Kamil BASTION Zgorzelec
374 KRUPA Krzysztof ZKS Warszawa
375 KRUPIŃSKI Aleksander ZSD Kraków
376 KRYSTKOWIAK Karol IGLICA Warszawa
377 KRYSZCZAK Szymon BELLONA Kalisz
378 KRZYŻEWSKI Damian ZKS Warszawa
379 KSIĄŻEK Marcin COVER Warszawa
380 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk
381 KUBIAK Jakub QBA IGLICA Warszawa
382 KUBICA Mariusz BRASS Kostrzyn
383 KUBICZ Zbigniew ZBIG SKAUT Bielsko Biała
384 KUBIK Michał LEGIA Warszawa
385 KUBLICKI Maciej CSS Częstochowa
386 KUCHARSKI Leszek KVG Paczółtowice
387 KUCHARSKI Tomasz TOMK SKAUT Bielsko Biała
388 KUCHOWICZ Łukasz BRASS Kostrzyn
389 KUCHOWICZ Heelena BRASS Kostrzyn
390 KUCPER Tomasz GATLING Połczyn Zdrój
391 KUCZYŃSKI Piotr PETERKU AMATOR Wrocław
392 KUDLIŃSKI Jakub UMBRA ZKS Warszawa
393 KUJASZEWSKI Andrzej ZKS Warszawa
394 KULCZYCKI Kacper LEGIA Warszawa
395 KULIKOWSKI Michał LOK Kraków
396 KULINOWSKI Dariusz ZSD Kraków
397 KULIŚ Janusz JAKU WSS Wrocław
398 KUPIDŁOWSKI Andrzej AMOTORHEAD ZKS Warszawa
399 KUROWSKI Michał KUROS ZKS Warszawa
400 KUSZ Krzysztof DEFENDU Poznań
401 KUŚ Krzysztof KUSIOL EXPERT Jaworzno
402 KUŹLIK Józef BRUTUS SKAUT Bielsko Biała
403 KWAŚNIŃSKI Marcin MARCINKW ZKS Warszawa
404 KWIATKOWSKI Marcin DRAGON Siedlce
405 KWIATKOWSKI Łukasz VIS Lipno
406 LALIK Paweł SQUAD Kraków
407 LATOSIŃSKI Marcin NTS Warszawa
408 LEMAŃSKI Andrzej ANER STRZELEC Żyrardów
409 LEONIEC Jarosław HEILSBERG WKS 10 Olsztyn
410 LEWANDOWSKI Przemysław PRZEMEKL KABAR Łódź
411 LEWKOWICZ Mariusz IMPULS Szczecinek
412 LIAKH Viktor ZSD Kraków
413 LINDA Grzegorz INDI NEPTUN Gdynia
414 LIPIŃSKI Mariusz MARIOLI ZKS Warszawa
415 LIPKA Maciej PIAST Opole
416 LIPKA Wojciech 44 Kraków
417 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk
418 LIS Tomasz LISU AMATOR Wrocław
419 LIS Krzysztof KALIS DYWIZJON Poznań
420 LISZKA Andrzej SHADOW90 SKAUT Bielsko-Biała
421 LISZKA Ryszard RYSIU ZSD Kraków
422 LORENC Agnieszka ZSD Kraków
423 LORENC Michał MIHAU ZSD Kraków
424 LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela ANIELA Lady WSS Wrocław
425 LUDWIN Tomasz KASZTELAN Rzeszów
426 LUDWIN Piotr KASZTELAN Rzeszów
427 LUTY Witold VITO DZIESIĄTKA Łodź
428 ŁAPIŃSKI Radosław ALIEN TARGET Suwałki
429 ŁAPTAŚ Łukasz GARDA Ostróda
430 ŁAZIŃSKI Paweł STS Szczecin
431 ŁOPACIŃSKI Piotr COLT Wrocław
432 ŁOŚ Krzysztof LOSIEK ARDEA Gdańsk
433 ŁOZIŃSKI Paweł ŚLĄSK Wrocław
434 ŁUCZAKOWSKI Krzysztof CHOMIK LEGIA Warszawa
435 ŁUKASIK Mariusz LOK Kraków
436 ŁUKASIK-GOLA Dorota Lady GWARDIA 1924 Sosnowiec
437 ŁUKASZEWSKI Zdzisław VIS Lipno
438 ŁYCZAKOWSKI Miłosz ARSENAŁ Kraków
439 ŁYSIEŃ Mariusz ARSENAŁ Kraków
440 MACIĄG Wojciech KALIM KS Ziemia Chełmińska
441 MACIĄG Piotr SNAJPER Lublin
442 MACIEJCZYK Bartosz LEGIA Warszawa
443 MACKIEWCZ Łukasz PRETOR Gorzów
444 MADAJEWSKA Marta MART Lady TARCZA Szamotuły
445 MADAJEWSKI Leszek LESIO TARCZA Szamotuły
446 MAGDA Mirosław MIRAS ŚLĄSK Wrocław
447 MAJEWSKA-SZCZYPIŃSKA Małgorzata KALIBER Koszalin
448 MAJEWSKI Arkadiusz DZIESIĄTKA Łódź
449 MAJEWSKI Maciej LEGIA Warszawa
450 MAJEWSKI Filip PASJONAT Opole
451 MALACH Piotr ARDEA Gdańsk
452 MALAK Ryszard NTS Warszawa
453 MALCHAREK Tomasz TOMMY CZART Sucha Beskidzka
454 MALICKI Kacper NTS Piaseczno
455 MALINOWSKI Andrzej SAGITTARIUS Gogolin
456 MALIŃSKI Zbigniew PROELIA Warszawa
