Panel logowania

Egzaminatorzy testów kompetencyjnych

W związku z nowym trybem przyjmowania strzelców w poczet członków IPSC Polska przedstawiam poniżej listę osób, które mogą prowadzić Egzamin Kompetencyjny IPSC.

Na liście umieszczone zostały osoby, które się samodzielnie zgłosiły i spełniły kryteria podjętych przeze mnie Decyzji. Lista jest otwarta a ja wciąż prowadzę nabór chętnych do bycia Egzaminatorem.

Jeżeli ktokolwiek jest chętny do pełnienia roli Egzaminatora to poproszę o kontakt na mój adres dr@ipsc-pl.org celem dopisania do listy Egzaminatorów.

Każdy z Egzaminatorów w momencie zgłoszenia egzaminu otrzyma ode mnie komplet aktualnych materiałów przygotowanych do przeprowadzenia egzaminu.

Mam nadzieję, że w niedługim czasie w każdym zakątku kraju będzie osoba lub osoby które rolę Egzaminatora będą mogły pełnić – w razie pytań/potrzeb/wątpliwości proszę o informację do mnie dr@ipsc-pl.org.

Lista uprawnionych Egzaminatorów do Egzaminów Kompetencyjnych IPSC 03.07.2020 r
Lp. Nazwisko Imię WZSS
1 Bieliński Jarosław WZSS Łódź
2 Bojanowski Piotr WMZSS Warszawa
3 Burzec Wiesław WZSS Kielce
4 Czapla Aleksandra WZSS Gdańsk
5 Dąbrowski Dariusz WSS Kraków
6 Drożdż Halina WZSS Katowice
7 Duda Mariusz WZSS Kraków
8 Eidrigevicius Ignacy WZSS Warszawa
9 Fabisiak Tadeusz WZSS Opole
10 Frost Zbigniew WZSS Gdańsk
11 Goślicki Rafał WZSS Warszawa
12 Górka Tadeusz WZSS Kraków
13 Górski Dominik WMZSS Warszawa
14 Gruszczyński Jacek WMZSS Warszawa
15 Hoczyk Andrzej WSS Gdańsk
16 Jacek Zdzisław WZSS Łódź
17 Kaletka Zbigniew WZSS Katowice
18 Koliński Robert WZSS Wrocław
19 Kolowca Krzysztof WZSS Wielkopolski
20 Koronkiewicz Michał WZSS Łódź
21 Kubicz Zbigniew WZSS Katowice
22 Kucharski Leszek WZSS Kraków
23 Kucharski Tomasz WZSS Katowice
24 Kuliś Janusz WZSS Wrocław
25 Lemański Andrzej WZSS Warszawa
26 Łoś Krzysztof WZSS Gdańsk
27 Madajewski Leszek WZSS Poznań
28 Miksza Maciej WZSS Gdańsk
29 Minkowski Adam WZSS Olsztyn
30 Mosakowski Piotr WZSS Gdańsk
31 Namysł Grzegorz WZSS Poznań
32 Oczesała Krzysztof WMZSS Warszawa
33 Ostrzycki Jacek WZSS Olsztyn
34 Piasecki Artur WZSS Zachodniopomorski
35 Popławski Grzegorz WMZSS Warszawa
36 Rogoziński Stefan WZSS Katowice
37 Sadłoń Bartosz WZSS Opole
38 Sioda Wiesław WZSS Kraków
39 Siuda Krzysztof WZSS Katowice
40 Skowron Marcin WZSS Zachodniopomorski
41 Sokołowski Leszek WZSS Wrocław
42 Sowa Tomasz WZSS Kraków
43 Spychała Maciej WZSS Kraków
44 Stefaniak Sebastian WZSS Katowice
45 Szczęsny Bartosz WZSS Wrocław
46 Szymanek Arkadiusz WZSS Poznań
47 Świerczek Zbigniew WZSS Katowice
48 Waniołka Marcin WMZSS Warszawa
49 Wardęcki Adam WZSS Olsztyn
50 Wrona Robert WZSS Katowice
51 Wrzesińska Agata WMZSS Warszawa
52 Załuska Witold WZSS Gdańsk