Amunicję do pistoletów IPSC dostarcza

Sponsor główny zmagań w karabinie IPSC

Amunicji do karabinków IPSC dostarcza

Panel logowania

Egzaminatorzy

W związku z nowym trybem przyjmowania strzelców w poczet członków IPSC Polska przedstawiam poniżej listę osób, które mogą prowadzić Egzamin Kompetencyjny IPSC.

Na liście umieszczone zostały osoby, które się samodzielnie zgłosiły i spełniły kryteria podjętych przeze mnie Decyzji. Lista jest otwarta a ja wciąż prowadzę nabór chętnych do bycia Egzaminatorem.

Jeżeli ktokolwiek jest chętny do pełnienia roli Egzaminatora to poproszę o kontakt na mój adres dr@ipsc-pl.org celem dopisania do listy Egzaminatorów.

Każdy z Egzaminatorów w momencie zgłoszenia egzaminu otrzyma ode mnie komplet aktualnych materiałów przygotowanych do przeprowadzenia egzaminu.

Mam nadzieję, że w niedługim czasie w każdym zakątku kraju będzie osoba lub osoby które rolę Egzaminatora będą mogły pełnić – w razie pytań/potrzeb/wątpliwości proszę o informację do mnie dr@ipsc-pl.org.

DR IPSC Polska

Łukasz Borkowski. 

Lista uprawnionych Egzaminatorów do Egzaminów Kompetencyjnych IPSC 11.09.2019 r
Lp. Nazwisko Imię WZSS Klasa
1 Bieliński Jarosław WZSS Łódź P / RM
2 Bojanowski Piotr WMZSS Warszawa I / CRO
3 Burzec Wiesław WZSS Kielce P / RM
4 Czapla Aleksandra WZSS Gdańsk P / RM
5 Dąbrowski Dariusz WSS Kraków P / RM
6 Drożdż Halina WZSS Katowice I / CRO
7 Duda Mariusz WZSS Kraków I / CRO
8 Eidrigevicius Ignacy WZSS Warszawa II/RO
9 Fabisiak Tadeusz WZSS Opole III
10 Frost Zbigniew WZSS Gdańsk II/RO
11 Goślicki Rafał WZSS Warszawa I / CRO
12 Górka Tadeusz WZSS Kraków I / CRO
13 Górski Dominik WMZSS Warszawa I / CRO
14 Gruszczyński Jacek WMZSS Warszawa I / CRO
15 Hoczyk Andrzej WSS Gdańsk II / RO
16 Jacek Zdzisław WZSS Łódź P / RM
17 Kaletka Zbigniew WZSS Katowice II / RO
18 Koliński Robert WZSS Wrocław II / RO
19 Koronkiewicz Michał WZSS Łódź I / CRO
20 Kubicz Zbigniew WZSS Katowice P / RM
21 Kucharski Leszek WZSS Kraków I / CRO
22 Kucharski Tomasz WZSS Katowice I / CRO
23 Kuliś Janusz WZSS Wrocław P / RM
24 Lemański Andrzej WZSS Warszawa II / RO
25 Łoś Krzysztof WZSS Gdańsk I / CRO
26 Madajewski Leszek WZSS Poznań I / CRO
27 Miksza Maciej WZSS Gdańsk P / RM
28 Minkowski Adam WZSS Olsztyn I / CRO
29 Mosakowski Piotr WZSS Gdańsk I / CRO
30 Namysł Grzegorz WZSS Poznań P / RM
31 Oczesała Krzysztof WMZSS Warszawa P / RM
32 Ostrzycki Jacek WZSS Olsztyn I / CRO
33 Piasecki Artur WZSS Zachodniopomorski II / RO
34 Popławski Grzegorz WMZSS Warszawa I / CRO
35 Rogoziński Stefan WZSS Katowice II / RO
36 Sadłoń Bartosz WZSS Opole I / CRO
37 Sioda Wiesław WZSS Kraków P / RM
38 Siuda Krzysztof WZSS Katowice I / CRO
39 Skowron Marcin WZSS Zachodniopomorski I / CRO
40 Sokołowski Leszek WZSS Wrocław P / RM
41 Sowa Tomasz WZSS Kraków I / CRO
42 Spychała Maciej WZSS Kraków P / RM
43 Szczęsny Bartosz WZSS Wrocław III
44 Szymanek Arkadiusz WZSS Poznań I / CRO
45 Świerczek Zbigniew WZSS Katowice P / RM
46 Waniołka Marcin WMZSS Warszawa II / RO
47 Wardęcki Adam WZSS Olsztyn III
48 Wrona Robert WZSS Katowice P / RM
49 Wrzesińska Agata WMZSS Warszawa I / CRO
50 Załuska Witold WZSS Gdańsk II / RO