Panel logowania

Zawody IPSC Polska 2017 – Grand Prix

Witajcie,

z wielkim żalem zmuszony jestem poinformować Was, wszystkich strzelców IPSC Polska, że z przyczyn niezależnych od Regionu, organizator planowanych na 2017 rok Mistrzostw Polski w Strzelbie IPSC oraz Karabinie IPSC w Babimoście wycofał się. Wycofał się on także z organizacji zawodów L1 w strzelbie i w karabinie które miały odbyć się w Podstolicach. Ponad to inny organizator zawodów L1 w strzelbie, które miały odbyć się w Górze Kalwarii, także zrezygnował z ich przygotowania.
Jak zapewne widzieliście w kalendarzu, zmienia to w sposób znaczący planowany na 2017 rok terminarz zawodów IPSC z broni długiej a szczególności ze strzelby.
Pragnę zapewnić Was, że obecnie trwają rozmowy aby dokonać zmiany organizatora i by planowanie pierwotnie imprezy odbyły się w umówionym miejscu i czasie. Jednakże przy organizacji Mistrzostw Polski, czyli zawodów L3, wysiłek i trud włożony w ich przygotowanie jest na tyle duży iż obawiam się że imprezy te jednak mogą się nie odbyć. To szczególnie przykre po zeszłorocznej, pierwszej, całkiem udanej edycji tych imprez.
W związku zaistniałą sytuacją i trwającymi rozmowami, proszę Was o wyrozumiałość gdyż ostateczny terminarz imprez Grand Prix na 2017 rok podam dopiero w połowie stycznia 2017 roku – za co bardzo przepraszam. Obecne ustalenia pozwalają, z dużym prawdopodobieństwem, myśleć ze spokojem o zawodach L1 (tu powinni się znaleźć nowi organizatorzy) ale nie dają wielkich nadziei na powodzenie Mistrzostw Polski w Strzelbie i Karabinie w 2017 roku.
Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

Dodaj komentarz