457 MAŁECKI Zbigniew CEL Grójec
458 MAŁECKI Mirosław LTS Leszno
459 MAŁYSZKA Robert KABAR Łódź
460 MANKIEWICZ Michał SHOOTING ACADEMY Łódź
461 MARCELA Przemysław WSS Wrocław
462 MARCHEWICZ Tomasz TARCZA Starogard Gdański
463 MARCINCZYK Tomasz TOMASZMK GROT Białystok
464 MARCIŃCZYK Anna GROT Białystok
465 MAREK Lech WSS Wrocław
466 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia
467 MARKOWSKI Robert SHOOTING-ACADEMY Łódź
468 MARMON Andrzej ZSD Kraków
469 MARNOCHA Marcin KS Ziemia Chełmińska
470 MARYN Adam WSS Jonkowo
471 MARYSZCZAK Michał MICHNIK CZAK Wałbrzych
472 MATERNE Michał SHOOTING-ACADEMY Łódź
473 MATUSZCZAK Łukasz SKAUT Bielsko Biała
474 MATUSZEK Adam GWARDIA Zielona Góra
475 MEHLBERG Jarosław JAY-JAY SHOOTING-ACADEMY Łódź
476 MĘTEL Paweł ZSD Kraków
477 MICHALCZUK Grzegorz VIS Międzyrzec Podlaski
478 MICHALIK Artur ALFA Siemianowice Śląskie
479 MICHALIK Krzysztof KILO9 SQUAD Kraków
480 MICHALIK Piotr ZKS Warszawa
481 MICHALSKI Mariusz CZERWONY SIGMA SHOOTING Łódź
482 MICHALSKI Piotr ŚWIT Starachowice
483 MICHALUK Michał COLT Tarnowskie Góry
484 MICHALUK Łukasz GÓRAL COLT Tarnowskie Góry
485 MICHAŁOWICZ Weronika MALAWERA COVER Warszawa
486 MICHAŁOWSKI Krzysztof KRZYS007 GRYF Szczecin
487 MICHOŃ Krzysztof SHOOTING ACADEMY Łódź
488 MICIŃSKI Mateusz ŚLĄSK Wrocław
489 MICIŃSKI Bohdan DUBELT ŚLĄSK Wrocław
490 MIELCZAREK Sławomir GLAUBERYT Lubin
491 MIELCZAREK Przemysław GWARD Kwidzyn
492 MIELCZAREK Jakub STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice
493 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk
494 MIERZEJEWSKI Dariusz MDAREK AMATOR Wrocław
495 MIĘKIESZEWSKI Rafał COMBAT SHOOTING Knyszyn
496 MIJAL Rafał ARSENAŁ Kraków
497 MIKA Tomasz GIWERA Rybnik
498 MIKA Krzysztof KROKUS Nowy Sącz
499 MIKA Szymon KROKUS Nowy Sącz
500 MIKESKA Szymon MIKESKA LOK Rybnik
501 MIKLASZEWSKI Robert MIKLAS ZSD Kraków
502 MIKSZA Maciej MIKSZAK ARDEA Gdańsk
503 MIKULSKI Mariusz GROT Płock
504 MIKUSEK Artur SIGMA SHOOTING Łódź
505 MILLER Przemysław PSHEMO SPOŁEM Łódź
506 MINKOWSKI Adam PLECO WSS Jonkowo
507 MIODUSZEWSKI Tomasz EXPERT Jaworzno
508 MIROWSKI Marcin CSS Częstochowa
509 MIROWSKI Adam STS Szczecin
510 MITULSKI Leszek TARCZA Szamotuły
511 MIZURO Maciej MIZUR WSS Wrocław
512 MŁOCHOWSKI Rafał SHOOTIG-ACADEMY Łódź
513 MODER Paweł PROFESOR BELLONA Grodzisk Mazowiecki
514 MOKRZYCKI Dariusz HUSARZ Tułowice
515 MOKWIŃSKI Tomasz COVER Warszawa
516 MOLENDA Dariusz GUMA ŚWIT Starachowice
517 MOMOT Krzysztof ZSD Kraków
518 MORYŚ Krzysztof MORIC LOK Kraków
519 MOSAKOWSKI Piotr PIMOS VIS Kwidzyn
520 MOSIEK Maciek HUSARZ Opole
521 MÓŁKA Patrik DEMOLKA ZSD Kraków
522 MRÓZ Marcin ZKS Warszawa
523 MRÓZ Krysyna ZKS Warszawa
524 MUCHALSKI Karol UR Jawor
525 MULEC Jarosław BLASTER Bielsko Biała
526 MUNIAK Maciej DOUBLEM SQUAD Kraków
527 MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata GOSIALEK Lady ARDEA Gdańsk
528 MURZYN Dawid STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice
529 MUSIAŁ Paweł PAFKA ARDEA Gdańsk
530 MYK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz
531 NAJDA Mariusz ZKS Warszawa
532 NAMYSŁ Grzegorz BELLONA Kalisz
533 NAMYŚLAK Krzysztof KRIS LOK Myszków
534 NAPIERAŁA Dariusz KALIBER Koszalin
535 NAROWSKI Karol GWARDIA 1924 Sosnowiec
536 NIEDZIESKA Magdalena KS Ziemia Chełmińska
