Po uzgodnieniach z Przewodniczącym KS PZSS przedstawiam listę Delegatów Technicznych PZSS na zawodach IPSC 2023 z kalendarza imprez sportowych PZSS

Nr Od Do Nazwa zawodów Miejsce Delegat Techniczny PZSS
14 25.02.2023 26.02.2023 INDOR MECZ 2023 - IPSC Handgun / PCC Level III Warszawa Dariusz Mierzejewski s.kl. P/RM Warszawa
22 18.03.2023 19.03.2023 MTS PCC Cup - Mistrzostwa Polski IPSC PCC, L3 Toruń / Rybieniec Dariusz Mierzejewski s.kl. P/RM Warszawa
23 18.03.2023 19.03.2023 MTS Mini Rifle Cup - Mistrzostwa Polski IPSC Mini Rifle, L3 Toruń / Rybieniec Dariusz Mierzejewski s.kl. P/RM Warszawa
27 25.03.2023 26.03.2023 FAM PIONKI GRYF SHOTGUN OPEN 2023 Szczecin Piotr Kuczyński s. kl. P Warszawa
40 14.04.2023 16.04.2023 HelKiR Rifle 2023 Kraków/ Wiechlice Janusz Kuliś s. kl. P/RM Wrocław
41 14.04.2023 16.04.2023 HelKiR Shotgun 2023 Kraków/ Wiechlice Janusz Kuliś s. kl. P/RM Wrocław
39 14.04.2023 16.04.2023 „The Big Three” Zawody IPSC Level 3 Marynino Piotr Kuczyński s. kl. P Warszawa
46 22.04.2023 23.04.2023 AUTDOR MECZ 2023 - IPSC Handgun / PCC Level III Toruń / Rybieniec Piotr Niewiadomski s. kl. CRO Warszawa
51 29.04.2023 30.04.2023 INCORSA CUP 23 Kraków Robert Wrona s. kl. P/RM Ruda Śląska
55 05.05.2023 07.05.2023 AIRBASE OPEN WIECHLICE 2023 Szprotawa Paweł Olech S. kl. CRO Szczecin
59 06.05.2023 07.05.2023 LETNIA STRZELBA IPSC L.2 O PUCHAR PREZESA WZSS Borówiec Robert Wrona s. kl. P/RM Ruda Śląska
66 13.05.2023 14.05.2023 Mistrzostwa Polski w karabinie IPSC Gorzów Wlkp. Paweł Olech S. kl. I/CRO Szczecin
68 19.05.2023 21.05.2023 Pomorze Open Pistolet / PCC level 3 Lublewo Gdańske Piotr Niewiadomski s. kl. CRO Warszawa
80 01.06.2023 04.06.2023 „Benelli Shotgun Marynino 2023” Mistrzostwa Polski w Strzelbie IPSC 2023 Marynino Dariusz Mierzejewski s.kl. P/RM Warszawa
90 17.06.2023 18.06.2023 Shooting-Academy Cup 2023 IPSC L 3 Łódź / Parzęczew Krzysztof Kolowca s. kl. CRO Kalisz
95 24.06.2023 25.06.2023 Warmia Mazury Cup IPSC HG/PCC 2023 Olsztyn / Jonkowo Piotr Niewiadomski s. kl. CRO Warszawa
96 24.06.2023 25.06.2023 Warmia-Mazury Bang Bang Zawody w Pistoletowym Strzelaniu Dynamicznym IPSC Level III Olsztyn / Ostróda niezatwierdzone przez DYR. IPSC Polska
99 01.07.2023 02.07.2023 Silesia Cup HG/PCC L3 Gierałtowice Marek Krauze s. kl. CRO Warszawa
109 21.07.2023 23.07.2023 „The Big Warsaw” Zawody IPSC Level 3 ( zmiana terminu z 28.-30.07.2023 ) Marynino Piotr Kuczyński s. kl. P Warszawa
110 21.07.2023 23.07.2023 „The Big Warsaw” Zawody IPSC Level 3 ( zmiana terminu z 28.-30.07.2023 ) Marynino Piotr Kuczyński s. kl. P Warszawa
112 05.08.2023 06.08.2023 CRACOW OPEN L III IPSC Kraków Robert Wrona s. kl. P/RM Ruda Śląska
117 31.08.2023 03.09.2023 POLISH OPEN IPSC Pistolet Wiechlice Piotr Kuczyński s. kl. P Warszawa
127 09.09.2023 10.09.2023 ŁOWĘCICE CSM Shotgun Challenge L2 Łowęcice Piotr Niewiadomski s. kl. CRO Warszawa
141 30.09.2023 01.10.2023 MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI STRZELBA IPSC L.2 Borówiec Robert Wrona s. kl. P/RM Ruda Śląska
150 14.10.2023 15.10.2023 Silesia Cup Strzelba L2 Gierałtowice Robert Wrona s. kl. P/RM Ruda Śląska

Przewodniczący NROI Polska

Dariusz Mierzejewski

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.