Open Senior

Miejsce Imię i Nazwisko SILESIA CUP L2 MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI L2 MISTRZOSTWA POLSKI L3 GRYF SHOTGUN OPEN SHOTGUNMONKEY LETNIA STRZELBA ARSENAŁ SHOTGUN TROPHY SUMA
1 KRZYSZTOF ZAWADA 0 100 103,25         203,25
2 KRZYSZTOF KLACZYŃSKI 0 89,38 104,83         194,21
3 ANDRZEJ KANIEWSKI 0 86,2 110         196,2
4 PAWEŁ SANOWSKI 0 84,47 91,6         176,07
5 ADAM SZULIŃSKI 0 86,04 89,34         175,38
6 KRZYSZTOF LIS 0 59,69 77,4         137,09
7 KRZYSZTOF KOŁOWCA 0 64,84 65,86         130,7
8 ZBIGNIEW BASZCZUK 0 59,31 70,17         129,48
9 LESZEK STEPURA 0 61,02 67,63         128,65
10 PAWEŁ PANIEŃSKI 0 0 93,04         93,04
11 SŁAWOMIR CZAUDERNA 0 0 87,7         87,7
12 MARCIN GDANIEC 0 0 84,63         84,63
13 TADEUSZ ZIMMER 0 65,56 0         65,56
14 MACIEJ NOWAK 0 64,85 0         64,85
15 TADEUSZ GOŁĄB 0 63,88 0         63,88
16 ROBERT KOBYLAREK 0 0 55,76         55,76

 

Open Junior

 

Miejsce Imię i Nazwisko SILESIA CUP L2 MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI L2 MISTRZOSTWA POLSKI L3 GRYF SHOTGUN OPEN SHOTGUNMONKEY LETNIA STRZELBA ARSENAŁ SHOTGUN TROPHY SUMA
1 JAKUB GUZY 0 0 110         110
2 KAROL SIECZKA 0 0 96,05         96,05
3 MATEUSZ WŁOCZEWSKI 0 0 76,41         76,41
4 ADAM SIECZKA 0 0 60,93         60,93
5 SEBASTIAN KACZMARCZYK 0 0 22,77         22,77

Standard senior

Miejsce Imię i Nazwisko SILESIA CUP L2 MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI L2 MISTRZOSTWA POLSKI L3 GRYF SHOTGUN OPEN SHOTGUNMONKEY LETNIA STRZELBA ARSENAŁ SHOTGUN TROPHY SUMA
1 SYLWESTER JACKOWSKI 100 100           200
2 SŁAWOMIR CHMIELWSKI 89,06 94,26           183,32
3 MICHAŁ BASZYŃSKI 64,03 78,38           142,41
4 DARIUSZ BISMOR 71,15 0           71,15
5 MARCIN ŁAPKOWSKI 60,05 0           60,05
6 RYSZARD WEGNER 0 49,57           49,57

 

Standard Lady

 

Miejsce Imię i Nazwisko SILESIA CUP L2 MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI L2 MISTRZOSTWA POLSKI L3 GRYF SHOTGUN OPEN SHOTGUNMONKEY LETNIA STRZELBA ARSENAŁ SHOTGUN TROPHY SUMA
1 MAGDA NIEDZIELSKA 100 100           200
2 NATALIA BOSZKO 88,94 75,17           164,11
3 MARTA SARNA 88 85,4           173,4
4 MAGDA OMIELCZENKO 69,39 58,49           127,88
5 ANETA BOCHEŃSKA 0 85,58           85,58
6 JOANNA MAZUR 0 59,19           59,19
7 ALICJA PAŁA 9,11 0           9,11

Standard Manual Senior

Miejsce Imię i Nazwisko SILESIA CUP L2 MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI L2 MISTRZOSTWA POLSKI L3 GRYF SHOTGUN OPEN SHOTGUNMONKEY LETNIA STRZELBA ARSENAŁ SHOTGUN TROPHY SUMA
1 TOMASZ NIEZABITKOWSKI 100 99,56 110         309,56
2 TADEUSZ PAŁKA 95,71 96,83 103,1         295,64
3 PAWEŁ OLECH 84,11 86,4 0         170,51
4 PIOTR BAŁUSZYŃSKI 64,03 60,72 0         124,75
5 LESZEK MADAJEWSKI 0 100 0         100
6 DARIUSZ MOLENDA 87,93 0 0         87,93
7 JURAND KOPUT 0 87,79 0         87,79
8 PAWEŁ BEREZOWSKI     90,72         90,72
9 ANDRZEJ DZIUBANY 74,21 0 0         74,21
10 PAWEŁ BATIS 0 56,46 0         56,46
11 JACEK PIECHOCKI 0 0 60,23         60,23
12 JACEK SZYNAREK 0 46,49 0         46,49

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.