537 NIEDŹWIECKI Tomasz WSS Jonkowo
538 NIEDŹWIECKI Marcin WSS Jonkowo
539 NIEWIADOMSKI Piotr NIEVIADA EXPERT Jaworzno
540 NIKLASIŃSKI Rafał HUSARZ Tułowice
541 NIŻBORSKA Joanna COLT Łódź
542 NIŻNIK Bartosz ZKS Warszawa
543 NOGA Marcin KALIBER Koszalin
544 NOGA Tadeusz GRZEBIK ZSD Kraków
545 NOSKO Przemysław HUSARZ Opole
546 NOWACKI Armin Jan TARCZA Szamotuły
547 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk
548 NOWAK Jacek ARSENAŁ Kraków
549 NOWAK Przemysław TARCZA Szamotuły
550 NOWAK Krzysztof ZSD Kraków
551 NOWAK Marcin ARSENAŁ Kraków
552 NOWAKOWSKI Rafał COVER Warszawa
553 NOWARSKI Andrzej NOGA ZKS Warszawa
554 NOWICKI Grzegorz SZCZYGIEL SILESIAGUNS Gierałtowice
555 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk
556 OCHNIAK Artur KASJER EXPERT Jaworzno
557 OCZESAŁA Krzysztof KRZYCZAS LEGIA Warszawa
558 OKONIEWSKA Magdalena GATLING Połczyn Zdrój
559 OKONIEWSKI Artur GATLING Połczyn Zdrój
560 OLECH Paweł STS Szczecin
561 OLENDER Michał ALFA Siemianowice Śląskie
562 OLSZEWSKI Andrzej SALWA Wołomin
563 OŁUBIEC Piotr CIHY ZSD Kraków
564 OMIELCZENKO Wojciech ZKS Warszawa
565 OPARA Jarosław CSS Częstochowa
566 OPOCZYŃSKI Szymon Aleksander ZSD Kraków
567 ORZEŁ Krzysztof KALIBER 7,62
568 OSTROWSKI Daniel EXPERT Jaworzno
569 OSTROWSKI Andrzej GATLING Połczyn Zdrój
570 OSTROWSKI Paweł LEGIA Warszawa
571 OSTROWSKI Michał LEGIA Warszawa
572 OSTRZYCKI Jacek OSTRY GWARDIA Olsztyn
573 OZIĘBŁO Arkadiusz KASZTELAN Rzeszów
574 OZYRA Marcin OZI TARCZA 96 Poznań
575 PAJESTKA Marek ALFA Siemianowice Śląskie
576 PALA Alicja SKAUT Bielsko Biała
577 PALUSZEK Maciej HUSARZ Opole
578 PALUSZYŃSKI Paweł PROELIA Warszawa
579 PAŁKA Tadeusz SALWA Wołomin
580 PAŁKUS Marcin ARSENAŁ Kraków
581 PANIEŃSKI Paweł TARCZA 96 Poznań
582 PASEK Albert ALBI AMATOR Wrocław
583 PASTERNAK Michał KOGOOD COLT Wrocław
584 PAŚCIAK Marek STS Tychy
585 PAWELCZYK Tomasz RAGUN Radom
586 PAWLAK Karzimierz EXPERT Jaworzno
587 PAWLIK Krzysztof COLT Łódź
588 PAWLIK Celina CELKA Lady EXPERT Jaworzno
589 PAWŁOWSKI Dariusz GROT Płock
590 PETNIAK Ryszard RYCHU ŚLĄSK Wrocław
591 PIASECKI Artur STS Szczecin
592 PIAST Michał POLITECHNIKA Świętokrzyska
593 PIĄTCZAK Tomasz STS Jelenia Góra
594 PICHLIŃSKI Mariusz SAGITA Wrocław
595 PIECH Sebastian VENDEG PROELIA Warszawa
596 PIEKTUN Krzysztof GWARDIA Olsztyn
597 PIEŃKOWSKI Paweł PIENIEK DRAGON Siedlce
598 PIEŃKOWSKI Jarosław LEGIA Warszawa
599 PIERŚCIŃSKI Rafał TARCZA Szamotuły
600 PIETROSIUK Dariusz ZAWISZA Bydgoszcz
601 PIETRUSZKA Jarosław CSS Częstochowa
602 PIETRZAK Maciej-Roch ROCH PROELIA Warszawa
603 PIETRZAK Arkadiusz ARKADIUSZ SKSS Rogów
604 PIĘTAK Grzegorz PIETASZEK ZSD Kraków
605 PIKUL Adam JUMA ZSD Kraków
606 PILCH Janusz KONDOR ZSD Kraków
607 PIOTROWICZ Łukasz KS Ziemia Chełmińska
608 PIOTROWSKI Konrad WSS Jonkowo
609 PIÓRKOWSKI Albert PSKBPiSS Ostrów Mazowiecka
610 PIWOWARCZYK Piotr GATLING Połczyn Zdrój
611 PIWOWARCZYK Andrzej GATLING Połczyn Zdrój
612 PIWOWARSKI Maciej JONG COVER Warszawa
613 PŁONKA Janusz ZSD Kraków
614 PODHORECKI Piotr WSS Wrocław
615 PODOLSZYŃSKI Daniel RZEPA KRYZA Gdynia
616 PODSIADŁO Maciej MOYSHE BASTION Zgorzelec
617 POGORZELSKI Krystian LEGION Wschodni
618 POJDA Rafał RAF COVER Warszawa
619 POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander LEGIA Warszawa
620 POLAK Tomasz TOMPOL ARDEA Gdańsk
621 POLAK Andrzej ZSD Kraków
622 POLAŃSKI Artur KSB Paczółtowice
623 POLESZAK Rafał GIWERA Rybnik
624 POLIS Bartosz JEZZA BUNKIER Zduńska Wola
625 POŁOŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa
626 PONCYLJUSZ Wojciech STS Szczecin
627 POPIOŁEK Grzegorz MCGREGOR KS Ziemia Chełmińska
628 POPŁAWSKI Rafał ZKS Warszawa
629 POPŁAWSKI Grzegorz GRZEHOO ZKS Warszawa
630 POPOWSKI Jacek DJJACEKPP KS Ziemia Chełmińska
631 PORĘBSKI Kazimierz KVG Paczółtowice
632 PORYCKI Michał GARDA Ostróda
633 POSTAWA Jarosław AMATOR Wrocław
634 POZARZYCKI Michał GARDA Ostróda
635 PREDEL Sebastian FLOTA Gdynia
636 PROKOP Katarzyna KASIULA Lady SQUAD Kraków
637 PROROK Paweł KVG Paczółtowice
638 PRZYBYLIŃSKI Jacek GWARD Kwidzyn
639 PRZYBYLSKI Bartosz TE Inowrocław
640 PRZYBYLSKI Sebastian ZSD Kraków
641 PRZYBYŁA Karol PROELIA Warszawa
642 PRZYBYŁA Krystian ŚLĄSK Wrocław
643 PRZYBYSŁAWSKA Izabela GATLING Połczyn Zdrój
644 PRZYCHODZEŃ Paweł KVG Paczółtowice
645 PTASZNIK Jerzy GWARD Kwidzyn
646 PUSZKA Stanisław B-BOY ARSENAŁ Kraków
647 PUTSEYEU Anatoli STSHADOW ZSD Kraków
648 PYCIOR Jakub GWARD Kwidzyn
649 PYKA Marek EXPERT Jaworzno
650 PYTEL Anna ZKS Warszawa
651 RABIEGA Wojciech SEKO KSB Paczółtowice
652 RADASZEWSKI Piotr KAFFAR KS Ziemia Chełmińska
653 RADOMSKI Marek ZKS Warszawa
654 RADUCHOWSKI Bartosz AMATOR Wrocław
655 RADULSKI Marek 308 Białystok
656 RADULSKI Sławomir 308 Białystok
657 RADZION Marian BELLONA Kalisz
658 RAKOCZY Rafał ZKS Warszawa
659 RAWSKI Maciej UR Jawor
660 REDECKI Tomasz TOMEK KABAR Łódź
661 REJCHEL Michał IGLICA Warszawa
662 RENDCHEN Szymon EXPERT Jaworzno
663 ROGOZIŃSKI Stefan ROGER73 ALFA Siemianowice Śląskie
664 ROJ Michał ARDEA Gdańsk
665 ROKITA Zbigniew KVG Paczółtowice
666 ROMAN Agnieszka KSI Gdynia
667 ROMANIUK Marcin LEGIA Warszawa
668 ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka PRETOR Gorzów
669 ROSZKOWSKI Piotr FLOTA Gdynia
670 ROZNOCH Michał VIS Lipno
671 ROŻEK Marcin ZKS Warszawa
672 ROŻYŃSKI Michał ROŻEK ARDEA Gdańsk
673 RÓŻYCKI Grzegorz ZKS Warszawa
674 RUCIŃSKI Adam SPOON COVER Warszawa
675 RUDNICKA Olga CORCIA Lady ZSD Kraków
676 RUDNICKI Marcin ZYGA IGLICA Warszawa
677 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk
678 RUMIŃSKI Tomasz GWARD Kwidzyn
679 RUSIN Piotr PERKUN Gdynia
680 RUTKOWSKI Daniel EXPERT Jaworzno
681 RUTKOWSKI Piotr KALIBER Białystok
682 RYBAK Bartłomiej ZKS Warszawa
683 RYBKA Mateusz SZYBKARYBKA LEGIA Warszawa
684 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk
685 RYPIEŃ Szymon KVG Paczółtowice
686 RYTLEWSKI Remigiusz REMOL STS Szczecin
687 RZEMIŃSKI Robert RZEMYK Bractwo Kurkowe Jelenia Góra
688 RZEPA Rafał TARCZA 96 Poznań
689 SABAT Maciej ŚWIT Starachowice
690 SADŁOŃ Maciej HUSARZ Tułowice
691 SADŁOŃ Bartosz BUCZO1 HUSARZ Tułowice
692 SAK Krzysztof EXPERT Jaworzno
693 SAMSON Piotr PIOSAM303 SKAUT Bielsko Biała
694 SAMSON Adrian SKAUT Bielsko Biała
695 SANECZNIK Krzysztof KATO LOK Rybnik
696 SANEJKO Piotr LOK Rybnik
697 SANOWSKI Paweł KBS Zbąszynek
698 SARNA Marta Lady EXPERT Jaworzno
699 SAUTER Marcin SZNAUCER DZIESIĄTKA Łódź
700 SĄDECKI Marcin KSB Paczółtowice
701 SCHAEFER Jan TARCZA Szamotuły
702 SCHNURPFEIL Rudolf PASJONAT Opole
703 SCHNURPFEIL Oskar PASJONAT Opole
704 SCHUPPIK Dariusz SNAKE68 ALFA Siemianowice Śląskie
705 SEŃ Marcin SENIU LEGIA Warszawa
706 SEREMA Marcin ARDEA Gdańsk
707 SĘK Ireneusz TARCZA 96 Poznań
708 SIECZKA Karol LOLEK KVG Paczółtowice
709 SIECZKA Michał KVG Paczółtowice
710 SIECZKA Adam supr junior KVG Paczółtowice
711 SIENKIEWICZ Piotr POSIO GATLING Połczyn Zdrój
712 SIENKIEWICZ Marcin BARTOL KALIBER Koszalin
713 SIEŃKO Dawid COMBAT Knyszyn
714 SIKORA Andrzej PERKUN Kamienna Góra
715 SIODA Katarzyna CASIUL Lady SQUAD Kraków
716 SIODA Wiesław GENO SQUAD Kraków
717 SIUDA Krzysztof BELET SKAUT Bielsko Biała
718 SIWIEC Dawid BRASS Kostrzyn
719 SKALNY Sebastian KROKUS Nowy Sącz
720 SKALSKI Kamil EXPERT Jaworzno
721 SKIBA Adam KALIBER Koszalin
722 SKOLIK Andrzej ZKS Warszawa
723 SKONECZNY Janusz ZKS Warszawa
724 SKORUPKA Bogdan ARTLIGHT LEGIA Warszawa
725 SKOWRON Marcin LARK GRYF Szczecin
726 SKRAJNY Antoni ARYMAN DRAGON Siedlce
727 SKUZA Paweł AMATOR Wrocław
728 SKWAREK Anna GATLING Połczyn Zdrój
729 SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław PSZEMEK ZKS Warszawa
730 SŁOWNIŃSKI Michał SAGITTARIUS Piątnica
731 SMALCERZ Paweł SMALEC EXPERT Jaworzno
732 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk
733 SMALSKA Adrianna KASZTELAN Rzeszów
734 SMOŁKA Tomasz LOK Rybnik
735 SMOTER Jakub AMATOR Wrocław
736 SOBIECH Marcin STS Tychy
737 SOBOLEWSKI Piotr LEGIA Warszawa
738 SOKOŁOWSKI Adam ARMA-IPA Bielsko-Biała
739 SOKOŁOWSKI Leszek LESZEK WSS Wrocław
740 SOKOŁOWSKI Oktawian ZSD Kraków
741 SOLECKI Krzysztof PIAST Opole
742 SOŁTYS Maciej ZSD Kraków
743 SOŁTYSEK Mateusz SKAUT Bielsko Biała
744 SOSNOWSKI Łukasz SOSNA ARDEA Gdańsk
745 SOWA Dawid LOK Rybnik
746 SOWA Tomasz UJIO TS 44 Kraków
747 SPORNA Rafał NTS Warszawa
748 SROKA Piotr ARSENAŁ Kraków
749 STADNICKI Jakub KS Ziemia Chełmińska
750 STANCLIK Jacek JACXSON PROELIA Warszawa
751 STANISZEWSKI Jan JANEK VIS Zamość
752 STANO Bartosz Gwardia 1924 Sosnowiec
753 STAŃCZYK Przemysław GATLING Połczyn Zdrój
754 STAŃCZYK Anna Lady GATLING Połczyn Zdrój
755 STARZYK Michał ARSENAŁ Kraków
756 STARZYŃSKI Piotr SHOOTING ACADEMY Łódź
757 STASZCZYK Bartosz KVG Paczółtowice
758 STASZEK Bartłomiej RAZEL BLASTER Bielsko Biała
759 STAWIARSKI Marcin ZS Szczecin
760 STEFANIAK Sebastian MAGIC TEMIDA Zabrze
761 STEFAŃSKI Wojciech STEFAN SKORPION Juszki
762 STELMASZCZYK Marek VIS Gostyń
763 STELMASZCZYK Michał STELMAGOJR VIS Gostyń
764 STEPANIUK Tomasz STEPAN DRAGON Siedlce
765 STEPHAN Tomasz NTS Radzyń Podlaski
766 STERNAK Sebastian EXPERT Jaworzno
767 STĘPNIEWICZ Hubert UMBERTO SILESIAGUNS Gierałtowice
768 STOLAREK Adam KABAR Łódź
769 STOŁOWSKI Łukasz COLT Wrocław
770 STRĄCZEK Krzysztof PASJONAT Opole
771 STRĘBYLUK Daniel COMBAT Knyszyn
772 STRUZIK Jarosław STRZELNICA BOJOWA Paczółtowice
773 STRYCHARCZYK Jacek COLT Łódź
774 STRYJECKI Tomasz TOMSPRO NTS Warszawa
775 STRYPLING Marek SKAUT Bielsko Biała
776 SUCHWAŁKO Krzysztof TIG Iława
777 SUCHWAŁKO Krzysztof TIG Iława
778 SULAWIAK Michał GRAJCAR Police
779 SULAWIAK Andrzej GRAJCAR Police
780 SUŁEK Maciej ZAWISZA Bydgoszcz
781 SUROWIEC Marcin LEWAK KVG Paczółtowice
782 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk
783 SWOBODA Roman OLENDER Wielka Nieszawka
784 SYNAKIEWICZ Jacek GWARD Kwidzyn
785 SZAFRANIEC Tomasz EXPERT Jaworzno
786 SZAFRAŃSKI Andrzej BAMBUS SKAUT Bielsko Biała
787 SZALEK Krzysztof SHALQ HUSARZ Tułowice
788 SZATKIEWICZ Tomasz KALIBER Koszalin
789 SZCZECHLA Maciej AMATOR Wrocław
790 SZCZEPANIAK Przemysław KALIBER 7,62 Skwierzyna
791 SZCZEPAŃSKI Marcin PASJONAT Opole
792 SZCZEPIŃSKI Marek STS Szczecin
793 SZCZĘSNA Anna Lady COLT Wrocław
794 SZCZĘSNY Bartosz RYSIU WSS Wrocław
795 SZCZYGIELSKI Maciej VIS Gostyń
796 SZCZYGŁOWSKI Maciej COLT Łódź
797 SZCZYPIŃSKI Mieczysław KALIBER Koszalin
798 SZCZYPIŃSKI Michał SALWA Wołomin
799 SZELĄGOWSKI Jarosław GROT Mikołajewo
800 SZELĄGOWSKI Tomasz TOP GUN Aleksandrów Łódzki
801 SZEPELAK Tomasz SZEPI GARDA Ostróda
802 SZEWCZYKOWSKI Damian BASTION Zgorzelec
803 SZKLARSKI Piotr PIRANIA GATLING Połczyn Zdrój
804 SZMAJ Krzysztof KVG Paczółtowice
805 SZOŁKOWSKI Piotr PROELIA Warszawa
806 SZOPIŃSKI Tomasz TOMEK68 ARDEA Gdańsk
807 SZOSTEK Rafał ZSD Kraków
808 SZPERLIŃSKI Maciej TARCZA Szamotuły
809 SZPILEWICZ Michał ARDEA Gdańsk
810 SZPUNAR Maciej SKAUT Bielsko Biała
811 SZROMBA Mirosław SKAUT Bielsko-Biała
812 SZTABKOWSKI Mariusz GROT Białystok
813 SZUBA Zbigniew ZSD Kraków
814 SZUBER Michał DEFENDU Poznań
815 SZULC Krzysztof BELLONA Kalisz
816 SZULIŃSKI Adam STS Szczecin
817 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk
818 SZUMLAS Krzysztof TS 44 Kraków
819 SZYBIST Dariusz DCHAVEZ ARSENAŁ Kraków
820 SZYDEŁKO Andrzej COLT Wrocław
821 SZYDŁOWSKI Tomasz DIRECT WIGRY Suwałki
822 SZYLDEROWICZ Bartosz LOK Opole
823 SZYMANEK Arkadiusz SZAMAN BELLONA Kalisz
824 SZYMANEK Sonia Lady WSS Wrocław
825 SZYMANIAK Wiktoria Lady TARCZA 96 Poznań
826 SZYMANKIEWICZ Michał LEGIA Warszawa
827 SZYMAŃSKI Paweł PAWEL LEGIA Warszawa
828 SZYMCZAK Anna ZKS Warszawa
829 SZYMKIEWICZ Arkadiusz KALIBER Koszalin
830 SZYSZKA Amadeusz HUSARZ Opole
831 SZYSZKOWSKI Krzysztof LEGIA Warszawa
832 ŚLIWIŃSKA Małgorzata ARTAXA Lady WSS Jonkowo
833 ŚLUSAREK Maciej Bractwo Kurkowe Miasta Wrocławia
834 ŚMIECH Łukasz KABAR Łódź
835 ŚRUTEK Mścisław MICHU KS Ziemia Chełmińska
836 ŚWIĄTEK Janusz DLUGI LEGIA Warszawa
837 ŚWIDERSKI Tomasz PYTON SS AZS PŚ Kielce
838 ŚWIDERSKI Bartosz ZKS Warszawa
839 ŚWIERCZEK Zbigniew ZIBI ŚWIT Starachowice
840 ŚWIERCZYŃSKI Jarosław CSS Częstochowa
841 ŚWIERZBIŃSKI Kamil LEGIA Warszawa
842 TABASZEWSKA Agnieszka Lady KROKUS Nowy Sącz
843 TALARCZYK Marcin SZPIEGH KS Ziemia Chełmińska
844 TALAREK Andrzej ZKS Warszawa
845 TALAŚKA Marcin DZIMI ARDEA Gdańsk
846 TAŃSKI Tomasz UŁAN LEGIA Warszawa
847 TARLACH Artur KALIBER Koszalin
848 TASZNER Michał PERKUN Miszewko
849 TATARCZUCH Sebastian KVG Paczółtowice
850 TAUSIEWICZ Marcin TASTAS LEGIA Warszawa
851 TOCHMAN Romuald WKS 10 Olsztyn
852 TOKARSKA Katarzyna GATLING Połczyn Zdrój
853 TOKARSKI Radosław GATLING Połczyn Zdrój
854 TOKARZ Karol UPIOR UR Jawor
855 TOMAKA Agnieszka Lady ZKS Warszawa
856 TOMAKA Maciej ZKS Warszawa
857 TOMAKA Jerzy ZKS Warszawa
858 TOMCZAK Andrzej ANDRZEJ LEGIA Warszawa
859 TOMOŃSKI Adam KROKUS Nowy Sącz
860 TROCKI Sebastian BUBUS TARCZA Szamotuły
861 TROJANOWSKI Jakub STS Szczecin
862 TROJANOWSKI Jacek ZKS Warszawa
863 TRZEPAŁKO Stanisław SZAROTKA Nowy Targ
864 TURAKIEWICZ Leszek ZSD Kraków
865 TURCZYN Andrzej KALIBER Koszalin
866 TUSIŃSKI Kamil FIZJOG WSS Wrocław
867 TYLENDA Marek MARKSMAN Raczki
868 TYLMAN Seweryn ŚLĄSK Wrocław
869 ULATOWSKI Adam GWARD Kwidzyn
870 UNOLD Jacek AMATOR Wrocław
871 WADEŁEK Paweł THARKAN PROELIA Warszawa
872 WANDZEL Robert WONO KABAR Łódź
873 WANIOŁKA Marcin LORDWANIA EXPERT Jaworzno
874 WARCHOŁ Rafał RAV PROELIA Warszawa
875 WARCZAK Maciej WARCZ ARDEA Gdańsk
876 WARDĘCKI Adam VARDI WSS Jonkowo
877 WARMIJAK Piotr ZMIJAK ZKS Warszawa
878 WARNO-PUSCH Ewa Lady WKS 10 Olsztyn
879 WASILEWSKI Artur ARTURRO LEGIA Warszawa
880 WEGNER Ryszard TARCZA Szamotuły
881 WEISS Dominik EXPERT Jaworzno
882 WELPA Rafał RAW GRYF Słupsk
883 WENKER Maciej OLENDER Toruń
884 WENTLANDT Piotr JESION VIS Kwidzyn
885 WĘGLARCZYK Mariusz MARIO72 LEGIA Warszawa
886 WĘGLARCZYK Stanisław VIKINGPL ZSD Kraków
887 WĘGLIŃSKI-ROSIŃSKI Dawid HUSARZ Tułowice
888 WIAK Zenon ZKS Warszawa
889 WIĄCEK Maciej MLODY LEGIA Warszawa
890 WIĄCEK Tadeusz TANGO LEGIA Warszawa
891 WICHARY Andrzej EXPERT Jaworzno
892 WIDŁA Agnieszka AGNIESZKA Lady TARCZA Szamotuły
893 WIDŁA Radosław RADEK TARCZA Szamotuły
894 WIECZOREK Grzegorz LOK Myszków
895 WIECZOREK Wojciech SKAUT Bielsko Biała
896 WIEJATA Marcin WIEJU SKAUT Bielsko Biała
897 WIELECHOWSKI Mirosław WKS 10 Olsztyn
898 WIELOGÓRSKI Maciej KS Kołobrzeg
899 WIELOWIEJSKI Jakub GWARD Kwidzyn
900 WIERZBICKI Krzysztof GARDA Ostróda
901 WILCZYŃSKI Artur WILKU LEGIA Warszawa
902 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk
903 WILIM Wilhelm WILHELMW ZKS Warszawa
904 WILK Krzystof ZSD Kraków
905 WINIECKI Rafał GWARD Kwidzyn
906 WIŚNIEWSKA Agnieszka Lady KVG Paczółtowice
907 WIŚNIEWSKI Maciej CZARNY KS Ziemia Chełmińska
908 WITKOWSKA Małgorzata Lady ARDEA Gdańsk
909 WITKOWSKI Jarosław AGAT Złotoryja
910 WITKOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk
911 WITKOWSKI Michał ZKS Warszawa
912 WŁOCZEWSKI Adam GADGET ZSD Kraków
913 WŁOCZEWSKI Mateusz ZSD Kraków
914 WŁOSIŃSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz
915 WOCHNIK Michał MIKEW LEGIA Warszawa
916 WOJCIECHOWSKA-DUDEK Beata ZSD Kraków
917 WOJCIESZEK Marcin SIGMA SHOOTING Łódź
918 WOJCIUSZKIEWICZ Radosław TARCZA 96 Poznań
919 WOJDYŁO Wojciech WOJTAN KASZTELAN Rzeszów
920 WOJNAROWSKI Paweł WOJNA HETMAN Nysa
921 WOJTASIK Piotr SPARTA Kędzierzyn Koźle
922 WOJTCZAK Henryk REAPER1 PIAST Opole
923 WOLIŃSKI Emil SNAJPER Lublin
924 WOLSKI Robert ZSD Kraków
925 WOŁEK Krzysztof ZSD Kraków
926 WOSIŃSKI Robert KALIBER Koszalin
927 WOSIŃSKI Maciej KALIBER Koszalin
928 WÓJCIK Jarosław NTS Piaseczno
929 WÓJCIK Karol ZSD Kraków
930 WÓJCIK Mariusz WOJMAR ZSD Kraków
931 WÓJCIK Jakub JACOB ZSD Kraków
932 WRONA Robert CZARNYPTAK ALFA Siemianowice Śląskie
933 WROTNIAK Jerzy GILZA Pleszew
934 WRÓBEL Mariusz KROKUS Nowy Sącz
935 WRÓBEL Artur KVG Paczółtowice
936 WRZAŁEK Juliusz LINTELASSE DZIESIĄTKA Łódź
937 WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena LEGIA Warszawa
938 WRZESIŃSKA Agata AGATKA Lady SQUAD Kraków
939 WRZESIŃSKI Przemysław PRZEWRZE LEGIA Warszawa
940 WRZEŚNIOWSKI Marcin GWARDIA 1924 Sosnowiec
941 WYDRA Damian LOK Rybnik
942 WYZGAŁA Robert KABAR Łódź
943 ZABOROWSKI Daniel BIELIK Dźwirzuty
944 ZACZKIEWICZ Paweł HUSARZ Tułowice
945 ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 308 Białystok
946 ZALEWSKI Marcin FOX06 ŚLĄSK Wrocław
947 ZAŁUSKA Witold FOKA KSI Gdynia
948 ZARCZUK Dorota COVER Warszawa
949 ZARĘBA Bartłomiej SKAUT Bielsko Biała
950 ZARZECKI Maciej GROT Białystok
951 ZARZYCKI Mikołaj ZKS Warszawa
952 ZASOWSKI Tomasz RAGUN Radom
953 ZAWADA Krzysztof MUMINEK PROELIA Warszawa
954 ZAWIERUCHA Bartłomiej SIGMA SHOOTING Łódź
955 ZAWIERUCHA Dorota SIGMA SHOOTING Łódź
956 ZAWORSKI Radosław RADOZET WSS Jonkowo
957 ZDRAL Przemysław WSS Wrocław
958 ZIELEŹNIK Bartosz ALFA Siemianowice Śląskie
959 ZIELIŃSKI Andrzej GARDA Ostróda
960 ZIELIŃSKI Sebastian GROT Płock
961 ZIELIŃSKI Łukasz LOK Myszków
962 ZIMA Damian MIEDZIANI Lubin
963 ZIOMEK Piotr UR Jawor
964 ZIONKOWSKI Cezary ZKS Warszawa
965 ZIÓŁKOWSKI Karol PERKUN Kamienna Góra
966 ZNAMIROWSKI Sławomir SLAWO SQUAD Kraków
967 ZWARYCZ Piotr KS Ziemia Chełmińska
968 ŻARNA Przemysław KALIBER Koszalin
969 ŻBIKOWSKI Paweł PABLITO PROELIA Warszawa
970 ŻEWIERŻEJEW Piotr ARDEA Gdańsk
971 ŻMUDZIŃSKI Piotr ZMUDZIN KSI Gdynia
972 ŻUR Przemysław SAGITTARIUS Piątnica
973 ŻYBURTOWICZ Mariusz BASTION Zgorzelec
974 ŻYTO Wojciech OWIESS ZKS Warszawa

IPSC Action Air (TYLKO) – 5 osób

1 CICHECKI Mateusz COVER Warszawa
2 KULĄGOWSKI Grzegorz QLO COVER Warszawa
3 KUŚ Szymon Junior EXPERT Jaworzno
4 MACIEJEWSKI Konrad KORRADO Senior ZKS Warszawa
5 TOMANEK Rafał XASISTIS LEGIA Warszawa
31.12.2018

Lista IPSC Polska 2018 (Broń Palna i Action Air)  – 939 zawodników

31.12.2017

Lista IPSC Polska 2017(Broń palna + AAir) – 661 zawodników / 661 members

 31.12.2016Lista IPSC Poland 2016 (broń palna) – 480 zawodników / 480 members

Lista Action Air IPSC Polska 2016 (pistolet pneumatyczny ) – 30 zawodników / 30 members

31.12.2015 

Lista IPSC Poland 2015 (broń palna i AA – firearms & Action Air) 383 zawodników / 383 members

Lista Action Air IPSC Poland 2015 (pistolet pneumatyczny) – 108 zawodników / 108 members

12.12.2014

Lista IPSC Poland 2014 (broń palna i AA – firearms and Action Air) 368 zawodników / 368 members

Lista Action Air IPSC Poland 2014 (pistolet pneumatyczny) – 91 zawodników / 91 members

Zestawienie zawodników z list IPSC Polska za okres 2003 – 2013r. (broń palna)
 Listy IPSC PL BP
Zestawienie zawodników z list IPSC Polska Action Air za okres 2011 – 2013r.
 Listy IPSC PL AA
2013
Lista IPSC Poland 2013 (broń palna – firearms)
Lista Action Air IPSC Poland 2013 (pistolet pneumatyczny)
2012
 Lista IPSC Poland 2012, alfabetycznie (alphabetical order)
 Lista IPSC Poland 2012, klubami (Club order)
 Lista Action Air IPSC Poland 2012
2011
 Lista IPSC POL 2011, alfabetycznie (alphabetical order)
 Lista IPSC POL 2011, klubami (Club order)
 Lista Action Air IPSC POL 2011
2010
 Lista IPSC POL 2010, alfabetycznie (alphabetical order)
 Lista IPSC POL 2010, klubami (Club order)
2009
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2009 (alfabetycznie)
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2009 (klubami)
2008
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2008 (alfabetycznie)
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2008 (klubami)
2007
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2007 (alfabetycznie)
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2007 (klubami)
2006
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2006
2005
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2005
2004
 Lista strzelców Regionu IPSC Polska 2004